z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2021/2022

po 2 z 5 biegów

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 264 Liputa Emilia Wrocław ALOHA HAKUNA 1995 K20 2
00:18:36
00:18:34
2
00:18:32
00:18:30






2 4
2 61 Budziewska Katarzyna Łagiewniki Łab Łagiewniki 1985 K30 7
00:19:41
00:19:40
6
00:20:14
00:20:11






2 13
3 1054 Hołubowicz Anita Lwówek Śląski Wosiek Team 1993 K20 8
00:19:52
00:19:48
5
00:20:06
00:20:03






2 13
4 1129 Piotrowicz Roksana Wrocław PND RUNNING TEAM 2002 K16 10
00:20:08
00:20:03
7
00:20:28
00:20:24






2 17
5 1184 Adamska Joanna Wrocław SZYMI Team 1997 K20 14
00:21:12
00:21:08
9
00:20:58
00:20:53






2 23
6 145 Haber Agnieszka Groblice SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1987 K30 13
00:21:02
00:20:59
11
00:21:42
00:21:34






2 24
7 233 Kokott Agnieszka Smolec 140minut.pl 1983 K30 17
00:21:41
00:21:33
12
00:22:01
00:21:54






2 29
8 82 FLOREK KATARZYNA Wrocław 1988 K30 22
00:21:54
00:21:49
8
00:20:52
00:20:49






2 30
9 1227 Banasiak Joanna Wrocław MKS MOS Wrocław 2004 K16 24
00:22:09
00:21:58
13
00:22:05
00:21:58






2 37
10 1011 Drewnicka Magdalena Groblice MKS Siechnice 1982 K30 20
00:23:14
00:21:44
19
00:23:37
00:22:38






2 39
11 49 Hawron Agnieszka Wrocław 1972 K40 23
00:23:27
00:21:49
16
00:23:17
00:22:12






2 39
12 69 Hnatiuk Anna Wrocław Matner Running Team 1987 K30 25
00:22:12
00:22:07
14
00:22:09
00:22:00






2 39
13 1103 Stępień Kamila Opole Wieczorne bieganie w Opolu 1987 K30 26
00:24:09
00:22:36
17
00:23:35
00:22:30






2 43
14 218 Burdajewicz Katarzyna Dolsk 1971 K50 29
00:24:45
00:23:13
26
00:24:50
00:23:47






2 55
15 1225 Gorwa Maria Wrocław 1989 K30 31
00:26:20
00:23:18
25
00:25:51
00:23:46






2 56
16 1206 Karatków Ewa Radków 1977 K40 34
00:25:10
00:23:36
24
00:24:46
00:23:39






2 58
17 1093 Majer Agnieszka Wrocław Eyeofthetiger 1990 K30 28
00:24:31
00:22:58
31
00:25:18
00:24:15






2 59
18 173 Momot Anna Łagiewniki ŁAB Łagiewniki 1978 K40 30
00:23:22
00:23:16
29
00:24:11
00:24:07






2 59
19 1143 Ratajczak Marika Orzechowo Akademia Wojsk Lądowych 1998 K20 39
00:25:40
00:24:06
27
00:25:08
00:23:52






2 66
20 1131 Pacześna Katarzyna Ołdrzychowice Kłodzkie GóryLasy 1980 K40 38
00:25:33
00:23:55
28
00:25:11
00:24:03






2 66
21 229 BARAN EWA WROCŁAW WHY-NOT 1978 K40 33
00:25:18
00:23:36
34
00:25:57
00:24:38






2 67
22 35 Sielska Marta Oleśnica 1989 K30 32
00:24:58
00:23:25
37
00:25:57
00:24:49






2 69
23 202 Wiktorska Małgorzata Wrocław trenujznami.pl 1982 K30 37
00:25:26
00:23:51
32
00:25:20
00:24:15






2 69
24 1125 Wełpa Monika Wrocław Pro-Run Wrocław 1990 K30 43
00:27:44
00:24:38
30
00:25:17
00:24:11






2 73
25 221 Pirozek Aneta Wrocław 1992 K20 36
00:25:27
00:23:50
45
00:26:22
00:25:12






2 81
26 1159 Ptaszek Katarzyna Pietrzykowice Trenujznami.pl 1972 K40 40
00:25:46
00:24:11
41
00:26:09
00:25:04






2 81
27 189 Januszkiewicz Monika Łagiewniki ŁAB Łagiewniki 1986 K30 42
00:25:53
00:24:20
40
00:26:06
00:25:03






2 82
28 137 Malinowska Jadwiga Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1989 K30 45
00:28:05
00:25:01
39
00:27:05
00:25:01






2 84
29 223 OPALIŃSKA DOROTA Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1985 K30 41
00:25:52
00:24:15
46
00:26:46
00:25:36






2 87
30 170 Ploch Zuzanna Wrocław 2005 K16 46
00:28:10
00:25:05
42
00:27:15
00:25:06






2 88
31 31 Stankiewicz Izabela Wrocław 1977 K40 47
00:28:23
00:25:21
47
00:27:44
00:25:37






2 94
32 198 Wawrzyniak Wioleta Łagiewniki ŁAB 1973 K40 48
00:26:56
00:25:23
49
00:27:02
00:26:00






2 97
33 227 Nieczyszczak Klaudyna Wrocław Jamniki Zagłady 1985 K30 57
00:29:05
00:26:02
44
00:26:24
00:25:12






2 101
34 1232 Maleszka Joanna Trzebnica 1983 K30 53
00:27:28
00:25:45
56
00:27:21
00:26:17






2 109
35 115 Kowalik Sylwia Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1987 K30 51
00:28:44
00:25:40
60
00:28:42
00:26:38






2 111
36 1208 Burchacka Ewa Wrocław 1983 K30 54
00:27:21
00:25:48
57
00:27:32
00:26:22






2 111
37 1015 Jędrzejak Maria wrocław 1988 K30 61
00:27:59
00:26:25
50
00:28:16
00:26:07






2 111
38 245 Koralewicz Aga Wrocław 1981 K40 59
00:30:51
00:26:19
55
00:28:25
00:26:15






2 114
39 1028 Szachniewicz Joanna Krzeptów Heart Attack 1970 K50 63
00:29:29
00:26:28
53
00:28:14
00:26:09






2 116
40 192 BURAKIEWICZ KLAUDIA Wrocław 1984 K30 62
00:29:32
00:26:27
54
00:28:21
00:26:13






2 116
41 265 WOŁOWACZ ANNA WROCŁAW 1989 K30 66
00:31:18
00:26:43
58
00:29:32
00:26:28






2 124
42 1201 Stelmach Barbara Wrocław Stelmach Team 1969 K50 65
00:29:41
00:26:39
61
00:28:02
00:26:55






2 126
43 68 WROŻYNA AGNIESZKA Łagiewniki ŁAB ŁAGIEWNIKI 1979 K40 67
00:28:19
00:26:45
62
00:27:59
00:26:57






2 129
44 165 Zablocka Dorota Wroclaw 1977 K40 70
00:30:15
00:27:12
69
00:29:24
00:27:19






2 139
45 1175 Puchlerz Aleksandra Wrocław 1995 K20 79
00:32:23
00:27:44
63
00:30:05
00:26:57






2 142
46 1091 Łukasik Ewa Wrocław Anatomia Biegania 1985 K30 78
00:30:41
00:27:38
65
00:29:17
00:27:08






2 143
47 1004 Misiorek Emilia Oborniki Śląskie 1980 K40 73
00:30:27
00:27:24
70
00:29:28
00:27:22






2 143
48 47 Szumko Marzena Wrocław 1980 K40 71
00:31:46
00:27:12
78
00:30:49
00:27:42






2 149
49 123 Becker Karolina Wrocław 1982 K30 81
00:31:00
00:27:48
68
00:29:32
00:27:17






2 149
50 1156 Więckowska Agata Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1984 K30 77
00:30:51
00:27:38
72
00:29:32
00:27:26






2 149
51 1209 Mrozek Aneta Wrocław 1977 K40 84
00:30:56
00:27:51
67
00:30:22
00:27:16






2 151
52 89 Wolak-Łakomy Dominika Wrocław Bergson Team Run 1982 K30 76
00:30:48
00:27:31
75
00:29:38
00:27:29






2 151
53 134 Dębska Marta Wrocław 1982 K30 86
00:32:32
00:27:54
66
00:29:20
00:27:13






2 152
54 190 Kledecka Agata Wrocław ANATOMIA BIEGANIA 1996 K20 72
00:30:23
00:27:20
84
00:30:05
00:27:55






2 156
55 213 Błaszczyna Natasza Wrocław NOA 1977 K40 75
00:32:30
00:27:29
87
00:30:28
00:28:12






2 162
56 1079 Kędzia Renata Kąty Wrocławskie 1985 K30 85
00:29:25
00:27:52
77
00:30:37
00:27:36






2 162
57 46 DYMKOWSKA MAŁGORZATA WROCŁAW Velicante Sport Team 1976 K40 93
00:31:38
00:28:29
74
00:30:33
00:27:29






2 167
58 176 Pogorzała Urszula Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1972 K40 92
00:31:15
00:28:04
76
00:29:43
00:27:35






2 168
59 136 Srokowska Joanna Wrocław 1981 K40 74
00:32:10
00:27:26
95
00:32:10
00:28:59






2 169
60 85 Hendrysiak Anna Wrocław 1986 K30 97
00:33:22
00:28:46
73
00:29:34
00:27:29






2 170
61 1082 Hylińska Hanna Wrocław PatoRunners 1988 K30 101
00:33:34
00:28:57
85
00:31:10
00:28:07






2 186
62 1019 Winnicka Magdalena Wrocław 1975 K40 100
00:33:34
00:28:56
86
00:31:17
00:28:08






2 186
63 44 Knuth Malwina Wrocław Lecimy Tutaj 1987 K30 91
00:31:14
00:28:03
96
00:31:11
00:29:01






2 187
64 188 Rusnarczyk Agata Wrocław 1990 K30 99
00:33:28
00:28:52
88
00:31:25
00:28:20






2 187
65 22 Jasińska Sandra Wrocław 1990 K30 95
00:33:09
00:28:34
92
00:32:06
00:28:58






2 187
66 1235 Zdanowicz Elżbieta Wrocław Vege Runners 1974 K40 98
00:30:32
00:28:50
94
00:30:10
00:28:59






2 192
67 1178 Dudek Adrianna Siechnice MKS Siechnice 1977 K40 94
00:31:41
00:28:34
99
00:31:34
00:29:27






2 193
68 18 Kaczmarek Dorota Wrocław RADZIKI 1982 K30 52
00:28:48
00:25:43
143
00:38:53
00:36:46






2 195
69 246 ENGEL-ABULEWICZ ELŻBIETA Wrocław Trening Studio 17 1967 K50 106
00:32:25
00:29:21
89
00:32:04
00:28:34






2 195
70 1158 wojtala teresa Wrocław 1969 K50 103
00:33:44
00:29:05
97
00:31:12
00:29:03






2 200
71 230 Koślacz Anna Łagiewniki Łab Łagiewniki 1974 K40 109
00:31:09
00:29:35
98
00:31:15
00:29:08






2 207
72 119 Kołaczek Sylwia Wrocław 1980 K40 118
00:34:29
00:29:53
91
00:30:55
00:28:49






2 209
73 1106 Kujawa Natalia Wrocław VEX Team 1995 K20 112
00:34:17
00:29:38
100
00:32:47
00:29:37






2 212
74 1088 Płocieniak Katarzyna Wrocław 1978 K40 102
00:33:47
00:29:04
113
00:34:27
00:31:19






2 215
75 1266 Ciesiółka Magdalena Wrocław ENERGOTERM SPORTS TEAM 1977 K40 126
00:35:37
00:31:04
90
00:31:53
00:28:41






2 216
76 1190 Kosiba-Rogala Wioletta WROCŁAW DRUŻYNA SZPIKU 1974 K40 116
00:34:34
00:29:50
103
00:33:05
00:29:50






2 219
77 1204 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA WROCŁAW 1975 K40 114
00:34:30
00:29:44
108
00:33:41
00:30:29






2 222
78 1228 Fałczyńska Joanna Wrocław 1991 K30 121
00:33:27
00:30:19
101
00:32:54
00:29:45






2 222
79 66 Karmowska Magdalena Wrocław 1979 K40 117
00:31:28
00:29:50
106
00:31:37
00:30:26






2 223
80 212 Kisiel Anna Wrocław Jest Lepiej Run Team 1980 K40 113
00:32:47
00:29:41
118
00:34:21
00:32:17






2 231
81 255 Barwicka Sonia Ruda Śląska 1985 K30 128
00:35:44
00:31:07
109
00:33:40
00:30:32






2 237
82 45 Mojka Magdalena Wrocław 1977 K40 125
00:35:40
00:31:00
114
00:34:23
00:31:20






2 239
83 1139 Kozaczkiewicz Jowita Szewce 1975 K40 124
00:35:29
00:30:52
117
00:35:16
00:32:10






2 241
84 1263 Szewczyk Ewelina Wrocław 1976 K40 132
00:36:19
00:31:37
115
00:34:48
00:31:40






2 247
85 77 Młynarczyk Marta Wrocław Team KGB 1985 K30 136
00:36:27
00:31:49
112
00:33:12
00:31:04






2 248
86 106 Kanus Marta Wrocław 1980 K40 144
00:38:11
00:33:10
107
00:33:40
00:30:28






2 251
87 1007 Ogrodnik Anna Wroclaw Zakochaj sie w bieganiu 1983 K30 141
00:35:30
00:32:19
111
00:32:53
00:30:44






2 252
88 1188 Sobkowska Magdalena Wroclaw 1979 K40 143
00:37:04
00:32:25
110
00:33:41
00:30:37






2 253
89 1233 Piekarska Krystyna Wrocław 1979 K40 133
00:36:17
00:31:38
121
00:33:53
00:32:40






2 254
90 193 Paskart-Zawadzka Agnieszka Biestrzyków 1986 K30 142
00:36:59
00:32:24
116
00:35:05
00:31:48






2 258
91 1036 Kowal Agnieszka Wrocław 1979 K40 140
00:36:40
00:31:59
120
00:35:45
00:32:36






2 260
92 1183 Jakimiuk Dorota Wrocław 1988 K30 130
00:35:59
00:31:16
132
00:37:17
00:34:11






2 262
93 1212 Kornak Anna Wrocław Drużyna ML 1994 K20 146
00:38:09
00:33:25
125
00:36:24
00:33:14






2 271
94 1211 Lenart Natalia Wrocław Drużyna ML 1997 K20 147
00:38:09
00:33:26
124
00:36:25
00:33:14






2 271
95 95 Cieszkowska-Kuchta Magdalena Brzezina 1972 K40 145
00:37:55
00:33:17
131
00:37:15
00:34:10






2 276
96 1165 Sycz-Langner Honorata Wroclaw 1989 K30 149
00:38:31
00:33:53
127
00:36:55
00:33:47






2 276
97 217 Chaszczewska Monika Wroclaw 1981 K40 150
00:38:50
00:34:06
134
00:38:06
00:34:55






2 284
98 126 Ciołkowska Katarzyna Wrocław 1981 K40 166
00:45:19
00:40:34
119
00:35:46
00:32:30






2 285
99 128 Zawadzka-Jurochnik Justyna Sobótka 1981 K40 151
00:39:16
00:34:40
136
00:38:31
00:35:12






2 287
100 159 Wirth-Czarcińska Magdalena Wrocław 1975 K40 155
00:39:59
00:35:11
137
00:38:30
00:35:19






2 292
101 1122 Kolebuk Katarzyna Wrocław 1975 K40 157
00:40:17
00:35:30
138
00:38:36
00:35:27






2 295
102 1117 Hankiewicz-Bomirska Olga Wrocław 1979 K40 163
00:42:35
00:37:36
135
00:38:26
00:34:56






2 298
103 1031 Królikowska Anita Wrocław Bergson Team 1979 K40 161
00:41:33
00:36:52
141
00:39:40
00:36:35






2 302
104 1119 Podleśny Katarzyna Pęgów 1975 K40 164
00:42:35
00:37:37
145
00:41:02
00:37:31






2 309
105 131 Psiuk Justyna Wrocław 1975 K40 167
00:45:22
00:40:36
146
00:44:05
00:40:48






2 313
106 1104 Garbiec Teresa Opole 1961 K60 170
00:53:24
00:48:40
148
00:50:54
00:47:34






2 318
107 1150 Pietras Kinga Radomsko Wosiek Team 2001 K20 1
00:18:00
00:17:58








1 1
108 6 Napieraj Dominika Wrocław CITY TRAIL Team/ FALSTART Rudniki 1991 K30

1
00:18:14
00:18:11






1 1
109 1141 Krupa Ula Ząbkowice śląskie Wosiek Team 2004 K16 3
00:18:55
00:18:48








1 3
110 1076 Patas Magdalena Wrocław Akademia biegania 1990 K30

3
00:18:59
00:18:58






1 3
111 1243 Bereźnicka Monika Orły WOSIEK TEAM 2000 K20 4
00:18:55
00:18:52








1 4
112 1338 Banachowska Alicja Brzeg WALVET 1981 K40

4
00:20:00
00:19:57






1 4
113 1251 Bambynek Ewa DRONIOWICE CKS Budowlani Częstochowa 2003 K16 5
00:19:10
00:19:05








1 5
114 1115 Grygiel Ilona Wrocław MKS Siechnice 1999 K20 6
00:19:18
00:19:13








1 6
115 1239 Andruszków Aleksandra Trzebnica Wosiek Team 1997 K20 9
00:20:04
00:20:03








1 9
116 1342 ADAMCZYK IVETA WROCŁAW 1987 K30

10
00:21:17
00:20:59






1 10
117 256 Łomnicka Barbara Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1979 K40 11
00:20:35
00:20:32








1 11
118 1140 Frąckowiak Marta Święta Katarzyna MKS Siechnice 1998 K20 12
00:20:56
00:20:52








1 12
119 1144 Peniowicz Justyna Sułów ASICS Frontrunner Poland 1987 K30 15
00:21:17
00:21:09








1 15
120 140 Hotała Anna Wrocław ALOHA HAKUNA 1982 K30

15
00:23:08
00:22:08






1 15
121 1012 Bednarczyk Ewelina Wrocław MKS Siechnice 1986 K30 16
00:21:22
00:21:18








1 16
122 1197 Ciesiółka Katarzyna Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 K20 18
00:21:51
00:21:44








1 18
123 226 Pstrucha Julia Chrzanów Sekcja Biegów Długodystansowych AWL 1999 K20

18
00:23:39
00:22:37






1 18
124 1237 Rycharska Joanna Brzeg Dolny 1981 K40 19
00:21:51
00:21:44








1 19
125 1087 Gordijenko Anna Jelenia Góra VEGE RUNNERS 1986 K30

20
00:23:40
00:22:40






1 20
126 1259 Mazurkiewicz-WARCHAŁOWSKA Agnieszka Wrocław 140Minut 1975 K40 21
00:23:17
00:21:46








1 21
127 1336 Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 1979 K40

21
00:26:05
00:22:43






1 21
128 1285 Lemparty Karolina Wrocław Matner Running Team 1993 K20

22
00:22:55
00:22:46






1 22
129 1313 Kwiecień Magda Wrocław MKS Siechnice 1990 K30

23
00:23:57
00:22:58






1 23
130 1274 Bednarek karolina radwanice 1987 K30 27
00:25:47
00:22:42








1 27
131 113 Chabińska Paulina Trzebnica Akademia Biegania 1995 K20

33
00:25:35
00:24:35






1 33
132 1130 Grajnert Małgorzata Domaszków MKS Siechnice 2000 K20 35
00:25:17
00:23:41








1 35
133 1069 Gronowska Anna Przemiłów 1994 K20

35
00:25:51
00:24:44






1 35
134 285 Adamiec Izabela Wilkszyn Fotoboxik.pl 1992 K20

36
00:27:04
00:24:47






1 36
135 1283 Mrowińska Dominika Wrocław 1989 K30

38
00:28:09
00:24:53






1 38
136 1298 Janus Agata Pisarzowice Wrocławski sportowy klub taekwon-do 2005 K16

43
00:26:10
00:25:06






1 43
137 174 FRYGA MAGDA Łagiewniki ŁAB 1982 K30 44
00:24:49
00:24:38








1 44
138 268 Witkowska Sabina Wrocław 1978 K40

48
00:27:47
00:25:42






1 48
139 52 Szerszeń Agata Wysoki Kościół Dtr Biega / Mario Team 1983 K30 49
00:26:59
00:25:24








1 49
140 48 Kozimor Katarzyna Wrocław 1980 K40 50
00:27:09
00:25:28








1 50
141 1303 Sadowska Amelia Środa Śląska Team Dziubiński Gimbasket 2005 K16

51
00:28:16
00:26:07






1 51
142 1058 GAŁKIEWICZ Irena Wrocław 1974 K40

52
00:28:11
00:26:09






1 52
143 207 Wirkijowska Aneta Wrocław 1981 K40 55
00:27:28
00:25:52








1 55
144 1185 TABISZ MARLENA Wrocław 1975 K40 56
00:27:32
00:25:58








1 56
145 1160 Kurowska Paulina Krotoszyce MKS Siechnice 1999 K20 58
00:27:47
00:26:09








1 58
146 287 Palusko Marta Wrocław VEX Team 1980 K40

59
00:28:39
00:26:29






1 59
147 1070 Sipurzyńska Ewa Bałdowice 1979 K40 60
00:29:27
00:26:21








1 60
148 1224 Siedlecka Agata Wrocław 1991 K30 64
00:29:41
00:26:32








1 64
149 1025 Dybek Natalia Wrocław Anatomia Biegania 2004 K16

64
00:28:04
00:26:59






1 64
150 1121 Kolebuk Hanna Wrocław 2003 K16 68
00:31:29
00:26:50








1 68
151 1161 Jurczak Maja Wołów 2001 K20 69
00:30:09
00:27:02








1 69
152 1051 Urbanska Klaudia Wroclaw 1987 K30

71
00:29:33
00:27:23






1 71
153 1299 Elzbieta Frydecka Miękinia 1962 K50

79
00:28:54
00:27:47






1 79
154 1090 Lach Agnieszka Wrocław 1974 K40 80
00:30:51
00:27:46








1 80
155 243 Maj-Harzowska Viktoria Wrocław GóryLasy 1996 K20

80
00:28:57
00:27:49






1 80
156 132 Semiczek Lidia Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY 1980 K40

81
00:31:02
00:27:49






1 81
157 55 Korgól Anna Rogoż 1983 K30

82
00:30:56
00:27:50






1 82
158 1067 Kuczyńska Barbara Wrocław 1976 K40 82
00:30:57
00:27:50








1 82
159 1041 Siemianowska Paulina Wrocław 1985 K30 83
00:29:23
00:27:51








1 83
160 1346 Piątek-Święcicka Kamila Wrocław 1986 K30

83
00:30:56
00:27:53






1 83
161 1050 Skoracka Anna Wrocław Run Vegan! 1992 K20 87
00:30:59
00:27:55








1 87
162 1151 Zywer Urszula Żarów 1994 K20 88
00:31:03
00:27:57








1 88
163 1061 Nikitenko Darina Karwiany 2005 K16 89
00:31:03
00:27:57








1 89
164 1218 Wiater Monika Szukalice Team MYCHA GO GO GO 1986 K30 90
00:32:48
00:28:02








1 90
165 270 Stella-Sawicka Anna Smolec 1980 K40

93
00:31:21
00:28:59






1 93
166 104 Zielezińska Ewa Wrocław Geesmolsse 1978 K40 96
00:31:49
00:28:44








1 96
167 1013 Woźniak Karolina Wrocław MKS SIECHNICE 1995 K20

102
00:31:56
00:29:48






1 102
168 240 Wolikowska Joanna Wrocław Komando Foki 1993 K20 104
00:33:56
00:29:11








1 104
169 1297 Gronowska Karolina Wrocław 1993 K20

104
00:31:05
00:29:55






1 104
170 1055 Majerczyk-Godlewska Jadwiga Wiązów 1968 K50 105
00:34:00
00:29:20








1 105
171 261 Ciura Alicja Mirków 1995 K20

105
00:33:13
00:30:08






1 105
172 1252 Liszewska Marcelina Wrocław Mamy-Biegamy 1984 K30 107
00:32:31
00:29:21








1 107
173 237 Sobczak Agnieszka Wroclaw Burza Team 1986 K30 108
00:32:41
00:29:32








1 108
174 1109 Staszkowian Magda Łagiewniki ŁAB 1982 K30 110
00:31:09
00:29:37








1 110
175 1110 Sołtys Ewelina Królikowice Rower WRONA 1984 K30 111
00:31:10
00:29:37








1 111
176 147 Idzikowska Marta Wrocław 1989 K30 115
00:34:27
00:29:50








1 115
177 1220 Hyżyk Anna Wrocław 1977 K40 119
00:34:33
00:29:59








1 119
178 34 Dyjak Bożena Wrocław 1963 K50 120
00:34:35
00:30:01








1 120
179 1276 Ciura Aleksandra Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2001 K20 122
00:35:12
00:30:27








1 122
180 1147 Jaromin Anita Wrocław 1982 K30

122
00:35:56
00:32:46






1 122
181 1065 Obidowska Izabela Wrocław FORMA NA SZCZYT 1996 K20 123
00:35:31
00:30:49








1 123
182 1148 Szurmińska Magdalena Wrocław 1984 K30

123
00:35:57
00:32:55






1 123
183 1280 Jurek Barbara Wrocław 1986 K30

126
00:34:30
00:33:20






1 126
184 110 CHUDZINSKA Patrycja Wrocław 1986 K30 127
00:35:44
00:31:06








1 127
185 279 Gruca Katarzyna Wrocław 1978 K40

128
00:37:03
00:33:48






1 128
186 1024 Chyłek Beata Wrocław Anatomia Biegania 1985 K30 129
00:34:15
00:31:10








1 129
187 1335 ŁABUZ EWA WROCŁAW 1955 K60

129
00:36:03
00:33:55






1 129
188 1240 Nowak-Kasprzak Anna Wrocław 1985 K30

130
00:37:17
00:34:04






1 130
189 162 Pociecha Paulina Olawa 1992 K20 131
00:34:31
00:31:19








1 131
190 1167 Slobodzian Anna Wrocław 1971 K50

133
00:37:18
00:34:11






1 133
191 1120 Szydłowska Aleksandra Wrocław 1994 K20 134
00:36:22
00:31:41








1 134
192 99 Wójcik Katarzyna WROCŁAW 1978 K40 135
00:36:26
00:31:46








1 135
193 1075 Pawłowska Martyna Wrocław 1993 K20 137
00:36:26
00:31:52








1 137
194 1048 Smyrnova Kateryna Wrocław 1986 K30 138
00:34:58
00:31:53








1 138
195 186 Głuszak Justyna Wrocław 1981 K40 139
00:35:04
00:31:55








1 139
196 1292 Kawalec Małgorzata Wrocław Matner Running Team 1966 K50

139
00:38:45
00:35:39






1 139
197 1356 Jeziorowska Elżbieta Wrocław KOBIETY NA MEDAL 1965 K50

140
00:39:14
00:35:53






1 140
198 114 Kościńska Julia Wrocław RaDziki 2000 K20

142
00:38:53
00:36:45






1 142
199 98 Kucharska Kamila Wrocław ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU 1983 K30

144
00:40:23
00:37:05






1 144
200 1003 Jarzębska-Majchrzak Agnieszka Wrocław 1991 K30

147
00:46:06
00:42:54






1 147
201 1271 BORKIEWICZ PATRYCJA SMOLEC 1975 K40 148
00:33:29
00:33:29








1 148
202 191 Bartosik Kamila Smolec Smolecka Zadyszka 1977 K40 152
00:39:31
00:34:54








1 152
203 28 Robak Manuela Wrocław 1989 K30 153
00:39:32
00:34:58








1 153
204 1035 Caban Justyna Ludwikowice Kłodzkie 1979 K40 154
00:39:44
00:35:09








1 154
205 1134 Ciura Marzena Siedlec 1971 K50 156
00:40:10
00:35:26








1 156
206 1032 TOMCZAK ANNA Wrocław Biegam bo biegam 1976 K40 158
00:41:02
00:36:09








1 158
207 1248 Olejnik Malgorzata Krzeptow 1977 K40 159
00:39:31
00:36:21








1 159
208 1249 ŁUKOMSKA-WALUSIAK MAGDALENA WROCŁAW 1977 K40 160
00:39:32
00:36:21








1 160
209 1273 Jopek Monika Wrocław 1982 K30 162
00:41:44
00:37:08








1 162
210 1068 Łozienko Anna Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1991 K30 165
00:43:59
00:39:16








1 165
211 141 Żukrowska Kornelia Wrocław Bergson Team 1988 K30 168
00:45:47
00:41:06








1 168
212 182 Filipek Agnieszka Wrocław Klub Bobika 1981 K40 169
00:48:57
00:44:06








1 169
213 1186 Kuczewska Paulina Wrocław 1987 K30 171
00:53:46
00:49:06








1 171

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni