z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

08.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1458 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW Rzekuń AGRO-METAL OSTROŁĘKA/ DĄBROWSKI TEAM 1989 M30 00:16:12 00:16:13
2 2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:26 00:16:28
3 3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:32 00:16:33
4 249 OSIOR BARTEK Wydminy WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1983 M30 00:16:48 00:16:49
5 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:56 00:16:58
6 266 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT / FORBET RUNNERS 1988 M30 00:16:58 00:17:01
7 1502 OCHNIK ADAM KAWKI POLONIA PASŁEK 2002 M16 00:17:00 00:17:02
8 4 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:03 00:17:05
9 1181 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1986 M30 00:17:04 00:17:06
10 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:08 00:17:10
11 212 DRAŻBA DOMINIK Ełk TRI NEGU 1987 M30 00:17:11 00:17:13
12 1193 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1999 M20 00:17:17 00:17:19
13 282 BŁAUT DAMIAN Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1995 M20 00:17:34 00:17:36
14 5 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:17:42 00:17:44
15 1460 MATEUSIAK RADOSŁAW Różan DĄBROWSKI TEAM 1998 M20 00:17:48 00:17:50
16 134 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB/FORBET RUNNERS 1987 M30 00:17:52 00:17:54
17 1288 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:18:02 00:18:04
18 1124 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn FORBET RUNNERS 1973 M40 00:18:18 00:18:20
19 106 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:18:31 00:18:33
20 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:38 00:18:40
21 1249 PALUCH SYLWESTER Dywity SOKÓŁ TEAM 2001 M16 00:18:43 00:18:46
22 147 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PELIKANY 1992 M20 00:18:49 00:18:52
23 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:18:52 00:18:55
24 139 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:19:02 00:19:04
25 1019 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M30 00:19:01 00:19:05
26 1366 ZIENKIEWICZ PIOTR Młynary UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40 00:19:04 00:19:06
27 157 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:04 00:19:07
28 1337 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:19:07 00:19:10
29 262 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:12 00:19:15
30 1355 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M30 00:19:16 00:19:19
31 108 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M40 00:19:27 00:19:31
32 70 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:19:37 00:19:37
33 1023 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1973 M40 00:19:37 00:19:40
34 1008 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:19:38 00:19:41
35 1066 JABŁOŃSKI PAWEŁ Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 M40 00:19:42 00:19:44
36 1163 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:43 00:19:48
37 1389 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:19:50 00:19:50
38 22 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M40 00:19:47 00:19:51
39 1307 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M40 00:19:59 00:20:04
40 175 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:20:06 00:20:09
41 1488 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:05 00:20:11
42 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:08 00:20:12
43 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:20:10 00:20:13
44 1089 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:20:11 00:20:14
45 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:12 00:20:15
46 124 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:20:16 00:20:21
47 1064 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1991 M20 00:20:18 00:20:22
48 1482 RADZIWON MAREK Ostróda 1992 M20 00:20:15 00:20:22
49 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:20:30 00:20:36
50 1438 ZIEMAK SŁAWOMIR MALBORK 1981 M30 00:20:36 00:20:44
51 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:20:36 00:20:40
52 1351 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:38 00:20:44
53 1259 CZARZASTY PATRYK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 2002 M16 00:20:38 00:20:42
54 38 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:20:39 00:20:44
55 170 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn M RUNNERS 1976 M40 00:20:40 00:20:46
56 1228 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:20:43 00:20:47
57 129 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn TEAM DARE2TRI 1984 M30 00:20:44 00:20:48
58 1201 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:20:47 00:20:54
59 44 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:51 00:20:56
60 56 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:51 00:20:57
61 219 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:20:52 00:20:57
62 1335 ŚCIANA WOJCIECH Olsztyn 1985 M30 00:20:52 00:20:56
63 1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:20:55 00:21:01
64 21 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:20:57 00:21:01
65 241 SZAJKOWSKI ARKADIUSZ KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1977 M40 00:21:02 00:21:07
66 8 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:02 00:21:10
67 1032 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:03 00:21:08
68 1116 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:21:03 00:21:10
69 1391 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:21:09 00:21:15
70 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:14 00:21:23
71 1300 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:17 00:21:27
72 1478 TALAGA PAWEL Dąbie MKS RUN TEAM DABIE 1982 M30 00:21:18 00:21:24
73 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:20 00:21:26
74 1207 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:21 00:21:28
75 1153 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:23 00:21:30
76 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:21:25 00:21:29
77 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:21:29 00:21:33
78 50 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:21:30 00:21:38
79 1403 GĘBSKI MARIUSZ Olsztyn 1978 M40 00:21:31 00:21:38
80 1118 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:37 00:21:46
81 1390 PAWŁOWSKI DAWID Olsztyn 1987 M30 00:21:39 00:21:49
82 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:21:40 00:21:51
83 1248 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M30 00:21:40 00:21:49
84 1332 OŁDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 M40 00:21:41 00:21:46
85 1010 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:41 00:21:45
86 1367 RADZIWON WOJCIECH Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:21:42 00:21:52
87 240 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:21:44 00:21:50
88 1158 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:21:44 00:21:53
89 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:45 00:21:51
90 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:21:46 00:22:51
91 1504 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn SAM DLA SIEBIE 1978 M40 00:21:47 00:21:57
92 1306 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:21:47 00:21:53
93 1083 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:21:53 00:22:59
94 1493
1434*
ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M50 00:21:59 00:22:05
95 23 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:22:03 00:22:08
96 284 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:18 00:23:25
97 1501 SMOLANKO BARTOSZ OLSZTYN CTS TEAM OLSZTYN 1981 M30 00:22:19 00:22:25
98 1428 MERSKI KAROL Kętrzyn DRUŻYNA ML 1980 M30 00:22:21 00:22:32
99 1336 BONK BARTOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:22:21 00:23:26
100 1509 KUCZ MATEUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:22:22 00:23:28
101 1316 DOBRZYŃSKI HENRYK Barczewko KUROPATWA TEAM 1962 M50 00:22:23 00:22:28
102 1133 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:22:26 00:22:33
103 1215 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:29 00:22:38
104 130 ŁUNIO PIOTR Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1975 M40 00:22:29 00:22:34
105 1498 SZAPIEL GRZEGORZ Bartąg HEART TEAM 1973 M40 00:22:30 00:22:40
106 1258 SKUZA LESZEK Jaroty DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:22:31 00:23:37
107 231 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M40 00:22:32 00:22:42
108 1490 SKWARCZ PAWEŁ Warszawa 1984 M30 00:22:35 00:23:44
109 1353 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M50 00:22:36 00:22:44
110 1018 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:22:36 00:22:47
111 1472 SIKORSKI PATRYK Bisztynek 1994 M20 00:22:36 00:24:45
112 1054 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M16 00:22:36 00:23:42
113 172 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:22:37 00:22:44
114 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:38 00:22:48
115 1075 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M40 00:22:38 00:23:42
116 1497 KLEINA MAREK Słupy AKM OLIMP OLSZTYN 1974 M40 00:22:39 00:22:47
117 1218 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1975 M40 00:22:44 00:22:57
118 1209 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:45 00:22:56
119 223 BABIARZ PIOTR Barczewo 1991 M20 00:22:46 00:22:50
120 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:22:47 00:23:51
121 206 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:22:48 00:23:01
122 1093 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:22:49 00:22:56
123 1142 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:22:50 00:23:58
124 1470 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:22:50 00:23:55
125 72 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:22:56 00:24:00
126 1056 KŁOS KRZYSZTOF Olsztyn 1978 M40 00:22:58 00:24:02
127 189 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN Dywity SUNRISE SYSTEM 1989 M30 00:22:59 00:23:06
128 47 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:06 00:24:13
129 1414 NIESTĘPSKI BARTOSZ Olsztyn 1993 M20 00:23:06 00:24:12
130 1422 KAIM KAMIL Olsztyn 1977 M40 00:23:09 00:24:22
131 20 CHOMICKI SZYMON Olsztyn KRISS COACHING 1975 M40 00:23:15 00:24:23
132 188 ZAKABŁUK MARCIN Olsztyn #WIPASZAKTYWNIWBIEGU 1989 M30 00:23:15 00:23:23
133 1510 BORSUK PAWEŁ SZABRUCH EKOSFERA SKLEP OGRODNICZY 1978 M40 00:23:21 00:24:38
134 78 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1959 M60 00:23:23 00:24:27
135 258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1977 M40 00:23:24 00:24:27
136 1439 RUSZCZYK ROBERT Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:23:28 00:23:39
137 1371 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA L.W. 1981 M30 00:23:33 00:24:39
138 1382
1417*
LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn PATATAJ PATATAJ 1982 M30 00:23:34 00:24:39
139 159 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:23:34 00:24:51
140 1226 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISS COACHING 1959 M60 00:23:36 00:24:41
141 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:23:36 00:23:44
142 153 GOLĄB PIOTR Olsztyn 1983 M30 00:23:36 00:24:41
143 148 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:23:37 00:23:50
144 1481 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:23:38 00:24:57
145 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:23:45 00:23:56
146 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:23:46 00:23:54
147 91 KOZIBSKI JAKUB Iława TRI NEGU 2001 M16 00:23:46 00:24:50
148 1304 HAŁAJKO SEBASTIAN Olsztyn 1990 M20 00:24:01 00:25:12
149 227 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:24:01 00:24:11
150 1476 GUTOWSKI KRYSTIAN Ostroleka DĄBROWSKI TEAM 1990 M20 00:24:02 00:24:07
151 1301 KORNATOWSKI ROBERT Olsztyn 1986 M30 00:24:03 00:26:08
152 1081 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:24:03 00:25:09
153 1001 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:24:13 00:24:24
154 1507 RYBKA SEBASTIAN Dywity 2000 M16 00:24:17 00:25:28
155 17 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:18 00:25:23
156 18 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:24:19 00:25:28
157 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:24:21 00:25:30
158 1103 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:22 00:26:27
159 283 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:24:23 00:24:34
160 1384 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:24:23 00:25:28
161 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:24:29 00:27:25
162 1320 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:24:30 00:25:47
163 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:24:31 00:25:40
164 54 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M20 00:24:32 00:25:39
165 1146 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:24:37 00:25:42
166 1499 MAŁECKI RADOSŁAW KĘTRZYN 1974 M40 00:24:37 00:25:52
167 242 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:47 00:24:49
168 67 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1971 M40 00:24:48 00:25:59
169 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:24:54 00:26:03
170 274 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:24:54 00:27:02
171 1297 FOKS MARCIN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1995 M20 00:24:54 00:26:07
172 1200 ŻAREJKO SŁAWOMIR Barczewo SALKA FIT 4TEAM 1972 M40 00:24:56 00:25:08
173 53 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M40 00:25:00 00:27:07
174 1303 TRACZYK PAWEŁ OLSZTYN 1989 M30 00:25:01 00:26:09
175 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:03 00:27:08
176 281 OŚKO ADAM Olsztyn 1978 M40 00:25:05 00:27:10
177 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:08 00:26:17
178 1138 CZUSZEL DAINEL Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2002 M16 00:25:16 00:25:29
179 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 00:25:23 00:26:33
180 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:25 00:26:32
181 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 1964 M50 00:25:31 00:26:45
182 1239 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:25:32 00:26:39
183 264 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:25:33 00:26:39
184 1429 MASIEJCZYK KRZYSZTOF Olsztyn 1992 M20 00:25:33 00:26:44
185 1088 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:25:35 00:25:49
186 87 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M60 00:25:36 00:26:45
187 1195 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:25:37 00:26:42
188 77 PYTKA BARTOSZ Wadąg 1991 M20 00:25:39 00:26:47
189 1345 BAKUN LESZEK Olsztyn 1961 M50 00:25:40 00:26:48
190 69 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:25:45 00:26:53
191 1475 KACZMARYK DARIUSZ Olsztyn 1987 M30 00:25:45 00:26:58
192 1216 LEŃSKI MICHAŁ Słupy WDOWIAK@FRIENDS 1980 M30 00:25:45 00:27:53
193 1477 LIKSZO PAWEŁ Olsztyn 1988 M30 00:25:47 00:27:53
194 1361 WACIKOWSKI BARTOSZ olsztyn 1994 M20 00:25:50 00:28:05
195 256 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:50 00:27:57
196 1474 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:52 00:27:06
197 132 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 00:25:52 00:26:59
198 1379 ABRAMCZYK TOMASZ Skajboty SKAJBIEGACZE 1973 M40 00:25:52 00:28:06
199 60 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:25:57 00:27:05
200 1247 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M30 00:26:01 00:28:08
201 1485 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:26:01 00:28:06
202 1137 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:11 00:26:24
203 121 BREJTA MIROSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:26:13 00:27:25
204 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:26:13 00:27:22
205 197 SŁOWIŃSKI JAN Olsztyn 1984 M30 00:26:15 00:28:21
206 1512
1294*
GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:15 00:35:22
207 1174 ŚWIATOWSKI DANIEL Stawiguda 1987 M30 00:26:20 00:28:28
208 1043 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 4W-MBOT 1982 M30 00:26:22 00:27:29
209 105 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M30 00:26:25 00:28:32
210 122 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:26:35 00:27:55
211 201 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:26:39 00:28:52
212 1256 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn RYSZARD BIEGAJ 1993 M20 00:26:40 00:28:46
213 1406 GĘBSKI MIECZYSŁAW Olsztyn 1955 M60 00:26:43 00:28:49
214 98 KOMARNICKI PAWEŁ Olsztyn 1990 M20 00:26:46 00:27:59
215 229 KROTOSZYŃSKI DARIUSZ OLSZTYN 1969 M50 00:26:48 00:28:02
216 1274 CHALIŃSKI MATEUSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2002 M16 00:26:51 00:28:57
217 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:58 00:29:03
218 1479 GROSZ WOJCIECH Olsztyn 1980 M30 00:27:11 00:28:15
219 1427 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH kozłowo 1965 M50 00:27:11 00:28:26
220 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:27:12 00:28:30
221 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:27:14 00:28:36
222 237 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:27:15 00:28:28
223 1383 STACHERA MIROSŁAW OLSZTYN 1976 M40 00:27:19 00:29:23
224 1454 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:27:20 00:29:35
225 173 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:27:21 00:28:33
226 1496 DRAŻBA MICHAŁ NIKIELKOWO 1984 M30 00:27:23 00:28:27
227 263 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:27:25 00:29:37
228 200 GRABOWSKI RAFAŁ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:27:25 00:29:37
229 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:27:27 00:28:41
230 48 CIEĆKO ADAM Olsztyn 1973 M40 00:27:28 00:29:42
231 216 GUZOWSKI STANISŁAW Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1973 M40 00:27:28 00:28:39
232 37 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:27:46 00:29:50
233 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:27:47 00:29:51
234 19 LENART PRZEMYSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:27:48 00:29:56
235 1148 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M50 00:27:58 00:29:07
236 76 KAŁUDZIŃŚKI WOJCIECH Olsztyn 1972 M40 00:28:02 00:30:06
237 214 PIECZKOWSKI WALDEMAR Dywity #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1975 M40 00:28:02 00:30:15
238 90 CZYŻ MATEUSZ Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20 00:28:03 00:29:22
239 86 TĘCZA MACIEJ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:28:03 00:30:14
240 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:28:04 00:29:15
241 1266 SKWARSKI WITOLD Dywity HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 M60 00:28:15 00:30:54
242 203 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:28:22 00:30:35
243 174 WĘGIERSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1993 M20 00:28:29 00:30:40
244 115 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:28:29 00:30:39
245 275 DANILUK GRZEGORZ Dywity 1990 M20 00:28:31 00:31:03
246 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:28:35 00:29:45
247 193 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:28:37 00:35:38
248 1375 DREMO KRZYSZTOF Wrzesina SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:28:38 00:31:18
249 128 BRZÓSKA GRZEGORZ Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 00:28:38 00:30:51
250 1508 PAWŁOWSKI MARCIN OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:28:38 00:31:17
251 192 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:28:44 00:30:53
252 1506 SOĆKO BOGDAN Olsztyn 1969 M50 00:28:44 00:31:01
253 269 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn WIPASZ AKTYWNIE 1991 M20 00:29:01 00:31:15
254 1094 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:01 00:30:18
255 1168 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:29:03 00:31:14
256 80 PRZYBYSZ MARCIN Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:29:05 00:30:25
257 1016 PUCZEL PIOTR Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 00:29:13 00:31:47
258 1500 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50 00:29:14 00:31:24
259 167 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:29:17 00:31:35
260 65 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M40 00:29:18 00:31:30
261 61 IWANICKI PAWEŁ Suwałki 1995 M20 00:29:23 00:32:03
262 1492 POPIELARSKI ANDRZEJ ŁUKTA 1958 M60 00:29:28 00:31:58
263 185 PIECZKOWSKI PIOTR DYWITY #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1977 M40 00:29:43 00:31:56
264 181 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:29:51 00:32:06
265 1013 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:29:53 00:31:10
266 71 STYPINSKI DAREK Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 00:29:58 00:32:15
267 1445 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:30:02 00:32:12
268 1486 DYŚKO ŁUKASZ Olsztyn 1988 M30 00:30:13 00:31:36
269 218 POROWSKI TOMASZ Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1960 M50 00:30:15 00:32:49
270 1050 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:30:15 00:36:16
271 24 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:30:20 00:31:31
272 1045 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:30:24 00:32:36
273 73 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:30:32 00:32:37
274 1413 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:30:49 00:33:00
275 1190 HERMAŃSKI ROMAN Barczewo SALKA FIT 1969 M50 00:30:56 00:33:20
276 1448 DREMO MARCIN WRZESINA 1977 M40 00:31:14 00:33:44
277 26 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:31:15 00:33:39
278 1491 ANTOCHOWSKI JAN Ostróda 1953 M60 00:31:15 00:33:36
279 254 KARPIŃSKI KAMIL Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:31:42 00:34:00
280 66 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:32:03 00:34:39
281 151 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:32:04 00:33:31
282 1203 AUKSZTULEWICZ ADAM Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:32:05 00:34:22
283 1108 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:32:15 00:34:27
284 244 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:32:16 00:34:27
285 1147 ADAMOWICZ PAWEŁ Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1980 M30 00:32:24 00:34:38
286 152 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:32:33 00:34:57
287 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:21 00:35:30
288 1040 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:34:08 00:36:18
289 250 DUDANIEC SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:34:44 00:36:59
290 1494 KOWALSKI MACIEJ JEDZBARK 1988 M30 00:34:51 00:37:07
291 1505 POLEACEK EUGEN OLSZTYN ELEKTROGRUP.PL 1985 M30 00:34:57 00:36:10
292 1076 ŚWIDECKI MARCIN Olsztyn 1991 M20 00:36:18 00:38:36
293 1136 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1971 M40 00:37:10 00:39:38
294 146 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:37:26 00:40:02
295 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:38:03 00:40:33
296 1495 WOJCIECHOWSKI DOMINIK OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:39:20 00:41:57
297 64 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:39:46 00:42:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni