z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

08.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1389 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:19:50 00:19:50
2 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:08 00:20:12
3 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:12 00:20:15
4 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:14 00:21:23
5 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:20 00:21:26
6 1158 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:21:44 00:21:53
7 1493
1434*
ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M50 00:21:59 00:22:05
8 1316 DOBRZYŃSKI HENRYK Barczewko KUROPATWA TEAM 1962 M50 00:22:23 00:22:28
9 1353 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M50 00:22:36 00:22:44
10 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:22:47 00:23:51
11 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:23:36 00:23:44
12 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:23:46 00:23:54
13 18 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:24:19 00:25:28
14 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:03 00:27:08
15 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:25 00:26:32
16 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 1964 M50 00:25:31 00:26:45
17 1088 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:25:35 00:25:49
18 1345 BAKUN LESZEK Olsztyn 1961 M50 00:25:40 00:26:48
19 60 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:25:57 00:27:05
20 229 KROTOSZYŃSKI DARIUSZ OLSZTYN 1969 M50 00:26:48 00:28:02
21 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:58 00:29:03
22 1427 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH kozłowo 1965 M50 00:27:11 00:28:26
23 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:27:14 00:28:36
24 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:27:27 00:28:41
25 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:27:47 00:29:51
26 1148 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M50 00:27:58 00:29:07
27 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:28:04 00:29:15
28 203 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:28:22 00:30:35
29 1506 SOĆKO BOGDAN Olsztyn 1969 M50 00:28:44 00:31:01
30 1500 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50 00:29:14 00:31:24
31 218 POROWSKI TOMASZ Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1960 M50 00:30:15 00:32:49
32 1190 HERMAŃSKI ROMAN Barczewo SALKA FIT 1969 M50 00:30:56 00:33:20
33 66 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:32:03 00:34:39
34 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:21 00:35:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni