z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

05.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1036 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:59 00:19:00
2 95 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:06 00:19:08
3 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:52 00:19:54
4 204 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:02 00:20:04
5 1118 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:22 00:20:28
6 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:35 00:20:37
7 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:21:13 00:21:16
8 349 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:21:17 00:21:20
9 178 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:16 00:21:21
10 448 CYRKLER RAFAŁ Ostróda SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:19 00:21:24
11 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:24 00:21:28
12 69 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:21:36 00:21:41
13 223 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:40 00:21:43
14 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:47 00:21:51
15 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:48 00:21:51
16 295 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:52 00:21:57
17 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:58 00:22:01
18 100 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:57 00:22:02
19 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:03 00:22:08
20 443 CHARTANOWICZ KRZYSZTOF Warszawa 1973 M40 00:22:29 00:22:36
21 1175 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:22:32 00:22:41
22 1177 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:22:36 00:22:43
23 174 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:22:37 00:22:43
24 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:40 00:22:48
25 351 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40 00:22:47 00:22:50
26 1065 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:48 00:22:55
27 47 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:23:20 00:23:29
28 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:23:25 00:23:40
29 1142 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:38 00:23:48
30 289 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40 00:23:48 00:23:54
31 188 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:24:01 00:24:11
32 457 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:24:12 00:24:20
33 319 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:24:14 00:24:18
34 253 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:25 00:24:38
35 101 KLEINA MAREK Słupy AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:24:31 00:25:07
36 181 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:24:35 00:24:47
37 311 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:24:43 00:24:52
38 1003 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:56 00:24:56
39 1075 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:25:01 00:25:13
40 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:25:21 00:25:29
41 379 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:25:23 00:25:29
42 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:25:24 00:25:25
43 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:25:24 00:25:35
44 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn KAZA TEAM 1977 M40 00:26:10 00:26:31
45 312 MILEWICZ TOMASZ Olsztyn 1972 M40 00:26:14 00:26:28
46 126 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:26:15 00:26:32
47 213 GOTOWSKI DANIEL Dywity 1976 M40 00:26:25 00:26:43
48 72 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:26:27 00:26:41
49 1050 SYDORUK ALEKSANDER Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:26:28 00:26:50
50 1120 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity TRINEGU 1974 M40 00:26:31 00:26:49
51 1167 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:32 00:26:48
52 140 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BARY 1975 M40 00:26:37 00:26:51
53 1061 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:44 00:27:04
54 438 SOBIESKI KRZYSZTOF olsztyn GRUPA DBK 1971 M40 00:26:50 00:27:16
55 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:27:01 00:27:13
56 80 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:09 00:27:25
57 1028 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1976 M40 00:28:27 00:28:43
58 1026 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:29:01 00:29:15
59 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:09 00:29:33
60 1162 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:30:01 00:30:33
61 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:30:42 00:31:15
62 364 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:30:49 00:31:01
63 1183 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:31:00 00:31:18
64 1077 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PARKRUN OLSZTYN 1976 M40 00:31:38 00:32:03
65 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:31:52 00:32:24
66 1086 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:33:17 00:33:44
67 390 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:33:31 00:33:56
68 1051 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:33:50 00:34:15
69 1082 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M40 00:33:52 00:34:17
70 439 OLSZEWSKI MAREK Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:34:29 00:34:41
71 1125 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:34:52 00:35:18
72 1166 TUROWSKI MICHAŁ Purda #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1974 M40 00:39:45 00:39:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni