z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:12
2 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:16
3 216 SMOLIŃSKI DOMINIK Przedszkole 109 2013 M 00:01:17
4 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:22
5 205 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:25
6 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:25
7 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:26
8 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:27
9 27 SICIŃSKI WIKTOR Przedszkole Stumilowy Las 2013 M 00:01:27
10 44 HERMANSEN EMMA Tupiące Jeżyki 2013 K 00:01:28
11 220 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:29
12 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
13 22 RZATKIEWICZ WIKTOR Publiczne Przedszkole Prymusek II 2013 M 00:01:32
14 218 SYGIT JULIA Przedszkole nr20 2013 K 00:01:32
15 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:33
16 207 SROKA ALICJA Tupiące Jeżyki 2013 K 00:01:33
17 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:35
18 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:01:35
19 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:36
20 31 MARKOWSKI FRANCISZEK wesoła kraina 2013 M 00:01:36
21 21 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:01:37
22 17 POZNAŃSKI TYMON Przedszkole 68 2013 M 00:01:37
23 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:38
24 209 PRAGŁOWSKI TOMASZ Tupiące Jeżyki 2013 M 00:01:39
25 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:41
26 213 ŁUĆ MICHAŁ Przedszkole 25 Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:41
27 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:43
28 212 WIŚNIEWSKA ZOFIA Przedszkole 2014 K 00:01:44
29 206 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:45
30 46 BARANOWSKI FABIAN 2013 M 00:01:54
31 219 BOREK EMILIA 2014 K 00:01:54
32 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:58
33 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:01:58
34 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:59
35 203 CISŁO MACIEJ Przedszkole "To tutaj" 2014 M 00:01:59
36 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:00
37 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:01
38 201 MIARA NATALIA Przedszkole nr 20 Wrocław 2014 K 00:02:02
39 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:02
40 16 POZNAŃSKA IGA Przedszkole 1 2015 K 00:02:03
41 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:09
42 210 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:02:13
43 204 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:14
44 10 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:02:15
45 217 STASZAK MARTYNA Przedszkole nr 27 2015 K 00:02:18
46 202 CISŁO ALEKSANDRA Przedszkole "To tutaj" 2013 K 00:02:19
47 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:24
48 28 PIERON KRZYSZTOF Przedszkole Króla Maciusia I 2015 M 00:02:32
49 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:33
50 7 CHLEBOWSKA MARIA 2015 K 00:02:36
51 214 ŁUĆ PIOTR Przedszkole 25 Slowiańskie Maluchy 2015 M 00:02:39
52 211 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:40
53 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:00
54 45 HERMANSEN OSKAR Tupiące Jeżyki 2015 M 00:03:01
55 208 SROKA WOJTEK Złote Krople 2016 M 00:03:02
56 215 CHRAPOWICKI FILIP 2016 M 00:03:05
57 26 GÓRALEWICZ APOLONIA Elephate Running Team 2015 K 00:03:13
58 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:22
59 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:36
60 32 GALA IDA 2016 K 00:03:45
61 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:32
62 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:05:58
63 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:06:24

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:02
2 201 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:05
3 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:05
4 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:06
5 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:07
6 207 ZOGA JAKUB KLUB SP 22 2011 M 00:01:08
7 210 STASZAK TOMEK SP 66 2011 M 00:01:09
8 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:10
9 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:11
10 24 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:11
11 212 OSKROBA MICHAŁ 2012 M 00:01:12
12 209 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:13
13 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:14
14 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
15 214 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:17
16 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:14
17 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:17
18 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:15
19 203 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:17
20 42 KUSAL PIOTR szkola podstawowa nr 22 ul.karpnicka wroclaw 2011 M 00:01:15
21 16 KUBCZAK ŁUCJA SP 25 Wrocław 2011 K 00:01:17
22 204 SHUMARA ANASTASIIA ZSP 16 2011 K 00:01:15
23 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:18
24 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:16
25 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:18
26 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:16
27 211 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:19
28 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:20
29 205 SHUMARA ANNA ZSP 16 2011 K 00:01:20
30 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:21
31 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:21
32 206 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:22
33 12 ADAMUS MICHAŁ SP 22 2011 M 00:01:23
34 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:24
35 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:24
36 213 KUREK JAGODA Chojrak Team Wrocław 2011 K 00:01:25
37 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:26
38 18 PAŃCZYK JAKUB SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:26
39 14 KIELAR ALAN 2012 M 00:01:27
40 202 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:28
41 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:31
42 15 KIELAR LAURA 2012 K 00:01:34
43 20 ROKICKA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:34
44 11 PIĘTA FILIP Grupa Pana Tolka 2012 M 00:01:35
45 208 SZEGLOWSKA OLIWIA Przedszkole Nr 68 2012 K 00:01:35
46 4 RATAŃSKI KUBA SP22 Wrocław 2011 M 00:01:39
47 1070 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:41
48 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:41
49 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:42
50 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:48

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 115 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:02
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:04
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:06
4 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:08
5 101 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:13
6 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:14
7 48 SOŁTYS TYMEK 2010 M 00:02:14
8 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:15
9 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:16
10 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:17
11 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:20
12 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:20
13 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:21
14 41 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:23
15 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:24
16 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:24
17 0
104*
BOROCH NIKODEM SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:25
18 108 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:26
19 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:27
20 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:28
21 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:28
22 111 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:29
23 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:30
24 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:30
25 114 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:30
26 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:30
27 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:31
28 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:32
29 109 SMOLIŃSKA DARIA SP 1 2010 K 00:02:33
30 23 KUBCZAK DANIEL SP 25 Wrocław 2010 M 00:02:34
31 119 GRABOWSKI SZYMON SP 83 2010 M 00:02:35
32 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:35
33 30 SICIŃSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 22 2010 K 00:02:37
34 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:40
35 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:40
36 110 NOCKO KAMILA Sp 22 2009 K 00:02:40
37 117 MALINOWSKI MARCIN SP 50 Wrocław 2009 M 00:02:41
38 113 LIPIEC NINA 2010 K 00:02:41
39 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:42
40 116 SMYRNOW MAKSYM SP 16 Wrocław 2010 M 00:02:42
41 112 JEŻAK EMILIA Szkoła Podstawowa nr 25 2010 K 00:02:43
42 102 MIARA PATRYK KLUB SP 22 2010 M 00:02:43
43 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:45
44 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:47
45 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:50
46 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:51
47 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:52
48 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:54
49 32 PIERON PIOTR Szkoła Primus 2009 M 00:02:56
50 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:02:57
51 24 PAŃCZYK MARTYNA SP 22 Wrocław 2009 K 00:02:57
52 13 KOZŁOWSKA EMILIA 2009 K 00:03:01
53 118 BARTCZAK MIŁOSZ SP 50 Wrocław 2009 M 00:03:03
54 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:04
55 22 GÓRALEWICZ OLIWIA Elephate Running Team 2010 K 00:03:08
56 45 BARANOWSKA LAURA 2010 K 00:03:09
57 106 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:10
58 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:11
59 105 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:03:12
60 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:12
61 103 BOŻEK OSKAR SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:04:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:12
2 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:19
3 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:24
4 116 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:32
5 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:36
6 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:38
7 103 GAJEWSKI FRANCISZEK Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:05:39
8 6 KOBYLECKI JAN Ninja Marudy 2006 M 00:05:47
9 124 BUSZEWSKI ERYK WKK 2007 2007 M 00:05:49
10 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:05:50
11 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:05:52
12 123 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:05:57
13 113 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:05:58
14 119 SZMAGAJ OLIWIA Szkoła 73 Wrocław 2006 K 00:06:00
15 111 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:00
16 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:02
17 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:02
18 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:04
19 115 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:05
20 106 VOGT SRI Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:06:10
21 13 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP34 2006 M 00:06:12
22 104 GAJEWSKI STANISŁAW Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:15
23 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:18
24 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:18
25 110 DOMAŃSKI MIKOŁAJ SP 22 Wrocław 2006 M 00:06:19
26 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:20
27 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:25
28 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:27
29 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:29
30 108 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:30
31 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:37
32 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:41
33 112 KRZYSZTOFIK OLIWIA SP Gminy Oleśnica 2007 K 00:06:42
34 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:45
35 109 DANIELEWICZ MACIEJ SP22 2006 M 00:06:52
36 120 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:06:54
37 114 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:06:55
38 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:06:56
39 102 WELLER MIKA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:57
40 127 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:07:00
41 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:07:03
42 101 KOCZAR KATARZYNA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:03
43 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:05
44 126 ROGOZA BARBARA Sp17 2008 K 00:07:06
45 125 SZCZYGIEŁ WERONIKA SP 21 2008 K 00:07:19
46 17 RZATKIEWICZ HANNA SP nr 27 Wrocław 2007 K 00:07:25
47 122 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:27
48 107 HIGGINS LUCY Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:33
49 121 OSKROBA MAJA SP 95 Wrocław 2007 K 00:07:34
50 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:07:38
51 28 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:42
52 22 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:07:44
53 105 KOZLO IDA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:48
54 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:53
55 117 KALETA ZUZANNA Szkoła Podstawowa Nr 18 we Wrocławiu 2007 K 00:08:06

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 309 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:09:22
2 307 CZEMPAS BATOŁOMIEJ 2004 M 00:09:52
3 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:09:55
4 209 ŁOZIŃSKI MIKOŁAJ Parasol 2005 M 00:10:17
5 306 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:22
6 302 MOCEK JAKUB Wolves Cross Country 2004 M 00:10:25
7 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:38
8 305 LOJTEK KACPER 2004 M 00:10:39
9 308 KRUPA URSZULA 2004 K 00:10:41
10 303 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:43
11 210 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:44
12 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:10:53
13 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:10:59
14 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:07
15 214 RUTKOWSKA PAULINA WLKS Wrocław 2005 K 00:11:08
16 304 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:11:10
17 213 RUTKOWSKA NATALIA WLKS Wrocław 2004 K 00:12:01
18 301 PIETARI RONJA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2005 K 00:12:26
19 216 JELIŃSKI JAN NOA - Run Your Life 2004 M 00:13:38
20 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:39
21 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:49
22 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:08
PK 118 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:05:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni