z

Warszawa

Klasyfikacja generalna 2018/2019

po 5 z 6 biegów

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 455 Jabłoński Artur Warszawa/Horodło NATIONALE-NEDERLANDEN 1981 M30

1
00:16:04
00:16:04
3
00:15:57
00:15:56
2
00:16:33
00:16:32
2
00:15:49
00:15:47


4 8
2 36 Pieńkosz Grzegorz Warszawa MKS Polonia Warszawa 1998 M20 10
00:16:36
00:16:35
7
00:17:01
00:17:01
7
00:16:33
00:16:32
10
00:17:38
00:17:37




4 34
3 1444 Ługowski Damian Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 M30

11
00:17:22
00:17:22
8
00:16:37
00:16:36
8
00:17:24
00:17:23
9
00:16:37
00:16:36


4 36
4 264 Krygier Krzysztof Świnice Warckie Spieszsiepowoli.pl 1991 M20 16
00:16:48
00:16:47
6
00:16:48
00:16:47


15
00:18:09
00:18:08
15
00:17:24
00:17:22


4 52
5 1158 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUN 1986 M30 20
00:16:57
00:16:57
9
00:17:16
00:17:16
13
00:17:11
00:17:09
16
00:18:18
00:18:17
14
00:17:19
00:17:18


5 52
6 162 URMANOWSKI DANIEL Warszawa Dream Run 1988 M30 17
00:16:52
00:16:51
10
00:17:19
00:17:18
16
00:17:36
00:17:35


13
00:17:10
00:17:08


4 56
7 1329 STACHOWIAK MACIEJ WARSZAWA Adidas Runners Warsaw 1979 M30 23
00:17:18
00:17:16
18
00:18:18
00:18:14


14
00:18:07
00:18:05
11
00:17:01
00:16:58


4 66
8 1003 Murawski Michal Warszawa 1982 M30 27
00:17:38
00:17:37
16
00:18:08
00:18:08
20
00:18:07
00:18:05
20
00:18:47
00:18:46
20
00:18:01
00:17:59


5 76
9 1280 Klaś Łukasz Warszawa BieganiePo40 w Nudne Piątki 1975 M40

14
00:17:59
00:17:57
18
00:17:58
00:17:56
31
00:19:39
00:19:38
23
00:18:27
00:18:24


4 86
10 1201 KUROWSKI MACIEJ WARSZAWA Nationale-Nederlanden 1980 M30 44
00:18:43
00:18:40
21
00:18:39
00:18:36
24
00:18:24
00:18:23
22
00:19:09
00:19:07
29
00:18:38
00:18:36


5 96
11 1367 Krzempek Aleksander Bielsko-Biała BieganiePo40 w Nudne Piątki 1973 M40 80
00:19:50
00:19:47
13
00:17:56
00:17:55
14
00:17:22
00:17:21
18
00:18:22
00:18:21
60
00:21:05
00:19:55


5 105
12 169 Zych Łukasz Marki Markowi Biegacze 1989 M20 36
00:18:30
00:18:27
20
00:18:39
00:18:35
35
00:18:59
00:18:54
37
00:20:12
00:20:11
28
00:18:37
00:18:35


5 119
13 599 Mańk Paweł Marki MARKOWI BIEGACZE 1974 M40

25
00:18:51
00:18:44
30
00:18:46
00:18:46
32
00:19:52
00:19:48
37
00:18:59
00:18:54


4 124
14 1137 Zieliński Kamil Warszawa 1997 M20 21
00:17:10
00:17:09
114
00:22:59
00:22:14


11
00:17:40
00:17:39
7
00:16:27
00:16:25


4 153
15 424 Krywczuk Tomasz Łomazy Adidas Runners Warsaw 1995 M20 43
00:18:42
00:18:39


26
00:18:33
00:18:28
78
00:21:48
00:21:39
22
00:18:13
00:18:10


4 169
16 329 Król Piotr Warszawa DENTALKING.EU 1985 M30 38
00:18:33
00:18:29


37
00:19:01
00:18:58
43
00:20:23
00:20:19
52
00:19:44
00:19:42


4 170
17 1352 Gumieniak Piotr Warszawa Nationale-Nederlanden 1984 M30 94
00:20:12
00:20:04
33
00:19:28
00:19:25


25
00:19:26
00:19:24
21
00:18:08
00:18:06


4 173
18 1063 Tędziagolski Tomasz Warszawa MYKK 1978 M40

43
00:19:51
00:19:48
47
00:19:42
00:19:37
47
00:20:32
00:20:24
40
00:19:09
00:19:05


4 177
19 1414 WNOROWSKI STEFAN Konstancin-Jeziorna Grey 1978 M40 46
00:18:45
00:18:43


32
00:18:52
00:18:48
39
00:20:18
00:20:14
61
00:20:01
00:19:57


4 178
20 285 Bielecki Marcin Otwock adidas Runners Warsaw 1981 M30 55
00:24:22
00:19:02
29
00:19:05
00:19:03
39
00:19:05
00:19:00
57
00:20:59
00:20:53




4 180
21 1189 Brzuszkiewicz Michał Warszawa Nationale-Nederlanden 1988 M30 58
00:19:08
00:19:05
24
00:18:43
00:18:40
41
00:19:11
00:19:09
59
00:21:06
00:21:03




4 182
22 1202 Pietrzak Krzysztof Warszawa adidas Runners Warsaw 1977 M40 57
00:19:06
00:19:03
113
00:23:05
00:22:12
60
00:20:58
00:20:05
38
00:20:16
00:20:11
38
00:18:59
00:18:55


5 193
23 393 Kucharski Piotr Lubartów 12tri.pl 1968 M50 71
00:19:34
00:19:31
40
00:19:43
00:19:41
53
00:19:53
00:19:50
44
00:20:27
00:20:24
56
00:19:53
00:19:49


5 193
24 165 Zając Wacław Warszawa 1972 M40 63
00:19:35
00:19:26


46
00:19:31
00:19:27
55
00:20:57
00:20:49
35
00:18:56
00:18:50


4 199
25 1311 Sanchez Bernabeu Alberto Warszawa CAC - TMS Brokers 1983 M30 61
00:19:15
00:19:12
38
00:19:40
00:19:38
55
00:19:59
00:19:56
58
00:21:05
00:21:01
62
00:20:03
00:19:59


5 212
26 1162 Drozd Maciej Warszawa Dream Run 1975 M40 64
00:19:33
00:19:26


49
00:19:53
00:19:47
45
00:20:29
00:20:23
54
00:19:51
00:19:46


4 212
27 1373 Kowalec Łukasz Piastów MYKK 1979 M30 66
00:19:30
00:19:28
34
00:19:31
00:19:28
62
00:20:13
00:20:08
61
00:21:15
00:21:11
58
00:19:58
00:19:53


5 215
28 1012 Maron Jacek Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack team 1968 M50 105
00:20:22
00:20:19
47
00:20:04
00:19:58
57
00:20:05
00:20:00
66
00:21:28
00:21:22
45
00:19:36
00:19:29


5 215
29 398 Ochman Piotr Warszawa KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1983 M30 56
00:19:05
00:19:02


40
00:19:06
00:19:03
54
00:20:50
00:20:44
79
00:21:34
00:20:28


4 229
30 1234 Czerwoński Artur Łomianki Widłorogi 1968 M50 82
00:19:51
00:19:48


61
00:20:12
00:20:07
41
00:20:22
00:20:16
47
00:19:38
00:19:34


4 231
31 227 Gajewski Marek Warszawa adidas Runners Warsaw 1987 M30 130
00:22:00
00:21:08
319
00:32:25
00:29:28
34
00:18:58
00:18:56
36
00:20:12
00:20:09
32
00:18:45
00:18:41


5 232
32 90 Sałek Mateusz Radom Addias Runners Warsaw 1993 M20 69
00:19:36
00:19:30
70
00:20:58
00:20:48


63
00:21:20
00:21:13
44
00:19:35
00:19:31


4 246
33 58 Łabędzki Konrad Warszawa Adidas Runners Warsaw 1986 M30

136
00:23:06
00:22:57
29
00:18:38
00:18:36
40
00:20:20
00:20:14
42
00:19:32
00:19:28


4 247
34 1209 Kosowski Przemysław Warszawa Nationale-Nederlanden 1969 M40 87
00:19:59
00:19:55
35
00:19:32
00:19:29
51
00:19:52
00:19:49
85
00:21:59
00:21:56
80
00:20:35
00:20:29


5 251
35 449 Zając Adam WARSZAWA Naprzód Młociny 1967 M50 76
00:19:45
00:19:39
57
00:20:16
00:20:13
58
00:20:05
00:20:00


69
00:20:18
00:20:11


4 260
36 1146 Prekiel Bartosz Warszawa KP PSP Przasnysz 1993 M20 93
00:20:51
00:20:04
51
00:20:09
00:20:03


67
00:21:29
00:21:22
63
00:20:06
00:20:00


4 274
37 1344 Stolarski Maciej Warszawa MYKK 1973 M40 81
00:19:51
00:19:48
49
00:20:00
00:20:00
74
00:20:38
00:20:31
82
00:21:49
00:21:46
71
00:20:19
00:20:14


5 275
38 236 Urbańczyk Dariusz Warszawa Randonneurs Polska 1976 M40 79
00:19:55
00:19:45


89
00:23:25
00:21:10
65
00:21:22
00:21:17
46
00:19:41
00:19:33


4 279
39 262 Marczak Krzysztof Stare Babice STARE BABICE BIEGAJĄ 1996 M20 85
00:19:57
00:19:52
41
00:19:47
00:19:42
68
00:20:16
00:20:16
100
00:22:33
00:22:30
86
00:20:46
00:20:38


5 280
40 38 Bezuch Michał Warszawa 1990 M20 97
00:20:12
00:20:06


63
00:20:14
00:20:09
68
00:21:30
00:21:24
53
00:19:47
00:19:42


4 281
41 295 JAWORSKI ARKADIUSZ Izabelin 1982 M30 70
00:19:43
00:19:31
48
00:20:04
00:20:00
91
00:21:17
00:21:11
113
00:23:07
00:23:01
77
00:20:34
00:20:25


5 286
42 1047 Kmieć Cezary Warszawa Naprzód Młociny 1969 M40 122
00:20:53
00:20:47
52
00:20:55
00:20:05
70
00:20:29
00:20:22
97
00:23:52
00:22:20
70
00:20:21
00:20:13


5 289
43 1217 Ostałowski Paweł Warszawa 1992 M20 102
00:21:03
00:20:15
46
00:19:59
00:19:54
71
00:20:28
00:20:23


72
00:20:21
00:20:15


4 291
44 31 Chmiel Przemysław Warszawa Albatrosy 1978 M40

185
00:24:22
00:24:15
50
00:19:54
00:19:48
34
00:20:06
00:20:02
26
00:18:34
00:18:29


4 295
45 1204 Nestorowicz Michał Warszawa Nationale-Nederlanden 1975 M40 116
00:20:39
00:20:34
63
00:20:36
00:20:32
76
00:20:48
00:20:40
76
00:21:40
00:21:36
85
00:20:44
00:20:37


5 300
46 61 Domagała Jarosław Warszawa 1966 M50 109
00:20:31
00:20:24
53
00:20:09
00:20:05
65
00:20:16
00:20:12


75
00:20:29
00:20:23


4 302
47 63 Rynkun Michał Nowy Dwór Mazowiecki KB JOGGER 2002 M16 104
00:20:21
00:20:18
45
00:19:55
00:19:52
98
00:22:14
00:21:20
79
00:21:42
00:21:41
87
00:20:41
00:20:39


5 309
48 1308 Kozakiewicz Ryszard Warszawa adidas Runners Warsaw 1972 M40 95
00:20:09
00:20:05
60
00:20:23
00:20:23
72
00:20:32
00:20:29
93
00:22:16
00:22:11
84
00:20:42
00:20:34


5 309
49 1127 Zmorzyński Jakub Warszawa ale Tempo 1979 M30 92
00:20:10
00:20:04
54
00:20:12
00:20:07


99
00:22:28
00:22:22
68
00:20:15
00:20:11


4 313
50 371 Stokowski Michał Warszawa XTB Running team 1985 M30 75
00:19:44
00:19:38
36
00:19:35
00:19:32


95
00:22:23
00:22:15
109
00:21:43
00:21:33


4 315
51 1302 Boss Oskar Warszawa Nationale-Nederlanden 1994 M20 113
00:20:39
00:20:30
66
00:20:39
00:20:34


74
00:21:31
00:21:31
64
00:20:09
00:20:02


4 317
52 121 Szachna Piotr Warszawa Markowi Biegacze 1973 M40 74
00:19:46
00:19:38


102
00:22:25
00:21:25
75
00:22:20
00:21:31
67
00:21:19
00:20:10


4 318
53 190 Kalukiewicz Dobromił Warszawa MYKK 1984 M30 126
00:21:47
00:20:59
82
00:22:08
00:21:18
85
00:21:14
00:21:07
72
00:22:16
00:21:28
82
00:21:39
00:20:33


5 321
54 441 Roziński Arkadiusz Warszawa UKS 4 Ursus Warszawa 1969 M40

79
00:21:34
00:21:09
81
00:21:10
00:20:59
84
00:22:02
00:21:55
89
00:20:48
00:20:42


4 333
55 367 Łukasiak Adam Warszawa adidas Runners Warsaw 1985 M30 84
00:19:54
00:19:50


67
00:20:19
00:20:15
87
00:22:03
00:21:58
96
00:21:05
00:20:57


4 334
56 1318 Kuźniarski Paweł Warszawa T-Mobile Sport Team 1982 M30 98
00:20:14
00:20:06
62
00:20:36
00:20:31
97
00:21:24
00:21:20
103
00:23:22
00:22:35
167
00:24:07
00:23:01


5 360
57 1200 Cabaj Paweł Warszawa Nationale-Nederlanden 1975 M40 112
00:20:37
00:20:29
75
00:21:04
00:21:00
78
00:20:45
00:20:45


128
00:23:22
00:22:17


4 393
58 1007 Rączkowski Adam Warszawa MYKK 1981 M30

91
00:21:37
00:21:36
93
00:21:19
00:21:14
120
00:23:29
00:23:25
99
00:21:10
00:21:01


4 403
59 1385 Rąbalski Marcin Warszawa adidas Runners Warsaw 1985 M30 100
00:20:14
00:20:10
102
00:22:43
00:21:55


106
00:23:32
00:22:45
97
00:21:06
00:20:58


4 405
60 213 CHOMA MAREK Repki PĘDZĄCE LENIWCE/SKRZESZEW RUNNING TEAM 1976 M40 120
00:21:32
00:20:44
84
00:22:07
00:21:20
118
00:22:51
00:21:56
114
00:23:12
00:23:03
95
00:22:02
00:20:56


5 411
61 431 Wawrzyniak Damian Warszawa 1993 M20 136
00:21:19
00:21:11
74
00:21:04
00:20:59
106
00:21:41
00:21:36


101
00:21:20
00:21:16


4 417
62 1210 Kołosowski Michał Warszawa 1975 M40 139
00:22:02
00:21:14
78
00:21:13
00:21:07
100
00:21:31
00:21:23


105
00:21:32
00:21:25


4 422
63 281 Sadurski Ireneusz Warszawa Adidas Runners Warsaw 1983 M30 83
00:19:56
00:19:49
172
00:26:46
00:23:59
94
00:21:26
00:21:15


74
00:20:25
00:20:19


4 423
64 1434 Wojciechowski Marek Białystok Adidas Runners Warsaw 1986 M30 201
00:22:31
00:22:27
98
00:21:54
00:21:44
117
00:23:01
00:21:56
112
00:23:46
00:23:00
103
00:21:28
00:21:20


5 430
65 1316 Stradomski Artur Marki Markowi Biegacze 1974 M40 166
00:21:49
00:21:41


105
00:22:39
00:21:35
102
00:23:26
00:22:31
59
00:21:04
00:19:54


4 432
66 1095 Syrocki Michał Warszawa 1986 M30 158
00:24:12
00:21:35
81
00:22:56
00:21:14
90
00:23:28
00:21:10


107
00:24:46
00:21:33


4 436
67 234 Sycan Krzysztof Warszawa PKO Bank Polski 1972 M40 147
00:22:54
00:21:23
80
00:22:45
00:21:12
103
00:23:05
00:21:30
110
00:25:06
00:22:48




4 440
68 1360 Anuszewski Michał Warszawa 1981 M30 193
00:23:11
00:22:15
92
00:21:46
00:21:37
126
00:22:15
00:22:07
115
00:23:53
00:23:06
119
00:23:08
00:21:54


5 452
69 88 Iwaniuk Tomasz Warszawa Żywcem Zabiegani 1983 M30 131
00:21:55
00:21:08
120
00:22:18
00:22:18


111
00:23:43
00:22:53
93
00:20:58
00:20:49


4 455
70 340 Stukanov Oleksii Warszawa Kuznia Triathlonu/i-sport 1993 M20 183
00:22:10
00:22:04
88
00:22:20
00:21:25
110
00:23:22
00:21:44


76
00:22:32
00:20:24


4 457
71 1340 Maziarz Damian Świdnik Naprzód Młociny 1984 M30 89
00:20:06
00:19:58
150
00:24:12
00:23:19


132
00:26:15
00:23:42
110
00:22:45
00:21:38


4 481
72 487 Cybulski Mateusz Warszawa 1991 M20 175
00:22:00
00:21:54
100
00:21:50
00:21:45


101
00:22:39
00:22:30
106
00:21:37
00:21:30


4 482
73 341 Grajda Marcin Warszawa 1990 M20

103
00:22:06
00:21:57
147
00:24:37
00:22:52
131
00:24:29
00:23:42
111
00:22:50
00:21:38


4 492
74 1328 Bakuła Marek Raszyn Sbrt 1979 M30 169
00:24:24
00:21:44
109
00:22:51
00:22:03
86
00:22:46
00:21:08
157
00:26:20
00:24:46
145
00:24:45
00:22:39


5 497
75 228 Piątek Bogdan Zielonka LECHICI Zielonka 1953 M60

112
00:22:57
00:22:11
115
00:22:01
00:21:54
144
00:25:45
00:24:07
127
00:24:20
00:22:17


4 498
76 255 Paraszka Łukasz Warszawa minonsspeedteam 1987 M30 165
00:22:31
00:21:41
90
00:21:34
00:21:30
123
00:22:57
00:22:02
210
00:27:30
00:26:34
124
00:23:06
00:22:00


5 502
77 1138 Skotnicki Jakub Wrocław 1990 M20 132
00:21:56
00:21:09
101
00:22:43
00:21:54
141
00:23:47
00:22:45


135
00:23:40
00:22:27


4 509
78 1326 Rokicki Szymon Warszawa 1988 M30 172
00:22:39
00:21:47
94
00:22:30
00:21:41
96
00:22:13
00:21:17


147
00:24:43
00:22:41


4 509
79 311 Sidorowicz Grzegorz Marki Axa Running Team 1972 M40 146
00:21:31
00:21:23
144
00:24:06
00:23:08
109
00:22:37
00:21:42


114
00:22:56
00:21:45


4 513
80 206 Golebiewski Lukasz warszawa 1976 M40 188
00:22:19
00:22:09
93
00:21:46
00:21:40
116
00:22:03
00:21:54


121
00:22:05
00:21:59


4 518
81 1324 Ługowski Sylwester Warszawa adidas Runners Warsaw 1989 M20 140
00:21:22
00:21:14
179
00:26:58
00:24:10
83
00:21:16
00:21:05


132
00:22:28
00:22:21


4 534
82 1269 Graczyk Mariusz Warszawa 1971 M40 168
00:22:32
00:21:43
111
00:22:57
00:22:10
135
00:23:29
00:22:33
137
00:24:42
00:23:51
159
00:24:04
00:22:56


5 542
83 1383 Karczewski Wiktor Marki Markowi Biegacze 1978 M40 218
00:23:35
00:22:46
141
00:24:01
00:23:06
156
00:24:49
00:23:08
130
00:23:49
00:23:41
122
00:23:07
00:21:59


5 549
84 114 Sikora Paweł Warszawa 1979 M30 189
00:22:22
00:22:10
107
00:22:11
00:22:01
122
00:22:56
00:22:00
151
00:25:19
00:24:32
178
00:24:32
00:23:19


5 558
85 1356 Siedlecki Łukasz Warszawa BieganiePo40 w Nudne Piątki 1985 M30 148
00:22:18
00:21:27


134
00:23:30
00:22:32
129
00:24:24
00:23:36
148
00:23:50
00:22:41


4 559
86 138 KRYPA JAN Warszawa Fundacja LOTTO 1954 M60 208
00:23:29
00:22:38
133
00:23:50
00:22:50
158
00:24:54
00:23:09
134
00:25:23
00:23:46
143
00:24:42
00:22:39


5 568
87 211 MUSIAŁ PAWEŁ WARSZAWA adidas Runners Warsaw 1978 M40 138
00:21:57
00:21:11
85
00:21:31
00:21:21


118
00:24:09
00:23:20
233
00:26:04
00:24:53


4 574
88 1079 Rosinski Krzysztof Warszawa 1971 M40 242
00:23:33
00:23:24
149
00:23:25
00:23:18
159
00:24:05
00:23:09
148
00:24:34
00:24:23
137
00:23:37
00:22:30


5 593
89 1288 Zawadka Dariusz Wólka Mińska KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1977 M40 190
00:23:00
00:22:14
119
00:22:31
00:22:16
144
00:22:56
00:22:49


141
00:23:45
00:22:38


4 594
90 1168 Cieślar Rafał Warszawa Bielsko-Biała 1984 M30 194
00:22:27
00:22:17
129
00:23:26
00:22:37
142
00:23:43
00:22:48
159
00:25:40
00:24:48
182
00:24:38
00:23:28


5 612
91 24 Bechta Damian Biała Podlaska Adidas Runners Warsaw 1993 M20 167
00:21:51
00:21:42
137
00:23:06
00:22:58


189
00:26:32
00:25:46
125
00:22:13
00:22:04


4 618
92 1333 Michalczyk Tomasz Warszawa Naprzód Młociny 1979 M30 142
00:21:25
00:21:16


88
00:21:19
00:21:09
216
00:28:20
00:26:48
176
00:24:25
00:23:19


4 622
93 1070 Mosur Kamil Warszawa 1977 M40 206
00:23:32
00:22:36
130
00:23:27
00:22:39
128
00:23:13
00:22:13


158
00:24:07
00:22:55


4 622
94 1181 PIERAŃSKI ADAM Warszawa VEGE RUNNERS 1960 M50

177
00:25:00
00:24:02
200
00:26:20
00:24:43
122
00:24:59
00:23:27
129
00:22:30
00:22:20


4 628
95 1283 Pieczarka Wojciech Łomianki 1984 M30 107
00:20:27
00:20:22
271
00:27:09
00:27:04


163
00:25:42
00:24:51
94
00:20:56
00:20:52


4 635
96 189 Ratajczak Norbert Marki Markowi Biegacze 1979 M30 227
00:23:42
00:22:54
117
00:23:10
00:22:15
162
00:24:51
00:23:10
133
00:23:49
00:23:42




4 639
97 446 OSTROWSKI MARCIN WARSZAWA PZU Sport Team 1986 M30 202
00:23:20
00:22:29
108
00:22:53
00:22:02
185
00:26:26
00:24:05
145
00:25:43
00:24:10




4 640
98 1289 Wróbel Marcin Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki 1972 M40 207
00:23:24
00:22:37
132
00:22:58
00:22:44
136
00:22:44
00:22:38


169
00:24:10
00:23:04


4 644
99 120 Bielicki Adam TRUSKAW izabelinrunners.pl 1955 M60 203
00:24:03
00:22:32
123
00:24:55
00:22:29


164
00:25:39
00:24:51
163
00:26:02
00:22:59


4 653
100 1030 Olejnik Tomasz Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley 1973 M40 134
00:21:20
00:21:10


107
00:21:48
00:21:39
126
00:25:30
00:23:33
294
00:29:29
00:27:16


4 661
101 274 Strojek Bartosz Połaniec Kuźnia triathlonu 1983 M30 247
00:25:09
00:23:38
214
00:26:37
00:25:05
154
00:24:47
00:23:08
141
00:24:12
00:24:03
155
00:23:59
00:22:50


5 664
102 33 Frąckiewicz Dariusz warszawa Biegam na Tarchominie 1973 M40 237
00:24:05
00:23:12
155
00:25:16
00:23:31
153
00:24:15
00:23:07
173
00:27:22
00:25:03
183
00:24:46
00:23:30


5 664
103 1089 Bareja Leszek Warszawa Xerox Polska Running Team 1970 M40 191
00:23:04
00:22:14
167
00:24:37
00:23:50


147
00:25:10
00:24:22
165
00:24:14
00:23:01


4 670
104 1238 Jaśkiewicz Rafał Biała Podlaska Adidas Runners Warsaw 1986 M30 161
00:21:52
00:21:36
153
00:24:10
00:23:23
177
00:23:55
00:23:45
182
00:27:05
00:25:29
198
00:26:03
00:23:59


5 673
105 27 Gawlik Arkadiusz Warszawa Biegam Na Tarchominie 1974 M40 223
00:23:43
00:22:50
156
00:25:16
00:23:31
160
00:24:17
00:23:09
190
00:28:07
00:25:47
172
00:24:28
00:23:12


5 678
106 1050 Fornalski Andrzej Warszawa 1969 M40 238
00:24:03
00:23:12
147
00:24:04
00:23:16
151
00:24:09
00:23:00
162
00:25:43
00:24:50
225
00:25:53
00:24:43


5 685
107 1119 Rusinek Piotr Kobyłka 1988 M30 248
00:24:36
00:23:38
140
00:23:52
00:23:02
214
00:26:07
00:25:08
192
00:26:47
00:25:51
140
00:23:44
00:22:36


5 686
108 1139 Wydro Krystian Warszawa adidas runners Warsaw 1981 M30 211
00:23:36
00:22:40


180
00:26:13
00:23:55
142
00:24:56
00:24:03
153
00:24:00
00:22:47


4 686
109 1312 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE/MKS PODLASIE Sokołów Podlaski 1973 M40 231
00:23:49
00:22:58
154
00:24:18
00:23:28
181
00:24:54
00:23:56
172
00:26:39
00:25:03
181
00:24:40
00:23:23


5 688
110 60 brusokas Tomasz Warszawa 1983 M30 228
00:23:46
00:22:54
135
00:23:49
00:22:57


185
00:26:35
00:25:42
149
00:23:59
00:22:41


4 697
111 1281 Sokołowski Kamil Chrzęsne 1986 M30 196
00:22:25
00:22:20
244
00:27:40
00:26:05
161
00:23:23
00:23:10
187
00:26:35
00:25:44
154
00:24:02
00:22:48


5 698
112 1241 Wysocki Konrad Warszawa K.S. Alaska 1982 M30 181
00:22:59
00:22:00


163
00:24:07
00:23:12
149
00:25:14
00:24:27
210
00:25:34
00:24:19


4 703
113 1239 Gajdecki Tomek Warszawa Accenture 1978 M40 171
00:22:42
00:21:46
97
00:22:31
00:21:43
323
00:31:04
00:29:59
116
00:24:07
00:23:15




4 707
114 1072 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA 1979 M30 226
00:23:47
00:22:53
134
00:23:41
00:22:53
166
00:24:23
00:23:23


190
00:24:53
00:23:41


4 716
115 1287 Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI 1974 M40 180
00:22:45
00:21:56


108
00:22:36
00:21:41
90
00:22:56
00:22:06
352
00:34:19
00:31:08


4 730
116 282 Pawłowski Piotr warszawa BBL Wydminy 1971 M40

318
00:31:48
00:29:18
130
00:22:26
00:22:15
140
00:24:53
00:24:01
146
00:22:58
00:22:40


4 734
117 97 Krasnapeutsau Andrey Warszawa 1963 M50 253
00:23:54
00:23:44


138
00:22:53
00:22:41
156
00:24:47
00:24:45
188
00:23:49
00:23:40


4 735
118 1378 Miszczak Maciej Głosków e-point S.A. 1985 M30 209
00:23:36
00:22:40
118
00:23:05
00:22:16
190
00:25:25
00:24:26


222
00:24:48
00:24:40


4 739
119 286 Wachnicki Zbigniew Górzno 1990 M20 279
00:27:14
00:24:43
159
00:25:16
00:23:37


168
00:27:15
00:24:53
134
00:23:34
00:22:25


4 740
120 237 Kamiński Stanisław NADARZYN GOS Nadarzyn 1958 M60 205
00:22:36
00:22:34
126
00:23:23
00:22:37
254
00:27:45
00:26:39
197
00:27:42
00:26:02
217
00:26:40
00:24:33


5 745
121 384 Szalewicz Damian Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 M40 297
00:27:41
00:25:04
152
00:24:22
00:23:22
152
00:23:09
00:23:00


144
00:23:48
00:22:39


4 745
122 1130 Jambor Michał Warszawa Bractwo Biegowe BGK 1979 M30 260
00:24:47
00:23:57
278
00:29:01
00:27:28
315
00:31:23
00:29:01
128
00:26:03
00:23:35
88
00:21:54
00:20:41


5 754
123 1306 Iuzzolino Gregorio Warsaw Brigante Corri 1981 M30 255
00:23:50
00:23:50
138
00:23:46
00:23:00
169
00:24:29
00:23:30


196
00:25:01
00:23:52


4 758
124 1265 Miatkowski Błażej Warszawa ATMAN Runners 1970 M40 117
00:20:44
00:20:34
241
00:26:58
00:25:59
127
00:23:08
00:22:11


274
00:27:35
00:26:17


4 759
125 505 Krakowski Karol Sokołów Podlaski Pędzące Leniwce/Sokołów Podlaski 1973 M40

203
00:25:36
00:24:45
211
00:26:42
00:25:05
175
00:26:44
00:25:08
177
00:24:36
00:23:19


4 766
126 50 Waszczak Bartosz Warszawa 1987 M30 229
00:24:03
00:22:55
209
00:26:52
00:24:58
146
00:25:23
00:22:51


189
00:26:58
00:23:40


4 773
127 475 Dalgiewicz Dariusz Łomianki 1957 M60 313
00:27:58
00:25:28
225
00:27:08
00:25:31
199
00:26:22
00:24:43
171
00:25:56
00:25:02
179
00:24:40
00:23:20


5 774
128 283 Specjalski Maciej Warszawa Colonnade Running Team 1987 M30 288
00:27:24
00:24:54


186
00:25:42
00:24:07
176
00:27:31
00:25:09
139
00:23:39
00:22:31


4 789
129 478 Sypniewski Tomasz Warszawa Emo Oi 1983 M30 268
00:25:46
00:24:13
148
00:24:14
00:23:18
182
00:26:14
00:23:57


194
00:26:02
00:23:46


4 792
130 1235 Czyhin Igor Lębork Dzikie Koty 1985 M30 273
00:25:21
00:24:27
162
00:24:33
00:23:42
176
00:24:35
00:23:40
224
00:27:49
00:27:00
235
00:25:59
00:24:54


5 797
131 1285 Wojtczak Krzysztof Słupno Markowi Biegacze 1982 M30 216
00:23:33
00:22:44
169
00:24:50
00:23:55
230
00:27:32
00:25:53
195
00:27:00
00:26:02




4 810
132 1353 Karpiłowski Bartosz Warszawa Vicious Circle 1977 M40 182
00:22:08
00:22:04
275
00:29:04
00:27:20


198
00:27:40
00:26:03
156
00:24:12
00:22:51


4 811
133 77 Żywień Marek Warszawa 1966 M50 272
00:25:16
00:24:24
173
00:24:56
00:23:59
206
00:25:50
00:24:53
180
00:26:12
00:25:21




4 831
134 204 Wiśniewski Dominik Warszawa MYKK 1980 M30 213
00:23:36
00:22:41
86
00:22:12
00:21:21
335
00:33:25
00:31:01
202
00:26:54
00:26:05




4 836
135 1256 Sięda Arkadiusz Warszawa APS ENERGIA 1990 M20 241
00:24:18
00:23:22
201
00:25:32
00:24:42
157
00:24:07
00:23:08


238
00:27:04
00:24:55


4 837
136 244 Jezierski Jan Warszawa Trucht Tarchomin Team 1957 M60

206
00:27:24
00:24:53
202
00:27:09
00:24:48
206
00:28:43
00:26:25
223
00:26:53
00:24:41


4 837
137 1019 Dąbrowski Michał Kobyłka Nasuczaj 1985 M30 293
00:26:01
00:24:59
196
00:25:30
00:24:31
210
00:26:10
00:25:04
222
00:27:51
00:26:59
213
00:25:41
00:24:26


5 841
138 533 sawicki robert warszawa 1971 M40

211
00:27:46
00:25:01
189
00:26:53
00:24:22
209
00:28:55
00:26:31
240
00:27:14
00:24:57


4 849
139 1263 Bartolik Piotr Warszawa Nationale-Nederlanden 1978 M40 200
00:22:36
00:22:26


271
00:36:10
00:27:02
207
00:29:25
00:26:25
173
00:25:24
00:23:13


4 851
140 102 Zdrojewski Andrzej Białystok 1979 M30 315
00:27:05
00:25:30
245
00:27:06
00:26:09
222
00:27:58
00:25:33
183
00:27:05
00:25:29
202
00:26:08
00:24:04


5 852
141 1055 Jaczyński Marcin Dziekanów Leśny Motointegrator Running Team 1979 M30 154
00:21:42
00:21:33


275
00:29:36
00:27:06
211
00:29:02
00:26:39
230
00:26:07
00:24:49


4 870
142 1183 Ciok Przemysław Warszawa Biegnij z ProService Finteco 1980 M30 232
00:25:33
00:23:04


331
00:33:06
00:30:23
169
00:25:41
00:24:54
152
00:24:45
00:22:43


4 884
143 198 KIESZEK TADEUSZ LESZNO K/ W-WY Dystans Leszno 1956 M60 271
00:25:24
00:24:20
190
00:25:53
00:24:21
183
00:25:37
00:24:02
248
00:29:21
00:27:48




4 892
144 1351 Graczyk Damian Warszawa 1982 M30 249
00:23:44
00:23:39
170
00:25:43
00:23:58


217
00:28:26
00:26:49
258
00:27:09
00:25:48


4 894
145 21 wasilewski adam warszawa Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 M40 296
00:27:39
00:25:04
205
00:25:51
00:24:50
213
00:27:22
00:25:05
241
00:29:16
00:27:31
236
00:26:17
00:24:54


5 895
146 1071 Zieliński Marek warszawa 1976 M40 270
00:25:12
00:24:16


193
00:25:35
00:24:34
161
00:24:57
00:24:49
283
00:28:50
00:26:44


4 907
147 1205 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1983 M30 276
00:25:31
00:24:36
204
00:25:47
00:24:49
204
00:25:49
00:24:49
233
00:28:15
00:27:13
272
00:27:36
00:26:15


5 913
148 1363 Kwiatkowski Piotr Warszawa 1981 M30 262
00:24:59
00:24:02
184
00:25:45
00:24:13
205
00:25:48
00:24:51


270
00:27:27
00:26:13


4 921
149 364 Wronowski Dariusz Warszawa 1974 M40 275
00:25:30
00:24:32
194
00:25:18
00:24:27
219
00:26:19
00:25:21


241
00:25:10
00:24:59


4 929
150 164 Kałowski Irek Warszawa K-Łosie 1975 M40

216
00:26:56
00:25:22
215
00:26:55
00:25:09
215
00:28:23
00:26:48
285
00:29:06
00:26:47


4 931
151 1270 Turek Michal Piotr W-wa Bielany M P T 1981 M30 295
00:26:05
00:25:03
197
00:25:30
00:24:33
231
00:27:30
00:25:53


226
00:25:54
00:24:46


4 949
152 135 ŚMIETANKA PIOTR KOBYŁKA 1972 M40 338
00:28:41
00:26:10
255
00:28:01
00:26:29
260
00:27:42
00:26:45
194
00:26:46
00:25:55
244
00:26:14
00:25:04


5 953
153 1275 Ostaszewski Marcin Warszawa Honda Dominator 1987 M30 377
00:31:10
00:28:34
254
00:28:55
00:26:28
274
00:29:30
00:27:06
237
00:29:50
00:27:18
204
00:26:17
00:24:06


5 969
154 1278 Skłodowski Rafał Warszawa 1977 M40 283
00:25:40
00:24:48
251
00:28:01
00:26:25
240
00:28:27
00:26:08
212
00:27:36
00:26:43
275
00:27:34
00:26:19


5 978
155 408 Dębowski Michał Warszawa 2002 M16 336
00:27:43
00:26:06


194
00:26:16
00:24:36
205
00:27:51
00:26:19
246
00:27:24
00:25:13


4 981
156 1253 Burdan Adam Warszawa 1984 M30 306
00:27:50
00:25:18
330
00:33:04
00:30:31
209
00:27:21
00:25:02
244
00:29:13
00:27:40
224
00:26:48
00:24:41


5 983
157 1061 Anderwald Jakub Warszawa 1983 M30 343
00:28:57
00:26:14
232
00:27:16
00:25:43
243
00:28:33
00:26:15
246
00:29:25
00:27:45
267
00:27:24
00:26:05


5 988
158 396 Kossakowski Jarosław Warszawa 1961 M50 349
00:27:57
00:26:24
233
00:27:24
00:25:45
235
00:27:38
00:26:00
228
00:28:48
00:27:04
292
00:29:14
00:27:06


5 988
159 526 Kurczynski Maciej Warszawa 1983 M30 367
00:30:56
00:27:53


360
00:40:44
00:40:44
153
00:27:51
00:24:38
116
00:22:59
00:21:52


4 996
160 252 Wiaderek Piotr Warszawa Pędzące Żółwie 1985 M30 355
00:28:26
00:26:50
242
00:27:41
00:26:01
244
00:28:08
00:26:16
252
00:29:29
00:27:55
264
00:28:08
00:26:01


5 1002
161 73 Kaska Krzysztof Legionowo Bureau Veritas 1969 M40 282
00:26:29
00:24:47
227
00:28:09
00:25:35
261
00:29:24
00:26:46
235
00:28:56
00:27:17




4 1005
162 454 Jaśtak Rafał Warszawa 1974 M40 334
00:27:38
00:26:02
291
00:29:26
00:27:52
234
00:27:37
00:25:59
238
00:28:58
00:27:23
245
00:27:18
00:25:10


5 1008
163 65 Mateńka Piotr Warszawa Fight Club FANGA 1975 M40 307
00:26:51
00:25:18


208
00:26:37
00:24:58
239
00:29:50
00:27:27
256
00:27:05
00:25:44


4 1010
164 1121 Kuty Arkadiusz Warszawa 1970 M40 302
00:26:02
00:25:10
212
00:25:55
00:25:02


245
00:30:28
00:27:44
254
00:26:42
00:25:35


4 1013
165 299 Dąbrowski Marcin Jachranka Bez faulu 1986 M30 378
00:31:07
00:28:34
143
00:24:45
00:23:08
264
00:28:38
00:26:54
229
00:27:59
00:27:07




4 1014
166 1354 Wiśniewski Dominik Wola Aleksandra 1979 M30 254
00:24:41
00:23:50
342
00:33:59
00:32:23
216
00:27:36
00:25:17


205
00:25:20
00:24:07


4 1017
167 34 Pastuszak Paweł Warszawa 1979 M30 365
00:30:10
00:27:39
231
00:27:11
00:25:39
291
00:29:28
00:27:46
264
00:30:47
00:28:22
232
00:26:00
00:24:52


5 1018
168 355 Dykier Krzysztof Kosewko 1985 M30 350
00:29:03
00:26:28
247
00:27:55
00:26:15
239
00:27:49
00:26:06
251
00:29:44
00:27:54
281
00:28:48
00:26:40


5 1018
169 1322 Tendaj Daniel Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1969 M40 371
00:30:52
00:28:06
267
00:29:29
00:26:59
238
00:27:52
00:26:04
242
00:29:19
00:27:39
284
00:28:59
00:26:47


5 1031
170 1262 Stolarski Rafał Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1974 M40 292
00:27:45
00:24:59
230
00:27:19
00:25:38
293
00:27:48
00:27:48
219
00:29:26
00:26:51




4 1034
171 1149 HULANICKI ANDRZEJ WARSZAWA Lasek Bielański Team 1958 M60 304
00:27:46
00:25:12


252
00:29:10
00:26:38
227
00:28:08
00:27:03
265
00:27:20
00:26:02


4 1048
172 1427 Klimek Andrzej Warszawa 1979 M30

285
00:30:23
00:27:41
255
00:29:16
00:26:39
266
00:31:07
00:28:28
243
00:28:19
00:25:00


4 1049
173 1350 Scheffner Zygmunt Warszawa 1970 M40 300
00:26:08
00:25:05
210
00:26:00
00:25:00


290
00:31:40
00:29:14
250
00:26:24
00:25:18


4 1050
174 411 KALIŚ ARTUR Warszawa Ultratata 1981 M30 323
00:28:29
00:25:49
240
00:28:40
00:25:57


199
00:27:37
00:26:03
289
00:29:20
00:26:57


4 1051
175 1338 Kazała Piotr Warszawa adidas Runners Warsaw 1970 M40

243
00:27:49
00:26:03
327
00:32:52
00:30:08
273
00:31:13
00:28:49
218
00:26:39
00:24:34


4 1061
176 558 BZOWSKI ANDRZEJ Łęczna 1989 M20

286
00:30:15
00:27:46
256
00:28:27
00:26:40
270
00:30:20
00:28:40
266
00:28:13
00:26:03


4 1078
177 1296 CHRUPEK MACIEJ Kobyłka 1983 M30 326
00:27:31
00:25:51
264
00:28:24
00:26:48
347
00:35:09
00:32:50
247
00:28:39
00:27:47
242
00:26:07
00:25:00


5 1079
178 1108 Stańczuk Wojciech Warszawa Grupa Biegowa CHTMO 1977 M40 303
00:26:04
00:25:11
272
00:28:49
00:27:08
284
00:30:02
00:27:34
267
00:30:11
00:28:30
257
00:26:58
00:25:46


5 1080
179 1001 Majewski Artur Warszawa Accenture 1974 M40 345
00:27:11
00:26:21
287
00:29:25
00:27:47
259
00:28:27
00:26:45
260
00:29:52
00:28:16
277
00:27:37
00:26:25


5 1083
180 1395 Gawrys Adam Warszawa DARTH THORUS 1989 M20 332
00:27:34
00:25:58
282
00:29:10
00:27:34
223
00:27:24
00:25:34
249
00:29:27
00:27:51




4 1086
181 480 KRASIŃSKI MICHAŁ BORZĘCIŃ DUŻY GRUPA DBK 1985 M30 401
00:33:53
00:31:02
284
00:29:18
00:27:41
246
00:28:41
00:26:20
280
00:31:26
00:28:59
302
00:29:45
00:27:27


5 1112
182 1006 Kaźmierczak Patryk Warszawa RSWF Jutrznia 1980 M30 351
00:28:11
00:26:37
249
00:28:14
00:26:23
251
00:28:13
00:26:32
297
00:32:05
00:29:28
315
00:30:24
00:28:08


5 1112
183 1116 Brzeczkowski Piotr Warszawa 1988 M30 374
00:30:56
00:28:10
288
00:30:18
00:27:49
295
00:30:30
00:28:04
261
00:30:38
00:28:17
273
00:27:33
00:26:16


5 1117
184 479 KRASIŃSKI GRZEGORZ BORZĘCIŃ DUŻY GRUPA DBK 1982 M30 399
00:33:25
00:30:35
293
00:29:33
00:27:55
248
00:28:42
00:26:23
281
00:31:29
00:29:01
295
00:29:24
00:27:16


5 1117
185 1109 BANASZCZYK ARKADIUSZ OŻARÓW MAZOWIECKI #RUNMEN 1971 M40

265
00:29:28
00:26:58
270
00:30:26
00:27:00
259
00:30:35
00:28:06
323
00:31:44
00:28:32


4 1117
186 46 Sachajko Sławomir Warszawa 1979 M30 366
00:30:22
00:27:50
269
00:28:32
00:27:00
289
00:29:23
00:27:41
262
00:30:45
00:28:21
301
00:28:34
00:27:27


5 1121
187 241 Rostek Andrzej Marki Markowi Biegacze 1970 M40 298
00:25:52
00:25:04


229
00:27:33
00:25:52
271
00:29:39
00:28:40
326
00:30:05
00:28:49


4 1124
188 1009 Kowalczyk Bogdan Warszawa 1962 M50 308
00:28:03
00:25:21
273
00:29:44
00:27:13


272
00:31:07
00:28:44
279
00:28:43
00:26:32


4 1132
189 1106 Napieraj Rafał Warszawa 1981 M30 319
00:27:19
00:25:44
246
00:27:50
00:26:14
286
00:29:53
00:27:35
282
00:30:44
00:29:07




4 1133
190 106 Mińkowski Tomasz Pruszków 1975 M40 329
00:27:26
00:25:55
261
00:28:19
00:26:41
267
00:28:34
00:26:55
288
00:30:08
00:29:13
328
00:30:58
00:28:56


5 1144
191 1096 Skoczewski Marek Warszawa Naprzód Młociny 1971 M40 342
00:27:45
00:26:13
256
00:28:06
00:26:30
268
00:28:40
00:27:00
279
00:30:36
00:28:59




4 1145
192 1151 Grzelak Piotr Warszawa 1995 M20 393
00:32:41
00:29:53
223
00:27:11
00:25:30
343
00:34:54
00:32:23
284
00:31:37
00:29:09
303
00:30:03
00:27:39


5 1153
193 1039 Korczykowski Artur Brwinów 1966 M50 299
00:26:10
00:25:05
324
00:32:49
00:30:17
285
00:28:32
00:27:34
258
00:28:56
00:28:05
312
00:31:16
00:28:04


5 1154
194 465 Pawłuszek Robert Warszawa 1976 M40

303
00:30:49
00:28:20
266
00:29:18
00:26:54
277
00:30:36
00:28:56
313
00:30:21
00:28:07


4 1159
195 1056 Kozłowski Andrzej Warszawa 1970 M40 347
00:27:57
00:26:22
217
00:26:17
00:25:24
302
00:29:20
00:28:13


299
00:29:32
00:27:24


4 1165
196 246 Bochenek JERZY warszawa Auto-mex 1954 M60 358
00:28:34
00:27:01
296
00:29:37
00:28:01
290
00:29:29
00:27:44
292
00:30:14
00:29:21
288
00:28:07
00:26:57


5 1166
197 218 Zieliński JACEK Piastów Biegnij z ProService Finteco 1977 M40 339
00:27:46
00:26:11
329
00:33:01
00:30:26
220
00:27:20
00:25:23
291
00:30:16
00:29:15




4 1179
198 495 Pawłuszek Leszek Przyłęk 1951 M60

301
00:30:49
00:28:20
301
00:30:36
00:28:11
278
00:30:36
00:28:56
314
00:30:22
00:28:08


4 1194
199 1042 Wykręt Krzysztof Brwinów Brwinów 1968 M50 426
00:38:13
00:35:32
266
00:27:04
00:26:59
329
00:30:28
00:30:15
275
00:28:58
00:28:51
330
00:32:14
00:29:02


5 1200
200 539 Ziomek Tomasz Warszawa 1976 M40

300
00:30:59
00:28:20
309
00:31:11
00:28:42
293
00:31:53
00:29:22
298
00:30:33
00:27:24


4 1200
201 1166 Binkiewicz Grzegorz Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1984 M30 337
00:27:47
00:26:09
277
00:29:01
00:27:26


314
00:30:57
00:30:57
286
00:29:04
00:26:54


4 1214
202 75 Kaluzny Modest Warszawa 1950 M60 321
00:26:45
00:25:46
263
00:29:25
00:26:46
304
00:30:48
00:28:17


336
00:31:44
00:29:27


4 1224
203 208 adamczyk krzysztof zaborów grupa dbk warszawa 1985 M30 400
00:33:23
00:30:36
341
00:35:02
00:32:06
269
00:29:19
00:27:00


220
00:27:42
00:24:38


4 1230
204 200 Moskal Tomasz Warszawa 1975 M40 352
00:29:30
00:26:43
268
00:29:28
00:26:59
282
00:29:47
00:27:25


341
00:32:46
00:29:40


4 1243
205 1129 Ostaszewski Wojciech Warszawa Rwa Kulszowa Runners 1980 M30

351
00:36:12
00:33:31
307
00:30:57
00:28:30
287
00:31:45
00:29:12
308
00:30:07
00:27:55


4 1253
206 1026 Jankowski Tomasz Warszawa 1979 M30 413
00:35:11
00:32:22
325
00:31:19
00:30:23
342
00:33:11
00:31:27
305
00:31:46
00:30:02
287
00:28:10
00:26:56


5 1259
207 156 Kuskowski QAdam Warszawa Grupa DBK Warszawa 1983 M30 359
00:28:44
00:27:09
260
00:28:13
00:26:40
321
00:31:51
00:29:31


324
00:31:41
00:28:35


4 1264
208 1078 Przybysz Jan Dębe Wielkie 1978 M40 429
00:39:43
00:36:54
356
00:37:49
00:35:10
227
00:26:47
00:25:38
255
00:29:40
00:28:00




4 1267
209 1264 Czarnota Andrzej Warszawa Nationale-Nederlanden 1966 M50 362
00:28:58
00:27:19


278
00:28:23
00:27:15
294
00:30:25
00:29:23
340
00:31:46
00:29:38


4 1274
210 137 rzepka mirek warszawa Brygada PORAJÓW 1960 M50

297
00:30:37
00:28:05
319
00:31:55
00:29:30
311
00:32:22
00:30:37
351
00:34:05
00:30:50


4 1278
211 1088 Zieliński Krystian Warszawa Xerox Polska Running Team 1975 M40 360
00:28:56
00:27:11
295
00:29:40
00:28:01


306
00:32:43
00:30:10
325
00:32:01
00:28:41


4 1286
212 404 Średnicki Michał Warszawa 1985 M30 372
00:29:11
00:28:08
289
00:28:46
00:27:50
318
00:30:20
00:29:19


316
00:29:20
00:28:11


4 1295
213 344 Karólkowski Artur Warszawa 1976 M40 410
00:34:25
00:31:44
334
00:33:35
00:30:49
322
00:32:23
00:29:59
318
00:33:56
00:31:31
334
00:32:25
00:29:20


5 1308
214 1437 Zalewski Cezary Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 1979 M30

327
00:33:05
00:30:23
324
00:31:46
00:30:05
329
00:34:51
00:33:12
332
00:31:16
00:29:11


4 1312
215 1227 Ostaszewski Marek WARSZAWA 1984 M30 387
00:31:46
00:29:10


306
00:30:57
00:28:30
307
00:32:47
00:30:14
320
00:30:36
00:28:25


4 1320
216 1069 Brzeczkowski Paweł Warszawa Power Training 1981 M30 396
00:33:02
00:30:16
315
00:31:28
00:29:00
311
00:31:13
00:28:46
304
00:32:16
00:29:56




4 1326
217 1294 Dąbrowski Andrzej Kobyłka Ostatnia prosta 1960 M50 369
00:30:33
00:27:54
274
00:29:45
00:27:20
328
00:32:30
00:30:12


359
00:35:18
00:32:04


4 1330
218 226 Lisowski Piotr Mińsk Mazowiecki Biegnij Z ProService Finteco 1978 M40 384
00:31:35
00:28:52
328
00:33:00
00:30:25
294
00:30:19
00:27:50


327
00:31:06
00:28:51


4 1333
219 327 Chrzanowski Paweł Warszawa 1984 M30 389
00:32:21
00:29:32
320
00:32:15
00:29:33


285
00:31:30
00:29:10
345
00:33:01
00:29:55


4 1339
220 37 Duda Dariusz Warszawa 1977 M40 375
00:31:05
00:28:15
294
00:29:41
00:28:00
325
00:32:32
00:30:06


348
00:33:47
00:30:42


4 1342
221 1259 Suchodolski Aleksander Warszawa APS ENERGIA 1980 M30 382
00:29:44
00:28:49
340
00:32:09
00:32:03
277
00:28:19
00:27:11


346
00:32:16
00:30:07


4 1345
222 323 Graczyk Roman Warszawa 1973 M40 373
00:29:48
00:28:10
302
00:29:51
00:28:20


319
00:33:49
00:31:31
357
00:35:06
00:32:01


4 1351
223 1364 Hołowacz Tomasz Warszawa Kondycja 1940 M60

338
00:34:19
00:31:38
338
00:33:43
00:31:15
327
00:34:21
00:32:44
350
00:34:04
00:30:49


4 1353
224 1171 Michalski Ryszard Warszawa sensorybeauty.pl 1980 M30 386
00:31:40
00:29:01
321
00:32:22
00:29:34


315
00:33:29
00:31:02
342
00:32:46
00:29:41


4 1364
225 1416 Czarnecki Krzysztof Warszawa 1978 M40 415
00:35:43
00:33:06
343
00:34:02
00:32:26
346
00:35:09
00:32:49
331
00:34:47
00:33:55
344
00:31:09
00:29:55


5 1364
226 1315 Strzyżowski Marcin Grodzisk Mazowiecki PĘDZĄCE LENIWCE 1978 M40 408
00:34:15
00:31:27
326
00:33:05
00:30:23
348
00:34:35
00:32:55
328
00:34:51
00:33:11
368
00:35:26
00:33:21


5 1370
227 314 Kościelniak Marian Nowy Dwór Mazowiecki Jogger 1940 M60 390
00:29:52
00:29:49
313
00:28:56
00:28:53
326
00:30:10
00:30:07


347
00:30:33
00:30:30


4 1376
228 482 KALINOWSKI PAWEŁ BŁONIE GRUPA DBK 1977 M40 403
00:33:54
00:31:03
304
00:30:00
00:28:22
340
00:33:39
00:31:20
335
00:37:17
00:34:50




4 1382
229 1245 Kwasowiec Andrzej Warszawa Nationale-Nederlanden 1974 M40

337
00:33:52
00:31:12
353
00:37:20
00:34:47
322
00:34:39
00:31:59
371
00:37:19
00:34:05


4 1383
230 119 Petrycki Marcin Marków-Świnice pump!T 1977 M40 405
00:33:52
00:31:16
309
00:29:34
00:28:39
344
00:34:13
00:32:29
326
00:34:18
00:32:31




4 1384
231 1358 Rubaszewski Paweł Warszawa 1961 M50 395
00:32:44
00:30:08
323
00:31:32
00:29:49
330
00:32:43
00:30:21


343
00:31:51
00:29:45


4 1391
232 1107 glasser marek warszawa 1949 M60 402
00:33:44
00:31:03


336
00:32:56
00:31:11
330
00:35:09
00:33:20
355
00:33:50
00:31:36


4 1423
233 1355 Świrta Paweł Pruszków Grupa DBK Warszawa 1989 M20 421
00:36:28
00:33:38
310
00:30:22
00:28:45


336
00:37:54
00:35:20
358
00:35:10
00:32:03


4 1425
234 1163 Prędki Waldemar Warszawa Brygada Porajów 1955 M60 427
00:37:26
00:35:44
354
00:37:15
00:34:43
358
00:38:58
00:36:37
342
00:40:29
00:38:01
378
00:40:18
00:37:04


5 1432
235 1175 Wasilewski Sławomir Warszawa PASJA Nordic Walking 1945 M60 430
00:40:42
00:37:42
358
00:41:08
00:38:13
359
00:40:22
00:37:37
345
00:42:03
00:39:20
379
00:40:48
00:37:24


5 1441
236 215 Lipski Piotr Warszawa 1975 M40 416
00:36:18
00:33:10
344
00:35:18
00:32:27
350
00:36:20
00:33:40
337
00:38:15
00:35:35




4 1447
237 70 Kaleta Piotr Warszawa FC FANGA 1970 M40 407
00:33:52
00:31:22


351
00:36:02
00:33:41
340
00:39:18
00:36:54
375
00:39:10
00:36:00


4 1473
238 173 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki GOSIR Ożarów Mazowiecki 1949 M60 417
00:36:02
00:33:11
353
00:37:12
00:34:22


343
00:41:18
00:38:38
372
00:37:17
00:34:05


4 1485
239 1027 Szewczyk Marek Warszawa Face Nordic Walking Team 1959 M50 434
00:44:16
00:41:14
361
00:43:42
00:40:46


347
00:50:35
00:47:48
380
00:44:46
00:41:18


4 1522

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 356 Świrgoń Adam Lublin TrenerBiegania.pl 1994 M20 4
00:15:45
00:15:45


2
00:15:54
00:15:53


1
00:15:44
00:15:43


3 7
2 377 Helon Radosław Szczecin TrenerBiegania.pl 1994 M20 6
00:16:10
00:16:09


4
00:16:09
00:16:08
5
00:17:15
00:17:15




3 15
3 374 Grabarczyk Mateusz Warszawa TrenerBiegania.pl 1998 M20 12
00:16:37
00:16:37
2
00:16:22
00:16:22




5
00:16:16
00:16:14


3 19
4 694 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30



9
00:16:40
00:16:39
7
00:17:21
00:17:20
6
00:16:26
00:16:24


3 22
5 39 Pieńkosz Rafał Warszawa MKS Polonia Warszawa 1998 M20

8
00:17:13
00:17:13
12
00:17:06
00:17:06
4
00:17:10
00:17:10




3 24
6 7 Domińczak Patryk Łowicz AMD NTT System 1985 M30



23
00:18:23
00:18:21
13
00:18:07
00:18:05
12
00:17:08
00:17:06


3 48
7 695 KANIA MICHAŁ WARSZAWA 1993 M20



19
00:17:59
00:17:57
17
00:18:21
00:18:20
18
00:17:49
00:17:47


3 54
8 1433 Wilczura Marek Warszawa KS Staszewscy / BieganiePo40 w Nudne Piątki 1972 M40

12
00:17:28
00:17:26
15
00:17:29
00:17:27
29
00:19:37
00:19:37




3 56
9 507 Skrzypczyk Jakub Warszawa 1987 M30

22
00:18:41
00:18:38
22
00:18:16
00:18:14
19
00:18:41
00:18:40




3 63
10 1393 Stankowski Rafał Ożarów Mazowiecki DREAM RUN / Szuramsobie 1981 M30 24
00:17:33
00:17:33
15
00:18:04
00:18:03


26
00:19:32
00:19:29




3 65
11 300 Skibiński Mikołaj Poznań Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw 1986 M30 30
00:18:00
00:17:59


21
00:18:11
00:18:10


17
00:17:37
00:17:34


3 68
12 1252 Larwiński Patryk Warszawa ORSINO AKD 1982 M30

23
00:18:42
00:18:39


24
00:19:23
00:19:20
24
00:18:31
00:18:27


3 71
13 52 Szpil Maciej Warszawa MYKK 1983 M30

19
00:18:32
00:18:31
25
00:18:31
00:18:30
27
00:19:32
00:19:30




3 71
14 103 Piatka Tomasz Warszawa Adidas Runners Warsaw 1984 M30



27
00:18:35
00:18:31
28
00:19:34
00:19:31
25
00:18:31
00:18:26


3 80
15 269 Żurawski Kamil Warszawa ZURAWSKI_ULTRA 1993 M20 32
00:18:12
00:18:11




33
00:20:00
00:19:58
19
00:17:55
00:17:52


3 84
16 888 Mądrach Piotr Warszawa DREAM RUN 1983 M30 40
00:18:35
00:18:33
26
00:18:52
00:18:51




31
00:18:45
00:18:42


3 97
17 178 Kitlas Rafał Warszawa Dream Run 1981 M30

32
00:19:20
00:19:18
42
00:19:13
00:19:11


27
00:18:34
00:18:31


3 101
18 1382 Najbert Krystian Warszawa PKO BP 1978 M40 45
00:18:44
00:18:40
27
00:18:58
00:18:56
33
00:18:57
00:18:55






3 105
19 104 Rudo Jakub Łochów PGB Sportowa Paczka 1990 M20 49
00:18:54
00:18:50
31
00:19:14
00:19:11




34
00:18:54
00:18:51


3 114
20 1349 Przywózki Rafał Sokołów Podlaski #BBKTS 1993 M20



43
00:19:14
00:19:10
46
00:20:29
00:20:25
30
00:18:43
00:18:39


3 119
21 1347 Gruza Marek Kazuń Bielany BieganiePo40 w Nudne Piątki 1976 M40 34
00:18:22
00:18:20


44
00:19:15
00:19:15
49
00:20:31
00:20:27




3 127
22 288 Dąbrowski Sebastian Karczew adidas Runners Warsaw 1977 M40 42
00:18:40
00:18:38




53
00:20:41
00:20:38
36
00:18:58
00:18:55


3 131
23 98 wojewódzki marcin Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 1993 M20 41
00:18:37
00:18:35
37
00:19:35
00:19:33


56
00:20:53
00:20:50




3 134
24 81 Szałkowski Dawid Warszawa Markowi Biegacze 1978 M40 47
00:18:46
00:18:43


38
00:19:04
00:19:01
51
00:20:33
00:20:30




3 136
25 139 Zalewski Marcin Warszawa Inobe 1982 M30 52
00:18:59
00:18:57


45
00:19:20
00:19:15


41
00:19:13
00:19:08


3 138
26 136 Pluszka Adam Warszawa Vege Runners 1976 M40

44
00:19:54
00:19:48
59
00:20:08
00:20:02
62
00:21:16
00:21:11




3 165
27 335 Gogol Tomasz Warszawa XTB Running Team 1989 M20 59
00:19:12
00:19:06


54
00:20:06
00:19:55


65
00:20:12
00:20:02


3 178
28 394 Maciopa Michał warszawa Naprzód Młociny 1976 M40 60
00:19:09
00:19:07




70
00:21:27
00:21:24
49
00:19:39
00:19:35


3 179
29 1058 Stępniak Rafał Ząbki Markowi Biegacze 1980 M30

64
00:20:39
00:20:33


91
00:22:12
00:22:07
48
00:19:38
00:19:34


3 203
30 134 Chrapek Janusz Warszawa BONVM klub sportowy 1980 M30 91
00:20:08
00:19:59




105
00:22:49
00:22:41
43
00:19:34
00:19:28


3 239
31 1323 Białobrzeski Maciej Warszawa adidas Runners Warsaw 1991 M20 68
00:19:34
00:19:28


66
00:21:07
00:20:13
119
00:24:17
00:23:23




3 253
32 563 Daniel Krzysztof Warszawa 1981 M30

72
00:21:10
00:20:51
82
00:21:12
00:21:04


104
00:21:33
00:21:25


3 258
33 640 Nadolski Piotr Warszawa 1973 M40



80
00:21:05
00:20:57
89
00:22:52
00:22:04
90
00:20:53
00:20:45


3 259
34 303 Makuch Marcin Warszawa 1986 M30 121
00:20:50
00:20:44
68
00:20:38
00:20:38
79
00:20:52
00:20:52






3 268
35 352 Surmański Jacek Warszawa Biegaj z Ursusem 1980 M30 90
00:20:05
00:19:59


99
00:22:14
00:21:21


81
00:20:39
00:20:32


3 270
36 249 Zubrzycki Janusz Laski OLDSKULL 1978 M40 114
00:20:38
00:20:32


92
00:21:18
00:21:12


91
00:20:52
00:20:45


3 297
37 509 Stachurski Daniel Warszawa mieszkam na Tarchominie 1976 M40 106
00:20:30
00:20:20
67
00:20:40
00:20:35




131
00:23:27
00:22:21


3 304
38 1125 Wywrot Grzegorz Warszawa Sodexo Run 1982 M30 118
00:21:21
00:20:34
77
00:21:55
00:21:07
113
00:22:47
00:21:51






3 308
39 527 Wiktorowicz Tomasz Warszawa 1974 M40

83
00:21:26
00:21:19
133
00:22:38
00:22:30
98
00:22:27
00:22:20




3 314
40 321 Golus Michał Legionowo Salomon Ursus Outlet 1983 M30 133
00:21:17
00:21:10
95
00:21:44
00:21:42


92
00:22:14
00:22:09




3 320
41 1348 Niemczyk Damian Warszawa DREAM RUN 1983 M30 123
00:20:59
00:20:49


111
00:24:18
00:21:46


113
00:24:59
00:21:43


3 347
42 492 Kashivskyy Oleh Warszawa Duklanowski Team 1970 M40



121
00:22:03
00:22:00
88
00:22:00
00:22:00
138
00:22:42
00:22:30


3 347
43 1156 Woch Krzysztof Łomianki WIDŁOROGI 1980 M30 152
00:22:21
00:21:31


114
00:22:59
00:21:53


92
00:21:54
00:20:47


3 358
44 464 Sobieraj Rafał Warszawa Biegaj z Ursusem 1990 M20 173
00:22:34
00:21:48


104
00:22:26
00:21:32


83
00:20:41
00:20:34


3 360
45 328 Król Paweł Warszawa DENTALKING.EU 1985 M30 135
00:21:19
00:21:10




107
00:23:32
00:22:46
120
00:22:07
00:21:58


3 362
46 1325 SKRZYNIARZ RAFAŁ WARSZAWA adidas Runners Warsaw 1985 M30



175
00:49:18
00:23:40
94
00:22:18
00:22:15
98
00:21:10
00:21:01


3 367
47 708 Luterek Michał Warszawa 1980 M30



131
00:25:00
00:22:18
124
00:25:56
00:23:29
133
00:25:30
00:22:21


3 388
48 1188 Koszczuk Łukasz Warszawa Nationale-Nederlanden 1983 M30 156
00:22:28
00:21:35


119
00:22:55
00:21:59


115
00:22:59
00:21:51


3 390
49 1225 Mazloum Amir Piastów Kuźnia Triathlonu 1987 M30 159
00:21:41
00:21:36


132
00:22:29
00:22:23


100
00:21:12
00:21:06


3 391
50 1321 Jarochowski Władysław Jabłonna 1957 M60 144
00:22:08
00:21:20




136
00:24:36
00:23:46
118
00:22:04
00:21:54


3 398
51 1004 OKRÓJ DAWID GDAŃSK DEAF RUNNING 1983 M30

139
00:23:48
00:23:01


160
00:25:38
00:24:49
108
00:23:38
00:21:33


3 407
52 324 Boniecki Maciej Warszawa GET RUN 1983 M30 160
00:23:12
00:21:36


139
00:24:33
00:22:44
123
00:25:03
00:23:28




3 422
53 1087 Miller Piotr Warszawa Xerox Polska Running Team 1970 M40 170
00:22:35
00:21:46
115
00:22:59
00:22:14


150
00:25:16
00:24:29




3 435
54 140 Iłowiecki Radosław Warszawa 1974 M40



143
00:24:29
00:22:49
158
00:26:27
00:24:48
136
00:23:42
00:22:29


3 437
55 1051 Matyskiel Krzysztof Warszawa Albatrosy 1972 M40 176
00:22:03
00:21:55
128
00:25:14
00:22:37


138
00:24:44
00:23:55




3 442
56 1452 Dąbrowski Adam Warszawa Alior Running Team 1984 M30



137
00:24:24
00:22:39
179
00:26:08
00:25:20
126
00:22:27
00:22:17


3 442
57 418 Miller Daniel Warszawa WITC 1976 M40 212
00:22:52
00:22:41
116
00:22:21
00:22:14
120
00:22:07
00:21:59






3 448
58 1159 SMYRSKI TOMASZ WARSZAWA 1975 M40 163
00:21:47
00:21:39


165
00:23:32
00:23:21


130
00:23:32
00:22:20


3 458
59 258 Cetlin Maciej Warszawa SBRTWarszawa 1976 M40 214
00:23:40
00:22:42




146
00:31:20
00:24:17
102
00:21:26
00:21:17


3 462
60 26 OLSZAK ZENON warszawa Warsaw run club 1964 M50 155
00:21:41
00:21:33




121
00:23:34
00:23:26
195
00:33:51
00:23:49


3 471
61 661 Winnicki Łukasz warszawa 1987 M30



155
00:24:12
00:23:08
152
00:26:26
00:24:37
166
00:24:17
00:23:01


3 473
62 630 Sałaciński Kamil Warszawa 1987 M30



125
00:23:02
00:22:05
166
00:25:47
00:24:52
187
00:25:46
00:23:37


3 478
63 1074 Stachelski Robert Józefów DĄBROWSKI TEAM 1981 M30 184
00:22:52
00:22:05
121
00:23:58
00:22:28


178
00:26:51
00:25:19




3 483
64 1425 Głodek Robert Warszawa 1984 M30

158
00:23:45
00:23:37


155
00:24:49
00:24:44
170
00:23:09
00:23:05


3 483
65 1231 Lichwała Witold Warszawa 1983 M30

180
00:25:46
00:24:11


109
00:22:51
00:22:46
200
00:25:22
00:24:03


3 489
66 1251 Mechelewski Bartłomiej Warszawa Nationale-Nederlanden 1973 M40

125
00:23:22
00:22:33
150
00:23:55
00:22:57
225
00:28:42
00:27:01




3 500
67 1359 Berkan Marek Warszawa e-point 1976 M40 239
00:24:46
00:23:13
105
00:22:46
00:21:57




157
00:23:02
00:22:55


3 501
68 513 WERDA PAWEŁ WARSZAWA 1970 M40 198
00:24:02
00:22:22
131
00:23:26
00:22:39
178
00:26:05
00:23:47






3 507
69 650 Falba Zbigniew Warszawa 1972 M40



192
00:26:14
00:24:32
154
00:26:21
00:24:44
161
00:24:08
00:22:57


3 507
70 499 ANTOSZEWSKI BARTOSZ WARSZAWA 1982 M30 137
00:21:16
00:21:11


203
00:25:53
00:24:49


180
00:24:30
00:23:20


3 520
71 1303 Szymanik Paweł Warszawa 1973 M40 280
00:25:41
00:24:44




127
00:23:46
00:23:34
117
00:22:04
00:21:53


3 524
72 273 Dudek Bartłomiej Warszawa 12tri.pl 1982 M30 204
00:27:13
00:22:32
106
00:23:35
00:22:00


221
00:29:33
00:26:56




3 531
73 159 Lisowski Aleksander Warszawa 1987 M30 220
00:23:38
00:22:48
151
00:24:11
00:23:21
167
00:24:31
00:23:25






3 538
74 1243 Szewczuk Maksym Warszawa 1987 M30

160
00:25:13
00:23:38
170
00:25:09
00:23:33
220
00:27:55
00:26:51




3 550
75 1191 Chwedczuk Robert Warszawa 1987 M30 235
00:24:05
00:23:06
163
00:24:47
00:23:48




171
00:24:25
00:23:06


3 569
76 1010 Kropiewnicki Jerzy Warszawa 1980 M30

178
00:24:59
00:24:07
191
00:26:06
00:24:31


201
00:25:15
00:24:04


3 570
77 1439 Gałka Oskar Warszawa 1984 M30

161
00:24:35
00:23:39
171
00:25:11
00:23:35


249
00:28:36
00:25:15


3 581
78 365 Turek Michał Warszawa BezNapinki 1981 M30 265
00:25:03
00:24:07
142
00:23:56
00:23:07


177
00:26:06
00:25:16




3 584
79 549 Polak Lechosław Pęcice Małe 1963 M50

195
00:25:20
00:24:30


193
00:26:41
00:25:51
197
00:25:06
00:23:57


3 585
80 1277 Jóźwik Jarosław Warszawa 1966 M50 230
00:23:57
00:22:55
124
00:23:22
00:22:33




239
00:26:00
00:24:55


3 593
81 1132 Pachnik Piotr Warszawa 1976 M40

186
00:26:49
00:24:20


170
00:25:48
00:25:01
237
00:32:37
00:24:55


3 593
82 304 Szczepański Łukasz Warszawa Technicolor 1976 M40

188
00:26:08
00:24:20


181
00:27:03
00:25:29
228
00:26:56
00:24:47


3 597
83 534 Stajniak Michał Warszawa XTB Running Team / Smashing Pąpkins / KS Mako 1992 M20

122
00:22:39
00:22:28
124
00:22:16
00:22:05


353
00:34:29
00:31:12


3 599
84 263 Nowak Marcin Warszawa MYKK 1980 M30 178
00:22:07
00:21:55


316
00:30:47
00:29:01
117
00:23:26
00:23:17




3 611
85 1449 Fajdek Adam Ząbki 1988 M30



179
00:24:45
00:23:52
184
00:26:18
00:25:31
255
00:28:55
00:25:42


3 618
86 1284 Kociołek Michał Blizne Jasińskiego Stare Babice Biegają 1978 M40 244
00:24:26
00:23:30




174
00:25:53
00:25:07
203
00:25:18
00:24:05


3 621
87 1384 Deresz Wiktor Warszwa adidas Runners Warsaw 1992 M20

181
00:26:57
00:24:11
257
00:28:18
00:26:42
191
00:26:41
00:25:47




3 629
88 280 Zajchowski Piotr Jedlicze 1987 M30 240
00:24:12
00:23:18


187
00:25:11
00:24:12


206
00:25:17
00:24:07


3 633
89 1458 Adamski Przemysław Warszawa 1992 M20



188
00:25:13
00:24:14
218
00:28:28
00:26:50
229
00:26:59
00:24:49


3 635
90 1134 Ogłoblin Adam Warszawa i-Sport team 1992 M20 150
00:21:33
00:21:28
259
00:27:36
00:26:40




247
00:27:22
00:25:14


3 656
91 477 o Proinsias Keith Warszawa 1982 M30



241
00:27:48
00:26:08
208
00:27:18
00:26:28
207
00:25:34
00:24:15


3 656
92 1438 Bieszyński Bartosz Warszawa KK Team 1984 M30

187
00:26:51
00:24:20
276
00:29:40
00:27:08


211
00:25:33
00:24:22


3 674
93 1279 Cyrny Rafał Warszawa 1977 M40

219
00:26:23
00:25:27
245
00:27:28
00:26:19
231
00:28:54
00:27:12




3 695
94 1404 Wojtasik Adam Warszawa 1982 M30 269
00:25:53
00:24:14
224
00:27:05
00:25:31




212
00:26:31
00:24:24


3 705
95 270 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger 1959 M50 294
00:25:10
00:24:59


207
00:26:41
00:24:56


208
00:25:24
00:24:15


3 709
96 414 Klimczyński Rafał Warszawa 1982 M30 259
00:24:49
00:23:57
157
00:27:22
00:23:33
313
00:32:37
00:28:55






3 729
97 180 Krzewski Piotr Dębe Wielkie Nationale-Nederlanden 1983 M30 285
00:26:30
00:24:50


218
00:25:19
00:25:19
226
00:28:03
00:27:02




3 729
98 1411 Fidecki Bartłomiej Warszawa 1985 M30 243
00:24:27
00:23:27
218
00:26:24
00:25:25




271
00:28:33
00:26:15


3 732
99 64 Rynkun Ludomir Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1968 M50



262
00:27:52
00:26:46
214
00:27:43
00:26:47
261
00:27:13
00:25:58


3 737
100 1086 Szwarc Grzegorz Chylice 1978 M40

239
00:27:31
00:25:53


236
00:28:55
00:27:17
263
00:27:18
00:26:01


3 738
101 1292 Fabisiak Patryk Warszawa 1982 M30 278
00:25:36
00:24:43


249
00:27:25
00:26:25


214
00:25:41
00:24:29


3 741
102 688 Niezgoda Tomasz Warszawa 1989 M20



247
00:28:00
00:26:21
250
00:29:24
00:27:51
248
00:27:23
00:25:15


3 745
103 647 Józwik Robert Warszawa ARSUN 1976 M40



237
00:27:44
00:26:03
230
00:28:02
00:27:09
291
00:29:18
00:27:04


3 758
104 1223 Matuszewski Piotr Pruszków Nationale-Nederlanden 1980 M30 301
00:27:53
00:25:08




213
00:29:20
00:26:44
252
00:28:38
00:25:26


3 766
105 1213 Szewczyk Marcin Warszawa Nationale-Nederlanden 1977 M40

202
00:25:34
00:24:45
305
00:29:21
00:28:22
263
00:29:19
00:28:22




3 770
106 701 Wodejko Artur Warszawa 1976 M40



221
00:27:07
00:25:27
257
00:29:44
00:28:03
300
00:29:38
00:27:27


3 778
107 275 Grzyb Ryszard Warszawa Lasy Wawerskie 1956 M60 311
00:26:24
00:25:23
215
00:26:18
00:25:22
258
00:28:20
00:26:42






3 784
108 1104 Konatowski Bartosz Warszawa Biokod Karrots 1992 M20 328
00:27:33
00:25:55


263
00:29:19
00:26:51
200
00:28:25
00:26:05




3 791
109 1186 Kurpiewski Patryk Nowy Dwór Mazowiecki 1994 M20 234
00:24:09
00:23:05




201
00:28:42
00:26:05
362
00:35:35
00:32:24


3 797
110 627 Świć Bartłomiej Warszawa 1985 M30



303
00:29:11
00:28:15
254
00:29:41
00:28:00
253
00:27:36
00:25:33


3 810
111 1343 Lipiec Łukasz Raszyn 1993 M20 327
00:28:39
00:25:55




269
00:30:19
00:28:37
219
00:26:42
00:24:38


3 815
112 1298 Kaźmierski Janusz Warszawa DA SIĘ 1955 M60

222
00:26:21
00:25:28
292
00:28:55
00:27:46


304
00:28:52
00:27:39


3 818
113 79 Wojciechowski Ryszard Warszawa Kuźnia Triathlonu 1968 M50 287
00:24:57
00:24:52


236
00:26:10
00:26:03


296
00:27:24
00:27:17


3 819
114 1401 Fiszer Wojciech Warszawa 1991 M20 324
00:27:29
00:25:50
252
00:28:00
00:26:26
250
00:28:26
00:26:31






3 826
115 1194 Chu Pham Xuan Hieu Warszawa Nationale-Nederlanden 1988 M30 340
00:27:45
00:26:12
235
00:27:20
00:25:48


265
00:30:55
00:28:24




3 840
116 1141 Zięba Zbigniew Nadarzyn Padł Na Ryj Team 1969 M40

248
00:27:52
00:26:19
314
00:31:43
00:28:56
286
00:31:37
00:29:11




3 848
117 629 Szafrański Sławomir Warszawa 1981 M30



287
00:30:06
00:27:39
283
00:31:38
00:29:08
280
00:28:47
00:26:37


3 850
118 17 Gołębiewski Marcin Warszawa #biegamizbieram 1980 M30 286
00:26:30
00:24:51
298
00:29:51
00:28:08
272
00:28:45
00:27:03






3 856
119 1093 Sikora Marcin Pruszków Biokod Karrots 1978 M40 354
00:28:24
00:26:46


280
00:29:45
00:27:17
232
00:29:32
00:27:12




3 866
120 1428 Lewiński Marcin Warszawa 1979 M30

308
00:30:19
00:28:39
281
00:28:56
00:27:18


282
00:27:55
00:26:40


3 871
121 1368 Dąbrowski Robert Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1971 M40 335
00:28:51
00:26:05
221
00:27:04
00:25:28




333
00:31:29
00:29:12


3 889
122 20 Zdanowicz Paweł Warszawa 1981 M30

314
00:30:39
00:28:58


308
00:32:45
00:30:22
278
00:28:34
00:26:27


3 900
123 1045 Walczak Piotr Warszawa Edi Biega 1988 M30 309
00:26:59
00:25:21
283
00:32:34
00:27:37


321
00:33:29
00:31:42




3 913
124 577 Słowiński Przemysław Warszawa 1981 M30



300
00:29:54
00:28:10
298
00:31:18
00:29:29
319
00:30:39
00:28:23


3 917
125 267 Filc Łukasz Warszawa 1982 M30 346
00:28:08
00:26:21


265
00:29:15
00:26:54


310
00:31:02
00:27:58


3 921
126 1417 Czerniak Michal Warszawa 1980 M30

349
00:36:12
00:33:31
320
00:29:31
00:29:31
253
00:30:32
00:27:59




3 922
127 434 Wróblewski Artur Duchnice 1975 M40

237
00:27:33
00:25:51


316
00:33:23
00:31:04
370
00:37:13
00:33:46


3 923
128 333 Leszkowicz Piotr Warszawa 1975 M40 383
00:31:30
00:28:49
257
00:28:05
00:26:32




290
00:28:21
00:27:04


3 930
129 551 Wiza Artur Warszawa Asseco Active Team 1971 M40

299
00:29:17
00:28:18
299
00:29:51
00:28:09


337
00:31:54
00:29:33


3 935
130 91 Sikorski Radosław Ząbki 1977 M40 364
00:29:56
00:27:24
280
00:29:11
00:27:30


300
00:32:04
00:29:43




3 944
131 639 Mrowiec Paweł Nowa iwiczna Nationale Nederlanden 1966 M50



310
00:30:20
00:28:44
296
00:31:09
00:29:27
338
00:31:45
00:29:37


3 944
132 74 Kaska Rafał Legionowo 2000 M16 385
00:31:44
00:28:53
306
00:31:18
00:28:37




259
00:28:23
00:25:51


3 950
133 696 RAMA SYLWESTER WARSZAWA 1992 M20



339
00:33:35
00:31:15
301
00:32:13
00:29:46
317
00:30:23
00:28:15


3 957
134 1048 Brzozowski Artur Warszawa 1966 M50



312
00:31:24
00:28:48
302
00:30:43
00:29:48
349
00:32:58
00:30:48


3 963
135 619 Grałek Paweł Marki Markowi Biegacze 1960 M50



317
00:30:54
00:29:06
317
00:33:27
00:31:07
329
00:31:15
00:28:57


3 963
136 1419 BRZOZOWSKI Tomasz Czarna 1991 M20 344
00:27:56
00:26:15


279
00:30:21
00:27:17


356
00:35:39
00:32:01


3 979
137 657 Koczyk Artur Kobyłka 1988 M30



349
00:35:37
00:32:57
276
00:31:29
00:28:55
374
00:38:23
00:35:04


3 999
138 439 Karwacki Artur Warszawa Biegnij z ProService Finteco 1978 M40 380
00:31:32
00:28:47
331
00:33:16
00:30:39


303
00:30:55
00:29:53




3 1014
139 185 Domagała Michał Warszawa 1977 M40



332
00:33:19
00:30:33
332
00:36:45
00:34:00
354
00:34:44
00:31:23


3 1018
140 1011 Rybarski Maciej Warszawa 1985 M30 381
00:30:24
00:28:48


337
00:33:38
00:31:12
310
00:32:20
00:30:35




3 1028
141 1396 Maliszewski Jerzy Warszawa 1966 M50 391
00:31:33
00:29:53
345
00:36:26
00:32:29
308
00:30:57
00:28:40






3 1044
142 1068 Wilson Mark Bielawa 1966 M50 398
00:32:56
00:30:20
333
00:33:09
00:30:41


325
00:34:06
00:32:29




3 1056
143 1451 Palmowski Artur Załuski Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1975 M40



352
00:36:25
00:33:49
334
00:37:16
00:34:46
373
00:37:34
00:34:28


3 1059
144 430 Iwicki Jarosław Kręczki GRUPA DBK WARSZAWA 1980 M30 404
00:33:58
00:31:07


334
00:33:11
00:30:48
323
00:34:39
00:32:06




3 1061
145 1182 Gratys Paweł Sochaczew Lecę bo chcę 1978 M40

362
00:51:48
00:48:54
362
00:52:11
00:49:33


339
00:32:49
00:29:38


3 1063
146 1267 Zawierucha Leszek Warszawa Nationale-Nederlanden 1972 M40 379
00:31:28
00:28:41




333
00:36:43
00:34:06
365
00:35:54
00:32:42


3 1077
147 1169 Dymel Andrzej WARSZAWA Markowi Biegacze 1952 M60 419
00:34:10
00:33:21


355
00:35:57
00:34:56
341
00:38:01
00:37:14




3 1115
148 1370 Wojtyła Bartosz Warszawa Biegnij z ProService Finteco 1988 M30 424
00:38:01
00:35:17
357
00:37:48
00:35:11


339
00:38:57
00:36:34




3 1120
149 276 Skrzywan Paweł Łomianki Dolne 1986 M30 409
00:34:26
00:31:35
346
00:35:25
00:32:41




366
00:36:17
00:33:02


3 1121
150 498 Noworyta Jacek Warszawa ASA Team Biegiem po zdrowie 1942 M60 425
00:38:06
00:35:19


357
00:38:54
00:36:15
344
00:41:35
00:38:54




3 1126
151 40 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa Face Nordic Walking Team 1958 M60 432
00:42:33
00:39:33
359
00:42:34
00:39:36


346
00:46:49
00:44:00




3 1137
152 216 Hołdys Tytus Falenty Nowe 1987 M30 431
00:41:47
00:38:57
360
00:42:47
00:40:00




376
00:39:53
00:36:32


3 1167
153 1 Jastrzębski Kamil Kraśnik DuklanowskiTeam/AdidasRunnersWarsaw 1992 M20 1
00:14:45
00:14:45




1
00:15:54
00:15:53




2 2
154 363 Dragan Aleksander Kielce Trenerbiegania.pl 1990 M20 3
00:15:36
00:15:36




3
00:17:05
00:17:05




2 6
155 207 Gromek Radosław Warszawa UKS Gepard Warszawa 1983 M30 7
00:16:14
00:16:13






4
00:16:08
00:16:08


2 11
156 1167 Brodzik Kamil Legionowo MKS Polonia Warszawa 2000 M16 8
00:16:32
00:16:32


6
00:16:32
00:16:31






2 14
157 602 Stochmalski Piotr Chodel Adidas Runners Warsaw 1989 M20

4
00:16:31
00:16:31


12
00:18:05
00:18:04




2 16
158 458 Weremczuk Krzysztof warszawa polonia warszawa 2000 M16 14
00:16:41
00:16:41


5
00:16:22
00:16:22






2 19
159 309 Biernacki Michał Warszawa MKS Polonia Warszawa 2000 M16 9
00:16:36
00:16:35


10
00:16:40
00:16:40






2 19
160 766 Olszewski Paweł Warszawa Warszawiaky 1987 M30





9
00:17:31
00:17:30
16
00:17:31
00:17:29


2 25
161 266 Bogdanowicz Dominik Warszawa Aptonia TRYathlon 1995 M20 25
00:17:34
00:17:32


17
00:17:56
00:17:55






2 42
162 381 Wilczyński Mateusz WARSZAWA SZYBKIE WILKI 1985 M30 29
00:17:56
00:17:56
17
00:18:11
00:18:09








2 46
163 1397 Omielan Wojciech Ełk 1994 M20 18
00:16:53
00:16:52
58
00:20:20
00:20:15








2 76
164 646 Łęgocki Marcin Żakowice Pietrzyk Running Team 1989 M20



36
00:18:59
00:18:56
52
00:20:34
00:20:31




2 88
165 654 Zieliński Piotr Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1985 M30



52
00:19:53
00:19:50
50
00:20:32
00:20:29




2 102
166 528 Gołąb Łukasz Warszawa 1983 M30

56
00:20:13
00:20:09
69
00:20:22
00:20:18






2 125
167 1381 Rak Łukasz Bidon Garbatka Grupa Pana Tolka / #ChaseYourDreams 1979 M30 78
00:20:34
00:19:45
50
00:20:08
00:20:02








2 128
168 395 Jazłocki Łukasz Warszawa TWDW 1982 M30

76
00:21:52
00:21:05


60
00:21:55
00:21:10




2 136
169 239 Senatorski Piotr Warszawa 1961 M50 77
00:19:47
00:19:43


64
00:20:14
00:20:09






2 141
170 416 Urbański Klaudiusz Otwock 1975 M40



75
00:20:45
00:20:39
73
00:21:37
00:21:30




2 148
171 625 Dorociak Kamil Warszawa BieganiePo40 w Nudne Piątki 1978 M40



73
00:20:31
00:20:31
77
00:21:43
00:21:38




2 150
172 575 Plejznerowski Marcin Otwock Tuptuś Otwock 1982 M30

65
00:20:37
00:20:33
87
00:22:03
00:21:09






2 152
173 271 Różyc Norbert Warszawa 1984 M30 99
00:20:16
00:20:09






57
00:19:56
00:19:52


2 156
174 170 Śliwiński Jan Pruszków zWarty 1987 M30 86
00:20:01
00:19:55




83
00:21:56
00:21:54




2 169
175 354 WAWRYNIUK MACIEJ WARSZAWA MYKK 1976 M40 115
00:20:37
00:20:33
55
00:20:11
00:20:09








2 170
176 1152 Samul Grzegorz Warszawa 1979 M30 110
00:20:35
00:20:26
61
00:20:32
00:20:28








2 171
177 1198 Walendowicz Michał Warszawa, pow. Warszawa Nationale-Nederlanden 1985 M30 141
00:21:23
00:21:15
71
00:20:54
00:20:50








2 212
178 320 Kaczmarczyk Kamil Rynia HernikTeam 1997 M20 103
00:21:14
00:20:17


112
00:21:57
00:21:50






2 215
179 1136 Lis Marek Warszawa Przyszliśmy Popatrzeć 1987 M30 129
00:21:55
00:21:07


101
00:22:18
00:21:23






2 230
180 500 Jankowski Mariusz Michałowice Elipsoida 1968 M50

99
00:22:36
00:21:45


143
00:26:28
00:24:07




2 242
181 1454 Jarosz Marcin Warszawa Notus Running Team 1982 M30



145
00:22:49
00:22:49
108
00:24:27
00:22:46




2 253
182 69 Korzeniewski Michał Warszawa TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 1989 M20 225
00:23:42
00:22:52




48
00:21:11
00:20:25




2 273
183 676 guglas mariusz sulejówek 1968 M50



140
00:24:21
00:22:45


150
00:23:53
00:22:41


2 290
184 1110 Cywiński Marcin Warszawa LiTTr 1989 M20 151
00:22:23
00:21:29


149
00:23:59
00:22:55






2 300
185 504 Jastrzębski Jakub Warszawa ITMAGINATION 1983 M30 179
00:22:47
00:21:56
127
00:23:29
00:22:37








2 306
186 1391 Kowal Konrad Warszawa Vege Runners 1981 M30 215
00:23:35
00:22:44
110
00:23:00
00:22:06








2 325
187 1336 Pisarczyk Grzegorz Warszawa Naprzód Młociny 1980 M30 197
00:23:18
00:22:20


129
00:23:20
00:22:15






2 326
188 1379 Gartkiewicz Adam Warszawa Adidas Runners Warsaw 1970 M40 145
00:22:15
00:21:21
182
00:26:57
00:24:12








2 327
189 525 Majewski Michał Warszawa 1987 M30

165
00:24:01
00:23:50
164
00:24:50
00:23:14






2 329
190 209 Rusin Adrian Warszawa 1991 M20 192
00:23:12
00:22:15
145
00:24:03
00:23:09








2 337
191 595 Gotz Mateusz Warszawa Naprzód Młociny 1986 M30

168
00:25:32
00:23:51
173
00:25:18
00:23:35






2 341
192 1374 Matyszczak Dominik Warszawa Klub KENKO 2002 M16 157
00:22:26
00:21:35


196
00:25:41
00:24:39






2 353
193 1447 Makarewicz Wojciech Zalesie Górne MYKK 1978 M40



172
00:25:10
00:23:35


184
00:24:50
00:23:34


2 356
194 751 Olzacki Piotr Warszawa 1987 M30





196
00:28:28
00:26:02
164
00:25:12
00:23:00


2 360
195 457 Orczykowski Tomasz Józefosław 1979 M30

171
00:24:05
00:23:59




191
00:24:51
00:23:41


2 362
196 555 Mazurkiewicz Piotr Olsztyn Grupa DBK Warszawa 1988 M30

175
00:25:33
00:24:00




221
00:25:51
00:24:40


2 396
197 436 Decoene Joris Warszawa Kuźnia Triatlonu 1988 M30 290
00:24:57
00:24:57






112
00:21:47
00:21:41


2 402
198 1266 Giza Paweł Warszawa Nationale-Nederlanden 1973 M40

208
00:25:03
00:24:56
195
00:24:46
00:24:38






2 403
199 699 Leśniewski Paweł Tłuszcz 1989 M20



217
00:27:38
00:25:19
186
00:26:35
00:25:43




2 403
200 1415 Gałązka Andrzej Warszawa www.runandtravel.pl 1967 M50

193
00:25:24
00:24:26
212
00:26:44
00:25:05






2 405
201 1208 Stachula Paweł Warszawa Nationale-Nederlanden 1985 M30 261
00:26:28
00:23:58
146
00:24:09
00:23:11








2 407
202 313 Kwietniewski Michał WARSZAWA 1981 M30 252
00:25:22
00:23:42
176
00:25:39
00:24:00








2 428
203 1117 Zwoliński Jarosław Skierniewice Grupa DBK Warszawa 1981 M30

200
00:26:14
00:24:39
233
00:27:36
00:25:59






2 433
204 440 Olechowski Mateusz Warszawa Radykalne Centrum 1988 M30 221
00:23:45
00:22:49


232
00:27:04
00:25:58






2 453
205 535 BUDEK Maciej Warszawa WTM 2001 M16

236
00:26:50
00:25:50


223
00:28:03
00:27:00




2 459
206 594 Puchalski Filip Warszawa MOYA Running Team 1987 M30

166
00:25:32
00:23:50
298
00:30:37
00:28:08






2 464
207 293 Goławski Bartosz Warszawa DSV 1990 M20 256
00:25:31
00:23:55






209
00:26:30
00:24:16


2 465
208 1180 Maroń Sebastian Warszawa Filia Nationale Nederlanden Stara Miłosna 1979 M30 264
00:26:40
00:24:06
207
00:30:03
00:24:53








2 471
209 1261 Okrzeja Grzegorz RADZYMIN APS ENERGIA 1985 M30





243
00:29:20
00:27:39
234
00:27:04
00:24:54


2 477
210 116 Mazur Robert Warszawa 1968 M50 284
00:25:48
00:24:48




203
00:27:45
00:26:06




2 487
211 362 Rozenbaum Jakub Warszawa Skurcze Łydek / Radykalne Centrum 1988 M30 222
00:23:44
00:22:49


273
00:28:12
00:27:06






2 495
212 1389 Rabiej Wojciech Warszawa Duklanowski Team 1974 M40 224
00:23:45
00:22:52
276
00:29:00
00:27:21








2 500
213 553 Krakowski Daniel Sokołów Podlaski Pędzące Leniwce/Sokołów Podlaski 1975 M40

258
00:27:26
00:26:34
253
00:28:16
00:26:39






2 511
214 163 ŁUKASIAK Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Roweowa 1966 M50 281
00:30:08
00:24:45




234
00:28:11
00:27:14




2 515
215 1332 Nowicki Dominik Warszawa Biokod Karrots 1984 M30 291
00:26:36
00:24:58
226
00:28:17
00:25:34








2 517
216 738 Jaskłowski Maciej Legionowo 1989 M20





274
00:31:11
00:28:49
268
00:28:15
00:26:09


2 542
217 260 Banaszkiewicz Sławomir Warszawa 1988 M30

305
00:30:17
00:28:36
242
00:27:59
00:26:13






2 547
218 1319 Adamiak Rafał Warszawa 1980 M30 330
00:26:49
00:25:56
234
00:26:36
00:25:48








2 564
219 750 Lesiakowski Pawel Warszawa 1985 M30





299
00:32:00
00:29:34
276
00:28:37
00:26:25


2 575
220 235 Raczkiewicz Robert Warszawa 1981 M30 277
00:27:13
00:24:37






307
00:29:02
00:27:54


2 584
221 768 Kubasiewicz Artur Warszawa 1965 M50





289
00:31:55
00:29:13
305
00:30:59
00:27:49


2 594
222 42 Trawiński Michał Warszawa Naprzód Młociny/adidas Runners Warsaw 1982 M30 325
00:27:22
00:25:50
279
00:29:06
00:27:29








2 604
223 16 Kozerski Łukasz Warszawa 1976 M40 418
00:35:48
00:33:12






193
00:23:54
00:23:44


2 611
224 613 Maciejewski Piotr Warszawa 1982 M30 331
00:27:29
00:25:57
281
00:29:11
00:27:33








2 612
225 171 Ciesielski Rafał Warszawa Wojewódzcy Team 1976 M40 361
00:29:48
00:27:14




256
00:30:42
00:28:01




2 617
226 1101 Głogowski Marcin Warszawa PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 310
00:26:15
00:25:22






309
00:31:01
00:27:56


2 619
227 767 BUŚ GRZEGORZ warszawa 1951 M60





313
00:33:42
00:30:57
318
00:31:31
00:28:21


2 631
228 592 TOMCZYK ANDRZEJ WARSZAWA 1982 M30

307
00:31:05
00:28:38


324
00:34:52
00:32:16




2 631
229 586 kiliszek daniel warszawa Grupa DBK Warszawa 1990 M20

312
00:30:28
00:28:52


320
00:34:08
00:31:34




2 632
230 261 MICHALAK JERZY Płońsk KB im. P. Sękowskiego 1948 M60

317
00:31:52
00:29:10




321
00:30:32
00:28:26


2 638
231 1060 Kielewicz Kazimierz Radom 1952 M60

335
00:33:15
00:30:49
333
00:33:31
00:30:42






2 668
232 1268 Woźniak Paweł Warszawa Nationale Nederlanden 1993 M20 356
00:28:27
00:26:54
322
00:32:25
00:29:43








2 678
233 485 Mikułowski Michał Warszawa Gazele na starcie 1972 M40





338
00:37:38
00:35:56
361
00:34:24
00:32:12


2 699
234 443 Sielicki Makymilian Warszawa Biegnij z ProService Finteco 1988 M30

347
00:35:27
00:32:49
356
00:38:49
00:36:06






2 703
235 257 Burek Ryszard Warszawa UKA 1953 M60 388
00:32:06
00:29:26
316
00:31:32
00:29:04








2 704
236 425 Villarroel Erinson Warszawa Adidas Runners Warsaw 1971 M40 376
00:29:21
00:28:28
336
00:32:38
00:30:59








2 712
237 1197 Nasierowski Jakub Warszawa Nationale-Nederlanden 1990 M20 406
00:34:00
00:31:20






367
00:36:26
00:33:14


2 773
238 191 Siemieniuch Andrzej WARSZAWA 1974 M40 428
00:39:25
00:36:36
355
00:37:40
00:34:50








2 783
239 636 Babik Filip Warszawa ENTRE.PL TEAM 1996 M20



1
00:15:52
00:15:52






1 1
240 305 Jarczok Bartosz Ligota MKS Czechowice Dziedzice 1999 M16 2
00:15:24
00:15:24










1 2
241 803 Zielonka Jan Warszawa 1999 M16







3
00:15:55
00:15:53


1 3
242 1126 Baranow Łukasz Platerów Sklepnapieraj.pl 1992 M20

3
00:16:23
00:16:22








1 3
243 469 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 5
00:15:47
00:15:47










1 5
244 585 ILIEV MICHAŁ WARSZAWA DUKLANOWSKI TEAM 2000 M16

5
00:16:42
00:16:41








1 5
245 698 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20





6
00:17:19
00:17:18




1 6
246 853 KAROLKIEWICZ Daniel Drohiczyn ENTRE.PL Team 1986 M30







8
00:16:34
00:16:32


1 8
247 712 Gawron Paweł Warszawa adidas Runners Warsaw 1991 M20







10
00:16:44
00:16:42


1 10
248 421 Rybakowski Michał Warszawa MKS Polonia Warszawa 2000 M16 11
00:16:36
00:16:36










1 11
249 634 Kubicki Adam Warszawa MKS Polonia Warszawa 1997 M20



11
00:16:52
00:16:50






1 11
250 459 Michalski Jan Pruszków Mks Polonia Warszawa 2001 M16 13
00:16:41
00:16:41










1 13
251 1422 Szatecki Maksymilian Warszawa i-Sport Team 1996 M20 15
00:16:46
00:16:46










1 15
252 472 Pająk Rafał Łyszkowice 1991 M20 19
00:16:53
00:16:52










1 19
253 777 BOMBA TOMASZ WARSZAWA BOMBA TEAM 1992 M20





21
00:18:52
00:18:49




1 21
254 470 DUSZYŃSKI SEBASTIAN RAWA MAZOWIECKA 1989 M20 22
00:17:15
00:17:13










1 22
255 771 CHŁANDA SEBASTIAN GORLICE GRUPETTO GORLICE 1985 M30





23
00:19:21
00:19:17




1 23
256 423 Grela Wojciech Warszawa Warta 1991 M20 26
00:17:37
00:17:37










1 26
257 360 Śliwa Krzysztof Warszawa Naprzód Młociny 1985 M30 28
00:17:41
00:17:40










1 28
258 589 DAuria Umberto Warszawa 1990 M20



28
00:18:36
00:18:32






1 28
259 593 SOKOŁOWSKI ŁUKASZ WARSZAWA 1980 M30

28
00:19:00
00:18:55








1 28
260 1346 Basis Marcin Milanówek Biegam Naturalnie 1974 M40

30
00:19:10
00:19:09








1 30
261 530 lemanski piotr Połchowo Duklanowski Team 1979 M30





30
00:19:38
00:19:37




1 30
262 1176 Piotrowski Andrzej Warszawa MKS Polonia Warszawa 1973 M40 31
00:18:08
00:18:08










1 31
263 1317 poulain kamil Warszawa MKS Polonia Warszawa 1998 M20



31
00:18:51
00:18:51






1 31
264 380 Dzikowski MIchal Warszawa Żórawski Team 1994 M20 33
00:18:16
00:18:13










1 33
265 739 Wójcik Krzysztof Warszawa 1991 M20







33
00:18:48
00:18:46


1 33
266 1172 Wojtczak Jakub Warszawa i-Sport team 1992 M20 35
00:18:25
00:18:24










1 35
267 775 Kubera Piotr Józefów Adidas Runners Warsaw 1976 M40





35
00:20:07
00:20:01




1 35
268 277 Selke Radoslaw Lucjan Milanowek Milanowscy Miłośnicy Lekkoatletyki 1985 M30 37
00:18:31
00:18:29










1 37
269 115 Długosielski Piotr Warszawa ROSTER ATHLETICS 1977 M40 39
00:18:35
00:18:29










1 39
270 779 Szymoniak Mariusz Warszawa 1977 M40







39
00:19:04
00:19:01


1 39
271 600 Kuźmicz Dominik Toruń 1994 M20

39
00:19:42
00:19:41








1 39
272 601 MRÓWCZYŃSKI SZYMON Toruń AZS WAT 1994 M20

42
00:19:48
00:19:46








1 42
273 8 Orzeł Michał Lublin Stay Insane 1981 M30





42
00:20:22
00:20:18




1 42
274 1361 Wiszenko Piotr Warszawa 1999 M16 48
00:19:23
00:18:32










1 48
275 1143 Smolarczyk Tomasz Warszawa INTERSPORT POLSKA S.A 1981 M30



48
00:20:41
00:19:41






1 48
276 427 Filipkowski Piotr Warszawa 1977 M40 50
00:18:58
00:18:52










1 50
277 1430 Kaseja Janek Warszawa Niezła Korba 1987 M30







50
00:19:51
00:19:36


1 50
278 1402 Mika Tomasz Warszawa LaboSport Team 1979 M30 51
00:19:00
00:18:54










1 51
279 1236 Leśniak Jacek Warszawa DRUŻYNA BLONDYNA 1980 M30







51
00:19:44
00:19:37


1 51
280 491 CHURSKI SZYMON WARSZAWA FLEXISOLUTIONS.PL 1969 M40 53
00:19:04
00:19:00










1 53
281 452 Kazmierczak Piotr Warszawa labosport 1974 M40 54
00:19:05
00:19:01










1 54
282 804 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór 1988 M30







55
00:20:03
00:19:46


1 55
283 205 CZEKAŃSKI MACIEJ Warszawa - 1985 M30



56
00:20:05
00:19:58






1 56
284 571 Dobrosielski Grzegorz Warszawa 1982 M30

59
00:20:18
00:20:15








1 59
285 245 Kuźma Marcin Kłoczew biegusiem.pl 1997 M20 62
00:19:27
00:19:22










1 62
286 148 Słowiński Michał Warszawa SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1995 M20





64
00:21:20
00:21:17




1 64
287 93 Welkier Marcin Warszawa Drużyna Blondyna 1973 M40 65
00:19:34
00:19:27










1 65
288 760 Górniewicz Marcin Warszawa Naprzód Młociny 1981 M30







66
00:20:08
00:20:08


1 66
289 432 Skomorucha Paweł Warszawa adidas Runners Warsaw 1980 M30 67
00:19:38
00:19:28










1 67
290 1067 Zamara Zbigniew Biskupiec adidas Runners Warsaw 1989 M20

69
00:20:54
00:20:47








1 69
291 1226 Kowalczyk Adam Leszno adidas Runners Warsaw 1985 M30





69
00:21:26
00:21:24




1 69
292 731 Kuczyński Przemysław Warszawa 1993 M20





71
00:21:30
00:21:24




1 71
293 123 Kazanecki Tomasz Legionowo Twister team 1976 M40 72
00:19:40
00:19:34










1 72
294 503 Trzcinski Kamil Warszawa 1986 M30 73
00:19:40
00:19:37










1 73
295 720 Kalbarczyk Wojtek Warszawa Adidas Runners Warsaw 1987 M30







73
00:20:25
00:20:18


1 73
296 1024 Kunc Oliver Warszawa WITC 1991 M20

73
00:20:59
00:20:52








1 73
297 680 Kumanowski Piotr Rawa Mazowiecka Rawa Tim Zawsze Slim 1980 M30



77
00:20:51
00:20:44






1 77
298 819 Własinowicz Sebastian Łomianki OSP Łomianki 1990 M20







78
00:21:37
00:20:27


1 78
299 755 Trzciński Kamil Warszawa 1986 M30





80
00:21:47
00:21:42




1 80
300 761 Makarewicz Wiktor Warszawa Kudłate Makarony 1983 M30





81
00:21:51
00:21:43




1 81
301 656 Tereszczuk Jakub Warszawa T-Team 1986 M30



84
00:21:16
00:21:06






1 84
302 724 Celegrat Paweł Lublin 1985 M30





86
00:22:08
00:21:56




1 86
303 609 Słupek Paweł Warszawa 1982 M30

87
00:21:31
00:21:23








1 87
304 256 Tittenbrun Aleksander Warszawa Niezła Korba 1987 M30 88
00:20:01
00:19:57










1 88
305 597 Zgaiński Grzegorz Warszawa 1986 M30

89
00:21:28
00:21:25








1 89
306 626 Dziadak Jacek Warszawa 1971 M40



95
00:22:12
00:21:16






1 95
307 512 Piotrowski Andrzej Warszawa Ortoreh team 1972 M40 96
00:20:52
00:20:06










1 96
308 608 Wojtasiak Marcin Kołbiel 1973 M40

96
00:21:47
00:21:42








1 96
309 702 Jarosz Jakub Warszawa Adidas Runners Warsaw 1988 M30





96
00:22:31
00:22:17




1 96
310 358 Trevor Arron Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1971 M40 101
00:20:16
00:20:12










1 101
311 1049 Glinicki Jarosław Warszawa 1976 M40

104
00:21:59
00:21:57








1 104
312 773 Piotrowicz Sławomir Raciąż Deaf run 1984 M30





104
00:23:26
00:22:37




1 104
313 400 Senger Robert Warszawa Trizarza Team 1982 M30 108
00:20:26
00:20:22










1 108
314 1033 Matuszewski Łukasz ZĄBKI SBRT Warszawa 1986 M30 111
00:20:32
00:20:28










1 111
315 194 Boguszewski Tomasz Warszawa MYKK 1978 M40 119
00:21:36
00:20:41










1 119
316 714 misiak mirek korytów A WIDŁOROGI 1970 M40







123
00:23:06
00:21:59


1 123
317 462 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF WARSZAWA 1984 M30 124
00:21:03
00:20:54










1 124
318 307 Mostowski Artur Warszawa Furious Wolves 1973 M40 125
00:21:04
00:20:57










1 125
319 762 Łukianow Artur Warszawa Bieganie to hói 1989 M20





125
00:23:37
00:23:30




1 125
320 448 SKALSKI TOMASZ PIASECZNO SP MROKÓW 1985 M30 127
00:21:08
00:21:00










1 127
321 1002 Rostworowski Jerzy Warszawa 1988 M30 128
00:21:08
00:21:02










1 128
322 776 ROJECKI MATEUSZ WARSZAWA 1988 M30





135
00:24:35
00:23:46




1 135
323 758 Witowski Karol Warszwa 1981 M30





139
00:24:46
00:23:55




1 139
324 785 Kapuscik Jakub Warszawa 1993 M20







142
00:23:49
00:22:39


1 142
325 444 Dziumak Jakub Warszawa 1990 M20 143
00:21:28
00:21:18










1 143
326 658 Bardadyn Michał Warszawa 1989 M20



148
00:23:03
00:22:53






1 148
327 497 JANKOWSKI MARCIN WARSZAWA 1968 M50 149
00:22:15
00:21:28










1 149
328 709 Faulhaber Szymon Katowice 1973 M40







151
00:22:54
00:22:42


1 151
329 1313 PAŁYSA Marek Dawidy Bankowe TRI NEGU 1974 M40 153
00:21:43
00:21:32










1 153
330 757 SZULICH CEZARY WARSZAWA 1982 M30







160
00:23:05
00:22:56


1 160
331 415 Marchel Sebastian Warszawa 1989 M20 162
00:22:26
00:21:38










1 162
332 770 GĘSICKI ARKADIUSZ WARSZAWA Łódź Kocha Sport 1979 M30







162
00:23:08
00:22:59


1 162
333 1230 Hunkiewicz Wojciech Marki Markowi Biegacze 1972 M40 164
00:22:28
00:21:40










1 164
334 514 Donczew Konrad Warszawa 1992 M20

164
00:24:40
00:23:49








1 164
335 744 Witek Paweł Brwinow 1992 M20





165
00:27:22
00:24:52




1 165
336 756 Słodownik Dominik Warszawa 1994 M20