z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

05.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:18 00:17:20
2 365 MOSKAL PAWEŁ Kurzętnik ZAMEK KURZĘTNIK 1997 M20 00:17:23 00:17:24
3 373 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:43 00:17:44
4 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:46 00:17:47
5 374 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn 1996 M20 00:17:54 00:17:56
6 71 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:59 00:18:00
7 240 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:18:24 00:18:26
8 109 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:18:28 00:18:30
9 137 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:18:31 00:18:33
10 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:18:46 00:18:48
11 1036 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:59 00:19:00
12 418 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:19:03 00:19:05
13 95 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:06 00:19:08
14 444 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:20 00:19:22
15 355 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:21 00:19:23
16 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:52 00:19:54
17 274 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:19:55 00:19:57
18 316 PALUCH SYLWESTER Dywity GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:19:59 00:20:01
19 204 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:02 00:20:04
20 308 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:24 00:20:26
21 1118 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:22 00:20:28
22 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:35 00:20:37
23 361 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:20:34 00:20:39
24 1135 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:20:42 00:20:44
25 196 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:20:53 00:20:55
26 75 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:21:04 00:21:06
27 18 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:21:04 00:21:07
28 1132 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:21:11 00:21:14
29 386 NOGA JAREK Olsztyn 1984 M30 00:21:09 00:21:15
30 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:21:13 00:21:16
31 349 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:21:17 00:21:20
32 178 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:16 00:21:21
33 448 CYRKLER RAFAŁ Ostróda SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:19 00:21:24
34 425 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:20 00:21:26
35 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:24 00:21:28
36 407 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:27 00:21:30
37 452 BORKOWSKI MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:21:29 00:21:32
38 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:31 00:21:34
39 69 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:21:36 00:21:41
40 223 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:40 00:21:43
41 44 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:41 00:21:46
42 1067 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:45 00:21:51
43 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:47 00:21:51
44 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:48 00:21:51
45 404 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:51 00:21:55
46 295 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:52 00:21:57
47 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:58 00:22:01
48 100 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:57 00:22:02
49 1181 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:22:01 00:22:05
50 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:03 00:22:08
51 450 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:22:12 00:22:18
52 243 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:22:13 00:22:17
53 110 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:22:15 00:22:17
54 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:15 00:22:23
55 305 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:22:28 00:22:32
56 443 CHARTANOWICZ KRZYSZTOF Warszawa 1973 M40 00:22:29 00:22:36
57 1175 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:22:32 00:22:41
58 1177 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:22:36 00:22:43
59 174 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:22:37 00:22:43
60 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:40 00:22:48
61 351 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40 00:22:47 00:22:50
62 1065 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:48 00:22:55
63 344 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:22:48 00:22:53
64 1058 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:48 00:23:10
65 416 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:22:57 00:23:03
66 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:22:58 00:23:04
67 1124 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:23:11 00:23:17
68 1184 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:13 00:23:24
69 398 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:23:16 00:23:25
70 1045 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:18 00:23:24
71 47 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:23:20 00:23:29
72 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:23:25 00:23:40
73 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:29 00:23:39
74 124 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:23:35 00:23:41
75 1142 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:38 00:23:48
76 1063 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:23:44 00:23:52
77 228 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:48 00:23:58
78 289 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40 00:23:48 00:23:54
79 31 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:49 00:24:01
80 369 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:23:50 00:23:57
81 1048 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:23:50 00:23:57
82 26 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:23:55 00:24:07
83 451 RUCIŃSKI KONRAD Olsztyn 1992 M20 00:23:56 00:24:06
84 362 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:23:57 00:24:02
85 348 EWERT MARIUSZ Ostróda FORBET RUNNERS 1982 M30 00:24:00 00:24:05
86 188 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:24:01 00:24:11
87 248 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:24:01 00:24:13
88 167 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:24:04 00:24:10
89 435 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:24:05 00:24:09
90 233 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:24:07 00:24:21
91 391 MALINOWSKI KAMIL Suwałki PRO366 1993 M20 00:24:09 00:24:16
92 454 WENERT BARTOSZ OLSZTYN BIEGAJĄCE BOBRY 1986 M30 00:24:09 00:24:24
93 457 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:24:12 00:24:20
94 319 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:24:14 00:24:18
95 392 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1984 M30 00:24:17 00:24:40
96 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:24:17 00:24:25
97 441 KOWALIK PIOTR Lidzbark Warmiński 1983 M30 00:24:19 00:24:39
98 87 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:24:21 00:24:32
99 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:24:24 00:24:28
100 253 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:25 00:24:38
101 271 KUTARBA CEZARY Świątki GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:24:26 00:24:35
102 62 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:24:27 00:24:35
103 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:24:30 00:24:44
104 101 KLEINA MAREK Słupy AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:24:31 00:25:07
105 181 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:24:35 00:24:47
106 1007 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:24:40 00:24:52
107 311 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:24:43 00:24:52
108 1116 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:56 00:24:57
109 1003 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:56 00:24:56
110 1075 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:25:01 00:25:13
111 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:25:01 00:25:10
112 37 KLUKOWSKI MICHAŁ Olsztyn JERSEY RUN 1992 M20 00:25:02 00:25:11
113 1155 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:25:11 00:25:22
114 67 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn 1993 M20 00:25:14 00:25:29
115 83 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:25:17 00:25:33
116 131 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:25:18 00:25:28
117 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:25:21 00:25:29
118 379 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:25:23 00:25:29
119 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:25:24 00:25:25
120 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:25:24 00:25:35
121 238 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISSCOACHING.PL 1959 M50 00:25:26 00:25:39
122 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda 1967 M50 00:25:27 00:25:44
123 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński BARBARIAN TEAM 1987 M30 00:25:34 00:25:48
124 455 PRUSIK ANDRZEJ olsztyn 1967 M50 00:25:35 00:25:45
125 382 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:25:37 00:25:49
126 306 JAWORSKI MARIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1990 M20 00:25:38 00:25:45
127 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:25:40 00:25:46
128 1160 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:25:46 00:25:58
129 1085 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:25:47 00:25:56
130 332 SOSNOWSKI ADAM Ostróda FORBET RUNNERS 1985 M30 00:25:49 00:25:53
131 447
412*
POGORZELSKI PIOTR Olsztyn 80 DH ZHR 2000 M16 00:25:49 00:25:57
132 328 FIEDUCIK JAN Olsztyn HOSIANUM BIEGA 1997 M20 00:26:02 00:26:07
133 217 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:05 00:26:16
134 456 NIECZYTELNE PISMO OLSZTYN 1981 M30 00:26:09 00:26:20
135 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn KAZA TEAM 1977 M40 00:26:10 00:26:31
136 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:26:10 00:26:23
137 170 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:26:13 00:26:37
138 312 MILEWICZ TOMASZ Olsztyn 1972 M40 00:26:14 00:26:28
139 126 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:26:15 00:26:32
140 56 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 M30 00:26:18 00:26:30
141 213 GOTOWSKI DANIEL Dywity 1976 M40 00:26:25 00:26:43
142 72 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:26:27 00:26:41
143 1050 SYDORUK ALEKSANDER Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:26:28 00:26:50
144 1120 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity TRINEGU 1974 M40 00:26:31 00:26:49
145 1167 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:32 00:26:48
146 86 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:26:33 00:26:49
147 1060 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1961 M50 00:26:35 00:26:47
148 140 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BARY 1975 M40 00:26:37 00:26:51
149 1025 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:26:39 00:26:52
150 60 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:26:43 00:27:08
151 296 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:26:44 00:26:58
152 1061 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:44 00:27:04
153 130 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:47 00:27:00
154 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:26:47 00:27:03
155 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 00:26:48 00:27:17
156 1030 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:26:49 00:26:58
157 438 SOBIESKI KRZYSZTOF olsztyn GRUPA DBK 1971 M40 00:26:50 00:27:16
158 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:26:51 00:27:04
159 157 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:26:57 00:27:13
160 77 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:27:00 00:29:45
161 141 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:27:00 00:27:12
162 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:27:01 00:27:13
163 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:27:01 00:27:18
164 384 BONK BARTOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:27:03 00:27:30
165 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:27:05 00:27:20
166 80 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:09 00:27:25
167 310 SOWIŃSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1962 M50 00:27:13 00:27:20
168 232 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:27:15 00:27:25
169 432 KRASEWICZ MAREK Olsztyn 1981 M30 00:27:16 00:27:26
170 111 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:27:25 00:27:38
171 1004 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:27:37 00:27:54
172 314 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:27:51 00:28:13
173 165 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:27:54 00:28:11
174 116 BACZEWSKI TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:28:00 00:28:18
175 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:10 00:28:34
176 1024 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:28:15 00:28:48
177 327 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:28:17 00:28:35
178 1028 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1976 M40 00:28:27 00:28:43
179 54 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:30 00:28:54
180 285 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:28:37 00:28:54
181 357 ZEMBRZUSKI MACIEJ Olsztyn 1992 M20 00:28:38 00:28:47
182 176 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1986 M30 00:28:39 00:29:08
183 1066 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:28:39 00:29:00
184 1101 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20 00:28:41 00:29:11
185 1079 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:28:58 00:29:23
186 1202 DYRO RADOSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:29:00 00:29:11
187 1026 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:29:01 00:29:15
188 1034 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:29:03 00:29:11
189 1010 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:29:05 00:29:24
190 125 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:29:08 00:29:21
191 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:09 00:29:33
192 1027 DOLIWA ADAM Olsztyn KAZA TEAM 1965 M50 00:29:13 00:29:34
193 389 WIADEREK PIOTR Warszawa PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 1985 M30 00:29:19 00:29:38
194 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:29:19 00:29:30
195 1162 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:30:01 00:30:33
196 291 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:30:02 00:30:35
197 1098 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:30:03 00:30:23
198 1084 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:30:31 00:30:50
199 203 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:30:35 00:31:01
200 341 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn 1982 M30 00:30:41 00:30:48
201 1054 MIKITA MIREK Olsztyn 1967 M50 00:30:42 00:31:09
202 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:30:42 00:31:15
203 1126 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M50 00:30:42 00:31:16
204 364 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:30:49 00:31:01
205 1110 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M30 00:30:50 00:31:12
206 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:30:55 00:31:10
207 1183 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:31:00 00:31:18
208 445 WERNER JAKUB Kętrzyn 1981 M30 00:31:10 00:31:43
209 1097 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:31:16 00:31:47
210 23 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:31:26 00:31:36
211 1077 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PARKRUN OLSZTYN 1976 M40 00:31:38 00:32:03
212 1199 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:31:52 00:32:15
213 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:31:52 00:32:24
214 1006 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1981 M30 00:32:07 00:32:30
215 21 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:32:39 00:33:03
216 41 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:32:50 00:33:20
217 1111 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:32:55 00:33:33
218 360 BARTKIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1966 M50 00:33:00 00:33:24
219 1086 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:33:17 00:33:44
220 1022 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:33:21 00:33:45
221 390 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:33:31 00:33:56
222 1051 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:33:50 00:34:15
223 1082 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M40 00:33:52 00:34:17
224 1100 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:33:59 00:34:19
225 439 OLSZEWSKI MAREK Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:34:29 00:34:41
226 57 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:43 00:35:11
227 1125 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:34:52 00:35:18
228 149 ANDRZEJACZEK RADOSŁAW DYWITY 1979 M30 00:35:17 00:35:52
229 1169 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:37:18 00:37:53
230 1166 TUROWSKI MICHAŁ Purda #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1974 M40 00:39:45 00:39:50
231 354 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:42:08 00:42:40
232 385 WOLARZ WIESŁAW Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1959 M50 00:42:13 00:42:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni