Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:02
2 201 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:05
3 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:05
4 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:06
5 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:07
6 207 ZOGA JAKUB KLUB SP 22 2011 M 00:01:08
7 210 STASZAK TOMEK SP 66 2011 M 00:01:09
8 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:10
9 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:11
10 24 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:11
11 212 OSKROBA MICHAŁ 2012 M 00:01:12
12 209 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:13
13 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:14
14 214 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:17
15 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
16 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:17
17 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:14
18 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:15
19 203 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:17
20 42 KUSAL PIOTR szkola podstawowa nr 22 ul.karpnicka wroclaw 2011 M 00:01:15
21 16 KUBCZAK ŁUCJA SP 25 Wrocław 2011 K 00:01:17
22 204 SHUMARA ANASTASIIA ZSP 16 2011 K 00:01:15
23 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:18
24 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:16
25 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:18
26 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:16
27 211 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:19
28 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:20
29 205 SHUMARA ANNA ZSP 16 2011 K 00:01:20
30 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:21
31 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:21
32 206 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:22
33 12 ADAMUS MICHAŁ SP 22 2011 M 00:01:23
34 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:24
35 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:24
36 213 KUREK JAGODA Chojrak Team Wrocław 2011 K 00:01:25
37 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:26
38 18 PAŃCZYK JAKUB SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:26
39 14 KIELAR ALAN 2012 M 00:01:27
40 202 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:28
41 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:31
42 15 KIELAR LAURA 2012 K 00:01:34
43 20 ROKICKA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:34
44 11 PIĘTA FILIP Grupa Pana Tolka 2012 M 00:01:35
45 208 SZEGLOWSKA OLIWIA Przedszkole Nr 68 2012 K 00:01:35
46 4 RATAŃSKI KUBA SP22 Wrocław 2011 M 00:01:39
47 1070 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:41
48 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:41
49 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:42
50 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni