Wrocław

Klasyfikacja generalna 2023/2024

po 4 z 5 biegów

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 234 Bujała Michał Wilkszyn Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę 1987 M35 1
00:16:50
00:16:50
1
00:17:06
00:17:05
1
00:16:58
00:16:58
1
00:17:46
00:17:44


4 3
2 257 PISARSKI BARTOSZ Wrocław WITKOWSKI RUNNING TEAM 1988 M35 2
00:18:15
00:18:14
4
00:19:05
00:19:02


3
00:19:01
00:18:56


3 9
3 193 Dudziak Marcin Radwanice MKS Siechnice 1988 M35 3
00:19:30
00:19:28
7
00:19:31
00:19:30
5
00:19:26
00:19:24
5
00:19:29
00:19:28


4 13
4 40 Madera Michał Wrocław LECIMY TUTAJ 1986 M35 6
00:20:05
00:19:59
6
00:19:28
00:19:24
6
00:19:47
00:19:43
7
00:20:15
00:20:08


4 18
5 281 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW GÓRYLASY 1984 M35 5
00:19:47
00:19:44
5
00:19:25
00:19:21
10
00:20:03
00:20:00




3 20
6 1174 SAWKA PAWEŁ KŁODZKO 1985 M35

11
00:20:24
00:20:20
9
00:20:11
00:19:53
11
00:21:40
00:21:22


3 31
7 1099 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1984 M35 8
00:20:27
00:20:20
13
00:20:39
00:20:34
14
00:20:57
00:20:55




3 35
8 1056 Slowik Michal Smolec TriToGo SmoleckaZadyszka 1985 M35 11
00:21:10
00:21:01
15
00:20:53
00:20:44
11
00:20:52
00:20:31
22
00:22:39
00:22:35


4 37
9 318 Kubica Paweł Siechnice GóryLasy 1985 M35 22
00:21:50
00:21:45
12
00:20:40
00:20:34
20
00:21:54
00:21:53
17
00:22:14
00:22:10


4 49
10 429 Bednarz Marcin Ołdrzychowice Kłodzkie Drużyna Kłodzka Kotlina 1984 M35 13
00:21:26
00:21:16
14
00:20:36
00:20:36
28
00:24:02
00:23:03




3 55
11 83 Martyński Piotr Wrocław Biegam bo nie chce mi się chodzić 1985 M35 24
00:23:13
00:22:10
18
00:21:55
00:21:35


25
00:24:55
00:23:44


3 67
12 462 Łaźniewski Dariusz Wysoka Olszyna Biega 1986 M35 29
00:24:26
00:23:22
21
00:23:06
00:22:46
23
00:23:13
00:22:11
23
00:23:09
00:23:00


4 67
13 358 Gawlik Rafał Wrocław 1987 M35 27
00:23:45
00:22:40


22
00:23:03
00:22:03
20
00:22:32
00:22:25


3 69
14 1037 Adamski Mariusz Wrocław Dream Team 1984 M35 34
00:25:27
00:24:20
23
00:24:43
00:23:32
26
00:24:00
00:22:58
33
00:27:16
00:26:12


4 82
15 243 Podyma Łukasz Wrocław 1986 M35 32
00:25:17
00:24:10
22
00:23:29
00:22:46
32
00:25:57
00:23:58




3 86
16 229 Momot Piotr Wrocław Triathlon Club Wrocław 1986 M35 35
00:25:48
00:24:41
25
00:25:50
00:24:34


27
00:25:02
00:23:51


3 87
17 252 Gieroń Adam Wrocław Gajewski Swimming Team 1985 M35 39
00:27:46
00:25:40
28
00:26:39
00:25:20
31
00:24:54
00:23:43
29
00:25:58
00:24:50


4 88
18 321 Luppi Stefano Varese 1985 M35

27
00:26:15
00:24:58
29
00:24:15
00:23:08
37
00:30:38
00:27:58


3 93
19 117 Bara Bartłomiej Wrocław 1984 M35 41
00:30:43
00:27:19
31
00:29:01
00:26:34
37
00:29:00
00:25:50
28
00:26:46
00:24:23


4 96
20 341 Pawlak Arkadiusz Wrocław 1987 M35 31
00:24:57
00:23:46


33
00:25:04
00:23:59
34
00:27:23
00:26:15


3 98
21 179 Kolesiński Wojciech Wrocław Running Tanks 1988 M35 36
00:26:19
00:25:05
29
00:27:35
00:26:08
34
00:25:27
00:24:16




3 99
22 308 Machała Paweł Wrocław KURACJUSZE 1984 M35 43
00:30:49
00:27:43
32
00:29:58
00:27:36


41
00:33:25
00:30:04


3 116
23 480 Zvolinskyi Oleksii Wrocław 1987 M35

35
00:30:11
00:30:01
41
00:33:38
00:30:27
40
00:33:16
00:30:03


3 116
24 1053 Szczypek Michał Wrocław Batcave Extreme Sport Team 1987 M35 46
00:33:32
00:30:25
33
00:30:21
00:28:01
39
00:30:08
00:28:03




3 118
25 350 Woźniak Konrad Wrocław 1984 M35 42
00:30:39
00:27:28


40
00:30:58
00:28:55
39
00:31:02
00:28:24


3 121
26 33 JANUSZ TOMASZ Wrocław DBTP 1984 M35 47
00:33:41
00:30:30
34
00:31:35
00:29:22


45
00:36:38
00:33:23


3 126
27 82 Ajdukiewicz Marek Nadolice Wielkie LSB-WE-FEEL-IT 1985 M35 51
00:37:43
00:34:17
39
00:35:15
00:32:45
42
00:33:44
00:30:42




3 132
28 105 Siwek Maciej Biestrzyków 1986 M35 50
00:36:20
00:33:05
38
00:34:13
00:31:57


46
00:38:08
00:34:56


3 134
29 395 Muszyński Paweł Wrocław 1987 M35 49
00:36:03
00:32:48
40
00:37:29
00:35:12


48
00:42:33
00:39:17


3 137

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 124 Lulis Dawid Wrocław Altra Team Red 1988 M35

2
00:17:07
00:17:06
2
00:17:09
00:17:09




2 4
2 220 Sielicki Mariusz Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M35

3
00:19:05
00:18:58
4
00:19:14
00:19:12




2 7
3 1153 Nowacki Bartosz Wrocław Anatomia Biegania 1987 M35

9
00:20:04
00:19:58
8
00:20:07
00:19:50




2 17
4 1207 Czeleń Mateusz Wałbrzych Zamielski Team 1987 M35



13
00:21:38
00:20:36
6
00:20:40
00:19:37


2 19
5 94 Pluta Jakub Chrząstawa Mała SwimmingLab 1986 M35 9
00:20:36
00:20:28




10
00:21:22
00:21:15


2 19
6 373 Pajor Bartosz Wrocław GVT 1984 M35 7
00:20:14
00:20:12


18
00:21:25
00:21:20




2 25
7 230 Bińczyk Adam Wrocław Anatomia Biegania 1985 M35 12
00:21:06
00:21:01




19
00:23:27
00:22:23


2 31
8 247 Filipowski Michał Żarów 1987 M35

19
00:22:44
00:22:00


12
00:21:36
00:21:28


2 31
9 1144 Lis Szymon Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1986 M35

16
00:21:01
00:20:49


16
00:22:19
00:22:09


2 32
10 1052 Zarówny Dawid Krzyków 1986 M35 23
00:22:56
00:21:53




9
00:22:13
00:21:10


2 32
11 95 Sajewicz Piotr Wrocław Koźlak 1986 M35 15
00:21:28
00:21:19
20
00:22:31
00:22:22






2 35
12 111 Roksela Paweł Wroclaw 1986 M35 19
00:21:47
00:21:40


21
00:22:15
00:22:02




2 40
13 1161 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M35

17
00:21:40
00:21:34


24
00:24:24
00:23:18


2 41
14 157 Ostrowski Maciej Kamieniec Wrocławski 1986 M35 25
00:23:28
00:22:17




21
00:22:46
00:22:33


2 46
15 1217 Staniów Radosław Wrocław 1986 M35



25
00:23:43
00:22:43
26
00:25:57
00:23:50


2 51
16 310 Kępski Grzegorz Siechnice Adrian Danilewicz Group 1984 M35 30
00:24:43
00:23:33
24
00:24:47
00:23:38






2 54
17 463 Rękas Piotr Wrocław Off-Road Runners Benefit Systems 1986 M35 21
00:22:47
00:21:44




35
00:28:25
00:26:15


2 56
18 224 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M35 26
00:23:35
00:22:28


30
00:23:24
00:23:22




2 56
19 359 Karniewicz Tomasz Szczodre Off-Road Runners Benefit Systems 1986 M35



35
00:25:39
00:24:36
31
00:27:02
00:25:55


2 66
20 290 Bała Piotr Wrocław Corleonis 1985 M35 37
00:25:26
00:25:15
30
00:29:07
00:26:23






2 67
21 140 KIEŻA MAREK WROCŁAW 1988 M35 38
00:26:30
00:25:17




36
00:28:40
00:26:22


2 74
22 1065 Mela Marcin Wroclaw DawajKalachTeam 1984 M35 52
00:39:15
00:35:48


24
00:22:19
00:22:14




2 76
23 93 Sytniowski Artur Kiełczówek WMT Animals 1985 M35 44
00:30:45
00:28:36




43
00:34:18
00:32:12


2 87
24 407 Adamczewski Kamil Wrocław 1988 M35 45
00:32:00
00:28:54




44
00:35:20
00:32:13


2 89
25 1272 Stach Łukasz WROCŁAW Trirex 1986 M35





2
00:18:57
00:18:56


1 2
26 1119 Grzywaczyk Artur Iłowa 34BKPanc 1987 M35



3
00:18:16
00:18:11




1 3
27 1257 Kaczmarczyk Łukasz Wrocław AW-Szybciej-Team 1985 M35





4
00:19:15
00:19:12


1 4
28 1102 Byrtek Marcin Wrocław Koko dżambo 1984 M35 4
00:19:44
00:19:40








1 4
29 1336 Kokott Marcin Smolec AW - SZYBCIEJ - Team 1984 M35



7
00:19:51
00:19:49




1 7
30 1149 Smardz Mateusz Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1984 M35

8
00:19:46
00:19:39






1 8
31 253 Kowal Sebastian Wrocław 1985 M35





8
00:20:44
00:20:38


1 8
32 1029 Rodriguez Estevez Jesus Wroclaw TRIMP 1984 M35

10
00:20:24
00:20:17






1 10
33 1033 Kraśniewski Rafał Chocianów AW - Szybciej - Team 1985 M35 10
00:20:35
00:20:33








1 10
34 1222 Gałka Michał Wrocław AW - SZYBCIEJ - Team 1984 M35



12
00:21:30
00:20:31




1 12
35 1386 Pawlak Tomasz Rychwał Kancelaria Malec-Pawlak 1988 M35





13
00:21:42
00:21:36


1 13
36 134 Dreszer Paweł Wrocław 1985 M35 14
00:21:26
00:21:19








1 14
37 1376 Długopolski Marcin Bielawa Centrownica 1985 M35





14
00:21:44
00:21:36


1 14
38 1220 JAMROZEK MATEUSZ WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 1984 M35



15
00:21:00
00:20:58




1 15
39 1373 Bator Rafał Wrocław 1984 M35





15
00:22:05
00:21:58


1 15
40 1331 Łęcki Mariusz Smolec 1987 M35



16
00:21:39
00:21:17




1 16
41 430 Dec Jacek Wrocław 1987 M35 16
00:22:32
00:21:25








1 16
42 1232 Skoczylas Mateusz Ramiszów 1987 M35



17
00:21:29
00:21:17




1 17
43 326 Tomaka Maciej Ołdrzychowice Kłodzkie Drużyna Kłodzka Kotlina 1986 M35 17
00:22:37
00:21:36








1 17
44 361 Kubiak Adam Karłowice 1984 M35 18
00:21:41
00:21:38








1 18
45 1371 Owczarek Piotr Wrocław 1984 M35





18
00:22:23
00:22:19


1 18
46 1401 Brzozowicz Jakub Świętochłowice TS AKS Chorzów 1985 M35



19
00:21:54
00:21:42




1 19
47 449 Przybylski Paweł Wrocław Anatomiabiegania 1984 M35 20
00:21:52
00:21:43








1 20
48 1031 Bocheński Tomasz Wrocław 1987 M35

26
00:25:51
00:24:37






1 26
49 1323 Niemyjski Jakub Wrocław 1986 M35



27
00:24:57
00:22:58




1 27
50 1104 SKORUPSKI SZYMON Wrocław KURACJUSZE 1987 M35 28
00:24:16
00:23:11








1 28
51 1398 Lubina Cezary Bielany Wrocławskie 1987 M35





30
00:26:57
00:25:53


1 30
52 1294 Pająk Krzysztof Ślęza eTutor 1986 M35





32
00:26:24
00:26:09


1 32
53 306 Wiktor Mateusz Wrocław Gajewski Swimming Team 1985 M35 33
00:26:15
00:24:10








1 33
54 1117 Ścigajło Waldemar Turów 1986 M35



36
00:27:35
00:25:32




1 36
55 469 Garbaciak Michał Wrocław Ready 1987 M35

36
00:32:23
00:30:05






1 36
56 1158 Dudek Marcin Wrocław 1985 M35

37
00:33:21
00:30:50






1 37
57 1289 Pęcak Marcin Wrocław Betony Nadodrze 1986 M35



38
00:26:33
00:26:23




1 38
58 1283 Kluczkiewicz Wojciech KAMIENIEC ZĄBKOWICKI Slow and Furious 1988 M35





38
00:31:23
00:28:08


1 38
59 423 Frączek Maciek Wrocław 1985 M35 40
00:29:14
00:27:04








1 40
60 1342 Zdrzałka Bartosz Wrocław 1986 M35





42
00:33:21
00:30:45


1 42
61 1238 STOKWISZ ŁUKASZ WROCŁAW 1988 M35



43
00:36:13
00:33:09




1 43
62 1427 Lisewski Jacek Bydgoszcz TriŚwinki Team 1984 M35





47
00:37:19
00:34:57


1 47
63 54 Śnieg Maciej Wrocław Szybkie Stopy 1985 M35 48
00:34:52
00:31:44








1 48

Sponsor tytularny