Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2021/2022

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Q 12 Szenk Marta Bydgoszcz Profesjonalni Amatorzy 1980 K40 1
00:18:52
00:18:50




1
00:18:57
00:18:56
1
00:18:44
00:18:43
3 3
2 Q 1106 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik 1980 K40

1
00:20:23
00:20:22


2
00:20:24
00:20:22
2
00:19:56
00:19:54
3 5
3 Q 247 Murawiec Izabela Murowaniec Brzeziński Run Club 1979 K40 3
00:20:52
00:20:50


1
00:20:41
00:20:39
3
00:20:40
00:20:37


3 7
4 q 1020 Czajkowska Sylwia Bydgoszcz #żółtokrólewscy 1977 K40 2
00:20:55
00:20:50
3
00:21:26
00:21:21
2
00:21:47
00:21:44




3 7
5 q 184 Kruczkowska Magdalena Bydgoszcz Brzeziński Run Club 1980 K40 4
00:21:45
00:21:39


3
00:21:59
00:21:55
5
00:21:53
00:21:48


3 12
6 q 1126 Graczyk-Grzybowska Ilona Bydgoszcz Acti-vit 1979 K40 6
00:23:48
00:22:14
4
00:22:49
00:21:45
4
00:22:26
00:22:22
4
00:21:49
00:21:43
5
00:22:05
00:22:01
5 12
7 q 1048 Michalik Joanna Bydgoszcz 1981 K40 7
00:22:23
00:22:19
5
00:21:56
00:21:52


6
00:22:18
00:22:13
3
00:21:30
00:21:27
4 14
8 q 115 Dering Hania Osielsko Bydgoskie Żółwie 1981 K40 5
00:22:02
00:21:56


8
00:23:17
00:23:10
7
00:22:36
00:22:30
4
00:21:47
00:21:40
4 16
9 q 217 Pilakowska Angelika Łochowo Łochowo Trial Team / Brzeziński Run Club 1981 K40 8
00:24:00
00:22:24
6
00:22:05
00:21:56
5
00:22:51
00:22:45
8
00:22:48
00:22:42


4 19
10 q 1109 Błażejak Krzysia Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE 1978 K40 9
00:24:10
00:22:35
8
00:22:56
00:22:51


10
00:23:13
00:23:06
7
00:22:22
00:22:10
4 24
11 q 1220 ŻMICH-FURMANIAK JOANNA BYDGOSZCZ TM IRON TEAM 1976 K40 12
00:24:39
00:23:02
7
00:22:43
00:22:34




6
00:22:18
00:22:08
3 25
12 129 Sikora Sylwia Bydgoszcz 1979 K40

9
00:23:54
00:23:50
7
00:23:07
00:23:04
11
00:23:19
00:23:16


3 27
13 q 1079 Smażyk Ewelina Bydgoszcz WTLENIE.PL 1977 K40 11
00:23:07
00:23:02




9
00:22:52
00:22:45
8
00:22:44
00:22:33
3 28
14 1209 Melwińska Paulina Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1981 K40 13
00:27:00
00:24:00
10
00:26:01
00:23:56
9
00:27:07
00:24:06
14
00:25:52
00:24:17
9
00:23:36
00:23:20
5 28
15 1075 Kubis Sylwia Bydgoszcz 1976 K40 15
00:26:30
00:24:40
12
00:25:39
00:24:29
10
00:26:37
00:25:02
15
00:25:57
00:24:21
10
00:25:26
00:24:20
5 32
16 232 Kujda Dorota OSIELSKO Osielsko 1980 K40 17
00:28:09
00:26:31
15
00:27:07
00:25:58


16
00:26:58
00:25:25
11
00:26:02
00:24:58
4 42
17 1004 Kalinowska Kamila Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 18
00:29:32
00:26:33
16
00:28:05
00:25:59




14
00:26:13
00:25:58
3 48
18 211 Ślebioda Agnieszka Kleczew OSiR Kleczew/FTS 1979 K40 19
00:29:55
00:26:49


13
00:28:56
00:27:15


17
00:27:45
00:26:35
3 49
19 1028 Augustynowicz Aurelia Bydgoszcz 1974 K40 22
00:29:40
00:27:50
21
00:29:22
00:27:05
14
00:28:58
00:27:21


16
00:27:35
00:26:29
4 51
20 95 Fuz Gabriela Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1974 K40 23
00:31:03
00:27:53
30
00:30:13
00:27:55
18
00:30:58
00:27:51
19
00:30:39
00:27:29
15
00:27:24
00:26:11
5 52
21 40 Burczyk Katarzyna Bygdgoszcz 1975 K40

19
00:29:03
00:26:53
12
00:28:55
00:27:14


21
00:28:58
00:27:40
3 52
22 1089 Skrzątek Anna Przyłęki 1973 K40 27
00:32:27
00:29:22
29
00:29:58
00:27:51
15
00:29:05
00:27:30


12
00:26:37
00:25:32
4 54
23 74 Brywczyńska Justyna Bydgoszcz #slimakibarcin 1978 K40 39
00:36:38
00:33:30


16
00:30:36
00:27:31
20
00:30:39
00:27:34
18
00:27:48
00:26:40
4 54
24 244 BILAWSKA ANNA BYDGOSZCZ Gmina Osielsko 1980 K40 16
00:29:20
00:26:16
17
00:28:05
00:26:00
23
00:32:32
00:29:26


26
00:30:05
00:28:52
4 56
25 1266 Lemke Kasia Bydgoszcz Fordon Team 1981 K40

22
00:29:22
00:27:17
17
00:30:42
00:27:40
17
00:29:16
00:26:14


3 56
26 131 HAŁAS EWA Kcynia Nessi Team 1980 K40 20
00:28:34
00:26:51
31
00:30:07
00:28:02
25
00:32:52
00:29:47
21
00:29:41
00:27:57
19
00:28:51
00:26:45
5 60
27 106 Kuklisova Gabriela Bydgoszcz 1980 K40 21
00:30:07
00:27:07


19
00:31:43
00:28:39
22
00:31:16
00:28:13
20
00:28:54
00:26:51
4 60
28 1123 Kwaśniewska Aldona Mrocza 1975 K40 28
00:29:29
00:29:23
28
00:29:04
00:27:50
20
00:28:53
00:28:43
23
00:28:43
00:28:34


4 71
29 1120 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz 1981 K40 24
00:30:58
00:27:54
24
00:28:43
00:27:31


24
00:30:26
00:28:55
25
00:29:54
00:28:42
4 72
30 1227 Lewandowska Sylwia Bydgoszcz 1978 K40 29
00:32:37
00:29:30
32
00:31:55
00:29:47
21
00:32:18
00:29:15


22
00:30:07
00:28:02
4 72
31 1351 Janulewicz Monika Bydgoszcz 1977 K40



24
00:32:46
00:29:42
27
00:32:39
00:29:31
23
00:30:25
00:28:18
3 74
32 68 Szajda Magdalena Bydgoszcz 1977 K40 30
00:32:53
00:29:40


26
00:33:06
00:30:00
26
00:32:33
00:29:24
24
00:30:31
00:28:24
4 76
33 1038 Wesołowska Aleksandra Bydgoszcz 1978 K40 26
00:31:32
00:28:27


22
00:32:27
00:29:25


28
00:31:35
00:29:22
3 76
34 116 Krasińska Katarzyna Bydgoszcz 1981 K40



27
00:31:53
00:30:06
29
00:34:50
00:31:42
27
00:30:30
00:29:22
3 83
35 52 Głębocka Agnieszka Białe Błota 1981 K40 31
00:34:01
00:30:43


30
00:34:14
00:31:06
28
00:32:48
00:29:39
30
00:32:48
00:30:35
4 88
36 1215 Miniszewska Irena Bydgoszcz 1980 K40

35
00:32:18
00:30:10
29
00:32:14
00:30:38
25
00:32:29
00:29:22


3 89
37 132 Chmiel Justyna Bydgoszcz Pani Doula 1980 K40 42
00:36:54
00:33:53




31
00:35:11
00:32:11
29
00:32:33
00:30:31
3 102
38 1036 Tews Marzena Bydgoszcz 1974 K40 37
00:36:10
00:32:58




35
00:37:47
00:34:42
31
00:33:32
00:31:29
3 103
39 28 Wójcik Anna Bydgoszcz 1981 K40 34
00:35:21
00:32:15
40
00:33:43
00:31:35
36
00:38:36
00:35:32
34
00:37:38
00:34:33


4 104
40 80 Ostrowska Renata Złotniki Kujawskie 1979 K40 35
00:35:59
00:32:47


31
00:34:30
00:31:26
41
00:40:24
00:37:20


3 107
41 1083 Słowińska Joanna Bydgoszcz 1977 K40 48
00:41:45
00:38:20
41
00:34:33
00:32:15
37
00:39:59
00:36:37
38
00:39:40
00:36:28
36
00:41:52
00:39:37
5 111
42 1161 Żebrowska Martyna Bydgoszcz TEAM L 1979 K40 46
00:40:28
00:37:03
48
00:38:10
00:35:56
39
00:39:59
00:36:45
37
00:39:11
00:36:01
35
00:39:58
00:37:49
5 111
43 94 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1972 K40 36
00:36:01
00:32:50
46
00:36:53
00:34:37
41
00:41:59
00:38:53
36
00:38:05
00:34:55


4 113
44 261 Rassalska-Kausa Jola Bydgoszcz Yogi Biega 1978 K40

45
00:35:24
00:33:08
35
00:37:09
00:34:01


34
00:39:20
00:37:09
3 114
45 199 Mlicka Agnieszka Bydgoszcz 1980 K40 49
00:41:47
00:38:25
47
00:37:15
00:34:58
38
00:39:57
00:36:43
39
00:39:41
00:36:29
37
00:41:53
00:39:38
5 114
46 206 burduk-luty anna Bydgoszcz 1973 K40 44
00:37:51
00:34:36
44
00:34:55
00:32:41
33
00:36:55
00:33:39




3 121
47 193 Pasieka Magda Mrocza OSP Nakło nad Notecią 1981 K40

42
00:34:35
00:32:21
42
00:51:11
00:47:59
42
00:43:11
00:39:58


3 126

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 q 1085 Urbańska Ewa Łochowo TM Iron Team 1976 K40 10
00:24:36
00:22:59


6
00:24:35
00:23:02




2 16
2 200 Jodko Magdalena Bydgoszcz TM Iron Team 1978 K40 14
00:26:12
00:24:32




13
00:24:13
00:24:06


2 27
3 1368 Robaszkiewicz Joanna Bydgoszcz 1974 K40



11
00:26:49
00:25:09
18
00:26:50
00:26:46


2 29
4 1321 Zamiatowska Kinga BYDGOSZCZ BELLA LINE 1977 K40

23
00:29:34
00:27:27




13
00:26:52
00:25:45
2 36
5 1157 Warczak Katarzyna Bydgoszcz FCNB/TEAMOCHAL 1980 K40 33
00:31:32
00:31:32




12
00:25:01
00:23:31


2 45
6 1244 Gryń-Maślij Katarzyna Czarnowo 1980 K40

33
00:31:08
00:29:51
28
00:32:18
00:30:34




2 61
7 27 Bełka-Siemion Aneta Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1977 K40 32
00:34:02
00:30:51
38
00:33:03
00:30:52






2 70
8 1178 Witkowska Karolina Bydgoszcz 1972 K40 41
00:37:00
00:33:50




32
00:36:25
00:33:18


2 73
9 1145 Ługowska Daria Osielsko 1980 K40

43
00:33:49
00:32:31
32
00:33:50
00:32:07




2 75
10 89 Tubaja Anita Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1978 K40 38
00:36:31
00:33:21


40
00:41:59
00:38:53




2 78
11 78 Woźniak Anna Bydgoszcz 1979 K40 43
00:37:26
00:34:13




40
00:40:23
00:37:18


2 83
12 q 1256 Kowalska Angelika przyłęki TRISPACE TREK 1981 K40

2
00:20:46
00:20:42






1 2
13 1279 Fiegel Katarzyna Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1980 K40

11
00:24:21
00:24:16






1 11
14 1251 Bednarek Marta Wtelno Czarne Stopy 1978 K40

13
00:26:04
00:24:51






1 13
15 1298 Przekwasińska Agnieszka Bydgoszcz 1981 K40

14
00:26:24
00:25:15






1 14
16 1328 Smierzchała Marta Poznań PRO366 1980 K40

18
00:28:16
00:26:04






1 18
17 1263 Wylangowska Joanna Bydgoszcz 1980 K40

20
00:28:12
00:26:54






1 20
18 1327 Polacka Jadwiga Osielsko Biegaj z Dębami 1973 K40

25
00:29:42
00:27:36






1 25
19 1108 Maison Magdalena Kruszyn Krajeński 1981 K40 25
00:31:30
00:28:27








1 25
20 1260 Małecka Emila Bydgoszcz cb163 1978 K40

26
00:29:59
00:27:46






1 26
21 1303 Stępień Monika Bydgoszcz 1978 K40

27
00:29:55
00:27:50






1 27
22 1436 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40





30
00:34:56
00:31:47


1 30
23 1452 Czachowska Katarzyna TORUŃ 1980 K40







32
00:32:59
00:31:56
1 32
24 1457 Włoch Justyna Łabiszyn 1980 K40







33
00:35:20
00:33:11
1 33
25 1417 Bączkowska Kasia Drzewce Budstol Invest 1978 K40





33
00:36:53
00:33:43


1 33
26 1258 Szulc Joanna Osielsko 1973 K40

34
00:31:08
00:30:00






1 34
27 1399 Horyd Justyna Bydgoszcz Sport Factory 1978 K40



34
00:37:09
00:34:01




1 34
28 165 Szymanski Isabella Niemcz 1980 K40

36
00:32:30
00:30:16






1 36
29 1287 MAZUR MAGDALENA BYDGOSZCZ 1978 K40

37
00:33:03
00:30:45






1 37
30 136 Czarnecka Iwona Chełmno 1975 K40

39
00:33:27
00:31:21






1 39
31 1130 Łukaszczyk Joanna Bydgoszcz 1981 K40 40
00:36:52
00:33:42








1 40
32 1404 Rybka Aldona Zielonka ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K 1976 K40



43
00:51:10
00:47:59




1 43
33 260 Łakomska-Opala Iwona BYDGOSZCZ 1978 K40 45
00:38:31
00:35:15








1 45
34 150 Chwiałkowska Joanna Bydgoszcz 1975 K40 47
00:41:03
00:37:35








1 47
35 1332 Lewandowska Beata Bydgoszcz #Biegacze 1973 K40

49
00:42:03
00:39:48






1 49

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni