Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 123 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:04
2 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:05
3 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:06
4 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:11
5 104 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:20
6 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:20
7 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:25
8 122 MOJKA STANISŁAW SP 3 2009 M 00:02:26
9 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:27
10 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:28
11 4 BARTOSIK KOSMA Night Runners Wrocław Kids 2010 M 00:02:28
12 116 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:30
13 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:31
14 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:32
15 125 SMOLIŃSKA DARIA SP 1 2010 K 00:02:33
16 23 KUBCZAK DANIEL SP 25 Wrocław 2010 M 00:02:33
17 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:34
18 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:34
19 115 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:35
20 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:35
21 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:36
22 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:36
23 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:37
24 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:37
25 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:37
26 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:38
27 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:38
28 121 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:38
29 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:39
30 114 NOCKO KAMILA Sp 22 2009 K 00:02:41
31 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:42
32 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:42
33 108 LICHOTA TYMEK SP 44 2010 M 00:02:45
34 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:46
35 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:46
36 111 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:46
37 120 GAŁKA BARTOSZ SP 80 2009 M 00:02:47
38 52 ZENTKOWSKA ZUZANNA SP 20 2010 K 00:02:47
39 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:53
40 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:53
41 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:54
42 32 PIERON PIOTR Szkoła Primus 2009 M 00:02:54
43 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:02:57
44 13 KOZŁOWSKA EMILIA 2009 K 00:02:58
45 30 SICIŃSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 22 2010 K 00:03:00
46 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:03:04
47 131 KLINTCEVICZ ALEKSANDRA GRUPA DBK WROCŁAW 2010 K 00:03:04
48 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:03:04
49 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:12
50 124 SZCZERBA KONRAD SP 83 Wrocław 2010 M 00:03:13
51 106 SZCZERBIŃSKA MARTA SP nr 21 2009 K 00:03:16
52 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:18
53 129 HOŁDYŃSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 M 00:03:25
54 127 HOŁDYŃSKA AGNIESZKA GRUPA DBK WROCŁAW 2010 K 00:03:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni