Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:11
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:14
3 226 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:24
4 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:24
5 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:31
6 205 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:33
7 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:38
8 232 SOBIEGRAJ MILENA 2013 K 00:01:40
9 227 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:43
10 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:44
11 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:49
12 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:51
13 217 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:54
14 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:55
15 229 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:11
16 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:16
17 219 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:17
18 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:31
19 228 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:34
20 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:35
21 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:03:05
22 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:03:06
23 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:15
24 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:03:19
25 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:03:25
26 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:57
27 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:03
28 32 GALA IDA 2016 K 00:05:05
29 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:05:08
PK 237 KOSIŃSKA ZOSIA GRUPA DBK WROCŁAW 2014 K 00:01:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:05
2 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:13
3 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
4 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:15
5 16 KUBCZAK ŁUCJA SP 25 Wrocław 2011 K 00:01:16
6 244 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:17
7 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:19
8 236 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:23
9 243 SZEGLOWSKA OLIWIA Przedszkole Nr 68 2012 K 00:01:24
10 210 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:35
11 245 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:37
12 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:38
13 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:41
14 233 KIELAR LAURA 2012 K 00:01:43
15 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:45
16 237 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:46
17 246 KOSIŃSKA HANNA GRUPA DBK WROCŁAW 2012 K 00:01:48
PK 22 CIEŚLA BARBARA GRUPA DBK OPOLE 2012 K 00:04:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:05
2 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:20
3 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:25
4 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:28
5 116 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:30
6 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:32
7 125 SMOLIŃSKA DARIA SP 1 2010 K 00:02:33
8 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:35
9 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:36
10 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:37
11 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:37
12 121 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:38
13 114 NOCKO KAMILA Sp 22 2009 K 00:02:41
14 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:42
15 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:42
16 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:46
17 111 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:46
18 52 ZENTKOWSKA ZUZANNA SP 20 2010 K 00:02:47
19 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:54
20 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:02:57
21 13 KOZŁOWSKA EMILIA 2009 K 00:02:58
22 30 SICIŃSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 22 2010 K 00:03:00
23 131 KLINTCEVICZ ALEKSANDRA GRUPA DBK WROCŁAW 2010 K 00:03:04
24 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:12
25 106 SZCZERBIŃSKA MARTA SP nr 21 2009 K 00:03:16
26 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:18
27 127 HOŁDYŃSKA AGNIESZKA GRUPA DBK WROCŁAW 2010 K 00:03:59

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:07
2 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:35
3 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:05:38
4 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:42
5 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:48
6 111 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:53
7 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:07
8 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:14
9 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:27
10 124 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:36
11 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
12 48 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:53
13 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:54
14 41 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:07:00
15 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:05
16 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:10
17 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:21
18 120 KRÓLIKOWSKA KAJA SP 53 2008 K 00:07:22
19 115 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:23
20 123 MASŁOWSKA JULIA SP 93 2008 K 00:07:27
21 110 ŁOMNICKA HANNA SP 65 2006 K 00:07:31
22 105 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:32
23 101 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:40
24 109 KOZLO IDA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:44
25 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:07:50
26 129 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:07:56
27 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:05
28 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:08:08
29 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:15
30 131 KIELIBA NIKOLA SP 77 2007 K 00:08:37
PK 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:02:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 KRUPA URSZULA 2004 K 00:09:45
2 317 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA 2005 K 00:10:08
3 308 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:17
4 206 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:10:18
5 314 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:10:44
6 310 KRAWIEC LAURA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:48
7 319 DOROŻYŃSKA JOANNA SP 4 w Namyslowie 2004 K 00:11:18
8 322 KOSIOR JULIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:11:26
9 214 RUTKOWSKA PAULINA WLKS Wrocław 2005 K 00:11:26
10 213 RUTKOWSKA NATALIA WLKS Wrocław 2004 K 00:11:43
11 323 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:12:21
12 219 ROMANOWSKA OLIWIA 2004 K 00:16:05
13 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:16:06
PK 306 ZINCZENKO ZUZANNA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:09:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni