Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:12
2 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:16
3 216 SMOLIŃSKI DOMINIK Przedszkole 109 2013 M 00:01:17
4 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:22
5 205 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:25
6 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:25
7 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:26
8 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:27
9 27 SICIŃSKI WIKTOR Przedszkole Stumilowy Las 2013 M 00:01:27
10 44 HERMANSEN EMMA Tupiące Jeżyki 2013 K 00:01:28
11 220 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:29
12 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
13 22 RZATKIEWICZ WIKTOR Publiczne Przedszkole Prymusek II 2013 M 00:01:32
14 218 SYGIT JULIA Przedszkole nr20 2013 K 00:01:32
15 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:33
16 207 SROKA ALICJA Tupiące Jeżyki 2013 K 00:01:33
17 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:35
18 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:01:35
19 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:36
20 31 MARKOWSKI FRANCISZEK wesoła kraina 2013 M 00:01:36
21 21 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:01:37
22 17 POZNAŃSKI TYMON Przedszkole 68 2013 M 00:01:37
23 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:38
24 209 PRAGŁOWSKI TOMASZ Tupiące Jeżyki 2013 M 00:01:39
25 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:41
26 213 ŁUĆ MICHAŁ Przedszkole 25 Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:41
27 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:43
28 212 WIŚNIEWSKA ZOFIA Przedszkole 2014 K 00:01:44
29 206 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:45
30 46 BARANOWSKI FABIAN 2013 M 00:01:54
31 219 BOREK EMILIA 2014 K 00:01:54
32 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:58
33 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:01:58
34 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:59
35 203 CISŁO MACIEJ Przedszkole "To tutaj" 2014 M 00:01:59
36 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:00
37 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:01
38 201 MIARA NATALIA Przedszkole nr 20 Wrocław 2014 K 00:02:02
39 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:02
40 16 POZNAŃSKA IGA Przedszkole 1 2015 K 00:02:03
41 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:09
42 210 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:02:13
43 204 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:14
44 10 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:02:15
45 217 STASZAK MARTYNA Przedszkole nr 27 2015 K 00:02:18
46 202 CISŁO ALEKSANDRA Przedszkole "To tutaj" 2013 K 00:02:19
47 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:24
48 28 PIERON KRZYSZTOF Przedszkole Króla Maciusia I 2015 M 00:02:32
49 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:33
50 7 CHLEBOWSKA MARIA 2015 K 00:02:36
51 214 ŁUĆ PIOTR Przedszkole 25 Slowiańskie Maluchy 2015 M 00:02:39
52 211 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:40
53 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:00
54 45 HERMANSEN OSKAR Tupiące Jeżyki 2015 M 00:03:01
55 208 SROKA WOJTEK Złote Krople 2016 M 00:03:02
56 215 CHRAPOWICKI FILIP 2016 M 00:03:05
57 26 GÓRALEWICZ APOLONIA Elephate Running Team 2015 K 00:03:13
58 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:22
59 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:36
60 32 GALA IDA 2016 K 00:03:45
61 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:32
62 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:05:58
63 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:06:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni