Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 115 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:02
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:04
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:06
4 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:08
5 101 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:13
6 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:14
7 48 SOŁTYS TYMEK 2010 M 00:02:14
8 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:15
9 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:16
10 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:17
11 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:20
12 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:20
13 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:21
14 41 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:23
15 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:24
16 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:24
17 0
104*
BOROCH NIKODEM SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:25
18 108 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:26
19 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:27
20 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:28
21 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:28
22 111 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:29
23 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:30
24 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:30
25 114 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:30
26 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:30
27 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:31
28 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:32
29 109 SMOLIŃSKA DARIA SP 1 2010 K 00:02:33
30 23 KUBCZAK DANIEL SP 25 Wrocław 2010 M 00:02:34
31 119 GRABOWSKI SZYMON SP 83 2010 M 00:02:35
32 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:35
33 30 SICIŃSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 22 2010 K 00:02:37
34 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:40
35 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:40
36 110 NOCKO KAMILA Sp 22 2009 K 00:02:40
37 117 MALINOWSKI MARCIN SP 50 Wrocław 2009 M 00:02:41
38 113 LIPIEC NINA 2010 K 00:02:41
39 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:42
40 116 SMYRNOW MAKSYM SP 16 Wrocław 2010 M 00:02:42
41 112 JEŻAK EMILIA Szkoła Podstawowa nr 25 2010 K 00:02:43
42 102 MIARA PATRYK KLUB SP 22 2010 M 00:02:43
43 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:45
44 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:47
45 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:50
46 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:51
47 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:52
48 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:54
49 32 PIERON PIOTR Szkoła Primus 2009 M 00:02:56
50 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:02:57
51 24 PAŃCZYK MARTYNA SP 22 Wrocław 2009 K 00:02:57
52 13 KOZŁOWSKA EMILIA 2009 K 00:03:01
53 118 BARTCZAK MIŁOSZ SP 50 Wrocław 2009 M 00:03:03
54 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:04
55 22 GÓRALEWICZ OLIWIA Elephate Running Team 2010 K 00:03:08
56 45 BARANOWSKA LAURA 2010 K 00:03:09
57 106 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:10
58 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:11
59 105 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:03:12
60 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:12
61 103 BOŻEK OSKAR SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:04:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni