Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:12
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:22
3 205 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:25
4 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:26
5 44 HERMANSEN EMMA Tupiące Jeżyki 2013 K 00:01:28
6 218 SYGIT JULIA Przedszkole nr20 2013 K 00:01:32
7 207 SROKA ALICJA Tupiące Jeżyki 2013 K 00:01:33
8 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:35
9 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:01:35
10 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:36
11 21 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:01:37
12 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:43
13 212 WIŚNIEWSKA ZOFIA Przedszkole 2014 K 00:01:44
14 206 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:45
15 219 BOREK EMILIA 2014 K 00:01:54
16 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:01:58
17 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:59
18 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:00
19 201 MIARA NATALIA Przedszkole nr 20 Wrocław 2014 K 00:02:02
20 16 POZNAŃSKA IGA Przedszkole 1 2015 K 00:02:03
21 210 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:02:13
22 204 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:14
23 217 STASZAK MARTYNA Przedszkole nr 27 2015 K 00:02:18
24 202 CISŁO ALEKSANDRA Przedszkole "To tutaj" 2013 K 00:02:19
25 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:24
26 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:33
27 7 CHLEBOWSKA MARIA 2015 K 00:02:36
28 211 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:40
29 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:00
30 26 GÓRALEWICZ APOLONIA Elephate Running Team 2015 K 00:03:13
31 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:22
32 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:36
33 32 GALA IDA 2016 K 00:03:45
34 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:32
35 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:05:58
36 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:06:24

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:10
2 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:11
3 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
4 214 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:17
5 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:17
6 16 KUBCZAK ŁUCJA SP 25 Wrocław 2011 K 00:01:17
7 204 SHUMARA ANASTASIIA ZSP 16 2011 K 00:01:15
8 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:18
9 205 SHUMARA ANNA ZSP 16 2011 K 00:01:20
10 206 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:22
11 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:24
12 213 KUREK JAGODA Chojrak Team Wrocław 2011 K 00:01:25
13 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:26
14 202 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:28
15 15 KIELAR LAURA 2012 K 00:01:34
16 20 ROKICKA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:34
17 208 SZEGLOWSKA OLIWIA Przedszkole Nr 68 2012 K 00:01:35
18 1070 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:41
19 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:08
2 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:14
3 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:15
4 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:16
5 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:17
6 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:20
7 41 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:23
8 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:24
9 108 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:26
10 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:27
11 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:28
12 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:30
13 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:30
14 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:32
15 109 SMOLIŃSKA DARIA SP 1 2010 K 00:02:33
16 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:35
17 30 SICIŃSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 22 2010 K 00:02:37
18 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:40
19 110 NOCKO KAMILA Sp 22 2009 K 00:02:40
20 113 LIPIEC NINA 2010 K 00:02:41
21 112 JEŻAK EMILIA Szkoła Podstawowa nr 25 2010 K 00:02:43
22 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:45
23 24 PAŃCZYK MARTYNA SP 22 Wrocław 2009 K 00:02:57
24 13 KOZŁOWSKA EMILIA 2009 K 00:03:01
25 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:04
26 22 GÓRALEWICZ OLIWIA Elephate Running Team 2010 K 00:03:08
27 45 BARANOWSKA LAURA 2010 K 00:03:09
28 106 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:10
29 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:11
30 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:12

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 116 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:32
2 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:05:52
3 113 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:05:58
4 119 SZMAGAJ OLIWIA Szkoła 73 Wrocław 2006 K 00:06:00
5 111 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:00
6 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:02
7 115 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:05
8 106 VOGT SRI Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:06:10
9 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:18
10 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:20
11 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:25
12 108 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:30
13 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:37
14 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:41
15 112 KRZYSZTOFIK OLIWIA SP Gminy Oleśnica 2007 K 00:06:42
16 114 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:06:55
17 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:06:56
18 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:07:03
19 101 KOCZAR KATARZYNA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:03
20 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:05
21 126 ROGOZA BARBARA Sp17 2008 K 00:07:06
22 125 SZCZYGIEŁ WERONIKA SP 21 2008 K 00:07:19
23 17 RZATKIEWICZ HANNA SP nr 27 Wrocław 2007 K 00:07:25
24 122 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:27
25 107 HIGGINS LUCY Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:33
26 121 OSKROBA MAJA SP 95 Wrocław 2007 K 00:07:34
27 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:07:38
28 28 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:42
29 22 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:07:44
30 105 KOZLO IDA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:48
31 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:53
32 117 KALETA ZUZANNA Szkoła Podstawowa Nr 18 we Wrocławiu 2007 K 00:08:06

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 308 KRUPA URSZULA 2004 K 00:10:41
2 303 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:43
3 210 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:44
4 214 RUTKOWSKA PAULINA WLKS Wrocław 2005 K 00:11:08
5 304 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:11:10
6 213 RUTKOWSKA NATALIA WLKS Wrocław 2004 K 00:12:01
7 301 PIETARI RONJA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2005 K 00:12:26
8 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:49
9 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni