z

Wrocław

Wyniki

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 BORATYŃSKI DARIUSZ Wrocław CITY TRAIL TEAM/WOSIEK TEAM 1997 M20 00:15:15 00:15:15
2 261 DOROŻYŃSKI SZYMON Opole AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA 1992 M20 00:15:21 00:15:21
3 321 LESIECKI JACEK Wrocław TEAM WOSIEK 1991 M20 00:15:36 00:15:36
4 3 MROWIŃSKI RAFAŁ Kalisz 1997 M20 00:15:46 00:15:46
5 257 FRĄSZCZAK PATRYK Krotoszyn WOSIEK TEAM 1995 M20 00:15:59 00:15:59
6 305 JILEK KRZYSZTOF ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA / FIZJOTERAPEUTY 1997 M20 00:16:02 00:16:02
7 146 SZURMIŃSKI ADAM Kalisz 1994 M20 00:16:04 00:16:04
8 166 CHROSTOWSKI KONRAD Gidle 1998 M20 00:16:14 00:16:14
9 99 DOMOWICZ MICHAŁ Bolesławiec CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 1993 M20 00:16:58 00:16:58
10 1315 KWIATEK PAWEŁ Wrocław 140MINUT.PL 1990 M20 00:17:19 00:17:19
11 163 STASIK MAREK KIEŁCZÓW SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE 1997 M20 00:17:22 00:17:22
12 180 MARKOWICZ ŁUKASZ Wrocław WOSIEK TEAM/ KU AZS UWR 1994 M20 00:17:23 00:17:23
13 278 KAZUŁA JAKUB Piotrków Trybunalski 1996 M20 00:18:01 00:18:01
14 1172 SZCZERBAKOWICZ KAMIL Nadolice Wielkie 1989 M20 00:18:13 00:18:13
15 1055 KOWALSKI KONRAD Wrocław TRENUJZNAMI.PL 1990 M20 00:18:14 00:18:15
16 223 CWYNAR DAMIAN Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1995 M20 00:18:23 00:18:23
17 1116 JOACHIMIAK MAREK Inowrocław GT RAT 1991 M20 00:18:26 00:18:27
18 118 WRÓBEL DAMIAN Wrocław DYWIZJON 102 1989 M20 00:18:53 00:18:54
19 1312 WRZESZCZ MARIUSZ Sobótka TMTEAM 1991 M20 00:19:14 00:19:15
20 1275 PIOTROWSKI JAN Tarnów MEDYCY 1997 M20 00:19:20 00:19:20
21 117 MROCZKOWSKI KAROL Wrocław BACKRUNNERS WROCŁAW 1990 M20 00:19:25 00:19:27
22 190 WYSŁOBOCKI MATEUSZ Lądek-Zdrój KL ZIEMIA KŁODZKA 1991 M20 00:19:26 00:19:29
23 144 ROSZAK MIKOŁAJ Ostrów Wielkopolski CAPGEMINI 1991 M20 00:19:28 00:19:29
24 1194 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ Wrocław WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS 1993 M20 00:19:48 00:20:47
25 49 JANKOWSKI WALDEMAR Żerków BLIŹNIACY 1989 M20 00:19:53 00:19:54
26 207 KURIATA PAWEŁ Brzeg Dolny SENTE RUNNING TEAM 1992 M20 00:19:54 00:19:59
27 287 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław MŁYNAGO 1989 M20 00:20:09 00:20:12
28 232 KREŃ MIKOŁAJ Marcinowice MEDYCY 1997 M20 00:20:41 00:21:45
29 57 IDZIKOWSKI MACIEJ Wrocław SYSTEM ERROR 1990 M20 00:20:52 00:20:57
30 1244 ANDRYSZCZYK MICHAŁ Wrocław 1992 M20 00:20:56 00:21:58
31 1132 FILAK DANIEL Pajęczno MEDYCY 1995 M20 00:21:16 00:21:17
32 125 CZYŻYKOWSKI PATRYK Wrocław 1993 M20 00:21:20 00:21:25
33 1015 GAWRON ARKADIUSZ Wrocław 1990 M20 00:21:27 00:21:30
34 330 JAWORSKI ŁUKASZ Oleśnica NO LIMITS 1994 M20 00:21:43 00:21:47
35 87 PŁAWECKI DOMINIK Wrocław 1993 M20 00:21:54 00:23:03
36 94 SAJDUDA ADAM Wrocław POKAZECISWIAT 1993 M20 00:21:59 00:22:59
37 1253 KONDRAT KAMIL Wrocław CAPGEMINI 1994 M20 00:22:08 00:23:10
38 329 MASŁOWSKI MICHAŁ Oborniki slŚląskie NO LIMITS 1991 M20 00:22:10 00:22:14
39 251 PIKOS MATEUSZ Osowiec 1992 M20 00:22:18 00:23:25
40 324 MAZIAKOWSKI ADAM Wrocław 1995 M20 00:22:22 00:23:25
41 131 SZCZĘSNY PAWEŁ Świebodzin CAPGEMINI 1992 M20 00:22:23 00:22:30
42 245 PACZKA PATRYK Pobiedziska HAPPYDENTAL.PL 1990 M20 00:22:28 00:22:38
43 1049 JAROSZ PAWEŁ Wrocław AMATOR WROCŁAWTEAM# 1989 M20 00:22:33 00:22:41
44 1337 ŁANOCHA MIKOŁAJ Dzierżoniów MEDYCY 1995 M20 00:22:42 00:23:45
45 217 LOREK PIOTR Wrocław BETONY NADODRZE 1994 M20 00:23:13 00:24:11
46 272 BIENIASZ JAN Wrocław MEDYCY 1997 M20 00:23:29 00:24:33
47 26 UŹNIAK MATEUSZ Wrocław ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT 1993 M20 00:23:29 00:24:30
48 1010 WANAT MATEUSZ Wrocław 1989 M20 00:24:19 00:25:27
49 1117 STRACZUK PAWEL Wlodawa OLIMPIJSKI OBOZ PRZYGOTOWCZY WROCLAW 1993 M20 00:24:51 00:26:56
50 304 PASZKIEWICZ PIOTR BRANIEWO 1994 M20 00:24:53 00:27:02
51 112 WYSOCKI PIOTR Wrocław 1989 M20 00:24:56 00:26:59
52 1146 NAGÓRKA DANIEL Swarzędz 1994 M20 00:25:01 00:26:03
53 1279 ZACHODNI ŁUKASZ Wrocław 1990 M20 00:25:07 00:27:11
54 1079 JARZYNA MICHAŁ Wrocław 1994 M20 00:25:20 00:26:21
55 103 GRELA ŁUKASZ Wrocław 1992 M20 00:25:48 00:28:05
56 34 KULIGOWSKI PATRYK Wrocław 1992 M20 00:26:00 00:27:08
57 265 BOGNER PAWEŁ Wrocław 1990 M20 00:26:41 00:28:44
58 1135 LORENC PATRYK Wrocław UBEZPIECZENIA LORENC 1992 M20 00:26:56 00:28:02
59 1217 DYJAN BŁAŻEJ Częstochowa CAPGEMINI 1993 M20 00:29:33 00:31:37
60 238 GRABOWSKI BARTOSZ Wrocław GRUPA DBK WROCŁAW 1996 M20 00:30:24 00:32:41
61 20 BOREK MATEUSZ Wrocław 1991 M20 00:31:51 00:34:06
62 344 GOWIN GRZEGORZ Łodygowice DRUŻYNA SZPIKU 1993 M20 00:32:29 00:35:31
63 1196 DREWNIAK MATEUSZ Wroclaw WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS 1992 M20 00:36:02 00:39:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni