z

Lublin

Wyniki

Bieg 3

14.12.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KERN ARTUR Hrubieszów PERFECT RUNNER 1980 M30 00:17:01 00:17:02
2 1082 SAMARCZENKO DARIUSZ Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2000 M16 00:17:20 00:17:22
3 1122 RÓŻYCKI PIOTR Zawidz CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1999 M20 00:17:23 00:17:24
4 1123 GRUDZIŃSKI ADAM Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1997 M20 00:18:07 00:18:09
5 1020 GŁODEK MARCIN Stężyca DSS ORLĘTA 1981 M30 00:18:14 00:18:16
6 107 ZIMMER ŁUKASZ Toruń CITY TRAIL TEAM/PACKMAN TEAM 1981 M30 00:18:19 00:18:20
7 1150 MAROSZ SZYMON Krosno CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1999 M20 00:18:26 00:18:28
8 52 KOGUCIUK KONRAD Chełm 1 KOŁOBRZESKI BATALION ZMECHANIZOWANY/ CHEŁM BIEGA 1991 M20 00:18:30 00:18:33
9 1341 MALINOWSKI DAWID Braciejowa 19 BATALION ZMECHANIZOWANY 1991 M20 00:18:34 00:18:37
10 83 ŁOBACZUK MARIUSZ CHEŁM CHEŁM BIEGA 1975 M40 00:18:42 00:18:43
11 1362 MAZUREK DANIEL Siennica Różana 19 BATALION ZMECHANIZOWANY 1993 M20 00:18:51 00:18:54
12 37 DUL MARCIN Lublin DT TEAM / LUBLIN BIEGA 1984 M30 00:19:10 00:19:12
13 1017 DYŚ PAWEŁ Lublin STAY INSANE 1983 M30 00:19:15 00:19:18
14 1097 GOLEC IRENEUSZ Krasnystaw VEGE RUNNERS 1985 M30 00:19:16 00:19:19
15 35 GOŁĄB MAREK Lublin STAY INSANE 1985 M30 00:19:22 00:19:24
16 1006 GRAJ ARKADIUSZ Świdnik 1986 M30 00:19:26 00:19:29
17 1001 SOPOĆKO KRYSTIAN Strzyżewice 1999 M20 00:19:27 00:19:29
18 1119 KĘDRA MICHAŁ Brzozów CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1995 M20 00:19:27 00:19:30
19 1043 KUNA KRYSTIAN Motycz AZS UMCS LUBLIN 2002 M16 00:19:44 00:19:44
20 10 BUGAŁA MARTYNA Lublin 2002 K16 00:19:41 00:19:45
21 12 SEKUŁA MAGDALENA Franciszków AZS UMCS LUBLIN 1997 K20 00:19:46 00:19:49
22 79 PIETRYKOWSKI KONRAD Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1980 M30 00:19:47 00:19:50
23 94 CZERNIAK ADRIAN Lublin LATAJĄCE KLAPKI KUBOTA 1989 M30 00:19:50 00:19:56
24 9 ŁUKASIEWICZ DOMINIKA Ostrowiec Świętokrzyski CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1994 K20 00:19:54 00:19:56
25 13 ZYCH NATALIA Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2001 K16 00:19:59 00:20:03
26 1338 SOŁOWIEJ STANISŁAW Lublin LITPOLUKRBRIG 1975 M40 00:20:02 00:20:04
27 1270 JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ Nałęczów STAY INSANE 1980 M30 00:20:04 00:20:07
28 76 DZIRBA TOMASZ Niemce STAY INSANE 1987 M30 00:20:13 00:20:13
29 1340 PONIEWOZIK MARIUSZ Niemce 19BZ 1979 M40 00:20:16 00:20:19
30 167 SAWA PIOTR Lublin STAY INSANE 1994 M20 00:20:20 00:20:24
31 1023 KUPIEC STANISŁAW Dęblin DSS ORLĘTA 1967 M50 00:20:22 00:20:24
32 103 TUSIŃSKI TOMASZ Starachowice INTROGRAF TEAM 1990 M20 00:20:19 00:20:26
33 1039 HAWRYLUK IRENEUSZ Krasnystaw STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 1969 M50 00:20:24 00:20:27
34 1329 OTKAŁA MARCIN Chełm START WORK TEAM 1988 M30 00:20:24 00:20:29
35 1268 CYBULA SYLWESTER Lubartów LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2003 M16 00:20:27 00:20:31
36 1177 WAŻNY JACEK Lublin STAY INSANE 1989 M30 00:20:25 00:20:32
37 1102 KOWALCZYK GRZEGORZ Kurów 1969 M50 00:20:29 00:20:34
38 1332 ZUBIK MICHAL Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1976 M40 00:20:40 00:20:45
39 101 MITURA MAREK Kozłówka INTROGRAF TEAM 1979 M40 00:20:41 00:20:47
40 1147 MITRUCZUK SŁAWOMIR Lublin SAMI SWOI 1974 M40 00:20:46 00:20:49
41 1049 GAWDA PIOTR Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1966 M50 00:20:48 00:20:50
42 1347 GORCZYCA JACEK Lublin 1969 M50 00:20:48 00:20:51
43 1262 GOLIAN SEBASTIAN Lublin GRAT Z BIEGUSIEM.PL 1985 M30 00:20:50 00:20:54
44 1111 WÓJCIK JÓZEF Chełm CHEŁM BIEGA 1969 M50 00:20:50 00:20:54
45 1012 PIETRZYK ZBIGNIEW Kępa Borzechowska BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 1969 M50 00:20:57 00:21:01
46 1360 BIAŁAS DARIUSZ Frampol 1968 M50 00:21:02 00:21:04
47 1010 MALIK DOMINIK Lublin STAY INSANE 1997 M20 00:21:03 00:21:06
48 1259 LISTOPAD DARIUSZ Lublin NOVEMBEER RUNNING TEAM 1971 M40 00:21:05 00:21:09
49 126 RYCAK KRZYSZTOF Małków 1972 M40 00:21:08 00:21:11
50 1193 JÓŹWIAK ADRIAN Lublin 1992 M20 00:21:09 00:21:14
51 6 BIMKIEWICZ JAROSŁAW Lublin STAY INSANE 1993 M20 00:20:51 00:21:58
52 1061 BŁAŻEWICZ PAWEŁ Parczew RUNNING ACADEMY WROCŁAW 1993 M20 00:21:06 00:22:10
53 59 BIELAK TOMASZ Tuszów 1989 M30 00:21:10 00:21:15
54 1348 BURAKOWSKI ROBERT Lublin SZEROKIE 1977 M40 00:21:12 00:21:17
55 14 ZYCH MAGDALENA Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1998 K20 00:21:14 00:21:17
56 29 WOŹNIAK MAREK Lublin UMCS BIEGA 1972 M40 00:21:16 00:21:21
57 1350 GRUZA PAWEŁ Dęblin DSS ORLĘTA 1985 M30 00:21:16 00:21:20
58 1048 ANDRZEJEWSKA JOANNA Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1970 K40 00:21:18 00:21:21
59 111 MACH TOMASZ Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1976 M40 00:21:18 00:21:22
60 171 KUŚMIERZAK PIOTR Lublin STAY INSANE 1983 M30 00:21:21 00:21:25
61 1085 GAWLIKOWSKI MACIEJ Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1981 M30 00:21:23 00:21:28
62 1183 MACKIEWICZ KAMIL Chełm CHEŁM BIEGA/CEMENT GRYF CHEŁM 1988 M30 00:21:23 00:21:27
63 1091 SURDACKI MATEUSZ Nałęczów 1987 M30 00:21:28 00:21:35
64 1364 JEZIORAŃKI MAREK LUBLIN 1975 M40 00:21:29 00:21:38
65 22 STPICZYŃSKI MARCIN Lublin 1983 M30 00:21:30 00:21:35
66 1219 DOBROWOLSKI PIOTR Lublin 2LBOT 1973 M40 00:21:40 00:21:47
67 1190 HARASIMIUK MAREK Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1984 M30 00:21:44 00:21:49
68 1216 KURKIEWICZ ANDRZEJ Franciszków ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM 1972 M40 00:21:45 00:21:52
69 119 BACZKURA DAMIAN Lublin SANTANDER RUNNERS TEAM 1991 M20 00:21:48 00:21:54
70 138 WÓJTOWICZ PRZEMYSŁAW Bełżyce OSP WZGÓRZE 1984 M30 00:21:49 00:21:54
71 26 BOGUSZ PAWEŁ Lublin SANTANDER RUNNERS TEAM 1983 M30 00:21:51 00:21:59
72 1094 KORZENIOWSKA KAROLINA Motycz CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1991 K20 00:21:52 00:21:56
73 105 MAMCARZ BARTŁOMIEJ Lublin LUBLIN BIEGA 2002 M16 00:21:58 00:22:01
74 1071 MIELNCZUK TOMASZ ARTUR Hrubieszow PERFECT RUNNER LUBLIN/STAY INSANE 1987 M30 00:21:59 00:22:07
75 1034 KOBIELARZ ADRIAN lublin LUBLIN BIEGA 1985 M30 00:22:01 00:22:04
76 1172 SHCHEHLIUK MAKSYM Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1992 M20 00:22:07 00:22:12
77 1210 FALKOWICZ KATARZYNA Lublin STAY INSANE / WW TEAM 1987 K30 00:22:12 00:22:17
78 97 WÓJCIK MICHAŁ Lublin STAY INSANE 1981 M30 00:22:13 00:22:20
79 18 ŻUROWSKI JACEK Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1969 M50 00:22:15 00:23:20
80 66 TUSZKIEWICZ RADEK Tomaszowice NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 1975 M40 00:22:17 00:23:24
81 99 WYRWISZ DAMIAN Lublin INTROGRAF TEAM 1977 M40 00:22:21 00:23:25
82 1361 WIELGOSZ MARIA lublin 6X6 TEAM 1993 K20 00:22:23 00:22:29
83 1051 KOSZ MONIKA Pawłów CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1994 K20 00:22:23 00:22:26
84 1344 KOCIUBA KACPER Cyców 2000 M16 00:22:26 00:22:33
85 181 GRĄDEK ZBIGNIEW Snopków 1967 M50 00:22:31 00:22:37
86 1106 GRZENIA MAŁGORZATA Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1968 K50 00:22:33 00:22:43
87 1090 WEGIERA ANDRZEJ Abramowice Prywatne 1974 M40 00:22:36 00:22:42
88 1342 RADOMIŃSKI KAROL Chełm 19 BATALION ZMECHANIZOWANY CHEŁM 1977 M40 00:22:37 00:22:41
89 8 GRUSZKOWSKA PATRYCJA Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2000 K16 00:22:38 00:22:38
90 1137 PECIAK ROBERT Lublin WW TEAM 1964 M50 00:22:39 00:23:44
91 175 MŁODZIKOWSKI MICHAŁ Lublin KUL RUNNING TEAM 1984 M30 00:22:40 00:22:48
92 179 BOREŃSKI KRZYSZTOF Lublin 1972 M40 00:22:42 00:22:49
93 39 PAWĘZKA MIROSŁAW Lublin STAY INSANE 1980 M30 00:22:43 00:23:48
94 24 KRZYMOWSKI PIOTR Lublin AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1989 M30 00:22:44 00:22:58
95 1215 MAJGIER WOJCIECH Lublin CROSSFIT Z16 1985 M30 00:22:44 00:22:53
96 27 KAWALEC BARTŁOMIEJ LUBLIN WEDKI.PL 1976 M40 00:22:46 00:25:02
97 1149 CICHOSZ KRZYSZTOF Krasnystaw KRASNYSTAW BIEGA 1976 M40 00:22:48 00:22:55
98 1050 KORZENIOWSKI DAMIAN Rejowiec CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1986 M30 00:22:51 00:22:51
99 157 LACHTARA SYLWESTER LUBLIN 1976 M40 00:22:57 00:23:05
100 110 FURMAN PRZEMYSŁAW Lublin SII RUNNING TEAM 1985 M30 00:23:01 00:23:10
101 180 GODZIŃSKI TOMASZ Lublin SII RUNNING TEAM 1984 M30 00:23:04 00:23:12
102 136 KONDZIOŁA KRZYSZTOF Lublin STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN 1983 M30 00:23:13 00:23:19
103 1449 CIEPLAK MACIEJ Lublin INFINITE.PL 1979 M40 00:23:13 00:23:20
104 30 BIELSKI BARTŁOMIEJ Lublin WW TEAM 1984 M30 00:23:14 00:24:19
105 28 WRÓBEL MARIUSZ Lublin STAY INSANE 1984 M30 00:23:24 00:24:30
106 104 PITURA ELIZA Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1976 K40 00:23:32 00:23:38
107 92 KSIĄŻEK KAMIL Lublin 1984 M30 00:23:37 00:23:41
108 1037 NAWROCKI MARCIN Lublin CROSSFIT Z16 1975 M40 00:23:37 00:23:47
109 1118 GRYGLICKI MICHAŁ Lublin NADĄŻYĆ ZA DZIEĆMI 1984 M30 00:23:39 00:24:45
110 1349 FIGURSKI JAROSŁAW Lublin 1980 M30 00:23:42 00:23:50
111 1033 KOWALCZYK GRZEGORZ Lublin 1975 M40 00:23:43 00:24:47
112 1126 GAŁAN TOMASZ Lublin PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 1974 M40 00:23:45 00:23:52
113 45 MACHNIKOWSKI TOMASZ Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1974 M40 00:23:45 00:23:59
114 1255 OZON MATEUSZ Świdnik 2003 M16 00:23:50 00:24:55
115 1351 BŁĄŻEJCZYK ROBERT Stężyca DSS ORLĘTA 1974 M40 00:23:52 00:24:00
116 90 ANTOSZ MATEUSZ Załuże 1994 M20 00:23:58 00:26:03
117 1016 NIECKARZ MAREK Lublin KAPIBARA 1988 M30 00:24:01 00:25:12
118 32 WRÓBEL KRZYSZTOF Świdnik 1977 M40 00:24:05 00:25:09
119 149 STEFAŃSKA MAŁGORZATA Borzechów 19 LUBELSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 1984 K30 00:24:10 00:25:14
120 145 JAKÓBCZYK ARKADIUSZ Lublin 1970 M40 00:24:10 00:25:16
121 47 SZCZYPIŃSKI BARTOSZ Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1979 M40 00:24:10 00:24:27
122 1293 FORNALSKI TOMASZ Krasnystaw 4.NALSKI.RUN 1979 M40 00:24:16 00:25:24
123 1175 WIDELSKA EWELINA Bełżyce LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1983 K30 00:24:17 00:24:24
124 162 IWANEJKO PIOTR Lublin LUBELSKIE CEBULARZE 1983 M30 00:24:18 00:24:27
125 1063 ŻYTAR PAWEŁ Lublin WW TEAM 1985 M30 00:24:21 00:25:27
126 164 STĘPKOWSKA BERTA Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1977 K40 00:24:23 00:25:29
127 1160 KOZAK MARIUSZ Turka GRUPA BURY 1981 M30 00:24:27 00:25:35
128 1300 KONOPKA PIOTR Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1978 M40 00:24:30 00:25:45
129 1007 STARZYŃSKI STEFAN Lublin PERFECT RUNNER 1968 M50 00:24:33 00:24:41
130 1002 NIEMIERSKI ARTUR Lublin 1971 M40 00:24:33 00:24:51
131 1136 KAWALEC ANDRZEJ Łęczna HOBBY SPORT ŁĘCZNA - KAWALEC TEAM 1957 M60 00:24:35 00:24:48
132 172 ŻURAWSKI MICHAŁ Lublin SKPB LUBLIN 1984 M30 00:24:35 00:25:55
133 51 MACHNIKOWSKI GRZEGORZ Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1981 M30 00:24:40 00:24:56
134 1047 SENDER ANDRZEJ Smugi TRIATHLON LUBLIN TEAM 1970 M40 00:24:41 00:25:45
135 1128 KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1969 M50 00:24:41 00:25:48
136 82 ZWIJACZ BARTŁOMIEJ Lublin 1988 M30 00:24:43 00:25:48
137 163 SOLAN ŁUKASZ Lublin 1983 M30 00:24:43 00:24:53
138 177 FILIPIAK MATEUSZ Marysin MARYSIN SPACERUJE 1996 M20 00:24:52 00:25:59
139 1078 BIELECKI MIRMIŁ Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1975 M40 00:24:53 00:26:00
140 70 RAFALSKI PAWEŁ Prawiedniki SOLET RUNNING TEAM 1973 M40 00:24:53 00:26:01
141 1115 BRANKIEWICZ KAMIL Opole Lubelskie SOLET RUNNING TEAM 1991 M20 00:24:54 00:26:03
142 20 BASTRZYK TOMASZ Puchaczów 1972 M40 00:24:55 00:25:05
143 23 WÓJCIK DAMIAN Modliborzyce 1986 M30 00:24:57 00:26:06
144 74 PSZCZOŁA IRENEUSZ Lublin LUBLIN BIEGA 1981 M30 00:25:00 00:25:07
145 1159 SZEWCZYK MAREK Lublin 1977 M40 00:25:02 00:26:06
146 1164 ZAWIŚLAK TOMASZ Żółkiewka 1989 M30 00:25:04 00:26:16
147 131 DYŚ WOJCIECH Lublin 1982 M30 00:25:06 00:26:17
148 143 ŁYJAK TOMASZ Puławy GULOGULO 1970 M40 00:25:07 00:25:13
149 159 GOŹDZICKI ŁUKASZ Lubartów ENDORŚWINKI 1987 M30 00:25:09 00:25:31
150 1258 DYBOWSKI TOMASZ Lublin PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1978 M40 00:25:10 00:27:17
151 44 SZCZEPANIAK SEBASTIAN Lublin LEJDIS AND GENTLEMEN 1978 M40 00:25:16 00:25:32
152 1285 ZIĘBA EMIL Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1974 M40 00:25:19 00:27:24
153 1263 MISZTAL AGNIESZKA Lubartow LUBELSKI BIEGACZ TEAM 1977 K40 00:25:21 00:26:31
154 1261 MULARCZYK PAWEŁ Lublin 1985 M30 00:25:24 00:26:36
155 65 POLUCHOWICZ PAWEŁ Świdnik SOLET RUNNING TEAM 1979 M40 00:25:31 00:26:40
156 1114 DANIŁKO KRZYSZTOF Wiski 1991 M20 00:25:45 00:27:00
157 132 SOBIECH PIOTR Lublin 1975 M40 00:25:49 00:27:58
158 1005 KOWALCZUK DARIUSZ Lublin ALIPLAST EXTRUSION 1985 M30 00:25:51 00:26:59
159 89 WAKUŁA BARBARA Lublin SII RUNNING TEAM 1987 K30 00:25:51 00:26:59
160 1352 TARKOWSKI ZBIGNIEW Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1971 M40 00:25:56 00:27:06
161 1363 PIETRAS MACIEJ LUBLIN 2002 M16 00:25:58 00:27:13
162 1266 RORAT LENA Chełm CHEŁM BIEGA 1982 K30 00:26:03 00:27:11
163 1132 WÓJCIK MARCIN Lublin 1975 M40 00:26:05 00:27:13
164 1032 FIJOŁEK ANDRZEJ Bychawa 1955 M60 00:26:10 00:26:15
165 64 JAREMEK PAWEŁ Lublin 1975 M40 00:26:13 00:27:26
166 166 WARYCH JOANNA Lublin 1980 K30 00:26:15 00:26:26
167 1109 ZWIERZ EMILIA Lublin 1983 K30 00:26:21 00:27:28
168 165 KOPERWAS ARTUR Lublin 1983 M30 00:26:25 00:27:43
169 38 MASZKOWSKI RAFAŁ Lublin 1973 M40 00:26:26 00:27:37
170 1131 GAWLIK SYLWIA LUBLIN 1980 K30 00:26:28 00:27:38
171 25 DEJEWSKI ZBIGNIEW Lublin 1967 M50 00:26:53 00:28:04
172 1359 DULIK ARKADIUSZ Pszczela Wola 1986 M30 00:27:06 00:28:15
173 130 BORKOWSKA KATARZYNA Lublin KORALOWA 1983 K30 00:27:06 00:28:17
174 121 ŻAK BARTŁOMIEJ Lublin KORALOWA 1980 M30 00:27:11 00:28:21
175 1365 KOZŁOWSKI MICHAŁ Lublin 1981 M30 00:27:15 00:28:26
176 134 ZYCH ZBIGNIEW Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM 1972 M40 00:27:15 00:27:21
177 1098 CZERNIAK ANNA Krasnystaw VEGE RUNNERS 1991 K20 00:27:19 00:29:23
178 1260 BUDKOWSKI PIOTR Stalowa Wola 1971 M40 00:27:19 00:28:31
179 1174 SUROWIEC ELIZA Milanów LKS MILANÓW 1994 K20 00:27:22 00:28:30
180 1145 LATAŁA ANDRZEJ Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK/ POLBRUK S.A. 1973 M40 00:27:23 00:29:26
181 1072 MIELNICZUK STANISŁAW Hrubieszów PERFECT RUNNER TEAM LUBLIN/STAY INSANE 1958 M60 00:27:23 00:27:32
182 1163 KOZACZUK MARIA Lublin 1980 K30 00:27:25 00:28:35
183 17 BUTRYŃSKI PAWEŁ Lublin #KONFEDERACJA 1970 M40 00:27:28 00:28:37
184 161 WÓJCICKI DAMIAN Lublin PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1989 M30 00:27:28 00:29:30
185 77 DŁUGOSZ PAWEŁ Belzyce BRITENET 1989 M30 00:27:28 00:28:40
186 170 OZON KINGA Świdnik 1976 K40 00:27:35 00:29:40
187 1065 GIL PAWEŁ Lublin 1978 M40 00:27:37 00:28:54
188 40 POTRZYSZCZ LUKASZ Lublin BIEGAM Z ABS 1980 M30 00:27:38 00:28:52
189 168 MAMCARZ KATARZYNA Lublin NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 1979 K40 00:27:48 00:29:50
190 1335 DŁUGOSZ KATARZYNA Lublin STAY INSANE 1987 K30 00:27:49 00:28:56
191 1154 SZARUTA KRZYSZTOF Lublin 1967 M50 00:27:51 00:29:55
192 48 SYMBOR MARCIN Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1979 M40 00:27:51 00:29:56
193 1054 DAWIDEK ALINA Łęczna /ŁĘCZNA BIEGA 1966 K50 00:27:53 00:29:05
194 21 MAMEJ ELŻBIETA Lublin LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 1966 K50 00:27:54 00:29:56
195 61 STYRNIK MARCIN Lublin MOTYWATOR NASUTÓW 1982 M30 00:28:02 00:30:04
196 1143 GŁOWACKI LESZEK Lublin 1955 M60 00:28:04 00:29:10
197 1271 SEKUŁA JOANNA Franciszków 1969 K50 00:28:05 00:29:11
198 42 MASZKOWSKA ANNA Lublin 1973 K40 00:28:09 00:29:20
199 154 GRZEGORCZYK ZUZANNA Lublin 1998 K20 00:28:11 00:29:22
200 128 ZYGO DOROTA Bełżyce BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 1966 K50 00:28:18 00:29:32
201 1081 SZEWCZYK ELŻBIETA LUBLIN OSELKA 1978 K40 00:28:18 00:29:31
202 75 WHITE ASHLEY Lublin 1981 K30 00:28:21 00:30:28
203 16 OBEL MARCIN Lublin DWA MISIE 1968 M50 00:28:37 00:30:02
204 1356 STEC IWONA Lublin 1985 K30 00:28:40 00:29:52
205 152 FILIPCZAK EWA Mełgiew UBIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1974 K40 00:28:41 00:30:47
206 1311 MAJEWSKA KAMILA Lublin 1988 K30 00:28:47 00:29:58
207 1357 ZIĘTEK KRZYSZTOF Ostrów Wlkp. ADIDAS RUNNERS WARSAW 1973 M40 00:28:49 00:30:01
208 46 MACHNIKOWSKA MAŁGORZATA Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1978 K40 00:28:51 00:30:56
209 67 LEWCZYŃSKI PIOTR Lublin 1959 M60 00:28:54 00:30:00
210 31 WRÓBEL BARBARA Świdnik 1976 K40 00:28:59 00:31:05
211 1018 RYCAJ ARKADIUSZ Świdnik 1979 M40 00:29:01 00:30:14
212 1146 JAKUBCZYK-LATAŁA AGNIESZKA Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1970 K40 00:29:02 00:31:05
213 1287 GAŁUS ANGELIKA Lublin NOVEMBEER RUNNING TEAM 1990 K20 00:29:04 00:31:11
214 113 KAMIŃSKA MALWINA Poznań Z MISIEM PRZEZ ŚWIAT 1995 K20 00:29:07 00:30:11
215 1334 MYSZALA ŁUKASZ Lublin 1979 M40 00:29:11 00:31:17
216 1011 DĄBROWSKA ANNA MARIA Gdynia ADEKADA 1975 K40 00:29:13 00:31:16
217 120 HOŁUB KATARZYNA Lublin 1980 K30 00:29:18 00:30:28
218 1345 ZBYDNIOWSKI PAWEŁ Lublin 1974 M40 00:29:20 00:31:27
219 54 OLEKSIEWICZ ŁUKASZ Lublin LEJDIS AND GENTLEMEN 1984 M30 00:29:29 00:31:33
220 102 BOĆ RAFAŁ Lublin INTROGRAF TEAM 1979 M40 00:29:32 00:30:37
221 1346 GRZYWINSKA-MIERZEJEWSKA MONIKA Lublin 1983 K30 00:29:33 00:30:43
222 1331 SOBIECH MONIKA Lublin 1975 K40 00:29:34 00:31:41
223 1186 SZELCHAUZ PAWEŁ Lublin PKO BANK POLSKI 1984 M30 00:29:36 00:30:56
224 1003 KURAŚ KAROL Lublin CROSSFITZ16 1976 M40 00:29:40 00:31:45
225 1029 MALEC BASIA Lublin 1963 K50 00:29:41 00:30:57
226 1046 RUDZKI MICHAŁ Lublin CROSSFIT Z16 1990 M20 00:29:46 00:31:04
227 1110 DUDKIEWICZ MONIKA Lublin CROSSFITZ16 1981 K30 00:29:50 00:31:04
228 1250 JÓŹWIK KAROLINA Przypisówka LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1993 K20 00:29:57 00:31:14
229 142 ZABŁOCKA ANNA Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1968 K50 00:29:59 00:32:02
230 1019 KRAWCZYK DAGMARA Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1978 K40 00:29:59 00:32:03
231 133 ODZIEMCZYK SYLWESTER Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1965 M50 00:30:01 00:32:03
232 1008 STARZYŃSKA MARTA Lublin PERFECT RUNNER 1973 K40 00:30:17 00:32:21
233 1027 WIERZBICKI MARCIN Lublin 1985 M30 00:30:26 00:31:40
234 1057 SURDACKA ANNA Nałęczów 1988 K30 00:30:29 00:32:36
235 1026 WIERZBICKA MAGDALENA Lublin 1984 K30 00:30:29 00:31:41
236 1069 RUMIŃSKA WERONIKA Ząbki 1993 K20 00:30:31 00:31:46
237 146 ZIÓŁEK TERESA MEŁGIEW STAY INSANE 1960 K50 00:30:35 00:31:55
238 1100 PRZECH_FUS AGNIESZKA Lublin WW TEAM 1967 K50 00:30:51 00:32:08
239 1052 BORATYŃSKA OLA Lublin CROSSFITZ16 1989 K30 00:31:01 00:32:11
240 50 MACHNIKOWSKI IRENEUSZ Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1972 M40 00:31:06 00:33:11
241 147 LESIAK JAKUB Lublin SII RUNNING TEAM 1984 M30 00:31:14 00:33:21
242 153 GRZEGORCZYK DOROTA Lublin 1970 K40 00:31:21 00:32:38
243 1084 IZDEBSKA RENATA Lublin 1955 K60 00:31:34 00:32:43
244 1060 DRAS KAMIL Świdnik 1989 M30 00:31:34 00:33:41
245 1275 ZMYSŁOWSKA ZUZANNA Lublin 1985 K30 00:31:50 00:33:58
246 100 PIEKNIAK KRZYSZTOF Lublin INTROGRAF TEAM 1966 M50 00:31:52 00:33:56
247 73 WIERCHOŁA JOANNA Lublin 1958 K60 00:32:00 00:34:06
248 1202 BORKOWSKI MICHAL Lublin KORALOWA 1983 M30 00:32:01 00:34:09
249 183 NOWOSAD KAMIL Sawin 1991 M20 00:32:06 00:34:12
250 116 ZWIERZ MAGDALENA Świdnik SII RUNNING TEAM 1993 K20 00:32:26 00:33:43
251 36 GOSPODAREK ROBERT Lublin 1972 M40 00:32:31 00:34:37
252 1030 WÓJTOWICZ PAWEŁ Lublin LUBLIN BIEGA 1978 M40 00:32:52 00:34:58
253 109 WOJNICZ GRZEGORZ Lublin SII RUNNING TEAM 1983 M30 00:32:53 00:34:16
254 1087 KOPACZEWSKA RENATA Lublin 1972 K40 00:33:17 00:34:33
255 1148 WÓJCIK WIOLETTA Mełgiew 1974 K40 00:33:35 00:35:40
256 72 POLUCHOWICZ ELŻBIETA Świdnik 1980 K30 00:33:43 00:35:49
257 1095 RAPA IZABELA Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1996 K20 00:34:18 00:36:23
258 1288 BIERNAT-RYLSKA KATARZYNA Łęczna PGKIM SP. Z O. O. 1982 K30 00:35:06 00:37:14
259 182 KUFEL GRZEGORZ Lublin BIEGUSIEM.PL/STAYINSANE 1987 M30 00:35:24 00:36:35
260 1353 KWIECIEŃ ALEKSANDRA Jastrzębia 2000 K16 00:35:32 00:36:49
261 62 WRONA ANDRZEJ Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM 1959 M60 00:36:11 00:38:20
262 1333 KARPIŃSKA KAROLINA Lublin 1977 K40 00:36:55 00:39:05
263 141 ARMACIŃSKA EDYTA Sosnowica 1990 K20 00:37:03 00:39:12
264 1093 ZALEWSKA DOROTA Lublin 4 1967 K50 00:39:07 00:40:23
265 1212 SOBIECH MONIKA Lublin 2003 K16 00:43:05 00:45:08
266 1366 DANILUK MONIKA LUBLIN 1991 K20 00:55:00 00:55:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni