z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

22.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 13 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:21:20 00:21:21
2 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:22:01 00:22:03
3 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:23:36 00:23:43
4 103 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:25:17 00:25:28
5 473 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:25:47 00:25:52
6 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:26:02 00:26:10
7 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:19 00:26:35
8 747 KARWAN MAŁGORZATA Gdynia 1981 K30 00:26:25 00:26:42
9 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:31 00:26:41
10 846 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:26:39 00:26:44
11 821 BOLLIN ILONA Gdańsk 1978 K30 00:26:57 00:27:05
12 807 STOLAREK WERONIKA Gdansk 1984 K30 00:27:27 00:27:44
13 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:27:35 00:27:46
14 266 FALBA MARTA Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 K30 00:27:49 00:28:14
15 592 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:52 00:28:06
16 441 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:27:58 00:28:12
17 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:28:11 00:28:37
18 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:28:12 00:28:20
19 69 MELZACKA ANNA Bąkowo TEAM TRÓJMIASTO 1983 K30 00:28:43 00:28:52
20 516 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:47 00:28:57
21 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:00 00:29:12
22 579 TRZECIAK BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1983 K30 00:29:08 00:29:20
23 723 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30 00:29:14 00:29:31
24 855 OSIŃSKA BEATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:29:19 00:29:27
25 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:29:39 00:29:48
26 320 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:29:47 00:30:14
27 283 DZIK JOANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:30:13 00:30:21
28 541 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:30:32 00:30:54
29 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk DREAM TEAM 1978 K30 00:30:34 00:30:54
30 106 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:30:37 00:30:53
31 379 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:30:44 00:30:58
32 176 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:30:54 00:31:15
33 826 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:31:14 00:31:31
34 501 BUJAK JUSTYNA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1984 K30 00:31:24 00:31:45
35 640 SKURTYS KAROLINA Reda 1984 K30 00:31:34 00:32:03
36 9 ANDRYSZAK JUSTYNA nowa wies wielka 1976 K30 00:31:41 00:31:59
37 600 SORÓWKA MAGDALENA Gdynia 1981 K30 00:32:16 00:32:36
38 101 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:32:18 00:32:39
39 544 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:32:47 00:33:00
40 249 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA Gdynia 1976 K30 00:32:57 00:33:32
41 849 ŁUCZYWEK-KUCHARSKA DOROTA Gdynia 1979 K30 00:35:06 00:35:32
42 837 KOWALSKA SYLWIA GDAŃSK GOODLUCK CLUB 1978 K30 00:43:37 00:44:06
43 435 KRUK ANIA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1981 K30 00:43:42 00:44:12
44 782 BUDGUSAIM MAGDALENA GDAŃSK 1981 K30 00:43:42 00:44:12
45 555 KURKOWSKA JOANNA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1980 K30 00:43:44 00:44:12
46 814 BOBROWSKA NATALIA Kartuzy 1978 K30 00:43:45 00:44:12
47 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:43:46 00:44:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni