Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:11
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:14
3 238 SMOLIŃSKI DOMINIK Przedszkole 109 2013 M 00:01:17
4 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:21
5 236 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:22
6 27 SICIŃSKI WIKTOR Przedszkole Stumilowy Las 2013 M 00:01:24
7 226 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:24
8 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:24
9 224 URAMEK KAJETAN 2013 M 00:01:27
10 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:30
11 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:31
12 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
13 205 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:33
14 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:33
15 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:34
16 222 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:36
17 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:38
18 31 MARKOWSKI FRANCISZEK wesoła kraina 2013 M 00:01:39
19 232 SOBIEGRAJ MILENA 2013 K 00:01:40
20 227 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:43
21 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:44
22 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:45
23 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:48
24 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:49
25 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:51
26 217 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:54
27 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:55
28 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:01
29 231 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole 125 2014 M 00:02:03
30 239 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:08
31 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:08
32 229 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:11
33 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:16
34 219 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:17
35 225 URAMEK GUSTAW 2015 M 00:02:28
36 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:31
37 228 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:34
38 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:35
39 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:03:05
40 220 SOŁDAN OLAF 2016 M 00:03:05
41 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:03:06
42 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:15
43 28 PIERON KRZYSZTOF Przedszkole Króla Maciusia I 2015 M 00:03:17
44 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:03:19
45 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:03:25
46 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:57
47 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:03
48 32 GALA IDA 2016 K 00:05:05
49 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:05:08
PK 237 KOSIŃSKA ZOSIA GRUPA DBK WROCŁAW 2014 K 00:01:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni