z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:11
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:14
3 238 SMOLIŃSKI DOMINIK Przedszkole 109 2013 M 00:01:17
4 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:21
5 236 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:22
6 27 SICIŃSKI WIKTOR Przedszkole Stumilowy Las 2013 M 00:01:24
7 226 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:24
8 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:24
9 224 URAMEK KAJETAN 2013 M 00:01:27
10 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:30
11 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:31
12 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
13 205 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:33
14 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:33
15 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:34
16 222 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:36
17 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:38
18 31 MARKOWSKI FRANCISZEK wesoła kraina 2013 M 00:01:39
19 232 SOBIEGRAJ MILENA 2013 K 00:01:40
20 227 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:43
21 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:44
22 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:45
23 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:48
24 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:49
25 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:51
26 217 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:54
27 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:55
28 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:01
29 231 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole 125 2014 M 00:02:03
30 239 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:08
31 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:08
32 229 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:11
33 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:16
34 219 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:17
35 225 URAMEK GUSTAW 2015 M 00:02:28
36 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:31
37 228 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:34
38 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:35
39 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:03:05
40 220 SOŁDAN OLAF 2016 M 00:03:05
41 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:03:06
42 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:15
43 28 PIERON KRZYSZTOF Przedszkole Króla Maciusia I 2015 M 00:03:17
44 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:03:19
45 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:03:25
46 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:57
47 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:03
48 32 GALA IDA 2016 K 00:05:05
49 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:05:08
PK 237 KOSIŃSKA ZOSIA GRUPA DBK WROCŁAW 2014 K 00:01:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:02
2 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:05
3 208 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:05
4 211 ZOGA JAKUB KLUB SP 22 2011 M 00:01:08
5 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:08
6 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:09
7 220 ŁOMNICKI SEBASTIAN 2011 M 00:01:11
8 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:12
9 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:13
10 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:13
11 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
12 24 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:14
13 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:15
14 50 SOBCZAK ADAM SP1 BRZEG DOLNY 2011 M 00:01:15
15 239 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:16
16 16 KUBCZAK ŁUCJA SP 25 Wrocław 2011 K 00:01:16
17 244 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:17
18 238 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:19
19 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:19
20 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:19
21 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:20
22 218 ADAMUS MICHAŁ SP 22 2011 M 00:01:21
23 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:21
24 46 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:22
25 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:22
26 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:23
27 236 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:23
28 243 SZEGLOWSKA OLIWIA Przedszkole Nr 68 2012 K 00:01:24
29 224 KIELAR ALAN 2012 M 00:01:24
30 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:25
31 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:25
32 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:28
33 240 OSKROBA MICHAŁ 2012 M 00:01:29
34 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:30
35 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:31
36 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:33
37 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:34
38 210 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:35
39 245 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:37
40 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:38
41 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:41
42 233 KIELAR LAURA 2012 K 00:01:43
43 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:44
44 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:45
45 237 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:46
46 246 KOSIŃSKA HANNA GRUPA DBK WROCŁAW 2012 K 00:01:48
47 23 CIEŚLA BARTOSZ GRUPA DBK OPOLE 2012 M 00:02:00
PK 22 CIEŚLA BARBARA GRUPA DBK OPOLE 2012 K 00:04:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 123 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:04
2 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:05
3 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:06
4 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:11
5 104 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:20
6 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:20
7 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:25
8 122 MOJKA STANISŁAW SP 3 2009 M 00:02:26
9 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:27
10 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:28
11 4 BARTOSIK KOSMA Night Runners Wrocław Kids 2010 M 00:02:28
12 116 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:30
13 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:31
14 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:32
15 125 SMOLIŃSKA DARIA SP 1 2010 K 00:02:33
16 23 KUBCZAK DANIEL SP 25 Wrocław 2010 M 00:02:33
17 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:34
18 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:34
19 115 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:35
20 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:35
21 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:36
22 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:36
23 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:37
24 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:37
25 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:37
26 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:38
27 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:38
28 121 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:38
29 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:39
30 114 NOCKO KAMILA Sp 22 2009 K 00:02:41
31 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:42
32 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:42
33 108 LICHOTA TYMEK SP 44 2010 M 00:02:45
34 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:46
35 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:46
36 111 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:46
37 120 GAŁKA BARTOSZ SP 80 2009 M 00:02:47
38 52 ZENTKOWSKA ZUZANNA SP 20 2010 K 00:02:47
39 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:53
40 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:53
41 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:54
42 32 PIERON PIOTR Szkoła Primus 2009 M 00:02:54
43 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:02:57
44 13 KOZŁOWSKA EMILIA 2009 K 00:02:58
45 30 SICIŃSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 22 2010 K 00:03:00
46 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:03:04
47 131 KLINTCEVICZ ALEKSANDRA GRUPA DBK WROCŁAW 2010 K 00:03:04
48 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:03:04
49 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:12
50 124 SZCZERBA KONRAD SP 83 Wrocław 2010 M 00:03:13
51 106 SZCZERBIŃSKA MARTA SP nr 21 2009 K 00:03:16
52 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:18
53 129 HOŁDYŃSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 M 00:03:25
54 127 HOŁDYŃSKA AGNIESZKA GRUPA DBK WROCŁAW 2010 K 00:03:59

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:07
2 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:33
3 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:35
4 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:05:38
5 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:39
6 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:42
7 106 KARPIAK BARTOSZ SP 5 Bolesławiec 2007 M 00:05:43
8 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:05:48
9 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:48
10 111 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:53
11 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:03
12 132 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:06
13 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:07
14 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:10
15 130 ŁAKOMY SZYMON SP 65 Wrocław 2007 M 00:06:11
16 113 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:12
17 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:14
18 122 KOCIUBA WIKTOR MKS MOS Wrocław 2008 M 00:06:22
19 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:22
20 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:25
21 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:27
22 108 WELLER MIKA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:33
23 124 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:36
24 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:42
25 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
26 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:52
27 48 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:53
28 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:54
29 128 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:06:54
30 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:06:55
31 41 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:07:00
32 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:05
33 11 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:09
34 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:10
35 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:21
36 120 KRÓLIKOWSKA KAJA SP 53 2008 K 00:07:22
37 115 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:23
38 123 MASŁOWSKA JULIA SP 93 2008 K 00:07:27
39 110 ŁOMNICKA HANNA SP 65 2006 K 00:07:31
40 105 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:32
41 101 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:40
42 109 KOZLO IDA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:44
43 126 KŁOŚ KACPER SP 93 2008 M 00:07:45
44 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:07:50
45 129 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:07:56
46 125 MARCINIAK WERON SP 93 2007 M 00:07:59
47 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:05
48 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:08:08
49 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:15
50 127 ŁADOWSKI KACPER 2008 M 00:08:37
51 131 KIELIBA NIKOLA SP 77 2007 K 00:08:37
PK 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:02:40
PK 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:02:41

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 321 MAJEWSKI ADAM SP 5 Parasol 2004 M 00:08:06
2 320 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:08:59
3 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:39
4 302 KRUPA URSZULA 2004 K 00:09:45
5 315 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:51
6 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:09:56
7 209 ŁOZIŃSKI MIKOŁAJ Parasol 2005 M 00:10:05
8 312 MOCEK JAKUB Wolves Cross Country 2004 M 00:10:06
9 317 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA 2005 K 00:10:08
10 318 SZCZERBA KONRAD SP 83 Wrocław 2010 M 00:10:09
11 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:10:13
12 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:14
13 308 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:17
14 206 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:10:18
15 222 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:10:43
16 314 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:10:44
17 310 KRAWIEC LAURA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:48
18 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:11:07
19 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:11
20 319 DOROŻYŃSKA JOANNA SP 4 w Namyslowie 2004 K 00:11:18
21 322 KOSIOR JULIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:11:26
22 214 RUTKOWSKA PAULINA WLKS Wrocław 2005 K 00:11:26
23 213 RUTKOWSKA NATALIA WLKS Wrocław 2004 K 00:11:43
24 323 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:12:21
25 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:12:31
26 216 JELIŃSKI JAN NOA - Run Your Life 2004 M 00:15:31
27 219 ROMANOWSKA OLIWIA 2004 K 00:16:05
28 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:16:06
PK 306 ZINCZENKO ZUZANNA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:09:04
PK 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:05:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni