Warszawa

Wyniki

Bieg 3

04.12.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 JABŁOŃSKI ARTUR Warszawa/Horodło DREAM RUN 1981 M30 00:15:46 00:15:48
2 1049 NAGÓREK MARCIN Słupsk AGROS ZAMOŚĆ 1980 M30 00:16:49 00:16:51
3 663 ORZEŁ MICHAŁ Lublin ENTRE.PL TEAM/BANDA GRUDNIA 1981 M30 00:17:29 00:17:29
4 1139 ŻYLUK DARIUSZ zagosciniec 1977 M30 00:17:53 00:17:54
5 743 JOSYPENKO JĘDRZEJ Warszawa DREAM RUN 1986 M30 00:17:59 00:18:01
6 1275 PRZYBYSZ MICHAŁ Warszawa 1982 M30 00:18:00 00:18:05
7 166 WACKO MARCIN Poznań SMASHING PĄPKINS 1985 M30 00:18:03 00:18:05
8 384 MIEDZIEJEWSKI ANDRZEJ Pruszków WPRUNNING 1986 M30 00:18:03 00:18:06
9 921 BELOWSKI ŁUKASZ Warszawa NATURAL BORN RUNNRERS / SMASHING PĄPKINS 1982 M30 00:18:15 00:18:18
10 157 MAJEWSKI TOMASZ Wołomin WIDŁOROGI 1980 M30 00:18:22 00:18:24
11 1062 ZYCH ROBERT Mińsk Mazowiecki ENTRE.PL TEAM 1978 M30 00:18:25 00:18:28
12 1239 SMOLARCZYK TOMASZ Warszawa TY KRAKUSIE 1981 M30 00:18:24 00:18:30
13 888 MĄDRACH PIOTR Warszawa DREAM RUN 1983 M30 00:18:29 00:18:31
14 125 KWIATKOWSKI ADRIAN Warszawa 12TRI.PL 1985 M30 00:18:30 00:18:35
15 258 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA BOR 1982 M30 00:18:35 00:18:37
16 198 KUROWSKI MACIEJ WARSZAWA NATIONALE NEDERLANDEN 1980 M30 00:18:53 00:18:55
17 431 STRYKOWSKI DANIEL warszawa MARKOWI BIEGACZE 1980 M30 00:18:58 00:19:01
18 986 ŚLIWA KRZYSZTOF Warszawa BILLENNIUM 1985 M30 00:19:01 00:19:03
19 1111 STANKOWSKI RAFAŁ Ożarów Mazowiecki 1981 M30 00:19:03 00:19:07
20 440 KOBUSZEWSKI ARTUR Warszawa BIEGOWY WARIAT 1980 M30 00:19:06 00:19:10
21 376 KARPIŃSKI MARCIN Warszawa ALLIANZ RUNNING TEAM 1983 M30 00:19:17 00:19:17
22 610 MOLĘDYS SZYMON Warszawa KONTROLERSKI TEAM 1983 M30 00:19:16 00:19:19
23 215 BOROWSKI RAFAŁ Warszawa 12TRI.PL / PARKRUN URSYNÓW 1979 M30 00:19:21 00:19:25
24 973 SKWARK KRZYSZTOF Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 1986 M30 00:19:24 00:19:28
25 662 SEROCKI PIOTR Kobyłka MARKOWI BIEGACZE 1977 M30 00:19:22 00:19:29
26 709 OCHMAN PIOTR Warszawa KB JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1983 M30 00:19:25 00:19:30
27 105 HOŁDA MICHAŁ Warszawa WIDŁOROGI 1980 M30 00:19:27 00:19:30
28 656 SZPIL MACIEJ Warszawa MYKK 1983 M30 00:19:32 00:19:35
29 659 CAŁKA BARTŁOMIEJ Warszawa NATIONALE NEDERLANDEN 1983 M30 00:19:32 00:19:36
30 1247 ŁYP MIESZKO Warszawa 1981 M30 00:19:33 00:19:38
31 1198 TRZASKOWSKI DARIUSZ Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 1977 M30 00:19:37 00:19:45
32 40 MURAWSKI MICHAL Warszawa 1982 M30 00:19:38 00:19:40
33 103 PYTLOS MARCIN warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1980 M30 00:19:39 00:19:45
34 1221 CHMIEL PRZEMYSŁAW Warszawa ALBATROSY 1978 M30 00:19:43 00:19:47
35 448 BŁASZCZYK MARCIN Warszawa TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 1986 M30 00:19:46 00:19:51
36 1202 ŁĘPICKI ARTUR Marki MARKOWI BIEGACZE 1977 M30 00:19:47 00:19:54
37 1000 KITLAS RAFAŁ Warszawa TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 1981 M30 00:19:48 00:19:53
38 1292 TĘDZIAGOLSKI TOMASZ Warszawa 1978 M30 00:19:48 00:19:53
39 1256 LEŚNIAK JACEK Warszawa DRUŻYNA BLONDYNA 1980 M30 00:19:49 00:19:56
40 1305 CHOIŃSKI PAWEŁ Warszawa SMASHING PĄPKINS 1983 M30 00:19:51 00:19:55
41 636 SZAŁKOWSKI DAWID Warszawa EKOBIEGI 1978 M30 00:19:56 00:20:02
42 386 KOCHANIAK RAFAŁ Warszawa SOLOIST 1979 M30 00:19:58 00:20:08
43 234 WYWROT GRZEGORZ Warszawa SODEXO RUN 1982 M30 00:20:16 00:20:23
44 1163 MARZEC ZBIGNIEW piaseczno DREAM RUN 1985 M30 00:20:23 00:20:25
45 348 ZMORZYŃSKI JAKUB Warszawa ALE TEMPO 1979 M30 00:20:34 00:20:39
46 237 BAWIEC BARTOSZ Warszawa 1985 M30 00:20:44 00:20:51
47 1285 KOBIAŁKA MAREK Warszawa MARKOWI BIEGACZE 1981 M30 00:20:49 00:20:59
48 562 KALUKIEWICZ DOBROMIŁ Babice Nowe MYKK 1984 M30 00:20:49 00:20:55
49 942 GRZYBOWSKI PIOTR Łomianki 1983 M30 00:20:50 00:20:55
50 1227 GODEK PIOTR Warszawa TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:20:56 00:21:02
51 69 GIERAK KRIS Warsaw BZ WBK RUNNERS TEAM 1980 M30 00:21:00 00:22:04
52 130 JAWORSKI ARKADIUSZ Izabelin 1982 M30 00:21:02 00:21:12
53 969 ZALEWSKI MARCIN Warszawa INOBE 1982 M30 00:21:03 00:21:09
54 714 WERNER KAMIL Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1984 M30 00:21:05 00:21:15
55 522 LESAK MICHAL warszawa 1981 M30 00:21:05 00:21:16
56 1083 OCHMAN MICHAŁ Warszawa 1983 M30 00:21:07 00:21:14
57 414 CZERSKI PIOTR Warszawa 1981 M30 00:21:11 00:21:18
58 1241 DĄBROWSKI MARCIN Warszawa OBOZYBIEGOWE.PL 1985 M30 00:21:21 00:21:27
59 1097 WRÓBEL ŁUKASZ Warszawa KS "WOLNI" 1979 M30 00:21:25 00:21:30
60 311 MICHALSKI RYSZARD Warszawa SENSORYBEAUTY.PL 1980 M30 00:21:25 00:21:33
61 52 JAŃCZUK MARCIN Łomianki NAPRZÓD MŁOCINY 1978 M30 00:21:27 00:21:35
62 651 LIPIŃSKI HUBERT Warszawa WACA 1985 M30 00:21:27 00:21:32
63 521 MADEJEK KAMIL Warszawa 1986 M30 00:21:30 00:22:38
64 980 MASŁOWSKI MICHAŁ Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 1984 M30 00:21:32 00:21:36
65 302 SPEISER PATRYK Warszawa STOP! DALEJ NIE BIEGNĘ. WARSZAWA 1982 M30 00:21:32 00:21:36
66 1228 MAĆKOWSKI DANIEL Zagościniec 1980 M30 00:21:33 00:21:43
67 568 MAKAREWICZ WIKTOR Warszawa 1983 M30 00:21:34 00:22:41
68 118 WOCH KRZYSZTOF Łomianki WIDŁOROGI 1980 M30 00:21:38 00:21:50
69 1255 MICHALUK GRZEGORZ Warszawa 1984 M30 00:21:38 00:22:48
70 660 JANASZ RAFAŁ warszawa FMW RUNNERS 1979 M30 00:21:40 00:21:45
71 780 STĘPNIAK RAFAŁ Ząbki MARKOWI BIEGACZE 1980 M30 00:21:41 00:21:51
72 37 DĄBROWSKI ADAM Warszawa ALIOR RUNNING TEAM 1984 M30 00:21:42 00:22:46
73 159 TARKA MARCIN Szydłowiec WIDŁOROGI 1979 M30 00:22:00 00:22:12
74 918 KACPRZYK PAWEŁ Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1977 M30 00:22:02 00:22:11
75 909 ZIELIŃSKI PIOTR Ząbki 1985 M30 00:22:02 00:22:09
76 992 GOLUS MICHAŁ Legionowo 1983 M30 00:22:10 00:23:17
77 506 WÓJCIK ARKADIUSZ Celestynów BRAK 1977 M30 00:22:18 00:22:29
78 31 WOJTCZAK KRZYSZTOF Słupno MARKOWI BIEGACZE 1982 M30 00:22:18 00:22:28
79 142 JANKOWIAK JAKUB Warszawa 1984 M30 00:22:20 00:22:28
80 457 KULCZYŃSKI RAFAŁ Warszawa ORTOREH TEAM 1982 M30 00:22:20 00:23:33
81 337 GAJDECKI TOMEK Warszawa ACCENTURE 1978 M30 00:22:22 00:23:28
82 24 MAKAREWICZ WOJCIECH Zalesie Górne MYKK 1978 M30 00:22:25 00:22:33
83 115 RĄCZKOWSKI ADAM Warszawa MYKK 1981 M30 00:22:26 00:22:35
84 90 GLIŃSKI PAWEŁ Warszawa 1978 M30 00:22:27 00:22:35
85 493 MAKUCH MARCIN Warszawa 1986 M30 00:22:29 00:22:37
86 637 SMUS MARCIN Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1983 M30 00:22:38 00:23:43
87 555 SZPECHT GRZEGORZ Warszawa IM-POSSIBLE TEAM 1982 M30 00:22:43 00:22:52
88 1244 POLKOWSKI PIOTR Warszawa BUTALIONY 1985 M30 00:22:43 00:23:55
89 322 ŁOZA MICHAŁ Warszawa THE RUNNING BROTHERS 1985 M30 00:22:46 00:23:54
90 174 ZAPOROWSKI MARCIN Warszawa DRUŻYNA SZPIKU 1982 M30 00:22:52 00:23:56
91 883 KAŹMIERSKI SEBASTIAN Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1982 M30 00:22:59 00:24:09
92 951 IWANIUK TOMASZ Warszawa 1983 M30 00:23:01 00:24:09
93 1205 HELWICH ROBERT Warszawa DRUŻYNA MIESZKA 1980 M30 00:23:14 00:25:24
94 61 PYTKA KONRAD Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1982 M30 00:23:15 00:23:24
95 1182 PYSZKO JANUSZ Rzeszów 1983 M30 00:23:16 00:24:23
96 421 WITOWSKI KAROL Warszwa 1981 M30 00:23:21 00:24:36
97 670 JACKL FRANCISZEK Warszawa 1984 M30 00:23:24 00:24:31
98 172 WYDRO KRYSTIAN Warszawa CHMIELOŁAK 1981 M30 00:23:25 00:24:28
99 1168 KADYK ŁUKASZ Warszawa 1981 1981 M30 00:23:32 00:24:38
100 1034 WIELOWSKI PAWEL Warszawa BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 1979 M30 00:23:36 00:25:49
101 1007 GOTZ MATEUSZ Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1986 M30 00:23:44 00:24:53
102 541 WOJCIECHOWSKI JACEK Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1986 M30 00:23:45 00:24:51
103 123 WITKOWSKI PAWEŁ Sochaczew 1981 M30 00:23:52 00:24:56
104 373 WOLSKI KAMIL Dębe Wielkie BIEGAM NA TARCHOMINIE 1984 M30 00:24:00 00:27:27
105 16 ZDUNEK MICHAŁ Warszawa EUROSOFT TEAM 1979 M30 00:24:02 00:25:19
106 775 WOJTASIK ADAM Warszawa 1982 M30 00:24:03 00:26:22
107 324 BONIECKI MACIEJ Warszawa GET RUN 1983 M30 00:24:05 00:25:13
108 777 CYRNY RAFAŁ Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1977 M30 00:24:08 00:25:14
109 202 WÓJCIK SŁAWOMIR Warszawa EUROSOFT TEAM 1982 M30 00:24:09 00:26:20
110 331 JACZYŃSKI RAFAŁ Warszawa 1980 M30 00:24:10 00:25:22
111 367 SŁAWATYCKI TOMASZ Warszawa 1980 M30 00:24:11 00:27:16
112 1116 OLSZEWSKI MARCIN PIASECZNO ZSP MROKÓW 1982 M30 00:24:17 00:26:27
113 162 DUDEK BARTŁOMIEJ Warszawa 12TRI.PL 1982 M30 00:24:17 00:28:18
114 1133 STRZAŁKOWSKI KAMIL warszawa ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH IM. NOBLISTÓW POLSKICH W LESZNOWOLI 1983 M30 00:24:19 00:26:27
115 929 SZCZUROWSKI PIOTR Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1982 M30 00:24:24 00:25:39
116 161 ZAJĄC JACEK Ożarów Mazowiecki 1977 M30 00:24:25 00:25:35
117 959 GÓRSKI MARCIN Warszawa COAS 1981 M30 00:24:31 00:26:38
118 970 GAWRYŚ MARCELI Józefów CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:24:32 00:27:42
119 638 PIECZYKOLAN ANDRZEJ Legionowo 1977 M30 00:24:36 00:26:45
120 329 KRÓLAK TOMASZ Warszawa 1983 M30 00:24:38 00:25:47
121 93 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA 1979 M30 00:24:45 00:26:00
122 1230 FURGALA KRZYSZTOF warszawa 1981 M30 00:24:52 00:27:04
123 102 WOJAS SZYMON GRÓJEC RUDY 102 1980 M30 00:24:58 00:26:12
124 176 MATUSZEWSKI PIOTR Pruszków NATIONALE-NEDERLANDEN 1980 M30 00:24:59 00:26:11
125 301 STRZEMIECZNY RADOSŁAW Radzymin 1986 M30 00:25:00 00:27:14
126 926 JAGACKI MARIUSZ Otwock TUPTUŚ OTWOCK 1981 M30 00:25:05 00:25:08
127 695 MACIĄG PRZEMYSŁAW Warszawa OXYGEN 1980 M30 00:25:07 00:28:31
128 55 ZIELIŃSKI JACEK Piastów BIEGNIJ Z PROSERVICE 1977 M30 00:25:08 00:27:23
129 271 GACZYŃSKI MACIEJ Opoczno BIEGOBSESJA 1985 M30 00:25:19 00:26:27
130 1130 SIKORA PAWEŁ Warszawa 1979 M30 00:25:19 00:26:35
131 864 SZALAK MICHAŁ Warszawa LPU 1977 M30 00:25:26 00:26:37
132 1302 WIECHETEK ARTUR Warszawa 1978 M30 00:25:29 00:28:35
133 876 SIEDLECKI ŁUKASZ Warszawa ELITE SPORTS 1985 M30 00:25:30 00:27:45
134 185 KRYŃSKI PIOTR Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 1980 M30 00:25:30 00:27:46
135 1025 PYSZKO TOMASZ Warszawa 1985 M30 00:25:31 00:26:38
136 820 ROGALSKI KRZYSZTOF Warszawa SZUKAM ŻONY TEAM 1985 M30 00:25:41 00:27:51
137 1272 NOWAK ARKADIUSZ Warszawa 1982 M30 00:25:53 00:27:07
138 377 BRUSOKAS TOMASZ Warszawa 1983 M30 00:25:53 00:28:03
139 1121 GOŁASZEWSKI DAMIAN więcej niż 500tyś. KS "WOLNI" 1980 M30 00:26:06 00:27:16
140 1273 JARZĄBKOWSKI MICHAŁ Piaseczno ENDURNIE 1979 M30 00:26:10 00:28:18
141 263 PRUCNAL PAWEŁ Warszawa RUN FOR 42 1977 M30 00:26:12 00:28:27
142 285 KIREJCZYK STANISŁAW Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1982 M30 00:26:14 00:28:25
143 1173 OLCHOWIK MARCIN Warszawa 1983 M30 00:26:14 00:28:25
144 71 MIRKOWSKI ŁUKASZ Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1981 M30 00:26:19 00:27:31
145 217 WYBRANOWSKI SYLWESTER Warszawa 1978 M30 00:26:20 00:29:32
146 20 WASILEWSKI PAWEŁ Warszawa BIEGAM Z ŻONĄ 1979 M30 00:26:28 00:29:54
147 785 MOSKALEWICZ ŁUKASZ warszawa RK ATHLETICS 1986 M30 00:26:33 00:27:39
148 59 KASPRZAK PIOTR Warszawa PIOTROWSKI RUNNING TEAM 1986 M30 00:26:33 00:28:53
149 1104 SKRZYWAN PAWEŁ Łomianki Dolne 1986 M30 00:26:33 00:27:44
150 89 WEDER DOMINIK Warszawa 1983 M30 00:26:34 00:28:42
151 353 SKOŚKIEWICZ KRZYSZTOF Borowa Góra 1977 M30 00:27:12 00:28:25
152 409 MITURA MAREK Warszawa 1977 M30 00:27:15 00:29:29
153 312 BAŁACKI JACEK Warszawa 1978 M30 00:27:27 00:29:34
154 554 MATEJCZUK MARCIN Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1986 M30 00:27:33 00:30:45
155 113 POPARDOWSKI PAWEŁ Warszawa 1982 M30 00:27:36 00:29:48
156 1312
1145*
PASTUSZAK PAWEŁ Warszawa 1979 M30 00:27:38 00:29:59
157 686 SPISZ MARIUSZ Warszawa 1977 M30 00:27:38 00:30:58
158 410 SOŁDACZUK GRZEGORZ Sochaczew GRUPA DBK WARSZAWA 1978 M30 00:27:40 00:30:54
159 436 MAKAJ ROBERT Pruszków 1979 M30 00:27:43 00:30:02
160 1093 KOPCZYŃSKI PAWEŁ Legionowo KS "WOLNI" 1986 M30 00:27:43 00:30:08
161 698 SZCZERBA ŁUKASZ Latchorzew W POGONI ZA DUCHEM 1985 M30 00:28:02 00:31:13
162 57 PISARCZYK GRZEGORZ Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 1980 M30 00:28:06 00:30:15
163 542 PAJDO ANTONI Lipków NATIONALE-NEDERLANDEN 1978 M30 00:28:13 00:30:36
164 1038 SZALEWICZ DAMIAN Łomianki ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 1978 M30 00:28:25 00:30:38
165 1191 ANDERWALD JAKUB Warszawa 1983 M30 00:28:42 00:31:52
166 1003 NAPIERAJ RAFAŁ Warszawa 1981 M30 00:28:56 00:31:10
167 235 TURNIAK JACEK WARSZAWA COAS 1977 M30 00:28:57 00:31:05
168 98 JASIŃSKI-KOT WOJCIECH Marki W POGONI ZA ROZUMEM 1977 M30 00:29:10 00:32:40
169 203 SŁONAWSKI ŁUKASZ Piaseczno 1982 M30 00:29:11 00:31:23
170 446 KARWACKI ARTUR Warszawa BIEGNIJ Z PROSERVICE 1978 M30 00:29:18 00:31:27
171 265 POTEMPSKI PAWEŁ Warszawa 1977 M30 00:29:39 00:30:51
172 989 ROGATKO ADAM Dawidy Bankowe 1979 M30 00:29:57 00:33:12
173 988 DOMAGAŁA MICHAŁ Warszawa 1977 M30 00:30:09 00:33:21
174 731 NOWOSZ KAMIL Warszawa NATIONALE NEDERLANDEN 1984 M30 00:30:24 00:32:41
175 1289 RYBARSKI MACIEJ Warszawa 1985 M30 00:30:25 00:33:33
176 77 HANSEN SIMON Dąbrowa 1981 M30 00:30:46 00:33:52
177 828 SŁAWIŃSKI RAFAŁ Legionowo UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO 1979 M30 00:30:51 00:33:00
178 41 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ Piastów 1979 M30 00:31:08 00:34:21
179 180 KALETA ŁUKASZ Warszawa RPO 1982 M30 00:31:25 00:34:34
180 361 SZWARC GRZEGORZ Chylice 1978 M30 00:31:31 00:34:42
181 1124 KUNKA PIOTR Jakubów 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 1983 M30 00:32:06 00:35:24
182 1068 MARSZAŁEK MARCIN Warszawa 1980 M30 00:32:07 00:34:24
183 641 CHĘCIŃSKI MACIEJ Warszawa 1977 M30 00:32:44 00:35:02
184 772 GRATYS PAWEŁ Sochaczew LECĘ BO CHCĘ 1978 M30 00:35:43 00:39:00
185 606 WIĘCKOWSKI PIOTR Warszawa BIEGAM DLA SCHRONISKA NA PALUCHU 1978 M30 00:36:03 00:38:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni