Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:12
2 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:19
3 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:24
4 116 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:32
5 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:36
6 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:38
7 103 GAJEWSKI FRANCISZEK Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:05:39
8 6 KOBYLECKI JAN Ninja Marudy 2006 M 00:05:47
9 124 BUSZEWSKI ERYK WKK 2007 2007 M 00:05:49
10 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:05:50
11 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:05:52
12 123 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:05:57
13 113 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:05:58
14 119 SZMAGAJ OLIWIA Szkoła 73 Wrocław 2006 K 00:06:00
15 111 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:00
16 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:02
17 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:02
18 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:04
19 115 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:05
20 106 VOGT SRI Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:06:10
21 13 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP34 2006 M 00:06:12
22 104 GAJEWSKI STANISŁAW Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:15
23 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:18
24 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:18
25 110 DOMAŃSKI MIKOŁAJ SP 22 Wrocław 2006 M 00:06:19
26 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:20
27 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:25
28 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:27
29 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:29
30 108 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:30
31 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:37
32 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:41
33 112 KRZYSZTOFIK OLIWIA SP Gminy Oleśnica 2007 K 00:06:42
34 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:45
35 109 DANIELEWICZ MACIEJ SP22 2006 M 00:06:52
36 120 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:06:54
37 114 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:06:55
38 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:06:56
39 102 WELLER MIKA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 M 00:06:57
40 127 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:07:00
41 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:07:03
42 101 KOCZAR KATARZYNA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:03
43 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:05
44 126 ROGOZA BARBARA Sp17 2008 K 00:07:06
45 125 SZCZYGIEŁ WERONIKA SP 21 2008 K 00:07:19
46 17 RZATKIEWICZ HANNA SP nr 27 Wrocław 2007 K 00:07:25
47 122 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:27
48 107 HIGGINS LUCY Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:33
49 121 OSKROBA MAJA SP 95 Wrocław 2007 K 00:07:34
50 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:07:38
51 28 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:42
52 22 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:07:44
53 105 KOZLO IDA Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 K 00:07:48
54 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:53
55 117 KALETA ZUZANNA Szkoła Podstawowa Nr 18 we Wrocławiu 2007 K 00:08:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni