z

Warszawa

Wyniki

Bieg 5

05.02.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 275 ZAJĄC ROBERT Ząbki ORANGE POLSKA 1975 M40 00:17:28 00:17:30
2 196 KOŚCIELSKI PATRYK Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO 1975 M40 00:18:17 00:18:20
3 699 GOŁASZEWSKI MICHAŁ Legionowo TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:18:18 00:18:21
4 79 GŁOGOWSKI PIOTR Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1973 M40 00:18:29 00:18:32
5 387 KRZEMPEK ALEKSANDER Bielsko-Biała ENTRE.PL TEAM 1973 M40 00:19:07 00:19:09
6 716 KUBACZ NORBERT warszawa ORTOREH 1972 M40 00:19:13 00:19:19
7 1169 CZERWOŃSKI ARTUR Łomianki WIDŁOROGI 1968 M40 00:19:32 00:19:35
8 811 JÓŹWICKI JAKUB Łaskarzew CARINII 1973 M40 00:19:39 00:19:42
9 442 KAMIŃSKI PAWEŁ Warszawa ORTOREH TEAM 1976 M40 00:19:48 00:19:52
10 502 DUCZYŃSKI MACIEJ katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1975 M40 00:19:54 00:19:54
11 400 SZKLARCZYK IREK Warszawa 1972 M40 00:19:59 00:19:59
12 747 MAŃK PAWEŁ Marki MARKOWI BIEGACZE 1974 M40 00:20:03 00:20:09
13 1415 BUGOWSKI ANDRZEJ Warszawa 1974 M40 00:20:38 00:20:43
14 379 BEDNARCZUK JACEK Warszawa 1975 M40 00:20:39 00:20:46
15 931 FRĄCZYK PIOTR Nowa Iwiczna A.K.B. MORT 1975 M40 00:20:40 00:20:49
16 477 URBAŃCZYK DARIUSZ Warszawa 1976 M40 00:20:41 00:20:46
17 100 PRZYPOLSKI PAWEŁ Warszawa IM-POSSIBLE TEAM 1976 M40 00:20:48 00:20:56
18 144 SYCAN KRZYSZTOF Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1972 M40 00:20:49 00:20:56
19 249 KAMIŃSKI ARTUR JAMES Józefów KINGRUNNER ULTRA 1974 M40 00:20:50 00:20:54
20 451 BANIAK JACEK PŁOŃSK KB. IM P. SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK 1967 M40 00:20:57 00:21:59
21 214 KUCHARSKI PIOTR Lubartów 12TRI.PL 1968 M40 00:21:00 00:21:07
22 359 SMOLAGA FILIP Warszawa 1974 M40 00:21:06 00:21:12
23 531 BĄK ARTUR Gora Kalwaria BMW GARAGE TRITEAM 1972 M40 00:21:21 00:21:24
24 1403 GORALSKI ROMAN Stare Babice STARE BABICE BIEGAJA 1970 M40 00:21:21 00:21:27
25 482 HINC SŁAWOMIR Izabelin 1972 M40 00:21:22 00:21:23
26 45 KMIEĆ CEZARY Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1969 M40 00:21:23 00:21:26
27 1335 WELKIER MARCIN Warszawa DRUŻYNA BLONDYNA 1973 M40 00:21:23 00:21:33
28 269 KOŁOSOWSKI MICHAŁ Warszawa 1975 M40 00:21:23 00:21:35
29 341 KOSOWSKI PRZEMYSŁAW Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1969 M40 00:21:27 00:21:35
30 281 TREVOR ARRON Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1971 M40 00:21:30 00:21:39
31 1187 MILLER DANIEL Warszawa WARSAW INTERNATIONAL TRIATHALON CLUB (WITC) 1976 M40 00:21:36 00:21:45
32 124 MATYSKIEL KRZYSZTOF Warszawa NIGHT RUNNERS WARSZAWA ALBATROSY 1972 M40 00:21:41 00:21:47
33 1088 PIECH KRZYSZTOF Warszawa 1973 M40 00:21:45 00:22:06
34 1271 POLAK WOJTEK Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 1972 M40 00:21:45 00:21:51
35 1437 STACHURSKI DANIEL Warszawa 1976 M40 00:21:47 00:21:59
36 619 SKOWRON KRZYSZTOF Warszawa 1973 M40 00:21:48 00:21:52
37 117 SASIN ANDRZEJ Wołomin TEAM KOPEĆ 1973 M40 00:21:58 00:22:05
38 1008 HERNIK PAWEŁ Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 1976 M40 00:22:04 00:22:12
39 735 ROZIŃSKI ARKADIUSZ Warszawa UKS "4 URSUS" WARSZAWA 1969 M40 00:22:11 00:22:20
40 1107 PIERZAK OLAF Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN URSYNÓW 1974 M40 00:22:22 00:22:28
41 857 CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF Warszawa HOGZILLA - NAPRZÓD ZĄBKI. 1973 M40 00:22:23 00:22:36
42 649 WALIGÓRSKI TOMASZ Marki MARKOWI BIEGACZE 1972 M40 00:22:34 00:22:44
43 226 SKOWROŃSKI WOJCIECH Warszawa BZ WBK RUNNERS TEAM 1967 M40 00:22:40 00:22:53
44 238 KOZERSKI ŁUKASZ Warszawa 1976 M40 00:22:51 00:23:52
45 948 POTERALSKI DARIUSZ Warszawa PARKRUN BRÓDNO 1971 M40 00:22:52 00:23:01
46 1195 KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW Warszawa 1973 M40 00:22:53 00:23:59
47 511 MISIAK MIREK korytów A WIDŁOROGI 1970 M40 00:22:54 00:22:57
48 330 GOŁAWSKI PAWEŁ Józefów 1973 M40 00:22:58 00:23:07
49 613 BIELECKI MARCIN Sulejówek 1974 M40 00:23:02 00:24:10
50 307 NESTOROWICZ MICHAŁ Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1975 M40 00:23:08 00:24:12
51 437 GIELO ROBERT Warszawa DZIKI 1976 M40 00:23:10 00:23:22
52 574 PEC ARKADIUSZ Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1968 M40 00:23:14 00:23:19
53 1047 NEJFELD WALDEMAR ZĄBKI ATP AUGUSTÓW 1975 M40 00:23:24 00:23:36
54 236 KOWALSKI ARTUR Warszawa FELLOWES POLSKA 1972 M40 00:23:24 00:24:26
55 814 WIERZCHOŁOWSKI MARCIN Warszawa 1974 M40 00:23:31 00:24:37
56 550 GALUHN MARIUSZ Łomianki 1970 M40 00:23:32 00:24:41
57 333 RYNKUN LUDOMIR Nowy Dwór Mazowiecki KB JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1968 M40 00:23:32 00:24:38
58 257 PAŹDZIOR ŁUKASZ Warszawa MUKAINADA RUNNING TEAM 1976 M40 00:23:33 00:23:39
59 241 ŻURAWSKI MARCIN Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1974 M40 00:23:35 00:23:49
60 109 FORNALSKI ANDRZEJ Warszawa 1969 M40 00:23:45 00:24:51
61 1327 NIEVIAROUSKI KIRYL Warszawa HUSARIA RACE TEAM 1975 M40 00:23:47 00:25:57
62 391 SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ Warszawa TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 1976 M40 00:23:59 00:25:21
63 474 KAMIŃSKI WIESŁAW WARSZAWA 1967 M40 00:23:59 00:27:05
64 592 LIŚKIEWICZ MACIEJ Warszawa 1971 M40 00:24:05 00:25:09
65 784 BANASZCZYK ARKADIUSZ OŻARÓW MAZOWIECKI 1971 M40 00:24:05 00:25:07
66 872 BUDZISZEWSKI TOMASZ Marki MARKOWI BIEGACZE 1971 M40 00:24:06 00:26:22
67 1120 BAGNICKI DARIUSZ Nowy Dwór Mazowiecki RUNDAY 1971 M40 00:24:07 00:25:10
68 1123 GAJEWSKI DARIUSZ Warszawa OXYGEN 1975 M40 00:24:11 00:27:20
69 680 TKACZ RAFAŁ Warszawa 1975 M40 00:24:15 00:25:18
70 711 KUCZYŃSKI DANIEL Warszawa PRĘŻNE VACKY 1975 M40 00:24:18 00:26:33
71 1052 KRASOWSKI ROBERT Warszawa 1976 M40 00:24:21 00:25:29
72 1291 JEZIORSKI MAREK Duczki 1973 M40 00:24:24 00:25:33
73 1106 OCHAB JANUSZ Warszawa 1971 M40 00:24:26 00:25:38
74 1164 WEREDA PAWEŁ Warszawa 1970 M40 00:24:35 00:25:41
75 702 KAŁOWSKI IREK Warszawa 1975 M40 00:24:38 00:25:47
76 272 ORŁOWSKI MAREK Warszawa 1973 M40 00:24:40 00:26:49
77 629 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ Pruszków KRUSZON TEAM PRUSZKÓW 1974 M40 00:24:44 00:25:48
78 590 NOWOSAD GRZEGORZ Warszawa 1975 M40 00:24:45 00:26:55
79 548 JARZĘBSKI MARIUSZ Sulejówek ROZBIEGANY SULEJÓWEK 1974 M40 00:24:52 00:26:00
80 553 GOLEBIEWSKI LUKASZ warszawa 1976 M40 00:25:06 00:26:07
81 484 RADOMSKI PIOTR Małkinia Górna 1976 M40 00:25:16 00:27:33
82 1353 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ Warszawa 1971 M40 00:25:20 00:26:31
83 853 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ warszawa 1973 M40 00:25:24 00:27:41
84 1059 ZGLIŃSKI PIOTR Sulejówek ROZBIEGANY SULEJÓWEK 1974 M40 00:25:34 00:26:43
85 1045 PŁOŃSKI MARIUSZ Warszawa 1972 M40 00:25:35 00:26:49
86 294 KASKA KRZYSZTOF Legionowo 1969 M40 00:25:35 00:26:43
87 846 GÓRKA MARCIN Warszawa ORO 1971 M40 00:25:40 00:27:59
88 326 BĄK MACIEJ Warszawa ORANGE POLSKA / NIGHT RUNNERS 1973 M40 00:25:41 00:29:33
89 944 ŚWIĘTOCHOWSKI ANDRZEJ Warszawa 1973 M40 00:25:52 00:27:05
90 654 MIESZKOWSKI MACIEJ DZIEKANÓW LEŚNY 1967 M40 00:25:55 00:28:14
91 17 GAWLIK ARKADIUSZ Warszawa 1974 M40 00:25:58 00:28:12
92 1421 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Warszawa HUSARIA RACE TEAM 1970 M40 00:26:28 00:27:30
93 1087 STOLARSKI RAFAŁ Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1974 M40 00:26:31 00:28:38
94 1418 ŻUK PAWEŁ Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1975 M40 00:26:41 00:28:50
95 1423 JÓŹWIAK MIROSŁAW Warszawa 1975 M40 00:26:44 00:26:59
96 208 EWERTOWSKI PIOTR MARKI MARKOWI BIEGACZE 1967 M40 00:26:46 00:29:02
97 1184 MAKOS ROBERT Sulejówek ROZBIEGANY SULEJÓWEK 1969 M40 00:27:21 00:30:28
98 1436 ŁABĘDA STANISŁAW Warszawa NASIELSK BASZTA TEAM 1972 M40 00:27:34 00:30:41
99 320 WYKRĘT KRZYSZTOF Warszawa 1968 M40 00:27:39 00:28:49
100 186 ZAWIERUCHA LESZEK Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1972 M40 00:27:42 00:28:54
101 49 JABŁOŃSKI MAREK Warszawa 1974 M40 00:27:53 00:30:08
102 1457
1523*
WODZYŃSKI ROBERT Warszawa PARKRUN BRÓDNO BIEGA 1974 M40 00:28:06 00:29:12
103 82 MOSKAL TOMASZ Warszawa 1975 M40 00:28:12 00:31:19
104 994 KOZINA ADAM Warszawa 1970 M40 00:28:27 00:30:37
105 732 WARMIJAK PIOTR Warszawa 1970 M40 00:28:38 00:31:43
106 94 GRZEJDZIAK IGOR Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1973 M40 00:28:38 00:30:52
107 708 KUCHARCZYK PAWEŁ Warszawa 1975 M40 00:28:49 00:31:06
108 1382 LIPSKI PIOTR Warszawa 1975 M40 00:28:50 00:31:04
109 416 SADOWSKI MARCIN Warszawa 1973 M40 00:29:36 00:32:46
110 390 MIŃKOWSKI TOMASZ Pruszków 1975 M40 00:30:19 00:32:31
111 441 HERNIK PAWEŁ Warszawa 1975 M40 00:30:39 00:33:46
112 1314 SYROCKI WOJCIECH Warszawa DELTA RUN 1972 M40 00:30:41 00:33:53
113 658 KAZAŁA PIOTR Warszawa ZABIEGANI PO USZY 1970 M40 00:30:45 00:33:00
114 131 ROSZKOWSKI MARCIN Warszawa ZABIEGANI PO USZY 1972 M40 00:30:49 00:32:59
115 213 KWASOWIEC ANDRZEJ Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1974 M40 00:31:37 00:34:53
116 1460 OLEJNIK TOMASZ Łomianki 1973 M40 00:31:44 00:34:50
117 865 ŚWITAŁA ARKADIUSZ Warszawa 1976 M40 00:32:56 00:36:12
118 543 BRYSIAK KRZYSZTOF Warszawa 1975 M40 00:33:22 00:36:27
119 141 KALINOWSKI RYSZARD NASIELSK 1967 M40 00:33:27 00:35:36
120 106 CHOŁUJ ARTUR Warszawa 1975 M40 00:33:46 00:36:04
121 681 KOMOREK KRZYSZTOF Sulejówek BRACTWO BIEGOWE BGK 1975 M40 00:34:10 00:36:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni