z

Szczecin

Klasyfikacja generalna 2021/2022

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Q 1286 Sadowska Milena Stargard WMLKS POMORZE STARGARD 1999 K20

1
00:19:34
00:19:33
1
00:19:45
00:19:44
1
00:19:44
00:19:42


3 3
2 Q 9 Grzywaczewska Justyna Warszawa CITY TRAIL Team 1988 K30

2
00:20:38
00:20:36
2
00:20:24
00:20:21
3
00:20:26
00:20:24
1
00:20:05
00:20:05
4 5
3 Q 14 Kowalik Ewelina Świebodzin Fizjobiegacze Szczecin 1991 K30 2
00:20:28
00:20:26
3
00:20:51
00:20:49
3
00:20:47
00:20:45


4
00:22:17
00:22:17
4 8
4 Q 249 Jahnz Karolina Stargard Go2tri 1984 K30 4
00:21:12
00:21:10
4
00:21:02
00:20:59
6
00:21:32
00:21:28
4
00:21:34
00:21:31
2
00:21:03
00:21:02
5 10
5 Q 15 Białek Beata Żarczyn KB HERMES GRYFINO 1976 K40 5
00:21:59
00:21:56


4
00:20:51
00:20:49
2
00:20:11
00:20:08


3 11
6 Q 231 Szabałowska Małgorzata Szczecinek MKL Szczecinek 1998 K20 3
00:20:57
00:20:49
5
00:21:03
00:20:58
5
00:21:01
00:20:55
5
00:21:50
00:21:47


4 13
7 q 1069 Borowska Karolina Pucice Puszczyk Bukowy/MoniaGym 1986 K30 6
00:22:21
00:22:17


8
00:22:25
00:22:20
7
00:22:45
00:22:42
5
00:22:37
00:22:36
4 18
8 Q 1161 Matysiak Katarzyna Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1993 K20

6
00:21:40
00:21:37
7
00:22:05
00:22:03
6
00:22:14
00:22:12


3 19
9 q 314 Dydek Edyta Szczecin Bieg Korczaka 1996 K20 11
00:25:35
00:24:04




8
00:25:27
00:23:24
3
00:21:44
00:21:43
3 22
10 Q 146 JACHNIK Sabina szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 7
00:22:55
00:22:50
10
00:23:53
00:23:50
10
00:23:28
00:23:21




3 27
11 q 52 Jacukowicz Monika Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1982 K30 9
00:23:30
00:23:19
9
00:23:21
00:23:14
9
00:22:58
00:22:55




3 27
12 263 Droździel Magdalena Gryfino KB HERMES GRYFINO 1986 K30 13
00:24:55
00:24:50
11
00:24:15
00:24:06
11
00:23:41
00:23:35




3 35
13 139 Wiklak Natalia Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1992 K20 17
00:25:23
00:25:14
21
00:26:35
00:25:01


11
00:25:01
00:24:48
7
00:26:15
00:25:10
4 35
14 1002 Kozubowska Agnieszka Szczecin 1984 K30 16
00:25:26
00:25:05
12
00:24:42
00:24:32
15
00:24:36
00:24:30
13
00:25:12
00:25:05
11
00:25:41
00:25:35
5 36
15 q 12 Grzegórzek Paulina Szczecin RAZ Szczecin 1987 K30 8
00:23:10
00:22:51
17
00:25:00
00:24:57
13
00:24:08
00:24:03




3 38
16 1094 Zachciał Magdalena Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1997 K20 10
00:24:02
00:23:50
18
00:25:07
00:24:59
14
00:24:15
00:24:11




3 42
17 Q 1032 Kawczyńska Zuzanna Szczecin RAZ SZCZECIN 2003 K16 12
00:24:58
00:24:44
15
00:24:45
00:24:42
16
00:25:38
00:24:32




3 43
18 Q 1303 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50

23
00:25:24
00:25:17
12
00:23:50
00:23:45
9
00:23:58
00:23:54


3 44
19 44 Prokop Agata Szczecin RunFourFun 1989 K30 35
00:27:42
00:27:33
16
00:24:56
00:24:50


10
00:24:20
00:24:16
19
00:31:06
00:27:20
4 45
20 131 Trojga Karolina Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1983 K30 14
00:25:11
00:24:54
33
00:26:38
00:26:25
20
00:25:17
00:25:17
15
00:25:38
00:25:32


4 49
21 q 264 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna Bezrzecze Swim2Tri Szczecin 1981 K40 28
00:28:21
00:26:46
26
00:26:01
00:25:51
19
00:25:19
00:25:11


6
00:25:10
00:25:04
4 51
22 62 Szczepaniak Iwona Szczecin 1984 K30 23
00:26:28
00:26:14
24
00:25:36
00:25:27
21
00:25:30
00:25:21


8
00:25:35
00:25:29
4 52
23 225 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1994 K20 19
00:25:38
00:25:30
19
00:25:07
00:24:59
17
00:24:55
00:24:52




3 55
24 Q 285 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszcza Team 1979 K40 20
00:25:48
00:25:34
20
00:25:06
00:25:00
18
00:25:19
00:25:08




3 58
25 283 Mikołajczyk-Błoniarz Anna Szczecin Puszcza Team 1975 K40 24
00:27:52
00:26:16
25
00:25:44
00:25:35
25
00:25:43
00:25:32


12
00:26:11
00:26:03
4 61
26 229 Wójcik Katarzyna Dobra Fizjobiegacze Szczecin 1982 K30

73
00:32:14
00:29:10
34
00:28:00
00:26:55
19
00:26:19
00:26:04
9
00:25:39
00:25:31
4 62
27 1142 Janka Joanna Tanowo BIEG KORCZAKA 1974 K40 21
00:26:02
00:25:49
27
00:26:15
00:26:05


17
00:25:57
00:25:49


3 65
28 120 Doleżek Agnieszka Szczecin Fehlau Run Team and Friends 1982 K30

34
00:28:05
00:26:26
23
00:26:34
00:25:27
41
00:30:59
00:29:39
10
00:25:42
00:25:33
4 67
29 1154 CHORZĘPA - PASIK Agnieszka GRYFINO KB HERMES GRYFINO 1973 K40 22
00:26:16
00:26:11
29
00:26:21
00:26:12


16
00:25:58
00:25:47


3 67
30 1208 Milewska Edyta Szczecin Wy-Biegani Szczecin 1988 K30 27
00:28:29
00:26:40
48
00:28:04
00:27:52
43
00:29:00
00:27:45
22
00:29:30
00:27:27
18
00:28:00
00:26:53
5 67
31 1182 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 34
00:27:31
00:27:26
37
00:27:02
00:26:56
32
00:26:52
00:26:46
21
00:27:27
00:27:17
17
00:26:49
00:26:43
5 70
32 Q 234 Jakubiak Anna Szczecin RAZ SZCZECIN 1969 K50 30
00:27:27
00:27:05
42
00:28:57
00:27:19
31
00:27:46
00:26:40
28
00:28:18
00:28:02
14
00:27:36
00:26:29
5 72
33 1001 Pawłowska-Zalejska Justyna Szczecin 1984 K30 25
00:26:43
00:26:31
28
00:26:18
00:26:09
24
00:26:38
00:25:32




3 77
34 235 Piersińska Małgorzata Szczecin RAZ Szczecin 1986 K30

40
00:28:46
00:27:10
26
00:26:41
00:25:35
12
00:26:07
00:25:04


3 78
35 q 274 Dziel Elżbieta Szczecin 1970 K50 78
00:32:31
00:30:37
63
00:31:52
00:28:43
42
00:28:58
00:27:44
23
00:27:43
00:27:27
16
00:27:45
00:26:37
5 81
36 220 MAJ EWA SZCZECIN Jakotakobiega 1981 K40 29
00:26:54
00:26:48




29
00:28:11
00:28:06
24
00:28:38
00:28:36
3 82
37 17 Poszumska Gabrysia Szczecin 1993 K20

89
00:31:55
00:30:14
44
00:29:05
00:27:53
24
00:28:46
00:27:40
15
00:27:40
00:26:35
4 83
38 1193 Trofimova Victoria Szczecin Running Red Squirrel 1986 K30 37
00:28:02
00:27:48
75
00:31:06
00:29:27
35
00:28:06
00:26:56
20
00:26:22
00:26:11
41
00:33:11
00:32:03
5 92
39 Q 214 KARPIENIA EWA SZCZECIN 1969 K50 26
00:26:47
00:26:34
47
00:28:00
00:27:49
48
00:29:09
00:28:06
27
00:28:07
00:28:00


4 100
40 304 Zubrzycka Marta Szczecin K-Runners 1983 K30 31
00:28:47
00:27:09
39
00:28:44
00:27:10
33
00:27:59
00:26:53




3 103
41 184 Piecyk Katarzyna Szczecin 1985 K30 32
00:27:22
00:27:12
43
00:27:30
00:27:24
30
00:27:43
00:26:40




3 105
42 Q 89 Szymańska Anna Goleniów Rozbiegany Goleniów 1958 K60 43
00:28:26
00:28:12
52
00:29:52
00:28:17


37
00:29:24
00:29:16
25
00:28:57
00:28:47
4 105
43 226 Tarnowska Joanna Szczecin GRYFUS Szczecin 1985 K30



57
00:29:20
00:29:09
33
00:29:07
00:28:57
20
00:28:22
00:28:16
3 110
44 1031 Scherfenberg Katarzyna Szczecin 1987 K30 66
00:32:00
00:29:38
99
00:31:01
00:30:56
83
00:34:13
00:31:04
34
00:29:19
00:29:01
13
00:28:11
00:26:08
5 113
45 1035 Nowak Kasia Szczecin 1990 K30 36
00:28:00
00:27:43
57
00:28:35
00:28:29


26
00:29:02
00:27:55


3 119
46 31 Gembicka Małgorzata Szczecin Wilki z Ciechocinka 1981 K40 44
00:28:39
00:28:14
50
00:29:46
00:28:13
46
00:29:06
00:28:00
30
00:28:20
00:28:11


4 120
47 1041 Rajkiewicz Wioletta Lipiany 1977 K40 59
00:30:46
00:28:58
71
00:32:09
00:29:03


40
00:29:39
00:29:27
23
00:29:34
00:28:25
4 122
48 1233 Dyczko Olga Szczecin 1994 K20

88
00:33:20
00:30:11
66
00:30:51
00:29:31
32
00:30:44
00:28:39
26
00:30:03
00:28:49
4 124
49 1131 Figiel Julia Grzędzice 1988 K30 40
00:28:22
00:28:05
46
00:29:40
00:27:44
40
00:28:43
00:27:34




3 126
50 q 1077 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K40 71
00:30:20
00:29:59
68
00:29:04
00:28:56
49
00:29:14
00:28:09
14
00:25:16
00:25:11


4 131
51 1059 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30 45
00:29:51
00:28:16
64
00:30:23
00:28:47
75
00:31:54
00:30:41


22
00:29:33
00:28:23
4 131
52 1033 Szadokierska Anna Szczecin Anawa Tour 1983 K30 52
00:30:16
00:28:44
44
00:29:19
00:27:34




36
00:31:55
00:30:52
3 132
53 Q 1166 Kawczyńska Maja Szczecin 13 LO Szczecin 2005 K16 46
00:28:40
00:28:26
36
00:26:54
00:26:48
51
00:30:12
00:28:12




3 133
54 1297 Górecka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30



71
00:31:19
00:30:05
42
00:29:51
00:29:41
21
00:28:28
00:28:19
3 134
55 159 Manduk-Czyżyk Nina Szczecin MediConsult 1981 K40 54
00:30:28
00:28:52
51
00:31:17
00:28:13
47
00:29:13
00:28:03
43
00:29:56
00:29:42


4 141
56 1023 Dźwigał Magdalena Szczecin SKS Husaria 1982 K30 62
00:30:56
00:29:19
41
00:28:52
00:27:19
39
00:28:30
00:27:20




3 142
57 164 MIZIELINSKA DARIA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE Szczecin 1984 K30 58
00:30:47
00:28:56
129
00:37:44
00:34:35
54
00:30:17
00:29:01


30
00:30:21
00:29:11
4 142
58 104 Natalczyk Ewelina Szczecin Bieg Korczaka 1985 K30 60
00:29:15
00:29:00
79
00:29:41
00:29:32
63
00:30:26
00:29:19
56
00:32:26
00:31:18
29
00:29:17
00:29:08
5 145
59 118 Komorowska Adrianna Szczecin 1978 K40 67
00:30:01
00:29:43
74
00:30:55
00:29:20


47
00:31:20
00:30:13
31
00:30:27
00:29:21
4 145
60 q 1046 Hejna Małgorzata Szczecin 1971 K50 84
00:32:39
00:30:48




35
00:29:19
00:29:03
27
00:29:58
00:28:51
3 146
61 122 Dziuba Monika Szczecin 1982 K30 53
00:30:24
00:28:44
82
00:31:24
00:29:42
61
00:30:26
00:29:14


33
00:30:39
00:29:29
4 147
62 1008 Sakowska-Carło Magda Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 47
00:30:01
00:28:27
56
00:30:04
00:28:29
52
00:29:43
00:28:39
50
00:31:41
00:30:35


4 149
63 1108 Łopyta Lucyna Kozielice PYRZYCE BIEGAJĄ 1984 K30 38
00:27:58
00:27:51
54
00:28:33
00:28:24
58
00:29:19
00:29:09




3 150
64 195 Borkowska Zielke Magda MIERZYN Brak 1984 K30 57
00:30:39
00:28:56
61
00:31:46
00:28:41




34
00:31:08
00:29:56
3 152
65 1102 Czyczyn Angelika Szczecin 1984 K30 80
00:32:29
00:30:46
69
00:32:05
00:29:00
56
00:30:24
00:29:09


32
00:30:37
00:29:25
4 157
66 1255 Jaworska Iza Szczecin 1978 K40

77
00:31:11
00:29:28
55
00:30:19
00:29:05
31
00:28:34
00:28:26


3 163
67 q 1180 Burghardt renata Gryfino Hermes 1971 K50

60
00:30:19
00:28:40
70
00:30:03
00:29:57
39
00:30:25
00:29:22


3 169
68 281 Dobrowolska Aleksandra Szczecin Gryfus Szczecin 1986 K30 51
00:28:57
00:28:33
62
00:28:56
00:28:42
60
00:29:25
00:29:14




3 173
69 211 Mytych Ilona Szczecin 1991 K30 109
00:35:50
00:33:54
114
00:35:23
00:32:11


25
00:28:58
00:27:48
40
00:31:16
00:31:16
4 174
70 239 Seredyńska Magdalena Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski 1982 K30 105
00:34:54
00:33:01




45
00:32:05
00:30:00
28
00:30:20
00:29:02
3 178
71 1186 Wesołowska Paulina Police GRYFUS szczecin 1990 K30 88
00:31:19
00:30:57
80
00:31:17
00:29:39
62
00:30:21
00:29:16
38
00:30:23
00:29:17


4 180
72 208 Stachowicz-Hawrylak SYLWIA Szczecin Drużyna Korczaka 1972 K40 111
00:37:06
00:35:09
119
00:32:56
00:32:40
89
00:33:40
00:32:31
58
00:32:42
00:31:33
35
00:30:09
00:30:02
5 182
73 q 313 Dydek Dorota Szczecin Bieg Korczaka 1968 K50 63
00:31:05
00:29:26


65
00:30:46
00:29:30
85
00:37:31
00:36:26
58
00:39:53
00:38:44
4 186
74 1048 Pawliczak Estera Szczecin 1981 K40 64
00:31:12
00:29:30
70
00:30:45
00:29:03


54
00:32:21
00:31:12


3 188
75 170 Michnowicz Jolanta Szczecin 1973 K40 65
00:31:17
00:29:31
76
00:31:08
00:29:27


48
00:31:20
00:30:18


3 189
76 1047 Protasiewicz Agnieszka Szczecin Bieg Korczaka 1979 K40 89
00:31:10
00:30:57
87
00:30:20
00:30:10
74
00:31:45
00:30:38
68
00:33:12
00:33:04
47
00:33:21
00:33:12
5 189
77 143 Bogdanowicz-Czaplicka Dominika Szczecin 1978 K40 73
00:30:22
00:30:02
67
00:29:04
00:28:55
50
00:29:15
00:28:10




3 190
78 162 Iznerowicz Monika Szczecin WY-BIEGANI SZCZECIN 1984 K30 91
00:33:04
00:31:13
107
00:32:59
00:31:19
86
00:33:19
00:32:10
60
00:33:02
00:31:45
44
00:33:37
00:32:30
5 190
79 1175 Sznabowicz Magda SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1981 K40 74
00:30:26
00:30:15
95
00:32:22
00:30:45


77
00:37:55
00:35:51
46
00:33:54
00:32:44
4 197
80 244 Adamczewska Anna Bezrzecze Wieczorne bieganie w Szczecinie 1986 K30 101
00:33:46
00:31:59
59
00:31:48
00:28:38




38
00:32:28
00:31:14
3 198
81 268 Zakrzewska Sylwia Szczecin Bieg Korczaka 1986 K30 61
00:29:18
00:29:06
72
00:29:19
00:29:09
67
00:30:40
00:29:36




3 200
82 117 Nowakowska Adriana Szczecin Bieg Korczaka 1976 K40 77
00:30:45
00:30:29


90
00:33:55
00:32:47


37
00:31:16
00:31:09
3 204
83 1302 Kolska Lena Szczecin RAZ Szczecin 1989 K30

100
00:32:43
00:31:00
59
00:30:18
00:29:11
46
00:31:12
00:30:07


3 205
84 q 270 Roszak Krystyna Police Gryfus Szczecin 1964 K50 72
00:30:24
00:30:02
81
00:31:16
00:29:40


53
00:32:16
00:31:08


3 206
85 1226 Jaksina Anna Szczecin Wieczorne 1977 K40 68
00:30:07
00:29:49
97
00:31:03
00:30:52
82
00:32:22
00:31:03
59
00:31:44
00:31:37


4 209
86 241 Dobaczewska Ewa Bezrzecze NN Szczecin 1973 K40 131
00:41:44
00:39:57
85
00:33:10
00:30:06
78
00:32:08
00:30:53
51
00:32:01
00:30:54


4 214
87 1139 Tryczyk Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30

92
00:32:16
00:30:36
69
00:30:59
00:29:38
57
00:32:30
00:31:22


3 218
88 1247 Maj Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1975 K40

90
00:32:17
00:30:28
80
00:32:16
00:30:59
55
00:32:30
00:31:15


3 225
89 30 Budna Anna Szczecin 1979 K40 70
00:30:13
00:29:51
91
00:30:40
00:30:29
68
00:30:39
00:29:36




3 229
90 1138 Cieślak Małgorzata Szczecin RAZ Szczecin 1976 K40 85
00:31:01
00:30:48
93
00:32:20
00:30:40


52
00:32:07
00:30:59


3 230
91 Q 35 Dudenko Natalia Szczecin DUDKI TEAM 2003 K16 122
00:38:20
00:36:39
109
00:33:04
00:31:28


78
00:37:04
00:35:54
49
00:35:14
00:34:06
4 236
92 1118 Brzezińska Majka Szczecin KS Dobra Marina 2002 K16 126
00:39:42
00:37:54
134
00:38:22
00:35:18
107
00:36:50
00:35:35
75
00:36:23
00:35:10
54
00:38:01
00:36:45
5 236
93 1338 Semczyszyn Magdalena Szczecin 1982 K30



104
00:36:01
00:34:44
82
00:38:17
00:36:12
52
00:37:22
00:36:07
3 238
94 1289 NARÓĆ ANETA SZCZECIN NN SZCZECIN 1973 K40

86
00:33:10
00:30:06
96
00:35:03
00:33:48
61
00:32:53
00:31:46


3 243
95 1038 JARCZEWSKA RENATA GOLENIÓW Bieg Korczaka 1967 K50



108
00:37:49
00:35:37
86
00:39:02
00:36:58
50
00:35:24
00:35:19
3 244
96 1177 Kubiaczyk Renata Mosty 1981 K40 102
00:33:51
00:32:12
101
00:32:47
00:31:05




45
00:33:49
00:32:38
3 248
97 126 Małecka Anna Szczecin 1978 K40 97
00:33:26
00:31:42
106
00:33:02
00:31:18
87
00:33:27
00:32:16
64
00:34:28
00:32:25


4 248
98 69 Masłowska Barbara Stargard 1973 K40 98
00:33:27
00:31:43
108
00:33:08
00:31:25
88
00:33:28
00:32:16
65
00:34:28
00:32:26


4 251
99 1121 Marks Katarzyna Dołuje Stowarzyszenie Dołuje-Kościno 1975 K40 92
00:32:56
00:31:14


93
00:34:29
00:33:12
69
00:34:27
00:33:17


3 254
100 205 Gonerko Joanna Szczecin 1979 K40 87
00:32:45
00:30:51
94
00:32:30
00:30:45
76
00:31:59
00:30:49




3 257
101 56 Chrobocińska Elżbieta SZCZECIN 1966 K50 119
00:37:33
00:35:49




88
00:39:07
00:37:55
53
00:37:16
00:36:07
3 260
102 97 Orszulska Magdalena Szczecin WY -BIEGANI SZCZECiN 1978 K40 96
00:31:59
00:31:40
113
00:33:46
00:32:08
95
00:34:47
00:33:39
72
00:34:35
00:34:22


4 263
103 1026 Orlon Barbara Szczecin Drużyna Korczaka 1970 K50 86
00:31:04
00:30:50
116
00:32:26
00:32:15


63
00:32:20
00:32:13


3 265
104 1417 Bośko Paulina Szczecin Cmentarne Hieny 1990 K30



116
00:43:40
00:41:31
91
00:41:33
00:39:25
59
00:39:56
00:38:48
3 266
105 1414 Miklewicz Agata Szczecin Cmentarne Hieny 1991 K30



117
00:43:40
00:41:33
92
00:41:33
00:39:26
60
00:39:56
00:38:49
3 269
106 1189 Lewszyk Anna Szczecin 1967 K50 83
00:32:21
00:30:48
103
00:34:14
00:31:09
84
00:33:37
00:31:32




3 270
107 223 Mądrzyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K40 116
00:37:31
00:35:41


100
00:35:25
00:34:07


57
00:39:15
00:37:55
3 273
108 193 Dąbrowska Róża Szczecin 1978 K40 103
00:32:33
00:32:14
105
00:34:21
00:31:13


66
00:33:45
00:32:33


3 274
109 1235 Kowalska Joanna Gryfino -- 1985 K30

149
00:43:45
00:40:28


74
00:37:18
00:35:07
55
00:38:18
00:36:56
3 278
110 1004 Staszewska Agata Szczecin 1978 K40 144
00:50:33
00:48:36
158
00:50:25
00:47:10
125
00:49:00
00:46:56
101
00:49:20
00:48:05
64
00:50:47
00:49:27
5 290
111 1080 Momot Magdalena Szczecin Nakrętki Team 1992 K20 94
00:33:16
00:31:32
122
00:36:09
00:33:04
111
00:38:25
00:37:05
87
00:38:32
00:37:27


4 292
112 26 Płosa Monika Szczeicn 1981 K40 135
00:45:04
00:43:11




96
00:45:24
00:43:19
63
00:44:55
00:43:47
3 294
113 1042 Liwuś-Łapińska Joanna Szczecin Niezdiagnozowani w szale 1986 K30 146
01:01:30
00:59:27


126
00:55:15
00:53:06
105
00:59:20
00:57:12
65
00:53:49
00:52:30
4 296
114 186 Redlarska Anna Przecław Niezdiagnozowani w Szale 1983 K30 147
01:01:30
00:59:27


127
00:55:14
00:53:06
104
00:59:20
00:57:11
66
00:53:49
00:52:30
4 297
115 1250 Twardowska Karolina Szczecin 1986 K30

126
00:37:15
00:34:08
101
00:35:37
00:34:30
71
00:34:32
00:34:19


3 298
116 1264 Lal Monika Gryfice 1964 K50

130
00:37:49
00:34:43
102
00:35:47
00:34:32
73
00:35:48
00:34:37


3 305
117 1143 Prawda Iwona Szczecin Wieczorne Bieganie 1975 K40 123
00:38:37
00:36:47
154
00:42:58
00:41:08
110
00:37:18
00:36:01
79
00:37:15
00:36:00


4 312
118 1028 Malec EDYTA Stargard Niezdiagnozowani w Szale 1976 K40 132
00:41:38
00:39:59
146
00:39:48
00:38:15
128
00:55:14
00:53:09


61
00:41:02
00:39:46
4 321
119 1027 MARKANICZ MARLENA Moskorzyn Niezdiagnozowani w szale 1982 K30 127
00:40:58
00:39:22
139
00:37:56
00:36:23




56
00:38:14
00:36:58
3 322
120 279 Bała Izabela Szczecin GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM 1985 K30 121
00:36:49
00:36:26
138
00:37:35
00:35:58
109
00:37:49
00:35:44
93
00:41:07
00:40:00


4 323
121 291 Wójcik Olga Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1980 K40 114
00:35:47
00:35:31
132
00:36:24
00:34:49


80
00:38:08
00:36:04


3 326
122 1249 Żukowska Joanna Szczecin 1988 K30 120
00:38:18
00:36:24
123
00:36:21
00:33:04


90
00:41:33
00:39:25


3 333
123 1019 Świtalska Edyta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1978 K40 117
00:37:40
00:35:44
141
00:40:19
00:37:12


76
00:37:55
00:35:50


3 334
124 242 Kieliszek Anna Wołczkowo Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 134
00:43:21
00:41:15
147
00:42:24
00:39:06




62
00:45:23
00:42:31
3 343
125 29 Dudenko Monika szczecin DUDKI TEAM 1980 K40 113
00:36:59
00:35:17
131
00:36:24
00:34:48
106
00:36:37
00:35:25




3 350
126 Q 326 Szczerbińska Barbara Gryfino Bieg Korczaka 1956 K60

150
00:43:50
00:40:32
115
00:42:38
00:40:32
94
00:42:38
00:40:27


3 359
127 253 CEBEŃKO Maria gryfino KB Hermes Gryfino 1968 K50 110
00:36:36
00:34:43
151
00:43:42
00:40:35


103
00:58:15
00:56:01


3 364
128 40 Litwiniak Izabela Goleniów FUTYMKA TEAM 1974 K40 143
00:50:33
00:48:36
157
00:49:29
00:46:14
124
00:48:58
00:46:53
100
00:49:16
00:48:02


4 367
129 187 Woźniak Małgorzata Szczecin 1990 K30 125
00:39:09
00:37:34
144
00:38:16
00:38:01
99
00:35:01
00:33:54




3 368
130 115 Ostrowska Agnieszka Szczecin Deloitte Adventure Team 1976 K40 124
00:39:12
00:37:30
140
00:38:34
00:36:52
105
00:36:08
00:34:53




3 369
131 1157 Król Magdalena Szczecin Siostry Sąsiadki 1986 K30 133
00:43:14
00:41:08
143
00:41:10
00:37:50


97
00:47:04
00:44:57


3 373
132 1030 hałas renata Międzywodzie Wy-biegani Szczecin 1969 K50

155
00:43:42
00:42:02
120
00:45:13
00:43:58
102
00:58:15
00:56:00


3 377
133 43 Bondarczuk Michalina Szczecin 1985 K30 128
00:41:40
00:39:55
142
00:40:40
00:37:33
112
00:39:12
00:37:07




3 382
134 Q 176 Rosik Joanna Szczecin Szybciej nie mogę 1956 K60 141
00:47:55
00:45:56
160
00:50:48
00:47:32


99
00:49:49
00:47:39


3 400

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 301 Kubiak Gosia Szczecin 1993 K20 18
00:25:51
00:25:27
13
00:24:48
00:24:39






2 31
2 322 Ziółkowska Andżelika Gryfino Kb Hermes Gryfino 1991 K30 15
00:25:02
00:24:58


22
00:25:31
00:25:25




2 37
3 1311 Wiśniewska Nina Pyrzyce Pyrzyce biegają 1979 K40

30
00:26:28
00:26:15
29
00:26:19
00:26:15




2 59
4 1096 Patyk Joanna Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1986 K30 33
00:28:50
00:27:18
31
00:26:27
00:26:18






2 64
5 1099 Baniak Joanna Stargard 1991 K30 42
00:28:19
00:28:07
35
00:28:02
00:26:28






2 77
6 1300 Andrukianiec Ilona Szczecin DPT RUN TEAM SZCZECIN 1982 K30

45
00:29:14
00:27:35
36
00:28:05
00:26:57




2 81
7 1331 Andrukianiec Ilona Szczecin DPT RUN TEAM SZCZECIN 1982 K30

45
00:29:14
00:27:35
36
00:28:05
00:26:57




2 81
8 64 Ślosarska-Łazarska Kinga Bartoszewo SKS Husaria 1977 K40 55
00:30:30
00:28:53


38
00:28:15
00:27:06




2 93
9 1195 Orłowska Ewa Szczecin Drużyna Filipa 1993 K20 48
00:28:44
00:28:29
55
00:28:34
00:28:25






2 103
10 q 1073 Jurys Elzbieta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1969 K50



73
00:31:25
00:30:14
36
00:30:23
00:29:16


2 109
11 196 Kilian Pawelec Katarzyna Szczecin Trigym 1981 K40





67
00:34:39
00:32:35
42
00:33:32
00:32:10
2 109
12 168 Fedyszyn Anna Szczecin 1984 K30 41
00:28:21
00:28:06


79
00:32:03
00:30:53




2 120
13 160 Milczanowska Magdalena Szczecin 1980 K40 76
00:32:12
00:30:20




49
00:31:41
00:30:25


2 125
14 252 Samek Zosia Szczecin 1990 K30 99
00:33:46
00:31:55






39
00:32:29
00:31:14
2 138
15 1043 Hawryluk Anna Szczecin Ampio Team 1991 K30

98
00:32:33
00:30:54




43
00:33:39
00:32:29
2 141
16 328 Warkocz Monika Szczecin GO2tri 1979 K40

96
00:33:58
00:30:49
53
00:30:57
00:28:52




2 149
17 1060 Bącik Aneta Dobra 1977 K40 82
00:32:31
00:30:48


72
00:31:17
00:30:10




2 154
18 1052 Henke Agata Szczecin 1990 K30 106
00:33:23
00:33:06




70
00:34:55
00:33:43


2 176
19 152 Sarbiewska Gabriela Trzebiatów 1980 K40



114
00:42:03
00:39:58
89
00:41:21
00:39:15


2 203
20 20 Grewling Anna Przeclaw Gryffindor biega / Vege runners 1981 K40 90
00:32:49
00:31:06
115
00:35:17
00:32:13






2 205
21 330 Weichelt Jana Mierzyn 1980 K40

120
00:35:59
00:32:49
92
00:35:18
00:33:09




2 212
22 149 Żywicka Barbara Wołczkowo Van Graaf biega 1972 K40 107
00:33:07
00:33:07
118
00:35:44
00:32:39






2 225
23 1324 Majcherek Paulina Szczecin DPT 1988 K30

136
00:37:28
00:35:48


95
00:41:54
00:40:37


2 231
24 1114 Żuchowska Izabela Szczecin 1982 K30 138
00:45:46
00:43:50




98
00:47:04
00:44:58


2 236
25 102 Weber-Nowakowska Katarzyna Przęsocin 1986 K30 112
00:35:35
00:35:15
127
00:37:18
00:34:11






2 239
26 1078 Soroka-Mituła Grażyna Szczecin Słoneczne Babeczki 1973 K40 115
00:37:26
00:35:37
128
00:37:28
00:34:20






2 243
27 1258 Żupińska Ania Gryfice Run Gryf Gryfice 1981 K40

152
00:43:42
00:40:36
121
00:45:13
00:43:58




2 273
28 119 Chutkowska Katarzyna Szczecin 1984 K30 142
00:48:32
00:46:31
156
00:49:10
00:45:56






2 298
29 q 11 Woźniak Joanna Szczecin CTS/RAZ Szczecin 2001 K20 1
00:18:53
00:18:52








1 1
30 q 1270 Kamińska Agata Szczecin Kamiński Team 1985 K30

7
00:22:27
00:22:22






1 7
31 q 1305 Boniewska Laura Szczecin BIEG KORCZAKA 2003 K16

8
00:22:40
00:22:36






1 8
32 q 1267 Jendrzejczak Magdalena Kurów Moczylskie Diablice 1978 K40

14
00:24:55
00:24:40






1 14
33 1395 Murawska Nikola Szczecin 2000 K20





18
00:26:55
00:25:50


1 18
34 1240 Agacińska Edyta Szczecin 1995 K20

22
00:25:19
00:25:14






1 22
35 1373 KAWCZYŃSKA MAGDALENA SZCZECIN RAZ SZCZECIN 1975 K40



27
00:27:03
00:25:56




1 27
36 1377 TORZKOWSKA ALINA SZCZECIN 1981 K40



28
00:27:22
00:26:14




1 28
37 1327 MIKOŁAJUK ANETA BEZRZECZE SMT SZCZECIN 1974 K40

32
00:26:32
00:26:19






1 32
38 1348 SCHREINER ANETA SZCZECIN 1976 K40



37
00:28:15
00:27:05




1 37
39 1329 Taźbierska Alina Szczecin 1981 K40

38
00:28:46
00:27:08






1 38
40 1132 Fijałkowska Aleksandra Szczecin 1980 K40 39
00:28:10
00:28:03








1 39
41 1314 Oleszkiewicz Beata Szczeicn 1980 K40



41
00:27:54
00:27:38




1 41
42 1326 STEFANIAK IZABELA SZCZECIN 2005 K16





44
00:30:58
00:29:49


1 44
43 q 1363 STECZYK JOANNA SZCZECIN 1971 K50



45
00:29:08
00:27:56




1 45
44 1232 Siwik Daria Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20







48
00:34:42
00:33:27
1 48
45 1268 Śmiechowska Gosia Recz 1975 K40

49
00:29:36
00:28:03






1 49
46 1163 Lednicka Lidia Skórzewo 1982 K30 49
00:30:10
00:28:31








1 49
47 262 Szczeszek Katarzyna Szczecin 1973 K40 50
00:29:01
00:28:32








1 50
48 1400 Lebioda Alicja Szczecin 1980 K40







51
00:37:05
00:35:53
1 51
49 327 Głąbińska Dobrochna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20

53
00:28:40
00:28:18






1 53
50 137 Kardaś Anna Szczecin 1984 K30 56
00:30:29
00:28:53








1 56
51 1304 szymczyszyn lidia gryfino KB Hermes Gryfino 1977 K40

58
00:30:17
00:28:38






1 58
52 1404 Wojewoda Marcelina Szczecin 1990 K30





62
00:33:08
00:31:58


1 62
53 1368 Łuszczewska Agnieszka Szczecin 1984 K30



64
00:29:41
00:29:27




1 64
54 1158 Przybylska Aleksandra Lipiany Lipiany 1983 K30

65
00:31:52
00:28:47






1 65
55 1330 Łagodzińska Agata Szczecin 1981 K40

66
00:32:00
00:28:53






1 66
56 1097 GOŹLIŃSKA EWA SZCZECIN 1989 K30 69
00:30:02
00:29:51








1 69
57 1171 Majewska Zuzanna Szczecin 1993 K20 75
00:32:09
00:30:17








1 75
58 1367 Mierzwa-Wolska MAŁGORZATA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 K40



77
00:32:00
00:30:51




1 77
59 1295 STRĄK Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 K40

78
00:32:51
00:29:29






1 78
60 1137 Nieborak Kamila Szczecin IronTEAM 1995 K20 79
00:31:03
00:30:39








1 79
61 19 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K40 81
00:32:36
00:30:48








1 81
62 86 Kowalkowska Beata Gryfino ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ 1983 K30



81
00:32:24
00:31:02




1 81
63 1384 Matuszewska Edyta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1977 K40





81
00:38:12
00:36:09


1 81
64 1140 Banucha Agata sZCZECIN 1969 K50

83
00:33:07
00:29:57






1 83
65 1386 Pawłowska Anna Szczecin Extreme Wolf 1979 K40





83
00:37:37
00:36:21


1 83
66 1291 BANDER-Kocoń Sylwia szczecin 1985 K30

84
00:33:12
00:30:05






1 84
67 1382 Jasińska Natalia Szczecin ExtremeWolf 1982 K30





84
00:37:37
00:36:21


1 84
68 1241 Stróżyk Karolina Poznań 2000 K20



85
00:33:11
00:31:58




1 85
69 1091 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1976 K40



91
00:34:03
00:32:47




1 91
70 1018 Grączewska Matylda Szczecin 1990 K30 93
00:31:42
00:31:25








1 93
71 1366 PIECUCH AGNIESZKA DOŁUJE STOWARZYSZENIE 1971 K50



94
00:34:30
00:33:13




1 94
72 81 Rudnik-Mijal Małgorzata Szczecin Zmęczeni na Starcie 1975 K40 95
00:33:19
00:31:39








1 95
73 1345 WIEŻEL HANNA SZCZECIN 1984 K30



97
00:35:08
00:33:53




1 97
74 87 Zielińska Grażyna Szczecin SKS HUSARIA 1980 K40



98
00:35:05
00:33:53




1 98
75 147 Michalczuk Karolina Szczecin 1988 K30 100
00:33:48
00:31:56








1 100
76 1277 Kopka Elżbieta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1963 K50

102
00:32:44
00:31:08






1 102
77 1341 Kaszuba Ewelina Sulęcin 2000 K20



103
00:36:00
00:34:44




1 103
78 1290 PLUTA ALEKSANDRA WARZYMICE 1980 K40

104
00:34:14
00:31:10






1 104
79 1213 RODAK-JEZIAK ADRIANA Mierzyn 1977 K40 104
00:34:38
00:32:39








1 104
80 1067 Koziniec Ewelina Szczecin DRUŻYNA FILIPA 1978 K40 108
00:34:07
00:33:52








1 108
81 124 Seta Krysia Szczecin Bieg Korczaka 1986 K30

110
00:34:42
00:31:35






1 110
82 1316 Duma Małgorzata Warzymice Kobiece Bieganie 1972 K40

111
00:35:02
00:31:56






1 111
83 1237 Łukasiewicz Agnieszka Gryfino KB HERMES GRYFINO 1976 K40

112
00:33:45
00:32:06






1 112
84 1244 BALICKA WIOLETTA Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1973 K40



113
00:41:16
00:39:07




1 113
85 1245 Klym - Malinowska Karolina Mierzyn GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1983 K30

117
00:33:56
00:32:19






1 117
86 1227 MALCHEREK PAULINA SZCZECIN 1988 K30 118
00:37:38
00:35:48








1 118
87 1372 BILSKA MARTA MIESZYN HUSARIA 1982 K30



118
00:45:14
00:43:10




1 118
88 1371 MARYNKA ANNA SZCZECIN 1960 K60



119
00:45:15
00:43:10




1 119
89 1251 Kowalczyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1981 K40

121
00:34:36
00:32:59






1 121
90 1378 KUBIŃSKA MAŁGORZATA SZCZECIN 1980 K40



122
00:45:23
00:44:04




1 122
91 1376 PIEŃKOWSKA KATARZYNA SZCZECIN 1992 K20



123
00:45:26
00:44:06




1 123
92 1283 KRÓL HANNA SZCZECIN 2005 K16

124
00:36:21
00:33:08






1 124
93 1269 Pająk Helena Szczecin 1995 K20

125
00:36:25
00:33:12






1 125
94 1112 Garba Agnieszka Bezrzecze NN Szczecin 1976 K40 129
00:41:44
00:39:56








1 129
95 217 Łuczak Urszula Szczecin NN Szczecin 1978 K40 130
00:41:44
00:39:57








1 130
96 1281 Król Beata Szczecin 1976 K40

133
00:38:04
00:34:51






1 133
97 q 1320 Suleja Joanna Stargard szwla 1960 K60

135
00:37:17
00:35:28






1 135
98 209 Dzik Joanna Szczecin 2001 K20 136
00:44:49
00:43:12








1 136
99 1293 JANOWSKA NATALIA SZCZECIN 1985 K30

137
00:39:08
00:35:56






1 137
100 1056 Pokrzywińska Celina Widuchowa Siostry sąsiadki 1985 K30 137
00:45:46
00:43:50








1 137
101 1168 DUSZA ANNA SZCZECIN SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO 1969 K50 139
00:46:49
00:44:51








1 139
102 287 Kuchalska Marta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1974 K40 140
00:46:52
00:44:53








1 140
103 1322 JACHIM-SZUBA MAGDALENA SZCZECIN 1978 K40

145
00:41:26
00:38:14






1 145
104 294 Matias Joanna Szczecin Szczecinskie Centrum Treningu Personalnego 1974 K40 145
00:58:21
00:56:23








1 145
105 1285 Wojciechowska-Wojnar Anna Szczecin 1969 K50

148
00:42:30
00:39:17






1 148
106 1036 Bagińska Monika Szczecin 1976 K40

153
00:44:01
00:40:53






1 153

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni