Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 238 SMOLIŃSKI DOMINIK Przedszkole 109 2013 M 00:01:17
2 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:21
3 236 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:22
4 27 SICIŃSKI WIKTOR Przedszkole Stumilowy Las 2013 M 00:01:24
5 224 URAMEK KAJETAN 2013 M 00:01:27
6 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:30
7 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
8 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:33
9 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:34
10 222 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:36
11 31 MARKOWSKI FRANCISZEK wesoła kraina 2013 M 00:01:39
12 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:45
13 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:48
14 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:01
15 231 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole 125 2014 M 00:02:03
16 239 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:08
17 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:08
18 225 URAMEK GUSTAW 2015 M 00:02:28
19 220 SOŁDAN OLAF 2016 M 00:03:05
20 28 PIERON KRZYSZTOF Przedszkole Króla Maciusia I 2015 M 00:03:17

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:02
2 208 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:05
3 211 ZOGA JAKUB KLUB SP 22 2011 M 00:01:08
4 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:08
5 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:09
6 220 ŁOMNICKI SEBASTIAN 2011 M 00:01:11
7 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:12
8 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:13
9 24 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:14
10 50 SOBCZAK ADAM SP1 BRZEG DOLNY 2011 M 00:01:15
11 239 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:16
12 238 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:19
13 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:19
14 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:20
15 218 ADAMUS MICHAŁ SP 22 2011 M 00:01:21
16 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:21
17 46 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:22
18 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:22
19 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:23
20 224 KIELAR ALAN 2012 M 00:01:24
21 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:25
22 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:25
23 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:28
24 240 OSKROBA MICHAŁ 2012 M 00:01:29
25 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:30
26 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:31
27 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:33
28 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:34
29 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:44
30 23 CIEŚLA BARTOSZ GRUPA DBK OPOLE 2012 M 00:02:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 123 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:04
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:06
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:11
4 104 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:20
5 122 MOJKA STANISŁAW SP 3 2009 M 00:02:26
6 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:27
7 4 BARTOSIK KOSMA Night Runners Wrocław Kids 2010 M 00:02:28
8 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:31
9 23 KUBCZAK DANIEL SP 25 Wrocław 2010 M 00:02:33
10 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:34
11 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:34
12 115 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:35
13 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:36
14 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:37
15 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:38
16 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:38
17 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:39
18 108 LICHOTA TYMEK SP 44 2010 M 00:02:45
19 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:46
20 120 GAŁKA BARTOSZ SP 80 2009 M 00:02:47
21 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:53
22 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:53
23 32 PIERON PIOTR Szkoła Primus 2009 M 00:02:54
24 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:03:04
25 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:03:04
26 124 SZCZERBA KONRAD SP 83 Wrocław 2010 M 00:03:13
27 129 HOŁDYŃSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 M 00:03:25

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:33
2 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:39
3 106 KARPIAK BARTOSZ SP 5 Bolesławiec 2007 M 00:05:43
4 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:05:48
5 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:03
6 132 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:06
7 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:10
8 130 ŁAKOMY SZYMON SP 65 Wrocław 2007 M 00:06:11
9 113 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:12
10 122 KOCIUBA WIKTOR MKS MOS Wrocław 2008 M 00:06:22
11 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:22
12 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:25
13 108 WELLER MIKA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:33
14 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:42
15 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:52
16 128 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:06:54
17 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:06:55
18 11 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:09
19 126 KŁOŚ KACPER SP 93 2008 M 00:07:45
20 125 MARCINIAK WERON SP 93 2007 M 00:07:59
21 127 ŁADOWSKI KACPER 2008 M 00:08:37
PK 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:02:41

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 321 MAJEWSKI ADAM SP 5 Parasol 2004 M 00:08:06
2 320 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:08:59
3 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:39
4 315 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:51
5 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:09:56
6 209 ŁOZIŃSKI MIKOŁAJ Parasol 2005 M 00:10:05
7 312 MOCEK JAKUB Wolves Cross Country 2004 M 00:10:06
8 318 SZCZERBA KONRAD SP 83 Wrocław 2010 M 00:10:09
9 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:10:13
10 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:14
11 222 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:10:43
12 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:11:07
13 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:11
14 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:12:31
15 216 JELIŃSKI JAN NOA - Run Your Life 2004 M 00:15:31
PK 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:05:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni