Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:02
2 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:05
3 208 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:05
4 211 ZOGA JAKUB KLUB SP 22 2011 M 00:01:08
5 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:08
6 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:09
7 220 ŁOMNICKI SEBASTIAN 2011 M 00:01:11
8 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:12
9 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:13
10 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:13
11 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
12 24 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:14
13 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:15
14 50 SOBCZAK ADAM SP1 BRZEG DOLNY 2011 M 00:01:15
15 239 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:16
16 16 KUBCZAK ŁUCJA SP 25 Wrocław 2011 K 00:01:16
17 244 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:17
18 238 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:19
19 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:19
20 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:19
21 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:20
22 218 ADAMUS MICHAŁ SP 22 2011 M 00:01:21
23 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:21
24 46 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:22
25 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:22
26 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:23
27 236 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:23
28 243 SZEGLOWSKA OLIWIA Przedszkole Nr 68 2012 K 00:01:24
29 224 KIELAR ALAN 2012 M 00:01:24
30 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:25
31 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:25
32 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:28
33 240 OSKROBA MICHAŁ 2012 M 00:01:29
34 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:30
35 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:31
36 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:33
37 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:34
38 210 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:35
39 245 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:37
40 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:38
41 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:41
42 233 KIELAR LAURA 2012 K 00:01:43
43 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:44
44 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:45
45 237 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:46
46 246 KOSIŃSKA HANNA GRUPA DBK WROCŁAW 2012 K 00:01:48
47 23 CIEŚLA BARTOSZ GRUPA DBK OPOLE 2012 M 00:02:00
PK 22 CIEŚLA BARBARA GRUPA DBK OPOLE 2012 K 00:04:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni