Szczecin

Klasyfikacja generalna 2021/2022

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Q 9 Grzywaczewska Justyna Warszawa CITY TRAIL Team 1988 K30

1
00:20:38
00:20:36
1
00:20:24
00:20:21
1
00:20:26
00:20:24
1
00:20:05
00:20:05
4 3
2 Q 14 Kowalik Ewelina Świebodzin Fizjobiegacze Szczecin 1991 K30 1
00:20:28
00:20:26
2
00:20:51
00:20:49
2
00:20:47
00:20:45


3
00:22:17
00:22:17
4 5
3 Q 249 Jahnz Karolina Stargard Go2tri 1984 K30 2
00:21:12
00:21:10
3
00:21:02
00:20:59
3
00:21:32
00:21:28
2
00:21:34
00:21:31
2
00:21:03
00:21:02
5 6
4 q 1069 Borowska Karolina Pucice Puszczyk Bukowy/MoniaGym 1986 K30 3
00:22:21
00:22:17


4
00:22:25
00:22:20
3
00:22:45
00:22:42
4
00:22:37
00:22:36
4 10
5 q 52 Jacukowicz Monika Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1982 K30 5
00:23:30
00:23:19
5
00:23:21
00:23:14
5
00:22:58
00:22:55




3 15
6 263 Droździel Magdalena Gryfino KB HERMES GRYFINO 1986 K30 6
00:24:55
00:24:50
6
00:24:15
00:24:06
6
00:23:41
00:23:35




3 18
7 q 12 Grzegórzek Paulina Szczecin RAZ Szczecin 1987 K30 4
00:23:10
00:22:51
9
00:25:00
00:24:57
7
00:24:08
00:24:03




3 20
8 1002 Kozubowska Agnieszka Szczecin 1984 K30 9
00:25:26
00:25:05
7
00:24:42
00:24:32
8
00:24:36
00:24:30
6
00:25:12
00:25:05
8
00:25:41
00:25:35
5 21
9 131 Trojga Karolina Szczecin RunFourFun 1983 K30 7
00:25:11
00:24:54
13
00:26:38
00:26:25
9
00:25:17
00:25:17
7
00:25:38
00:25:32


4 23
10 44 Prokop Agata Szczecin RunFourFun 1989 K30 17
00:27:42
00:27:33
8
00:24:56
00:24:50


4
00:24:20
00:24:16
12
00:31:06
00:27:20
4 24
11 62 Szczepaniak Iwona Szczecin 1984 K30 10
00:26:28
00:26:14
10
00:25:36
00:25:27
10
00:25:30
00:25:21


5
00:25:35
00:25:29
4 25
12 229 Wójcik Katarzyna Dobra Fizjobiegacze Szczecin 1982 K30

35
00:32:14
00:29:10
18
00:28:00
00:26:55
8
00:26:19
00:26:04
6
00:25:39
00:25:31
4 32
13 120 Doleżek Agnieszka Szczecin Fehlau Run Team and Friends 1982 K30

14
00:28:05
00:26:26
12
00:26:34
00:25:27
17
00:30:59
00:29:39
7
00:25:42
00:25:33
4 33
14 1208 Milewska Edyta Szczecin Wy-Biegani Szczecin 1988 K30 12
00:28:29
00:26:40
24
00:28:04
00:27:52
23
00:29:00
00:27:45
11
00:29:30
00:27:27
11
00:28:00
00:26:53
5 34
15 1001 Pawłowska-Zalejska Justyna Szczecin 1984 K30 11
00:26:43
00:26:31
11
00:26:18
00:26:09
13
00:26:38
00:25:32




3 35
16 1182 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 16
00:27:31
00:27:26
16
00:27:02
00:26:56
16
00:26:52
00:26:46
10
00:27:27
00:27:17
10
00:26:49
00:26:43
5 36
17 235 Piersińska Małgorzata Szczecin RAZ Szczecin 1986 K30

18
00:28:46
00:27:10
14
00:26:41
00:25:35
5
00:26:07
00:25:04


3 37
18 1193 Trofimova Victoria Szczecin Running Red Squirrel 1986 K30 19
00:28:02
00:27:48
36
00:31:06
00:29:27
19
00:28:06
00:26:56
9
00:26:22
00:26:11
26
00:33:11
00:32:03
5 47
19 304 Zubrzycka Marta Szczecin K-Runners 1983 K30 13
00:28:47
00:27:09
17
00:28:44
00:27:10
17
00:27:59
00:26:53




3 47
20 184 Piecyk Katarzyna Szczecin 1985 K30 14
00:27:22
00:27:12
20
00:27:30
00:27:24
15
00:27:43
00:26:40




3 49
21 226 Tarnowska Joanna Szczecin GRYFUS Szczecin 1985 K30



27
00:29:20
00:29:09
14
00:29:07
00:28:57
13
00:28:22
00:28:16
3 54
22 1035 Nowak Kasia Szczecin 1990 K30 18
00:28:00
00:27:43
27
00:28:35
00:28:29


13
00:29:02
00:27:55


3 58
23 1031 Scherfenberg Katarzyna Szczecin 1987 K30 36
00:32:00
00:29:38
43
00:31:01
00:30:56
41
00:34:13
00:31:04
15
00:29:19
00:29:01
9
00:28:11
00:26:08
5 60
24 1131 Figiel Julia Grzędzice 1988 K30 21
00:28:22
00:28:05
23
00:29:40
00:27:44
22
00:28:43
00:27:34




3 66
25 1297 Górecka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30



37
00:31:19
00:30:05
18
00:29:51
00:29:41
14
00:28:28
00:28:19
3 69
26 1059 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30 24
00:29:51
00:28:16
31
00:30:23
00:28:47
38
00:31:54
00:30:41


15
00:29:33
00:28:23
4 70
27 1008 Sakowska-Carło Magda Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 25
00:30:01
00:28:27
26
00:30:04
00:28:29
24
00:29:43
00:28:39
21
00:31:41
00:30:35


4 70
28 1033 Szadokierska Anna Szczecin Anawa Tour 1983 K30 28
00:30:16
00:28:44
21
00:29:19
00:27:34




22
00:31:55
00:30:52
3 71
29 104 Natalczyk Ewelina Szczecin Bieg Korczaka 1985 K30 33
00:29:15
00:29:00
37
00:29:41
00:29:32
33
00:30:26
00:29:19
22
00:32:26
00:31:18
17
00:29:17
00:29:08
5 72
30 1108 Łopyta Lucyna Kozielice PYRZYCE BIEGAJĄ 1984 K30 20
00:27:58
00:27:51
25
00:28:33
00:28:24
28
00:29:19
00:29:09




3 73
31 1023 Dźwigał Magdalena Szczecin SKS Husaria 1982 K30 35
00:30:56
00:29:19
19
00:28:52
00:27:19
21
00:28:30
00:27:20




3 75
32 164 MIZIELINSKA DARIA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE Szczecin 1984 K30 32
00:30:47
00:28:56
52
00:37:44
00:34:35
25
00:30:17
00:29:01


18
00:30:21
00:29:11
4 75
33 1102 Czyczyn Angelika Szczecin 1984 K30 38
00:32:29
00:30:46
33
00:32:05
00:29:00
26
00:30:24
00:29:09


19
00:30:37
00:29:25
4 78
34 122 Dziuba Monika Szczecin 1982 K30 29
00:30:24
00:28:44
39
00:31:24
00:29:42
31
00:30:26
00:29:14


20
00:30:39
00:29:29
4 80
35 239 Seredyńska Magdalena Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski 1982 K30 45
00:34:54
00:33:01




19
00:32:05
00:30:00
16
00:30:20
00:29:02
3 80
36 195 Borkowska Zielke Magda MIERZYN Brak 1984 K30 31
00:30:39
00:28:56
29
00:31:46
00:28:41




21
00:31:08
00:29:56
3 81
37 211 Mytych Ilona Szczecin 1991 K30 47
00:35:50
00:33:54
47
00:35:23
00:32:11


12
00:28:58
00:27:48
25
00:31:16
00:31:16
4 84
38 1186 Wesołowska Paulina Police GRYFUS szczecin 1990 K30 39
00:31:19
00:30:57
38
00:31:17
00:29:39
32
00:30:21
00:29:16
16
00:30:23
00:29:17


4 86
39 281 Dobrowolska Aleksandra Szczecin Gryfus Szczecin 1986 K30 27
00:28:57
00:28:33
30
00:28:56
00:28:42
30
00:29:25
00:29:14




3 87
40 162 Iznerowicz Monika Szczecin WY-BIEGANI SZCZECIN 1984 K30 40
00:33:04
00:31:13
45
00:32:59
00:31:19
42
00:33:19
00:32:10
24
00:33:02
00:31:45
28
00:33:37
00:32:30
5 92
41 1302 Kolska Lena Szczecin Ruchowa Akademia Zdrowia 1989 K30

44
00:32:43
00:31:00
29
00:30:18
00:29:11
20
00:31:12
00:30:07


3 93
42 244 Adamczewska Anna Bezrzecze Wieczorne bieganie w Szczecinie 1986 K30 44
00:33:46
00:31:59
28
00:31:48
00:28:38




23
00:32:28
00:31:14
3 95
43 1139 Tryczyk Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30

41
00:32:16
00:30:36
36
00:30:59
00:29:38
23
00:32:30
00:31:22


3 100
44 268 Zakrzewska Sylwia Szczecin Bieg Korczaka 1986 K30 34
00:29:18
00:29:06
34
00:29:19
00:29:09
35
00:30:40
00:29:36




3 103
45 1338 Semczyszyn Magdalena Szczecin 1982 K30



46
00:36:01
00:34:44
29
00:38:17
00:36:12
29
00:37:22
00:36:07
3 104
46 1417 Bośko Paulina Szczecin Cmentarne Hieny 1990 K30



49
00:43:40
00:41:31
32
00:41:33
00:39:25
32
00:39:56
00:38:48
3 113
47 1414 Miklewicz Agata Szczecin Cmentarne Hieny 1991 K30



50
00:43:40
00:41:33
33
00:41:33
00:39:26
33
00:39:56
00:38:49
3 116
48 1235 Kowalska Joanna Gryfino -- 1985 K30

61
00:43:45
00:40:28


28
00:37:18
00:35:07
30
00:38:18
00:36:56
3 119
49 1250 Twardowska Karolina Szczecin 1986 K30

50
00:37:15
00:34:08
45
00:35:37
00:34:30
27
00:34:32
00:34:19


3 122
50 1042 Liwuś-Łapińska Joanna Szczecin Niezdiagnozowani w szale 1986 K30 60
01:01:30
00:59:27


52
00:55:15
00:53:06
39
00:59:20
00:57:12
35
00:53:49
00:52:30
4 126
51 186 Redlarska Anna Przecław Niezdiagnozowani w Szale 1983 K30 61
01:01:30
00:59:27


53
00:55:14
00:53:06
38
00:59:20
00:57:11
36
00:53:49
00:52:30
4 127
52 1249 Żukowska Joanna Szczecin 1988 K30 50
00:38:18
00:36:24
49
00:36:21
00:33:04


31
00:41:33
00:39:25


3 130
53 279 Bała Izabela Szczecin GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM 1985 K30 51
00:36:49
00:36:26
55
00:37:35
00:35:58
47
00:37:49
00:35:44
34
00:41:07
00:40:00


4 132
54 1027 MARKANICZ MARLENA Moskorzyn Niezdiagnozowani w szale 1982 K30 53
00:40:58
00:39:22
56
00:37:56
00:36:23




31
00:38:14
00:36:58
3 140
55 1157 Król Magdalena Szczecin Siostry Sąsiadki 1986 K30 55
00:43:14
00:41:08
58
00:41:10
00:37:50


36
00:47:04
00:44:57


3 149
56 242 Kieliszek Anna Wołczkowo Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 56
00:43:21
00:41:15
60
00:42:24
00:39:06




34
00:45:23
00:42:31
3 150
57 187 Woźniak Małgorzata Szczecin 1990 K30 52
00:39:09
00:37:34
59
00:38:16
00:38:01
44
00:35:01
00:33:54




3 155
58 43 Bondarczuk Michalina Szczecin 1985 K30 54
00:41:40
00:39:55
57
00:40:40
00:37:33
48
00:39:12
00:37:07




3 159

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 322 Ziółkowska Andżelika Gryfino Kb Hermes Gryfino 1991 K30 8
00:25:02
00:24:58


11
00:25:31
00:25:25




2 19
2 1096 Patyk Joanna Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1986 K30 15
00:28:50
00:27:18
12
00:26:27
00:26:18






2 27
3 1099 Baniak Joanna Stargard 1991 K30 23
00:28:19
00:28:07
15
00:28:02
00:26:28






2 38
4 1331 Andrukianiec Ilona Szczecin DPT RUN TEAM SZCZECIN 1982 K30

22
00:29:14
00:27:35
20
00:28:05
00:26:57




2 42
5 1300 Andrukianiec Ilona Szczecin DPT RUN TEAM SZCZECIN 1982 K30

22
00:29:14
00:27:35
20
00:28:05
00:26:57




2 42
6 168 Fedyszyn Anna Szczecin 1984 K30 22
00:28:21
00:28:06


39
00:32:03
00:30:53




2 61
7 252 Samek Zosia Szczecin 1990 K30 42
00:33:46
00:31:55






24
00:32:29
00:31:14
2 66
8 1043 Hawryluk Anna Szczecin Ampio Team 1991 K30

42
00:32:33
00:30:54




27
00:33:39
00:32:29
2 69
9 1052 Henke Agata Szczecin 1990 K30 46
00:33:23
00:33:06




26
00:34:55
00:33:43


2 72
10 1324 Majcherek Paulina Szczecin DPT 1988 K30

53
00:37:28
00:35:48


35
00:41:54
00:40:37


2 88
11 1114 Żuchowska Izabela Szczecin 1982 K30 58
00:45:46
00:43:50




37
00:47:04
00:44:58


2 95
12 102 Weber-Nowakowska Katarzyna Przęsocin 1986 K30 48
00:35:35
00:35:15
51
00:37:18
00:34:11






2 99
13 119 Chutkowska Katarzyna Szczecin 1984 K30 59
00:48:32
00:46:31
62
00:49:10
00:45:56






2 121
14 q 1270 Kamińska Agata Szczecin Kamiński Team 1985 K30

4
00:22:27
00:22:22






1 4
15 1404 Wojewoda Marcelina Szczecin 1990 K30





25
00:33:08
00:31:58


1 25
16 1163 Lednicka Lidia Skórzewo 1982 K30 26
00:30:10
00:28:31








1 26
17 137 Kardaś Anna Szczecin 1984 K30 30
00:30:29
00:28:53








1 30
18 1382 Jasińska Natalia Szczecin ExtremeWolf 1982 K30





30
00:37:37
00:36:21


1 30
19 1158 Przybylska Aleksandra Lipiany Lipiany 1983 K30

32
00:31:52
00:28:47






1 32
20 1368 Łuszczewska Agnieszka Szczecin 1984 K30



34
00:29:41
00:29:27




1 34
21 1097 GOŹLIŃSKA EWA SZCZECIN 1989 K30 37
00:30:02
00:29:51








1 37
22 1291 BANDER-Kocoń Sylwia szczecin 1985 K30

40
00:33:12
00:30:05






1 40
23 86 Kowalkowska Beata Gryfino ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ 1983 K30



40
00:32:24
00:31:02




1 40
24 1018 Grączewska Matylda Szczecin 1990 K30 41
00:31:42
00:31:25








1 41
25 147 Michalczuk Karolina Szczecin 1988 K30 43
00:33:48
00:31:56








1 43
26 1345 WIEŻEL HANNA SZCZECIN 1984 K30



43
00:35:08
00:33:53




1 43
27 124 Seta Krysia Szczecin Bieg Korczaka 1986 K30

46
00:34:42
00:31:35






1 46
28 1245 Klym - Malinowska Karolina Mierzyn GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1983 K30

48
00:33:56
00:32:19






1 48
29 1227 MALCHEREK PAULINA SZCZECIN 1988 K30 49
00:37:38
00:35:48








1 49
30 1372 BILSKA MARTA MIESZYN HUSARIA 1982 K30



51
00:45:14
00:43:10




1 51
31 1293 JANOWSKA NATALIA SZCZECIN 1985 K30

54
00:39:08
00:35:56






1 54
32 1056 Pokrzywińska Celina Widuchowa Siostry sąsiadki 1985 K30 57
00:45:46
00:43:50








1 57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni