z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2021/2022

po 2 z 5 biegów

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 166 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUN 1986 M30 6
00:17:08
00:17:08
1
00:17:19
00:17:18






2 7
2 107 Dąbrowski Andrzej Wrocław 140minut.pl 1985 M30 7
00:17:11
00:17:09
6
00:18:01
00:18:00






2 13
3 152 Bublis Grzegorz Wrocław KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA 1983 M30 8
00:17:13
00:17:12
5
00:17:31
00:17:28






2 13
4 151 Czarnota Dariusz Wysoka 1989 M30 11
00:17:26
00:17:26
3
00:17:24
00:17:23






2 14
5 1250 Harasiuk Adam Wrocław 140minut 1989 M30 13
00:17:46
00:17:45
2
00:17:22
00:17:20






2 15
6 1095 Lewandowski Maciej Wrocław HAKUNA ALOHA 1989 M30 12
00:17:39
00:17:38
4
00:17:28
00:17:27






2 16
7 1021 Nowak Paweł Wrocław ALOHA HAKUNA 1986 M30 15
00:17:59
00:17:58
9
00:18:12
00:18:11






2 24
8 94 Sojka Jakub Wilkszyn Wilkszyn Running 1985 M30 16
00:18:08
00:18:07
8
00:18:03
00:18:01






2 24
9 83 Bujała Michał Jawor Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę 1987 M30 14
00:17:57
00:17:56
16
00:18:40
00:18:38






2 30
10 1053 Gorbenko Rafał Bystrzyca @czoko_spoko 1991 M30 18
00:18:22
00:18:21
12
00:18:26
00:18:23






2 30
11 101 Haber Marcin Groblice Sobczyk Team-Mks Siechnice 1987 M30 17
00:18:15
00:18:14
14
00:18:30
00:18:29






2 31
12 1001 Majchrzak Maciej Wrocław 140minut.pl 1989 M30 21
00:18:26
00:18:19
11
00:18:19
00:18:14






2 32
13 73 Mroczkowski Karol Wrocław Aloha Triathlon Team 1990 M30 22
00:18:38
00:18:36
10
00:18:19
00:18:17






2 32
14 1166 Langner Radosław Wrocław RMT PRO TEAM 1988 M30 20
00:18:26
00:18:22
13
00:18:29
00:18:26






2 33
15 1085 Wróbel Damian Wrocław 1989 M30 23
00:18:40
00:18:38
15
00:18:30
00:18:28






2 38
16 7 Szulc Robert Wągrowiec City Trail Team 1987 M30 24
00:18:41
00:18:40
19
00:19:05
00:19:02






2 43
17 1084 Łazarski Patryk Wałbrzych #nopainnogain 1991 M30 26
00:18:53
00:18:53
17
00:18:58
00:18:56






2 43
18 172 Szczerbakowicz Kamil Nadolice Wielkie 1989 M30 19
00:18:23
00:18:20
29
00:20:19
00:20:17






2 48
19 235 Kokott Marcin Smolec 140minut.pl 1984 M30 29
00:19:09
00:19:06
22
00:19:25
00:19:22






2 51
20 1231 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M30 28
00:19:02
00:19:00
24
00:19:52
00:19:50






2 52
21 179 Kipigroch Bartłomiej Wrocław Ślęzak Team 1985 M30 31
00:19:31
00:19:27
21
00:19:23
00:19:17






2 52
22 1256 Lenart Rafal Wrocław Drużyna ML 1989 M30 33
00:19:51
00:19:44
23
00:19:47
00:19:41






2 56
23 90 Kubica Paweł Siechnice GóryLasy1 1985 M30 34
00:20:12
00:20:05
26
00:20:02
00:19:54






2 60
24 1105 Stawiarz Paweł Wrocław 140MINUT.PL 1986 M30 30
00:19:18
00:19:14
31
00:20:43
00:20:34






2 61
25 1182 Tomaszkiewicz Wojciech STRONIE ŚLĄSKIE Run Forest 1984 M30 36
00:20:25
00:20:16
27
00:20:10
00:20:03






2 63
26 116 Gawron Arkadiusz Wrocław Wieczorne Bieganie We Wrocławiu 1990 M30 38
00:20:35
00:20:31
28
00:20:22
00:20:17






2 66
27 260 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1984 M30 37
00:20:21
00:20:20
30
00:20:27
00:20:23






2 67
28 50 Krzyśków Piotr Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30 35
00:20:15
00:20:08
35
00:20:50
00:20:45






2 70
29 1038 Adamowicz Maciej Wrocław 1982 M30 43
00:22:31
00:20:58
33
00:21:37
00:20:36






2 76
30 216 Górski Łukasz Kamień 1982 M30 44
00:21:20
00:21:13
37
00:21:06
00:20:59






2 81
31 187 Kowalski Konrad Wrocław Trenujznami.pl 1990 M30 79
00:33:28
00:28:51
7
00:18:02
00:17:59






2 86
32 1199 Pajor Bartosz Wrocław GVT 1984 M30 54
00:22:23
00:22:18
34
00:20:51
00:20:44






2 88
33 88 Stanisz Radosław Strzelin bezklubowy 1983 M30 47
00:21:47
00:21:39
41
00:21:34
00:21:26






2 88
34 60 Łaźniewski Dariusz Wysoka Olszyna Biega 1986 M30 46
00:21:41
00:21:31
43
00:21:48
00:21:40






2 89
35 1026 Bińczyk Adam Wrocław Anatomia Biegania 1985 M30 48
00:23:24
00:21:48
46
00:23:12
00:22:05






2 94
36 1056 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M30 49
00:22:06
00:21:55
47
00:22:13
00:22:06






2 96
37 1078 Orzechowski Tomasz Wrocław 1982 M30 50
00:23:34
00:22:01
53
00:23:30
00:22:24






2 103
38 205 Kisiel Dariusz Wrocław Jest Lepiej Run Team 1983 M30 51
00:23:40
00:22:05
54
00:24:31
00:22:28






2 105
39 80 Budziszewski Marek Oleśnica 1985 M30 45
00:22:59
00:21:26
63
00:24:47
00:23:38






2 108
40 1230 Kantor Marek Wrocław 1982 M30 60
00:24:20
00:22:43
49
00:23:19
00:22:12






2 109
41 1016 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30 63
00:24:39
00:23:00
50
00:23:24
00:22:21






2 113
42 111 Kujawa Krystian Siechnice MKS Siechnice 1984 M30 59
00:24:06
00:22:36
55
00:23:28
00:22:28






2 114
43 234 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 58
00:22:29
00:22:24
57
00:23:01
00:22:52






2 115
44 30 Madera Michał Wrocław LECIMY TUTAJ 1986 M30 32
00:19:37
00:19:33
88
00:30:54
00:28:44






2 120
45 108 Sajewicz Piotr Wrocław Turbina Bałakowo 1986 M30 64
00:24:46
00:23:07
56
00:23:40
00:22:38






2 120
46 135 Srokowski Łukasz Wrocław 1983 M30 61
00:24:27
00:22:49
59
00:24:24
00:23:20






2 120
47 1179 Nelke Kamil Wroclaw 1986 M30 62
00:24:39
00:22:55
58
00:24:06
00:23:04






2 120
48 1040 Pieszak Marcin Wrocław Campus Domasławice 1982 M30 57
00:23:55
00:22:23
76
00:26:45
00:25:29






2 133
49 71 Rogala Wojciech Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1987 M30 67
00:27:02
00:23:54
67
00:25:38
00:24:18






2 134
50 64 Koziura Wojciech Wroclaw Wysoka Hardcores 1983 M30 71
00:27:22
00:24:17
64
00:25:52
00:23:48






2 135
51 1132 Adamczyk Łukasz Wrocław Skup Kleszczy i BolerIoza 1983 M30 69
00:28:46
00:24:09
70
00:25:50
00:24:39






2 139
52 146 Janczarek Łukasz Wrocław PatoRunners 1984 M30 70
00:28:53
00:24:16
72
00:27:58
00:24:54






2 142
53 1281 NIECZYSZCZAK MARCIN WROCŁAW JAMNIKI ZAGŁADY 1990 M30 74
00:29:05
00:26:00
74
00:26:24
00:25:12






2 148
54 1126 Halik Hubert Wrocław 1989 M30 73
00:30:22
00:25:47
75
00:26:36
00:25:24






2 148
55 76 Szczurek Michał Wrocław 1991 M30 72
00:28:56
00:25:39
78
00:26:57
00:25:35






2 150
56 1092 Łukasik Michał Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30 77
00:30:22
00:27:17
82
00:28:19
00:26:50






2 159
57 169 Klimek Tomasz Wrocław DBTP 1989 M30 82
00:33:09
00:29:55
86
00:31:39
00:28:33






2 168
58 1196 Adamczewski Kamil Wrocław 1988 M30 84
00:32:10
00:32:05
91
00:33:06
00:30:05






2 175
59 203 Przybylski Paweł Wrocław PanPablo 1984 M30 86
00:37:17
00:32:37
90
00:33:12
00:30:01






2 176
60 1155 Kraśnicki Mariusz Wysoka 1984 M30 83
00:30:07
00:30:04
93
00:35:21
00:32:03






2 176
61 1264 Ryszczyk Adam Wrocław PatoRunners 1983 M30 88
00:38:06
00:33:30
92
00:35:01
00:31:58






2 180
62 258 Kokot Krzysztof Wrocław Amators ™️ 1983 M30 87
00:34:53
00:33:15
95
00:34:17
00:32:12






2 182
63 183 Krawczuk Cezary Wrocław 1990 M30 89
00:39:15
00:34:39
98
00:37:06
00:33:48






2 187
64 124 Skiba Piotr WROCŁAW 1990 M30 91
00:41:31
00:36:40
100
00:42:02
00:38:42






2 191
65 1153 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie WKS Śląsk 1982 M30 1
00:15:17
00:15:17








1 1
66 1094 Gorzelańczyk Jakub Golęczewo MKS Siechnice 1991 M30 2
00:15:29
00:15:29








1 2
67 1049 Wendland Michał Wrocław MKS Siechnice 1989 M30 3
00:15:36
00:15:36








1 3
68 1101 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 1988 M30 4
00:16:51
00:16:50








1 4
69 1062 Kuńczak Michał Zgorzelec 1989 M30 5
00:16:56
00:16:55








1 5
70 1210 Marcjanek Łukasz Szczytna KLZK 1989 M30 9
00:17:22
00:17:21








1 9
71 196 Orłowski Łukasz wrocław ALLIMP TEAM 1987 M30 10
00:17:22
00:17:21








1 10
72 244 Harzowski Mateusz Wrocław GóryLasy1 1990 M30

18
00:19:02
00:19:00






1 18
73 1269 Zadka Paweł Syców Triathlon Team Syców 1986 M30

20
00:19:14
00:19:10






1 20
74 1275 Bednarek Bartłomiej Radwanice MKS Siechnice/Widun Kettlebell Club 1984 M30 25
00:18:51
00:18:50








1 25
75 1006 Wróbel Paweł Siechnice MKS Siechnice 1989 M30

25
00:19:57
00:19:50






1 25
76 1257 Nowacki Bartosz Wrocław Anatomia Biegania 1987 M30 27
00:18:58
00:18:54








1 27
77 1354 Gałuszka Mateusz Wrocław GóryLasy 1990 M30

32
00:20:37
00:20:34






1 32
78 1324 Stodółka Szymon Wilczyce Wosiek Team 1986 M30

36
00:21:03
00:20:59






1 36
79 1302 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30

38
00:21:09
00:21:03






1 38
80 1008 WŁOCH MATEUSZ Smolec GT RAT 1986 M30 39
00:20:42
00:20:36








1 39
81 272 Sielicki Mariusz Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30

39
00:22:24
00:21:06






1 39
82 129 Basis Bartosz Świdnica Ślęzak Team 1990 M30 40
00:21:02
00:20:53








1 40
83 1241 Kossowski Sebastian Wrocław Sobczyk team- MKS SIECHNICE 1990 M30

40
00:22:21
00:21:21






1 40
84 1277 Musial Tomasz Wrocław 1990 M30 41
00:20:56
00:20:53








1 41
85 70 Roksela Paweł Wroclaw 1986 M30 42
00:21:06
00:20:58








1 42
86 273 Chojnicki Przemysław Wrocław Matner Running Team 1983 M30

42
00:21:46
00:21:33






1 42
87 1329 ŁACNY ŁUKASZ WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 1983 M30

44
00:22:05
00:21:46






1 44
88 1164 Minuzzi Francesco Wrocław 1986 M30

45
00:22:13
00:22:01






1 45
89 1332 Safaryn Michał Wrocław 1985 M30

48
00:23:14
00:22:11






1 48
90 154 KOBOS RADOSŁAW Siechnice Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko 1982 M30

51
00:22:30
00:22:22






1 51
91 1074 Nowak Tomasz Wroclaw 1989 M30 52
00:22:26
00:22:15








1 52
92 1320 Król Paweł Syców Oleśnicka Grupa Triathlonowa 1984 M30

52
00:22:29
00:22:24






1 52
93 59 Młynarczyk Arkadiusz Wrocław 1985 M30 53
00:23:52
00:22:16








1 53
94 1202 Benedyk Mateusz Wrocław Podatki to kradzież 1986 M30 55
00:23:53
00:22:19








1 55
95 1171 Kowal Sebastian Wrocław 1985 M30 56
00:24:01
00:22:19








1 56
96 275 WCISŁO Tomasz Wroclaw 1983 M30

60
00:24:39
00:23:32






1 60
97 133 Skalik Wojciech Dobrzykowice 1985 M30

61
00:24:39
00:23:33






1 61
98 1321 Lis Szymon Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1986 M30

62
00:24:38
00:23:35






1 62
99 1214 Kiełt Jacek Wrocław 1987 M30 65
00:24:44
00:23:08








1 65
100 1322 Rafalski Karol Kiełczów 1988 M30

65
00:24:58
00:23:53






1 65
101 16 Zwierz Patryk Wrocław 1984 M30 66
00:25:23
00:23:49








1 66
102 271 Grochol Rafał Wrocław 1983 M30

66
00:25:21
00:24:10






1 66
103 251 Kaliciński Jarosław Siechnice Ślęzak Team 1982 M30 68
00:25:49
00:24:07








1 68
104 280 Waniek Karol Wrocław 1983 M30

68
00:26:45
00:24:35






1 68
105 1340 TABORET MACIEJ WROCŁAW 1987 M30

69
00:25:48
00:24:36






1 69
106 204 Grabara Robert Wrocław 1985 M30

71
00:27:56
00:24:43






1 71
107 222 Luppi Stefano Varese 1985 M30

73
00:26:22
00:25:10






1 73
108 1229 Żółtowski Bartosz Wrocław 1982 M30 75
00:31:07
00:26:33








1 75
109 1205 Golęba Konrad Wrocław 1984 M30 76
00:29:48
00:26:39








1 76
110 1355 Schmidt Damian Wrocław 1990 M30

77
00:27:46
00:25:34






1 77
111 1219 Bilyk Andrii Wrocław 1982 M30 78
00:29:15
00:27:33








1 78
112 1305 Grabowski Mateusz Środa Śląska WATAHA 1988 M30

79
00:29:16
00:26:13






1 79
113 254 Woźniak Konrad Wrocław 1984 M30

80
00:28:39
00:26:27






1 80
114 1044 Kluczkiewicz Wojciech Wrocław 1988 M30 80
00:34:01
00:29:26








1 80
115 1247 Janiak Jakub Wrocław 1989 M30

81
00:28:50
00:26:40






1 81
116 144 Mochalski Dawid Wrocław MONEYBROKERS24 1986 M30 81
00:32:38
00:29:34








1 81
117 1294 Bała PitEr Bukowa Night Runners 1985 M30

83
00:30:46
00:27:22






1 83
118 215 Żminkowski Krzysztof Wrocław 1984 M30

84
00:31:12
00:28:07






1 84
119 1327 MARKOWSKI PAWEŁ WROCŁAW 1987 M30

85
00:31:45
00:28:32






1 85
120 25 Krasicki Robert Wrocław 1982 M30 85
00:37:09
00:32:23








1 85
121 283 Pawlus Marek Wrocław 1986 M30

87
00:31:47
00:28:37






1 87
122 84 Gąsior Łukasz Wrocław 1982 M30

89
00:32:49
00:29:39






1 89
123 1260 Artamonov Aleksandr Wroclaw 1989 M30 90
00:39:36
00:34:52








1 90
124 253 Krzysztanowicz Łukasz Wrocław 1986 M30 92
00:45:47
00:41:06








1 92
125 281 Ajdukiewicz Marek Nadolice Wielkie LSB-WE-FEEL-IT 1985 M30

94
00:35:22
00:32:04






1 94
126 278 Majer Miroslaw Ligota Piękna 1984 M30

96
00:35:28
00:32:15






1 96
127 274 Lewandowski Łukasz Wrocław LSB-WE-FEEL-IT 1989 M30

97
00:36:04
00:32:45






1 97
128 1334 JERZYK MARCIN WROCŁAW 1985 M30

99
00:36:00
00:34:39






1 99

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni