z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

05.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:18 00:17:20
2 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:46 00:17:47
3 71 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:59 00:18:00
4 109 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:18:28 00:18:30
5 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:18:46 00:18:48
6 444 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:20 00:19:22
7 355 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:21 00:19:23
8 274 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:19:55 00:19:57
9 308 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:24 00:20:26
10 18 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:21:04 00:21:07
11 1132 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:21:11 00:21:14
12 386 NOGA JAREK Olsztyn 1984 M30 00:21:09 00:21:15
13 425 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:20 00:21:26
14 452 BORKOWSKI MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:21:29 00:21:32
15 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:31 00:21:34
16 1067 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:45 00:21:51
17 1181 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:22:01 00:22:05
18 110 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:22:15 00:22:17
19 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:15 00:22:23
20 344 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:22:48 00:22:53
21 1058 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:48 00:23:10
22 416 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:22:57 00:23:03
23 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:22:58 00:23:04
24 1124 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:23:11 00:23:17
25 1184 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:13 00:23:24
26 398 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:23:16 00:23:25
27 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:29 00:23:39
28 31 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:49 00:24:01
29 369 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:23:50 00:23:57
30 362 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:23:57 00:24:02
31 348 EWERT MARIUSZ Ostróda FORBET RUNNERS 1982 M30 00:24:00 00:24:05
32 167 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:24:04 00:24:10
33 454 WENERT BARTOSZ OLSZTYN BIEGAJĄCE BOBRY 1986 M30 00:24:09 00:24:24
34 392 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1984 M30 00:24:17 00:24:40
35 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:24:17 00:24:25
36 441 KOWALIK PIOTR Lidzbark Warmiński 1983 M30 00:24:19 00:24:39
37 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:24:24 00:24:28
38 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:24:30 00:24:44
39 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:25:01 00:25:10
40 1155 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:25:11 00:25:22
41 131 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:25:18 00:25:28
42 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński BARBARIAN TEAM 1987 M30 00:25:34 00:25:48
43 382 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:25:37 00:25:49
44 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:25:40 00:25:46
45 1160 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:25:46 00:25:58
46 1085 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:25:47 00:25:56
47 332 SOSNOWSKI ADAM Ostróda FORBET RUNNERS 1985 M30 00:25:49 00:25:53
48 456 NIECZYTELNE PISMO OLSZTYN 1981 M30 00:26:09 00:26:20
49 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:26:10 00:26:23
50 56 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 M30 00:26:18 00:26:30
51 1025 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:26:39 00:26:52
52 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 00:26:48 00:27:17
53 1030 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:26:49 00:26:58
54 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:26:51 00:27:04
55 141 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:27:00 00:27:12
56 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:27:01 00:27:18
57 384 BONK BARTOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:27:03 00:27:30
58 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:27:05 00:27:20
59 232 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:27:15 00:27:25
60 432 KRASEWICZ MAREK Olsztyn 1981 M30 00:27:16 00:27:26
61 1004 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:27:37 00:27:54
62 116 BACZEWSKI TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:28:00 00:28:18
63 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:10 00:28:34
64 1024 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:28:15 00:28:48
65 327 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:28:17 00:28:35
66 54 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:30 00:28:54
67 176 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1986 M30 00:28:39 00:29:08
68 1202 DYRO RADOSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:29:00 00:29:11
69 1010 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:29:05 00:29:24
70 389 WIADEREK PIOTR Warszawa PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 1985 M30 00:29:19 00:29:38
71 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:29:19 00:29:30
72 203 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:30:35 00:31:01
73 341 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn 1982 M30 00:30:41 00:30:48
74 1110 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M30 00:30:50 00:31:12
75 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:30:55 00:31:10
76 445 WERNER JAKUB Kętrzyn 1981 M30 00:31:10 00:31:43
77 1006 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1981 M30 00:32:07 00:32:30
78 1022 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:33:21 00:33:45
79 1100 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:33:59 00:34:19
80 149 ANDRZEJACZEK RADOSŁAW DYWITY 1979 M30 00:35:17 00:35:52
81 1169 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:37:18 00:37:53
82 354 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:42:08 00:42:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni