z

Lublin

Wyniki

Bieg 3

08.01.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 135 ŚWIERDZEWSKI DAMIAN Dzbenin NASTĘPNY KROK TEAM 1993 M20 00:16:06 00:16:07
2 1302 STARŻYŃSKI ANDRZEJ Końskowola UMCS LUBLIN 1990 M30 00:16:08 00:16:09
3 49 GONTARCZYK RAFAŁ Ostrowiec Świętokrzyski TEAM NEVER GIVE UP/SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1989 M30 00:16:19 00:16:20
4 1313 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:27 00:16:28
5 111 SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW Starachowice SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:16:55 00:16:56
6 4 WYSOCKI PAWEŁ Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1989 M30 00:17:11 00:17:12
7 1308 OLESZAK KAMIL KAROLIN KAMIL BIEGA 1998 M20 00:17:19 00:17:20
8 1300
1*
KERN ARTUR Hrubieszów PERFECT RUNNER LUBLIN 1980 M40 00:17:28 00:17:29
9 1305
2*
SAMARCZENKO DARIUSZ Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2000 M20 00:17:33 00:17:34
10 1121 KUNA KRYSTIAN Konopnica CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2002 M16 00:17:35 00:17:37
11 1259 UTNICKI MATEUSZ Dęblin MAZOWSZE STĘŻYCA 1992 M20 00:17:47 00:17:48
12 1251 GRUDZIŃSKI ADAM Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1997 M20 00:17:50 00:17:52
13 1254 KOBYŁECKI MATEUSZ Skarżysko-Kamienna SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1997 M20 00:17:56 00:17:57
14 1120 GŁODEK MARCIN Stężyca MAZOWSZE STĘŻYCA 1981 M40 00:18:19 00:18:21
15 1016 KORGUL MARCIN Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1990 M30 00:18:31 00:18:32
16 1311 RACHWAŁ ALBERT LUBLIN AZS POLITECHNIKA LUBELSKA 1998 M20 00:18:32 00:18:35
17 1172 FLORCZAK BARTŁOMIEJ Puławy Prawie Uganda 1991 M30 00:18:42 00:18:43
18 44 KĘPKA MARCIN Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1989 M30 00:18:43 00:18:44
19 1007 DYŚ PAWEŁ Lublin STAY INSANE 1983 M30 00:18:49 00:18:51
20 1096 GODZWON MATEUSZ Lublin BIEGIEMZAMARZENIAMI.PL 1991 M30 00:18:50 00:18:52
21 95 GOŁĄB MAREK Lublin BANDA GRUDNIA 1985 M30 00:18:52 00:18:54
22 1061 WAŻNY JACEK Lublin BANDA GRUDNIA 1989 M30 00:18:54 00:18:56
23 1187 MAZUREK PAWEŁ LUBLIN PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1980 M40 00:19:01 00:19:03
24 1200 TYBUREK MICHAŁ Lublin STAY INSANE 1979 M40 00:19:22 00:19:24
25 161 BYTNAR MARCEL Dukla PAWKO RUNNER TEAM 2003 M16 00:19:26 00:19:27
26 90 BIGOS DANIEL Lublin 1998 M20 00:19:30 00:19:31
27 1190 SOBOLEWSKI MIKOŁAJ Adamów SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:19:32 00:19:35
28 11 ZYCH NATALIA Lublin UKS 51 2001 K20 00:19:38 00:19:40
29 1093 SOPOĆKO KRYSTIAN Strzyżewice 1999 M20 00:19:43 00:19:44
30 1262 RESZKA MAREK Lublin NOVEMBEER RUNNING TEAM 1987 M30 00:19:45 00:19:48
31 1139 GOLEC IRENEUSZ Krasnystaw VEGE RUNNERS 1985 M30 00:19:49 00:19:52
32 20 WOŹNIAK MAREK Lublin PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN/AKM PROMILEK 1972 M40 00:19:51 00:19:54
33 13 SEKUŁA MAGDALENA Franciszków AZS UMCS LUBLIN 1997 K20 00:19:57 00:19:59
34 88 BŁACHOWSKI KAMIL Lublin 1988 M30 00:19:56 00:20:00
35 1111 DYBOWSKI TOMASZ Lublin PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1978 M40 00:19:57 00:20:01
36 1241 KLIMEK BEATA Rawa Mazowiecka AWF BIAŁA PODLASKA/ NASTĘPNY KROK TEAM 1999 K20 00:20:00 00:20:02
37 1075 JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ Nałęczów BANDA GRUDNIA 1980 M40 00:20:00 00:20:02
38 1054 KAWIAK MAREK Lublin 1981 M40 00:20:07 00:20:10
39 1258 JĘDRASZCZYK MATEUSZ Spytkowice BANDA GRUDNIA 1988 M30 00:20:08 00:20:11
40 1141 MAMCARZ BARTŁOMIEJ Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2002 M16 00:20:14 00:20:16
41 22 BIELAK TOMASZ Tuszów 1989 M30 00:20:12 00:20:17
42 1199 CYBULA SYLWESTER Lubartów LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2003 M16 00:20:17 00:20:19
43 50 PIETRYKOWSKI KONRAD Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1980 M40 00:20:20 00:20:23
44 1005 ABRAMIUK JAKUB Lublin ADWOKATURUN LUBLIN 1984 M30 00:20:20 00:20:24
45 12 ŁUKASIEWICZ DOMINIKA Ostrowiec Świętokrzyski CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST/ NADIRJEDRZEJOW 1994 K20 00:20:23 00:20:26
46 1084 RYCYK GRZEGORZ Krasnystaw BANDA GRUDNIA 1975 M40 00:20:28 00:20:30
47 1239 PŁECHA GRZEGORZ Niedrzwica Duża CENTRUM DIETETYCZNO-SPORTOWE 1971 M50 00:20:28 00:20:30
48 1284 POŻAK GRZEGORZ Lubartów 1980 M40 00:20:37 00:20:42
49 168 BACZKURA DAMIAN Lublin SANTANDER RUNNERS TEAM 1991 M30 00:20:52 00:21:00
50 137 GOLIAN SEBASTIAN Lublin BIEGUSIEM.PL 1985 M30 00:20:57 00:21:01
51 56 TUSIŃSKI TOMASZ Starachowice INTROGRAF TEAM 1990 M30 00:20:30 00:21:35
52 146 ŚLUSARZ KRZYSZTOF lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1985 M30 00:20:57 00:21:01
53 1148 KOWALCZYK GRZEGORZ Kurów KUR-TEAM 1969 M50 00:20:58 00:21:04
54 1085 HOLC KATARZYNA Lublin BANDA GRUDNIA 1991 K30 00:20:59 00:21:01
55 94 GRUDZIEŃ KAMIL Lublin BANDA GRUDNIA 1979 M40 00:21:00 00:21:03
56 100 MACH TOMASZ Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:21:01 00:21:05
57 148 MATYSEK BARTOSZ Bodzentyn SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1999 M20 00:21:02 00:21:04
58 149 HARASIMIUK MAREK Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1984 M30 00:21:03 00:21:07
59 117 MACHAJ WOJCIECH Lubartów MORSUJĄCY FIRLEJ 1979 M40 00:21:07 00:21:11
60 1314 JABŁOŃSKI MAREK WOLA NIEMIECKA PCB SPORTOWA PACZKA 1993 M20 00:21:11 00:21:18
61 1307
1118*
MALINOWSKA IZABELA Kraśniczyn KRASNOSTAWSKA GRUPA ZBIEGÓW I PODBIEGÓW 1988 K30 00:21:14 00:21:21
62 166 FALKOWICZ KATARZYNA Lublin STAY INSANE 1987 K30 00:21:16 00:21:19
63 1098 JÓŹWIAK ADRIAN Lublin 1992 M20 00:21:19 00:21:23
64 1036 WASIK MARCIN Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1984 M30 00:21:22 00:21:26
65 163 SKOWRON ARKADIUSZ Chełm CHEŁM BIEGA 1994 M20 00:21:23 00:21:24
66 1097 GRUZA PAWEŁ Dęblin DSS ORLĘTA 1985 M30 00:21:24 00:21:27
67 1303 OLEJNIK MARTA BOLESŁAWIEC 1993 K20 00:21:25 00:21:28
68 1041 PIÓRKOWSKI ARTUR Lublin 1985 M30 00:21:26 00:21:32
69 31 CICHOSZ KRZYSZTOF Krasnystaw KRASNOSTAWSKA GRUPA ZBIEGÓW I PODBIEGÓW 1976 M40 00:21:29 00:21:38
70 1304 SIWEK MARCIN Pysznica STALOWOLSKI KLUB BIEGACZA 1986 M30 00:21:31 00:21:36
71 99 NOWICKI MATEUSZ Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM 1989 M30 00:21:34 00:21:36
72 28 WRÓBEL MARIUSZ Świdnik MROZEK TRI TEAM 1984 M30 00:21:34 00:21:38
73 1028 GAWDA PIOTR Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1966 M50 00:21:36 00:21:37
74 14 WASILEWSKA JOANNA Biłgoraj 1981 K40 00:21:38 00:21:41
75 1281 KITLIŃSKI PIOTR LUBLIN LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 1972 M40 00:21:42 00:21:46
76 1031 ANDRZEJEWSKA JOANNA Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1970 K50 00:21:56 00:22:01
77 1119 SZABAT WIESŁAW Annopol 1960 M60 00:21:58 00:22:01
78 1271 KIEREPKA KRYSTIAN Biskupice LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1993 M20 00:22:00 00:22:06
79 1058 KRÓLAK RADOSŁAW Świdnik 1980 M40 00:22:04 00:22:10
80 92 BOGUSZ PAWEŁ Lublin SANTANDER RUNNERS TEAM 1983 M30 00:22:18 00:22:24
81 1147 RYĆ DARIUSZ URSZULIN 1982 M30 00:22:24 00:22:30
82 1009 GNYP RADOSŁAW WILCZOPOLE STAY INSANE 1988 M30 00:22:25 00:22:31
83 1066 KURKIEWICZ ANDRZEJ Franciszków 1972 M40 00:22:25 00:22:35
84 132 ŁUKOWSKI MARCIN Lublin 1989 M30 00:22:28 00:22:32
85 1286 BUJNOWSKA MAŁGORZATA Warszawa 1985 K30 00:22:29 00:22:32
86 26 NOWAKOWSKI ROBERT Lipniak NOWAKOWSCY 1975 M40 00:22:31 00:22:36
87 1318 BRYŁA AGNIESZKA Lublin AKM PROMILEK 1981 K40 00:22:34 00:22:38
88 47 BOGDANOW ANDRZEJ LUBLIN ORANGE POLSKA 1960 M60 00:22:36 00:22:43
89 1045 BAJDA LUKASZ Lublin MIAŻDŻĄCE MRÓWY 1981 M40 00:22:38 00:22:46
90 72 BARANOWSKI PAWEŁ Lublin ALIPLAST RUNNING TEAM 1995 M20 00:22:38 00:22:46
91 1152 LISTOPAD DARIUSZ Lublin NOVEMBEER RUNNING TEAM 1971 M50 00:22:39 00:22:48
92 1301 BIAŁAS DARIUSZ Frampol 1968 M50 00:22:41 00:22:45
93 1221 NIECKARZ MAREK Lublin KAPIBARA 1988 M30 00:22:44 00:22:55
94 1110 WÓJCICKI DAMIAN Lublin PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1989 M30 00:22:47 00:22:52
95 1174 KOSZAROWSKI JAROSŁAW Gdańsk PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAM 1974 M40 00:22:49 00:22:58
96 1177 PSUJA ANNA ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1985 K30 00:22:51 00:22:56
97 101 PITURA ELIZA Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1976 K40 00:22:51 00:22:56
98 1185 BUCZAK MAŁGORZATA Międzyrzec Podlaski SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1999 K20 00:22:58 00:23:04
99 51 WYRWISZ DAMIAN Lublin INTROGRAF TEAM 1977 M40 00:23:11 00:24:38
100 1182 MAZUR DOMINIKA LUBLIN 1996 K20 00:23:13 00:23:19
101 1108 KRUCZEK JAKUB Firlej 1992 M20 00:23:14 00:23:15
102 1105 GWIAZDA DAMIAN Swidnik Biegający Świdnik 1992 M20 00:23:26 00:24:31
103 1103 ZWIERZAŃSKI PAWEŁ Lublin STAY INSANE/SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:23:30 00:23:36
104 1289 RYDZIK JACEK Ostrów Lubelski 1978 M40 00:23:35 00:23:46
105 86 POLSKI ADRIAN Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1992 M20 00:23:36 00:24:42
106 1101 TOŁUBIŃSKI MATEUSZ Turka SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1990 M30 00:23:40 00:23:47
107 1067 LIS JAKUB Lublin CHOOLIGANI JEZUSA RUNNING TEAM 1975 M40 00:23:43 00:23:53
108 1195 GAJOWY KRZYSIEK lublin 1978 M40 00:23:45 00:23:56
109 1015 GŁOWACKI MICHAŁ Lublin 1980 M40 00:23:45 00:23:54
110 25 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ Lublin ADWOKATURUN LUBLIN 1989 M30 00:23:46 00:23:56
111 67 KĘPKA MAREK Krzczonów ALIPLAST RUNNING TEAM 1994 M20 00:23:48 00:23:55
112 1306 PIETRAS RYSZARD Lublin BIEGAM Z ABS/STAY INSANE 1972 M40 00:23:48 00:23:55
113 1146 SIWIEC AGATA Krasnystaw LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1997 K20 00:23:49 00:23:55
114 1100 MAŁEK KRZYSZTOF Lublin 1985 M30 00:23:52 00:24:59
115 77 WEGIERA ANDRZEJ Abramowice Prywatne SZWAGRY 1974 M40 00:23:53 00:23:53
116 63 FRĘCHOWICZ JACEK Lublin LUBLIN BIEGA 1974 M40 00:23:55 00:24:06
117 1163 KURZEJEWSKI MARCIN Bychawa BYCHAWA RUNNER'S 1984 M30 00:23:58 00:24:05
118 1114 SŁOTWINSKI PIOTR lublin 1980 M40 00:24:02 00:24:03
119 36 BIELSKI BARTŁOMIEJ Lublin MROZEK TRI TEAM/UMCS BIEGA 1984 M30 00:24:02 00:24:10
120 1034 KONOPKA PIOTR Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1978 M40 00:24:03 00:24:13
121 1184 BRODACZEWSKI PIOTR Lublin 1994 M20 00:24:04 00:24:11
122 1234 CHATAŁA MAREK Lublin 1972 M40 00:24:05 00:24:13
123 1188 WOŹNIAK KATARZYNA Ostrów Lubelski PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1997 K20 00:24:07 00:24:11
124 1062 CHAŁADA PAWEŁ Lublin 1974 M40 00:24:15 00:24:21
125 150 SARNA MAREK Lublin 1972 M40 00:24:15 00:24:22
126 1231 JAŁOWICKI SEBASTIAN Lublin WROTKÓW BIEGA 1987 M30 00:24:16 00:25:19
127 159 SOSNOWSKA-SWACHA DOROTA BIŁGORAJ 1991 K30 00:24:16 00:24:23
128 1155 SZCZĘŚNIAK MARIUSZ Lubartów 1975 M40 00:24:24 00:24:33
129 1003 KRZYMOWSKI PIOTR Lublin PAWKO RUNNER TEAM/AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1989 M30 00:24:31 00:24:43
130 120 SZURYGA HUBERT LUBLIN AZS UMCS LUBLIN BNO TEAM 1968 M50 00:24:32 00:24:39
131 82 MIROSŁAW MAREK Lublin LUBELSKIE STOWARZYSZENIE SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ 1975 M40 00:24:33 00:24:44
132 1117 BŁĄŻEJCZYK ROBERT Stężyca DSS ORLĘTA 1974 M40 00:24:36 00:24:45
133 103 ŻURAWSKI MICHAŁ Lublin SKPB LUBLIN 1984 M30 00:24:37 00:25:44
134 116 DZIEWA AGATA Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1988 K30 00:24:39 00:24:43
135 1288 GRZECHNIK RENATA Mińsk Mazowiecki MKB DREPTAK 1974 K40 00:24:40 00:24:50
136 1150 PANAS OLIWIA Krupe LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2003 K16 00:24:46 00:24:51
137 1192 WÓJCIK MARCIN Lublin 1975 M40 00:24:47 00:24:55
138 1309 MACIĄG ANIELA Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 2001 K20 00:24:48 00:24:53
139 1279 MAJ SŁAWOMIR Dominów BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1978 M40 00:24:49 00:25:54
140 1081 GRĄDEK ZBIGNIEW Snopków MŁODY DZIADEK 1967 M50 00:24:49 00:24:55
141 1235 TADLA IZABELA Lublin #NOLIMITS 1991 K30 00:24:50 00:25:56
142 83 PACEK ADRIAN Lublin 1992 M20 00:24:53 00:26:06
143 102 SEKULA MARCIN Lublin BMT 1978 M40 00:24:57 00:25:02
144 1072 SIKORA MICHAŁ Puławy 1977 M40 00:25:02 00:26:05
145 1011 DANIŁKO KRZYSZTOF Wiski 1991 M30 00:25:06 00:26:35
146 1196 FORNALSKI TOMASZ Krasnystaw 4.NALSKI.RUN 1979 M40 00:25:09 00:25:21
147 156 GODZIŃSKI TOMASZ Lublin SII RUNNING TEAM 1984 M30 00:25:10 00:26:13
148 1201 ŁÓŻECKI TOMASZ Lublin 1973 M40 00:25:13 00:26:20
149 1115 WIDELSKA EWELINA Bełżyce LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1983 K30 00:25:13 00:25:22
150 154 POLSKI DARIUSZ Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1966 M50 00:25:15 00:26:21
151 69 GOŁĘBIOWSKI ALBERT Lublin ALIPLAST RUNNING TEAM 1986 M30 00:25:16 00:25:24
152 45 MASZKOWSKI RAFAŁ Lublin 1973 M40 00:25:17 00:25:29
153 1183 TOPOROWSKI KAMIL Krępiec BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1984 M30 00:25:18 00:26:22
154 1274 MYSZALA ŁUKASZ Lublin HEŃTEAM 1979 M40 00:25:26 00:25:35
155 16 OBEL MARCIN Lublin DWA MISIE 1968 M50 00:25:27 00:25:37
156 73 GRUBA PRZEMYSŁAW Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1973 M40 00:25:27 00:25:38
157 65 SZAFRAN DARIUSZ Motycz LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1973 M40 00:25:30 00:25:35
158 1287 BARSZCZ PIOTR Opole Lubelskie 1976 M40 00:25:42 00:26:57
159 58 WOJTAL DAWID Chełm INTROGRAF TEAM 1993 M20 00:25:51 00:27:02
160 1051 TUROWSKI TOMASZ Lublin 1982 M30 00:25:57 00:27:09
161 1024 KOZACZUK MARIA Lublin 1980 K40 00:25:59 00:27:09
162 113 DYŚ MARIUSZ świdnik 1981 M40 00:26:00 00:27:03
163 1240 PILARSKI GRZEGORZ Puławy KONSTRUKTOR PUŁAWY 1974 M40 00:26:01 00:27:17
164 42 JANKOWSKI TOMASZ Lublin 1981 M40 00:26:09 00:26:17
165 57 TCHOREK ANNA Lublin INTROGRAF TEAM 1976 K40 00:26:09 00:27:21
166 1238 PIOŚ MARCIN Borzechów BRAK 1980 M40 00:26:10 00:27:19
167 33 JAKÓBCZYK ARKADIUSZ Lublin 1970 M50 00:26:10 00:26:19
168 1211 DEJKO WIKTORIA Lubartów LUBELSKIBIEACZ.PLTEAM 2003 K16 00:26:12 00:26:22
169 1020 FIJOŁEK ANDRZEJ Bychawa LUBELSKIBIEGACZ 1955 M60 00:26:14 00:26:23
170 1270 MISZTAL AGNIESZKA Lubartow LUBELSKI BIEGACZ TEAM 1977 K40 00:26:14 00:26:24
171 1285 RZĘDZIAN MICHAŁ Turka Biegająca Turka 1982 M30 00:26:17 00:27:24
172 1215 BERNAT PIOTR Jabłonna druga BER-SHOP FAMILY TEAM 1980 M40 00:26:20 00:26:26
173 1063 ROSA MAGDALENA Krępiec LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1978 K40 00:26:24 00:27:28
174 1242 RORAT LENA Chełm CHEŁM BIEGA 1982 K30 00:26:25 00:27:39
175 75 TARKOWSKI ZBIGNIEW Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1971 M50 00:26:28 00:27:34
176 1208 MAZUR ANDRZEJ Lublin AKW KOTŁOWNIA/UMCS BIEGA 1973 M40 00:26:31 00:26:42
177 1130 JANOWSKA JUSTYNA Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1986 K30 00:26:33 00:26:42
178 1137 SAŁUSTOWICZ PATRYCJA Lublin #NOLIMITS 1974 K40 00:26:34 00:27:40
179 46 MASZKOWSKA ANNA Lublin 1973 K40 00:26:42 00:26:53
180 1283 TROJNAR DANIEL Lublin 1987 M30 00:26:46 00:27:55
181 1247 OZON KINGA Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1976 K40 00:26:55 00:28:03
182 27 JAREMEK PAWEŁ Lublin UMCS BIEGA 1975 M40 00:27:05 00:28:17
183 1026 WIERZBOWICZ KRZYSZTOF Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1988 M30 00:27:13 00:27:22
184 1321 MAMEJ JULIUSZ LUBLIN ENCE PENCE 1997 M20 00:27:29 00:28:40
185 70 KOWALCZUK DARIUSZ Lublin ALIPLAST RUNNING TEAM 1985 M30 00:27:31 00:28:36
186 96 SOBIECH PIOTR Lublin 1975 M40 00:27:32 00:28:56
187 1193 SEKUŁA JOANNA Franciszków 1969 K50 00:27:33 00:27:40
188 1123 LATAŁA ANDRZEJ Świdnik POLBRUK RUN TEAM/BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1973 M40 00:27:43 00:28:49
189 1315 MIEDZIAK KAMIL Lublin Nie Ma Letko 1984 M30 00:27:52 00:28:57
190 1207 KIRYŁA TOMASZ Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1981 M40 00:27:53 00:29:02
191 34 MALEC KRYSTIAN Lublin 1983 M30 00:27:55 00:29:06
192 32 JAKÓBCZYK JACEK Lublin 1969 M50 00:27:55 00:28:58
193 1310 JECHOREK GABRIELA LUBLIN NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 2000 K20 00:28:03 00:29:15
194 131 WRONA MAGDALENA Bychawa BYCHAWA RUNNERS 1990 K30 00:28:07 00:29:17
195 48 KOŁODZIEJCZYK WOJCIECH Krzczonów Z PRZYGODĄ NA TY 1976 M40 00:28:07 00:29:11
196 1052 STASZAK ŁUKASZ Krasnystaw 1988 M30 00:28:08 00:29:18
197 87 TELEON MARLENA Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1988 K30 00:28:12 00:29:18
198 133 STYRNIK MARCIN Lublin NIE MA LEKTO 1982 M30 00:28:14 00:29:23
199 104 MAKARSKI STANISŁAW Lublin 1949 M60 00:28:30 00:29:36
200 91 ŁOŚ WOJCIECH Warszawa 1983 M30 00:28:32 00:33:55
201 1316 KONDYŚ PIOTR Wola Duża 1984 M30 00:28:35 00:29:38
202 1317 PEZLER RAFAŁ Siedlce 1989 M30 00:28:38 00:28:49
203 66 DRAS KAMIL Świdnik ALIPLAST RUNNING TEAM 1989 M30 00:28:42 00:29:46
204 29 CZECHOWSKI MICHAŁ Lublin 1984 M30 00:28:44 00:28:45
205 1019 NIEMIERSKI ARTUR Lublin 1971 M50 00:28:44 00:29:55
206 41 ŻUROWSKI JACEK Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST, HEŃTEAM 1969 M50 00:28:44 00:29:55
207 125 ZABIELSKI CEZARY Dominów 1971 M50 00:28:46 00:30:08
208 106 HACKER RANDY Lublin 1969 M50 00:28:51 00:29:59
209 1167 KUBIAK MARTA Świdnik 1983 K30 00:28:53 00:30:01
210 23 MAMEJ ELŻBIETA Lublin LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 1966 K50 00:28:55 00:30:05
211 1280 KRAWCZYK WOJCIECH Snopków 3M PONAD ZIEMIĄ 1972 M40 00:28:56 00:37:09
212 1107 LITVINCHUK VIKTORIYA Lublin 1986 K30 00:29:00 00:30:07
213 1106 MAJCHERSKI PIOTR Lublin 1973 M40 00:29:00 00:30:07
214 1050 ŻUKOWSKA BARBARA lublin 3COACH RAFAŁ CHOMIK 1968 K50 00:29:04 00:30:09
215 1145 SUCHORA JERZY Kraśnik 1963 M50 00:29:21 00:30:27
216 1144 SUCHORA ANNA Kraśnik 1964 K50 00:29:21 00:30:27
217 1040 WIŚNIEWSKI MACIEJ LUBLIN SZWAGRY 1978 M40 00:29:26 00:30:34
218 126 FURTAK WIKTOR lublin SAMISWOI 1972 M40 00:29:29 00:30:38
219 71 DYŚ WOJCIECH Lublin SANTANDER RUNNERS TEAM 1982 M30 00:29:32 00:30:44
220 128 MRUGAŁA AGATA Lublin 1982 K30 00:29:42 00:30:49
221 98 GOŁĘBIOWSKI MACIEJ Kalinówka 1978 M40 00:29:47 00:30:51
222 1202 LEWCZYŃSKI PIOTR Lublin 1959 M60 00:29:51 00:30:58
223 1095 SENDER ANDRZEJ Smugi TRIATHLON LUBLIN TEAM 1970 M50 00:30:07 00:31:12
224 1142 RYCAJ ARKADIUSZ Świdnik 1979 M40 00:30:10 00:31:16
225 1312 GREGUŁA LIDIA Lublin 1999 K20 00:30:34 00:31:48
226 43 MADEJ JULIA Lublin HEŃTEAM 1979 K40 00:30:41 00:31:51
227 35 GRZYWACZ DARIUSZ Lublin 1965 M50 00:30:46 00:30:55
228 1022 WIERZBICKA MAGDALENA Lublin 1984 K30 00:30:47 00:32:07
229 1021 WIERZBICKI MARCIN Lublin 1985 M30 00:30:47 00:32:07
230 68 MOSAK MATEUSZ Piaski ALIPLAST RUNNING TEAM 1990 M30 00:30:47 00:31:52
231 112 BLOCH MACIEJ Lublin SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 1979 M40 00:30:48 00:31:55
232 140 FILIPCZAK EWA Mełgiew BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1974 K40 00:30:52 00:32:01
233 142 WITEK-KONDRAT ANNA Czemierniki 1974 K40 00:31:00 00:32:09
234 1057 GROBELNY BARTEK Lublin 1985 M30 00:31:03 00:32:16
235 1179 PECIAK PIOTR Lublin 1995 M20 00:31:08 00:32:21
236 1198 KAUPKE KASIA Opole Lubelskie 1981 K40 00:31:14 00:32:32
237 1134 KUPINSKA ANNA Chełm FABRYKA SPORTU 1990 K30 00:31:19 00:32:28
238 55 BOĆ RAFAŁ Lublin INTROGRAF TEAM 1979 M40 00:31:21 00:31:27
239 123 FEDERKIEWICZ-SKOREK KAROLINA Lublin 1987 K30 00:31:26 00:32:39
240 97 GŁOWACKI LESZEK Lublin 1955 M60 00:31:28 00:32:57
241 1157 SZEWCZYK PAWEŁ Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1981 M40 00:31:38 00:32:47
242 1038 PIETROW MARTA Lublin PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 1977 K40 00:31:39 00:32:54
243 1322 BAJEK JOANNA LUBLIN 1982 K30 00:31:40 00:32:54
244 1060 SAWICKI DARIUSZ Lublin 1968 M50 00:32:01 00:33:14
245 81 IZDEBSKA RENATA Lublin 1955 K60 00:32:08 00:33:23
246 8 ZIÓŁEK TERESA Mełgiew STAY INSANE 1960 K60 00:32:18 00:33:28
247 79 ŚMIECHOWICZ FILIP Lublin STAY INSANE 1970 M50 00:33:38 00:35:01
248 38 NIECKARZ ANNA Lublin KAPIBARA STUDIO 1987 K30 00:33:50 00:35:07
249 1260 CZERNIAK ANNA Krasnystaw VEGE RUNNERS 1991 K30 00:34:04 00:35:20
250 74 NAGOWSKA EWA Krasnystaw 1994 K20 00:34:04 00:35:20
251 52 PIEKNIAK KRZYSZTOF Lublin INTROGRAF TEAM 1966 M50 00:34:09 00:35:22
252 143 WÓJCIK WIOLETTA Mełgiew BIEGAJACY ŚWIDNIK 1974 K40 00:35:02 00:36:11
253 1135 DUDZIK MAŁGORZATA Kamionka MORSUJACY FIRLEJ 1983 K30 00:35:14 00:36:24
254 1165 KORGUL SYLWIA LUBLIN 1989 K30 00:35:21 00:36:39
255 1222 KULA MILENA Lublin 1991 K30 00:35:32 00:36:42
256 141 KONDRAT ANNA Lublin 2001 K20 00:35:39 00:36:50
257 1080 BAJDA JOANNA Lublin 1982 K30 00:36:31 00:37:46
258 1319 WIDOMSKA-MACIEJEWSKA JOANNA Lublin 1982 K30 00:36:31 00:37:46
259 19 BUTRYŃSKI PAWEŁ Lublin #KORWIN 1970 M50 00:38:15 00:39:34
260 17 GAŁECKA MARZENA Lublin #KORWIN 1961 K60 00:38:15 00:39:34
261 1126 GUSTAW GRAŻYNA Lublin 1957 K60 00:38:33 00:39:51
262 1039 SABA MAŁGORZATA Lublin FOREVER 1993 K20 00:45:41 00:46:59
263 1250 DROŻDŻYŃSKI KRZYSZTOF Klęk KB POWSTANIEC 1969 M50 00:58:27 00:59:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni