Wrocław

Klasyfikacja generalna 2023/2024

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 357 Pelc Paweł Wrocław KB Vamos Amigos i Przyjaciele 1978 M45 1
00:17:40
00:17:40
1
00:17:50
00:17:48
1
00:18:02
00:18:01




3 3
2 444 Pisarek Maciej Łozina 1978 M45 4
00:18:58
00:18:52
3
00:18:28
00:18:25


2
00:18:47
00:18:45
1
00:18:32
00:18:29
4 6
3 386 Sławiński Robert Wałbrzych #BasiaTeam 1975 M45 2
00:18:35
00:18:35
5
00:19:12
00:19:10




2
00:19:18
00:19:17
3 9
4 92 AMBROZIK Adam Brzeg AMBROZIK TEAM 1975 M45 5
00:18:58
00:18:55
2
00:18:07
00:18:04
3
00:18:33
00:18:31




3 10
5 226 Kita Michał Wrocław pędzący w miejscu 1975 M45 3
00:18:58
00:18:55
4
00:19:03
00:18:59
4
00:18:44
00:18:43




3 11
6 300 Bednarz Krzysiek Lubsza Przedwojewski Team 1976 M45 9
00:20:28
00:20:26
8
00:20:10
00:20:05
5
00:19:19
00:19:16
4
00:20:04
00:20:00
3
00:19:20
00:19:18
5 12
7 1038 Sobczyk Tomasz Wrocław MKS SIECHNICE 1977 M45 6
00:19:02
00:19:01
6
00:19:39
00:19:37
6
00:19:54
00:19:53
17
00:22:36
00:22:35
4
00:19:51
00:19:50
5 16
8 385 Altewęgier Jarosław Wrocław AW SzybciejTeam 1978 M45

10
00:20:28
00:20:24
8
00:20:14
00:20:12
3
00:19:48
00:19:45


3 21
9 1170 Potocki Marcin Żary 1978 M45

9
00:20:14
00:20:07
9
00:20:31
00:20:22
8
00:21:21
00:21:15
10
00:20:51
00:20:45
4 26
10 1573 BANACHOWSKI WALDEMAR BRZEG BRZEG WALVET TEAM 1976 M45

12
00:20:38
00:20:33


7
00:21:13
00:21:06
7
00:20:25
00:20:20
3 26
11 380 Czarciński Michał Zawonia 1974 M45 13
00:21:36
00:21:29
16
00:20:59
00:20:52
11
00:20:29
00:20:27
11
00:21:36
00:21:31
5
00:20:05
00:20:02
5 27
12 299 Mielczarek Tomasz Wrocław 1975 M45 12
00:21:35
00:21:27
14
00:20:48
00:20:39
13
00:21:00
00:20:52
9
00:21:25
00:21:17
6
00:20:19
00:20:13
5 27
13 173 Trzeciak Jacek IWINY MKS Siechnice 1978 M45 10
00:20:50
00:20:43
11
00:20:39
00:20:31
12
00:20:36
00:20:33
10
00:21:22
00:21:17


4 31
14 59 Gniadek Jarosław Wrocław 1975 M45 11
00:21:56
00:20:50
15
00:20:51
00:20:45
15
00:21:09
00:21:04
16
00:22:00
00:21:54
8
00:20:35
00:20:28
5 34
15 64 Radecki Jakub Wrocław Kubutek Running Team Wrocław 1975 M45

13
00:20:37
00:20:34


12
00:21:33
00:21:32
9
00:20:41
00:20:39
3 34
16 399 Herbinger Maciej Wrocław ALOHA HAKUNA 1978 M45 7
00:19:40
00:19:37
18
00:21:04
00:20:59


13
00:21:39
00:21:33


3 38
17 398 Bachurski Tomasz Miłoszyce AW-SZYBCIEJ/KB Harcownik Jelcz Laskowice 1978 M45

19
00:21:41
00:21:30
17
00:22:13
00:22:11
14
00:21:46
00:21:39
12
00:21:37
00:21:29
4 43
18 320 Wróbel Jarosław Oleśnica Cezar 1978 M45 19
00:25:37
00:23:34
25
00:24:04
00:22:53
20
00:24:04
00:23:01
18
00:23:43
00:22:37
11
00:21:39
00:21:26
5 48
19 36 Murmyło Wojciech Wrocław ALOHA HAKUNA 1975 M45

20
00:21:53
00:21:40
14
00:21:07
00:20:55
15
00:22:52
00:21:51


3 49
20 280 Strzelczak Robert Opole Trail Is Our Way 1974 M45

38
00:28:08
00:26:53
7
00:20:10
00:20:08
5
00:20:17
00:20:12


3 50
21 287 Strzelczyk Marek Domaniów 1975 M45 15
00:23:19
00:22:10
21
00:22:09
00:22:04
16
00:21:55
00:21:39
19
00:22:46
00:22:41
22
00:31:03
00:28:55
5 50
22 455 Makowiecki Rafal Wroclaw 1975 M45 16
00:22:32
00:22:22
28
00:23:46
00:23:35
21
00:23:40
00:23:19
20
00:23:53
00:23:42


4 57
23 265 Wilk Krzysztof Iwiny 1976 M45 34
00:31:07
00:27:42
36
00:27:12
00:25:53
24
00:25:57
00:23:58
22
00:25:25
00:24:22
14
00:24:23
00:23:17
5 60
24 60 Hotloś Rafał Wrocław 1978 M45 23
00:25:05
00:23:58
24
00:23:59
00:22:50
18
00:23:43
00:22:38
21
00:25:21
00:24:04


4 62
25 88 budziewski tomasz łagiewniki Team aktywni 1978 M45 25
00:24:23
00:24:16




26
00:26:22
00:25:14
16
00:25:44
00:24:36
3 67
26 1090 Biczkowski Mirosław Wrocław 1975 M45 29
00:28:51
00:25:43
33
00:27:08
00:25:05
29
00:27:46
00:25:44
28
00:26:40
00:25:34
15
00:25:27
00:24:20
5 72
27 242 Kornaś Marcin Laskówka GóryLasy 1978 M45 27
00:25:30
00:25:27


31
00:26:25
00:26:24
29
00:26:18
00:26:14
17
00:24:42
00:24:38
4 73
28 53 Teleńczuk Tomasz Wrocław Szybkie Stopy 1975 M45 17
00:24:20
00:23:16
35
00:27:54
00:25:48


24
00:25:30
00:24:26


3 76
29 457 Ciszek Marcin Wrocław WKS Śląsk BNO 1976 M45 24
00:25:10
00:24:06
29
00:24:25
00:23:50
27
00:25:33
00:24:30




3 80
30 507 Gawędzki Rafał Oborniki Śląskie Oborygeni 1976 M45



30
00:28:05
00:25:56
30
00:27:48
00:26:38
20
00:27:21
00:26:14
3 80
31 61 Wasula Tomasz Bielany Wrocławskie 1975 M45 28
00:28:00
00:25:38
30
00:24:35
00:24:01
32
00:33:16
00:31:08
25
00:25:53
00:24:38


4 83
32 458 Włodarczyk Paweł Ciechów 1978 M45 26
00:25:52
00:24:38
32
00:26:55
00:24:51
26
00:26:28
00:24:24




3 84
33 402 Kula Lesław Wrocław STS Extreme Strzelin Grom-bike Team 1978 M45 31
00:28:41
00:26:34
37
00:28:55
00:26:31


33
00:32:55
00:29:49
21
00:30:38
00:27:33
4 85
34 109 Królikowski Przemysław Wrocław 1978 M45 21
00:24:40
00:23:36
40
00:27:58
00:27:46


27
00:26:26
00:25:17


3 88
35 1103 MRÓZ TOMASZ WROCŁAW 1976 M45 30
00:26:53
00:25:46
34
00:26:19
00:25:08
28
00:25:40
00:24:38




3 92
36 181 Szpik Maciej Wrocław 1975 M45 35
00:31:20
00:27:57
41
00:29:00
00:27:46


34
00:32:15
00:29:58
23
00:34:39
00:32:32
4 92
37 132 Ryfa Tomasz Głogów 1978 M45 39
00:41:03
00:37:38
45
00:34:12
00:32:49
33
00:36:19
00:33:12
35
00:38:42
00:36:23
24
00:38:41
00:35:30
5 92
38 1017 Kownacki Michał Wrocław 1974 M45 38
00:39:31
00:36:14
46
00:38:39
00:36:10
34
00:40:34
00:37:24
36
00:39:56
00:36:42
26
00:42:03
00:38:49
5 96
39 408 Nawłoka Piotr Domaniów 1976 M45 32
00:27:52
00:26:40
44
00:34:13
00:32:06


31
00:29:18
00:26:58


3 107

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1335 MAZURKIEWICZ DAREK SMOLEC 1978 M45



2
00:18:08
00:18:06
1
00:18:34
00:18:32


2 3
2 144 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 1974 M45 8
00:20:22
00:20:19
7
00:20:00
00:19:55






2 15
3 1334 Nowak Piotr Sadków 1975 M45



10
00:20:45
00:20:26
6
00:21:08
00:21:04


2 16
4 294 Urbaniak Jan Brzezina AW-Szybciej-Team 1976 M45 14
00:21:52
00:21:40
17
00:21:04
00:20:54






2 31
5 207 Zieniewicz Wojciech Wrocław 1975 M45

27
00:24:48
00:23:34
19
00:24:02
00:22:58




2 46
6 69 Golec Grzegorz Nadolice Wielkie 1977 M45



25
00:25:02
00:23:59
23
00:24:38
00:24:26


2 48
7 270 Błachut Michał Gądów 1977 M45

26
00:23:52
00:23:25
23
00:24:37
00:23:30




2 49
8 1552 Spiczonek Piotr Kielce 1975 M45





37
00:40:51
00:38:30
25
00:40:29
00:37:18
2 62
9 314 Strożek Bartek Wrocław 1975 M45 33
00:29:08
00:27:03
42
00:32:41
00:30:16






2 75
10 339 Krukowski Adrian Wrocław TriActiv Ridley 1975 M45 36
00:34:27
00:31:16
43
00:33:15
00:30:52






2 79
11 1281 Hacuś Tomasz Wrocław 1975 M45







13
00:24:21
00:22:10
1 13
12 1066 Łękawa Sebastian Wrocław AW-Szybciej-Team 1978 M45 18
00:23:40
00:23:24








1 18
13 1392 Kapuściński Wojciech Wrocław 1974 M45







18
00:28:07
00:26:00
1 18
14 1505 Martyniak Marcin Wrocław brak 1976 M45







19
00:27:17
00:26:03
1 19
15 203 Franczak Mariusz Trzebnica DTR BIEGA / MARIO TEAM 1977 M45 20
00:24:41
00:23:36








1 20
16 1178 Zając Mirosław Brzezia Łąka EVEREST 1974 M45

22
00:22:27
00:22:11






1 22
17 1231 MACHURA ARKADIUSZ WOLA JEDLIŃSKA 1976 M45



22
00:24:39
00:23:25




1 22
18 1026 Miśta Grzegorz Świątniki DTR Biega / Mario Team 1977 M45 22
00:24:41
00:23:37








1 22
19 1046 Grzywa Adam Szczecin Fizjobiegacze 1976 M45

23
00:23:27
00:22:20






1 23
20 177 Płatek Dominik Wroclaw Smętna Gentlemens Adventure Club 1976 M45

31
00:25:26
00:24:03






1 31
21 1390 Ferens Andrzej Wrocław 1976 M45





32
00:28:44
00:27:38


1 32
22 125 Miskiewicz Michal Bielany Wroclawskie 1977 M45 37
00:36:42
00:33:38








1 37
23 1155 Łuciów Leszek Wrocław NOA 1974 M45

39
00:28:19
00:26:59






1 39

Sponsor tytularny