Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

17.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:07
2 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:33
3 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:35
4 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:05:38
5 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:39
6 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:42
7 106 KARPIAK BARTOSZ SP 5 Bolesławiec 2007 M 00:05:43
8 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:05:48
9 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:48
10 111 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:53
11 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:03
12 132 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:06
13 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:07
14 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:10
15 130 ŁAKOMY SZYMON SP 65 Wrocław 2007 M 00:06:11
16 113 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:12
17 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:14
18 122 KOCIUBA WIKTOR MKS MOS Wrocław 2008 M 00:06:22
19 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:22
20 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:25
21 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:27
22 108 WELLER MIKA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:33
23 124 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:36
24 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:42
25 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
26 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:52
27 48 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:53
28 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:54
29 128 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:06:54
30 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:06:55
31 41 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:07:00
32 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:05
33 11 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:09
34 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:10
35 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:21
36 120 KRÓLIKOWSKA KAJA SP 53 2008 K 00:07:22
37 115 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:23
38 123 MASŁOWSKA JULIA SP 93 2008 K 00:07:27
39 110 ŁOMNICKA HANNA SP 65 2006 K 00:07:31
40 105 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:32
41 101 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:40
42 109 KOZLO IDA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:44
43 126 KŁOŚ KACPER SP 93 2008 M 00:07:45
44 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:07:50
45 129 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:07:56
46 125 MARCINIAK WERON SP 93 2007 M 00:07:59
47 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:05
48 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:08:08
49 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:15
50 127 ŁADOWSKI KACPER 2008 M 00:08:37
51 131 KIELIBA NIKOLA SP 77 2007 K 00:08:37
PK 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:02:40
PK 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:02:41

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni