Warszawa

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 382 Czarnecki Zbigniew Warszawa Stare Babice Biegają 1965 M50 59
00:19:27
00:19:25


75
00:20:19
00:20:15
38
00:21:01
00:20:59
43
00:19:42
00:19:40
42
00:19:49
00:19:45
5 182
2 1254 Senatorski Piotr Warszawa 1961 M50 62
00:19:34
00:19:32
45
00:19:33
00:19:30
58
00:19:51
00:19:48
24
00:20:08
00:20:06




4 189
3 1340 Domagała Jarosław Warszawa AKTYWNA WARSZAWA 1966 M50 74
00:19:48
00:19:44


61
00:20:02
00:19:57
41
00:21:14
00:21:10


83
00:21:19
00:21:16
4 259
4 400 Zając Adam WARSZAWA Naprzód Młociny 1967 M50 83
00:19:57
00:19:52
63
00:20:12
00:20:09
65
00:20:04
00:20:00
59
00:22:05
00:22:00




4 270
5 314 Adamski Wojciech Radzymin Radzymin Run Team 1965 M50 137
00:21:43
00:21:41
124
00:22:50
00:21:49
92
00:21:41
00:20:44
46
00:21:43
00:20:52
92
00:22:04
00:21:16
51
00:21:15
00:20:13
6 281
6 234 Drabczyk Szymon Warszawa 1960 M50 61
00:19:33
00:19:31
116
00:21:44
00:21:43




91
00:21:14
00:21:12
108
00:21:58
00:21:56
4 376
7 1034 Skowroński Wojciech Warszawa SANTANDER RUNNERS TEAM 1967 M50 172
00:23:33
00:22:27
195
00:25:51
00:23:44


143
00:26:57
00:25:55
236
00:26:27
00:25:24
180
00:26:45
00:24:38
5 690
8 1297 Grabowski Tomasz Warszawa Kuźnia Triathlonu 1964 M50 156
00:22:29
00:22:15
191
00:24:50
00:23:41




222
00:25:42
00:24:42
153
00:24:50
00:23:44
4 722
9 1270 Bokiniec Mariusz Warszawa 1967 M50

203
00:25:01
00:23:55
249
00:26:27
00:24:50
132
00:27:01
00:25:23
226
00:26:25
00:24:48
193
00:27:07
00:25:02
5 754
10 724 DOBROWOLSKI MAREK CZOSNÓW KB JOGGER NDM 1964 M50



254
00:25:03
00:24:56
122
00:24:51
00:24:45
213
00:24:36
00:24:24
192
00:25:12
00:25:02
4 781
11 183 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger 1959 M50 224
00:23:56
00:23:44
222
00:24:42
00:24:30
200
00:23:30
00:23:24




183
00:24:55
00:24:46
4 829
12 51 Potyraj Dariusz Warszawa LEMINGI BIEGAJĄ 1958 M50 289
00:26:51
00:25:39


262
00:26:17
00:25:19
166
00:28:07
00:27:14
253
00:26:57
00:25:53
231
00:27:52
00:26:45
5 912
13 1383 Bielewicz Radosław Warszawa 1966 M50



270
00:27:21
00:25:43
173
00:29:15
00:27:32
264
00:27:58
00:26:24
217
00:28:28
00:26:17
4 924
14 321 Kołodziej Roman Warszawa 1965 M50 290
00:26:52
00:25:45
251
00:26:58
00:25:40
277
00:26:51
00:25:51
187
00:29:40
00:28:05


215
00:28:19
00:26:15
5 930
15 685 Kossakowski Jarosław Warszawa 1961 M50



266
00:27:09
00:25:36
170
00:28:15
00:27:24
270
00:28:05
00:26:31
238
00:28:09
00:27:03
4 944
16 1144 HULANICKI ANDRZEJ WARSZAWA Goggle Team 1958 M50

276
00:29:44
00:26:38
299
00:27:31
00:26:36
203
00:30:59
00:29:21
267
00:28:02
00:26:25
240
00:29:14
00:27:07
5 986
17 1333 Maliszewski Jerzy Warszawa 1966 M50 319
00:27:47
00:26:39
247
00:26:46
00:25:34
310
00:29:59
00:27:15
197
00:30:29
00:28:54


264
00:30:44
00:28:42
5 1018
18 139 Grabowski Leszek Latchorzew STARE BABICE BIEGAJĄ 1964 M50 300
00:27:15
00:26:08
281
00:28:06
00:26:50
293
00:27:17
00:26:26


273
00:28:09
00:26:34
213
00:28:16
00:26:13
5 1060
19 1052 rzepka mirek warszawa New Balance Run Club 1960 M50 330
00:27:24
00:27:01
307
00:29:11
00:27:49


193
00:30:21
00:28:40
304
00:29:45
00:28:03
261
00:30:38
00:28:32
5 1065
20 1356 Malinowski Krzysztof Warszawa 1966 M50

351
00:39:06
00:33:58
250
00:29:28
00:24:50


296
00:31:05
00:27:40
169
00:24:09
00:24:07
4 1066
21 1282 Czarnota Andrzej Warszawa Nationale-Nederlanden 1966 M50 328
00:28:10
00:26:55
277
00:27:47
00:26:38
309
00:28:10
00:27:13
207
00:31:14
00:29:38


291
00:32:25
00:30:23
5 1084
22 1313 Mirecki Zbigniew warszawa Parkrun Bródno 1958 M50

323
00:32:16
00:29:06
319
00:30:30
00:27:52
204
00:31:07
00:29:27
303
00:29:53
00:28:02
259
00:31:30
00:28:15
5 1085
23 1057 Korczykowski Artur Warszawa 1966 M50



316
00:28:44
00:27:36
196
00:30:31
00:28:48
326
00:30:50
00:29:53
304
00:35:52
00:32:37
4 1142
24 289 Dąbrowski Andrzej Kobyłka Ostatnia prosta 1960 M50 380
00:33:41
00:29:32
335
00:33:15
00:30:13
342
00:32:52
00:30:13
215
00:33:17
00:30:47


285
00:32:07
00:29:57
5 1177
25 1129 Kowalczyk Bogdan Warszawa 1962 M50

317
00:30:53
00:28:41
359
00:35:01
00:32:20
205
00:31:52
00:29:28
311
00:31:05
00:28:32


4 1192
26 359 Skolik Andrzej Cybulice Małe Fundacja Wojskowości Polskiej 1967 M50 346
00:30:34
00:27:36


351
00:33:34
00:30:59
214
00:33:06
00:30:35
325
00:32:03
00:29:32


4 1236
27 61 Szewczyk Marek Warszawa Face Nordic Walking Team 1959 M50 406
00:45:09
00:40:53
361
00:43:55
00:40:29
369
00:44:49
00:42:04
232
00:45:56
00:43:23
349
00:43:46
00:40:59
316
00:44:46
00:41:27
6 1258
28 1025 Brzozowski Artur Warszawa 1966 M50 376
00:33:24
00:29:15
341
00:37:22
00:31:10




329
00:31:22
00:30:24
308
00:37:32
00:34:24
4 1354

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 180 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M50

100
00:21:08
00:21:04


45
00:21:27
00:21:21
84
00:21:02
00:20:58


3 229
2 709 Mrowiec Paweł Nowa iwiczna Nationale Nederlanden 1966 M50



328
00:31:08
00:28:32
192
00:30:55
00:28:34


279
00:32:32
00:29:27
3 799
3 46 Dobrowolski Sławomir Warszawa Naprzód Młociny / NBRC 1965 M50 121
00:21:09
00:21:04


107
00:21:15
00:21:10






2 228
4 1247 Gałązka Andrzej Warszawa www.runandtravel.pl 1967 M50 258
00:25:42
00:24:32




154
00:28:04
00:26:28




2 412
5 1119 Wilson Mark Bielawa 1966 M50

345
00:35:07
00:32:51
357
00:33:52
00:32:06






2 702
6 611 parys Piotr Warszawa 1960 M50

358
00:41:42
00:38:21
367
00:39:47
00:38:06






2 725
7 726 Pieniążek Leszek Warszawa Ortoreh Team 1960 M50



83
00:20:40
00:20:34






1 83
8 500 Prokopiuk Jarosław Gdynia PROCAR Gdynia 1966 M50

88
00:20:48
00:20:41








1 88
9 802 BANIAK JACEK PŁOŃSK KB. im P. Sękowskiego Płońsk 1967 M50





98
00:24:29
00:23:30




1 98
10 891 Szpakiewicz Zbigniew STRZEMBOWO KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku 1964 M50







152
00:23:40
00:22:51


1 152
11 392 Rowiński Andrzej Warszawa 1964 M50 177
00:23:35
00:22:34










1 177
12 722 Watras Marek Hrubieszów Hrubieszów 1958 M50



193
00:23:25
00:23:15






1 193
13 947 Markiewicz Andrzej Pruszków 1964 M50









246
00:30:27
00:27:18
1 246
14 579 Boede Klaus Warszawa 1959 M50

265
00:28:18
00:26:13








1 265
15 851 Stasiak Dariusz Warszawa 1965 M50







312
00:30:15
00:28:32


1 312
16 368 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa Face Nordic Walking Team 1958 M50 407
00:47:26
00:43:13










1 407

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni