z

Szczecin

Klasyfikacja generalna 2021/2022

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Q 1339 PIWOWARCZYK Wojciech Pyrzyce LMKS Żak Pyrzyce/Wojciech Piwowarczyk TEAM 1994 M20



1
00:17:00
00:16:59
1
00:17:10
00:17:09
1
00:17:09
00:17:09
3 3
2 Q 5 Wilk Adrian Police KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | AMBITNI BIEGACZE 1998 M20 1
00:17:47
00:17:46
1
00:17:28
00:17:26
2
00:17:18
00:17:18




3 4
3 Q 3 Pańko Andrzej Żarczyn kB Hermes Gryfino 1993 M20 2
00:18:08
00:18:07
2
00:18:01
00:18:01
3
00:17:43
00:17:42




3 7
4 1072 Staniszczak Łukasz Szczecin Staniszczak TEAM 1993 M20 3
00:18:41
00:18:39
3
00:18:48
00:18:45
4
00:18:51
00:18:49
2
00:19:24
00:19:22
4
00:19:11
00:19:11
5 8
5 q 4 Troć Daniel Warzymice RAZ Szczecin 2000 M20 4
00:18:42
00:18:42


6
00:18:56
00:18:55


2
00:17:54
00:17:53
3 12
6 1263 Malec Artur Szczecin ProTOUR Racing Team 1992 M20

6
00:22:23
00:22:15
10
00:20:48
00:20:44
4
00:21:09
00:21:03


3 20
7 257 Jasiński Kamil Stargard Go2TriTeam 1995 M20 7
00:19:47
00:19:44


8
00:20:42
00:20:36


6
00:20:27
00:20:26
3 21
8 1136 Kocoń Maciej Stargard 1998 M20 10
00:20:47
00:20:42
5
00:21:19
00:21:15
9
00:20:47
00:20:44


7
00:21:21
00:21:18
4 21
9 1103 Olejnik Wojciech Strzelce Krajeńskie Fizjobiegacze Szczecin 1996 M20 12
00:23:28
00:23:25
7
00:22:36
00:22:30
14
00:23:12
00:23:07
7
00:23:09
00:23:03
9
00:24:41
00:24:38
5 23
10 286 Woźniakowski Kacper Szczecin 1996 M20 11
00:22:40
00:22:35
8
00:22:45
00:22:39
11
00:21:41
00:21:36
5
00:22:02
00:21:55


4 24
11 1020 Polak Konrad Mierzyn 1998 M20 17
00:26:47
00:25:10
9
00:25:24
00:23:49
18
00:25:21
00:24:18
8
00:24:21
00:24:13
10
00:25:28
00:25:23
5 27
12 28 Brożyna Miłosz Bezrzecze On Running Poland 1993 M20 13
00:24:02
00:23:47
10
00:23:57
00:23:50
16
00:23:54
00:23:47


8
00:23:47
00:23:44
4 31
13 1313 Kandybowicz Kamil Szczecin 1992 M20

12
00:30:15
00:27:09
15
00:24:19
00:23:11
6
00:22:03
00:21:57


3 33
14 316 Pasikowski Kamil Szczecin SKB Dzik 1997 M20 15
00:25:32
00:24:02




10
00:34:15
00:26:26
13
00:26:40
00:26:37
3 38
15 1122 Ujazdowski Kacper Szczecin NewPorządki 1999 M20 19
00:28:42
00:28:34
15
00:30:17
00:28:36




11
00:25:59
00:25:53
3 45
16 1236 Burski Bartosz Szczecin 1995 M20

18
00:33:57
00:30:48
28
00:31:22
00:30:02
14
00:31:19
00:29:15
14
00:32:06
00:30:51
4 46
17 163 Kaczmarek Jakub Stargard Stargard. Ja się nie ścigam 1997 M20 16
00:26:27
00:24:54
11
00:26:29
00:24:52
20
00:25:58
00:24:47




3 47
18 212 Krzemiński Paweł Szczecin 1992 M20 21
00:35:50
00:33:54
19
00:35:25
00:32:13


13
00:28:58
00:28:58
15
00:31:14
00:31:14
4 47
19 1379 Danielewicz Marcin Szczecin DPT Run Team Szczecin 1994 M20



26
00:30:58
00:29:47
12
00:28:11
00:27:56
12
00:27:07
00:26:02
3 50
20 79 Chrobociński Daniel Szczecin żółwie w galopie 1993 M20 22
00:36:44
00:36:44
22
00:38:22
00:38:22


16
00:38:41
00:37:29
16
00:36:10
00:36:10
4 54
21 39 Narejko Paweł Dołuje 1992 M20 18
00:27:55
00:27:32


24
00:28:25
00:28:13
15
00:30:22
00:30:13


3 57

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1355 Rudziński Jakub Szczecin 1999 M20



5
00:18:54
00:18:51


3
00:19:07
00:19:07
2 8
2 1394 Wojcieszonek Damian kobylanka 1997 M20





3
00:19:50
00:19:48
5
00:20:03
00:20:03
2 8
3 1165 Walczuk Łukasz Rumia 1994 M20 6
00:19:21
00:19:18


7
00:20:03
00:19:59




2 13
4 1229 Węgrzyn Tymoteusz Tanowo 1999 M20



25
00:30:09
00:28:55
9
00:25:46
00:25:37


2 34
5 1310 NOHANOWICZ TOMASZ SZCZECIN 1994 M20

14
00:30:12
00:28:22
22
00:28:42
00:27:40




2 36
6 1135 Rękas Jakub Chojna 1998 M20 20
00:28:44
00:28:36
16
00:30:19
00:28:38






2 36
7 1306 BAJKO JERZY SZCZECIN ORKA SZCZECIN 1997 M20

4
00:19:46
00:19:44






1 4
8 1211 Pawłowski Dawid Sądów RAZ 1996 M20 5
00:19:10
00:19:09








1 5
9 1221 Woźnica Konrad CZELIN Kuny Stare Łysogórki 1992 M20 8
00:20:23
00:20:18








1 8
10 1220 Nowacki Damian Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki 1992 M20 9
00:20:24
00:20:21








1 9
11 1401 WYCOCH JAKUB SZCZECIN 1993 M20





11
00:28:07
00:26:59


1 11
12 1217 Piwko Michał Szczecin 1996 M20



12
00:21:49
00:21:46




1 12
13 1334 Mazan Bartłomiej Szczecin KOS BnO Szczecin 1992 M20



13
00:22:40
00:22:37




1 13
14 1272 LAHATSKI ANDREI Szczecin KONOXA 1997 M20

13
00:29:26
00:27:45






1 13
15 1115 Dziamara Kacper Dolice Biegam sobie bez klubu 1996 M20 14
00:25:28
00:23:50








1 14
16 1370 ZACHCIAŁ ADRIAN DOŁUJE 1995 M20



17
00:24:18
00:24:14




1 17
17 1271 Zhyvatou Dzmitry Szczecin 1998 M20

17
00:30:29
00:28:48






1 17
18 1344 SERDYŃSKI MICHAŁ SZCZECIN 2000 M20



19
00:24:26
00:24:23




1 19
19 1328 PYTLAK MIROSŁAW SZCZECIN 1992 M20

20
00:38:06
00:34:13






1 20
20 1361 Kulon Aleksander Szczecin 1992 M20



21
00:25:36
00:25:26




1 21
21 145 Jachnik Dawid Szczecin 1996 M20

21
00:38:01
00:38:01






1 21
22 127 Przybysz Adrian Police Ampio Team / UKL Ósemka Police 1997 M20



23
00:28:08
00:28:07




1 23
23 125 Żarnicki Kacper Szczecin Clurgo 1998 M20



27
00:31:08
00:29:53




1 27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni