z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

09.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 334 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1980 K30 00:21:23 00:21:26
2 280 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:22:02 00:22:04
3 155 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:18 00:22:26
4 430 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:22:26 00:22:29
5 297 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:39 00:22:44
6 34 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:42 00:22:50
7 548 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRISWIMRUN GOŁDAP 1983 K30 00:23:00 00:23:02
8 235 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:04 00:23:14
9 1140 MELLER JOANNA Dywity DRUŻYNA WILKA 1979 K30 00:23:20 00:23:25
10 24 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:34 00:23:41
11 1032 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:23:59 00:24:05
12 278 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:24:02 00:24:15
13 515 ZDUNEK EWELINA Stawiguda 1985 K30 00:24:38 00:24:50
14 1163 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K30 00:24:40 00:24:49
15 42 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:44 00:24:56
16 22 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:24:48 00:25:00
17 514 SAMSEL JUSTYNA Mrągowo 1987 K30 00:24:58 00:25:42
18 148 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:25:18 00:25:30
19 356 POŁEĆ ELIZA Olsztyn CTS TEAM 1984 K30 00:25:18 00:25:30
20 1092 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:25:29 00:25:38
21 442 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:25:36 00:25:51
22 1081 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:25:40 00:25:49
23 1009 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:26:07 00:26:18
24 1146 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:27:09 00:27:25
25 491 DANIELEWSKA KATARZYNA Olsztyn CTS OLSZTYN 1984 K30 00:27:48 00:28:02
26 371 DĘBSKA ANNA Olsztyn 1983 K30 00:27:58 00:28:12
27 300 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA Braniewo KAZA TEAM 1984 K30 00:28:02 00:28:23
28 32 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:28:03 00:28:18
29 250 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:07 00:28:25
30 254 MICHALCZYK MARIA Olsztyn 1981 K30 00:28:13 00:28:38
31 1165 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:28:18 00:28:39
32 1157 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:18 00:28:35
33 184 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1986 K30 00:28:21 00:28:39
34 1014 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:28:39 00:29:06
35 434 KUCZALSKA MAGDALENA Mława BBL MŁAWA 1983 K30 00:28:48 00:29:12
36 1173 BIAŁEK KATARZYNA Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1980 K30 00:29:02 00:29:27
37 1192 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:07 00:29:24
38 1056 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:10 00:29:30
39 1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:29:16 00:29:37
40 393 KAMIŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:29:23 00:29:43
41 255 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K30 00:29:32 00:29:42
42 265 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:29:43 00:30:06
43 512 MOGIELNICKA AGNIESZKA Olsztyn 1982 K30 00:29:45 00:30:10
44 510 ŚWIDERSKA JULIA Olsztyn 1988 K30 00:29:52 00:30:21
45 449 PAWŁÓW KATARZYNA Olsztyn BIEGAJĄCE BOBRY 1986 K30 00:30:19 00:30:43
46 511 JUCHNIEWICZ MONIKA Olsztyn 1983 K30 00:30:24 00:30:53
47 52 SZADURSKA-NOGA MARTA Olstzyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K30 00:30:49 00:31:16
48 122 GALEWSKA JUSTYNA Olsztyn 1981 K30 00:30:51 00:30:59
49 17 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:31:21 00:31:51
50 383 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:31:39 00:31:55
51 115 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:32:00 00:32:11
52 528 MICHALSKA KAROLINA WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW 1987 K30 00:32:22 00:32:48
53 1139 MIKULSKA AGNIESZKA Olsztyn KG TEAM 1984 K30 00:32:40 00:33:11
54 1002 USCINOWICZ JOLANTA Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1980 K30 00:33:00 00:33:18
55 40 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:33:21 00:33:49
56 128 GOJŁO DOROTA Olsztyn 1980 K30 00:33:40 00:33:53
57 481 CWALINA IZABELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:33:42 00:33:59
58 529 FIDURSKA EMILIA Olsztyn 1988 K30 00:33:45 00:34:17
59 1198 LIS ANETA Kieźliny WIPASZ AKTYWNI 1981 K30 00:35:02 00:35:32
60 1095 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:35:08 00:35:27
61 112 BŁASZKIEWICZ AGATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K30 00:35:23 00:35:55
62 1193 SUROWIEC ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 K30 00:35:29 00:35:58
63 1197 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:36:03 00:36:32
64 84 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:36:09 00:36:21
65 1150 GULBICKA-ILCZUK EWA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1979 K30 00:36:20 00:36:31
66 521 ROICKA MAGDALENA Biskupiec EGGER 1985 K30 00:36:37 00:36:45
67 246 PĘGIER LIDIA Lidzbark Warm. GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 00:44:13 00:44:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni