z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

22.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1986 M20 00:16:58 00:16:59
2 264 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:17:59 00:18:00
3 241 DUDICZ PIOTR Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1989 M20 00:18:04 00:18:06
4 856 HASS ROBERT Gdynia 1970 M40 00:18:34 00:18:35
5 831 DAMPC KAROL reda 1986 M20 00:18:35 00:18:36
6 15 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:18:49 00:18:50
7 571 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:19:01 00:19:03
8 196 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI 1994 M20 00:19:15 00:19:15
9 98 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:19:20 00:19:23
10 510 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS ZIEMI PUCKIEJ 1983 M30 00:19:24 00:19:25
11 210 JARANTEWICZ KRYSTIAN Gdańsk RUMIA BIEGA 1976 M30 00:19:25 00:19:27
12 162 SIKORA SEBASTIAN Gdynia ACEL GDYNIA 1976 M30 00:19:32 00:19:36
13 317 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1996 M16 00:19:39 00:19:39
14 54 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M40 00:19:56 00:19:58
15 287 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:20:03 00:20:05
16 112 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1977 M30 00:20:03 00:20:06
17 82 JASZCZUK PIOTR Braniewo MOS ZATOKA BRANIEWO 1996 M16 00:20:12 00:20:14
18 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:20:26 00:20:28
19 142 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:20:38 00:20:39
20 14 ŻELAZNY MARCIN Pruszcz Gdański PORTUGUÊS 1990 M20 00:20:52 00:20:53
21 596 HEBEL SŁAWOMIR Rumia RUMIA BIEGA 1971 M40 00:20:51 00:20:55
22 363 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA 1980 M30 00:20:54 00:20:57
23 156 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M30 00:21:02 00:21:05
24 230 KRAKOWSKI JAN Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1994 M20 00:21:16 00:21:19
25 289 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK GDAŃSK 1986 M20 00:21:19 00:21:22
26 545 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo RUMIA BIEGA 1973 M40 00:21:19 00:21:23
27 546 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:21:14 00:21:24
28 533 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:21 00:21:24
29 79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:21 00:21:25
30 472 RZECHOWSKI FILIP Gdynia 1984 M30 00:21:30 00:21:32
31 502 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:21:26 00:21:32
32 524 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1960 M50 00:21:44 00:21:46
33 874 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:37 00:21:48
34 862 RADTKE RAFAŁ Bytów KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW 1979 M30 00:21:48 00:21:51
35 609 LITWIN PIOTR GDAŃSK 1972 M40 00:21:50 00:21:52
36 258 DRAMCZYK BŁAŻEJ Lębork WATAHA 1977 M30 00:21:48 00:21:55
37 864 PELPIŃSKI PIOTR SOPOT INTEL RUNNERS 1986 M20 00:21:49 00:21:57
38 364 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30 00:21:54 00:21:58
39 217 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:54 00:21:59
40 80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:21:59 00:22:03
41 459 LITWIN JAROSŁAW Rumia RUMIA BIEGA 1963 M50 00:21:56 00:22:03
42 536 ADAMCZUK MARIUSZ Sopot NAPIERAMY! 1980 M30 00:22:02 00:22:08
43 426 SKWAREK PIOTR Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1979 M30 00:22:07 00:22:09
44 870 CHAŁUPA DANIEL Bytów KLUB BIEGACZA GOCH 1975 M30 00:22:09 00:22:11
45 121 SAWICZ MICHAŁ Gdańsk FINISZ MORĄG 1989 M20 00:22:04 00:22:12
46 36 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:08 00:22:13
47 284 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:07 00:22:14
48 492 DŁUGI JACEK Gdańsk 1981 M30 00:22:10 00:22:17
49 118 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:12 00:22:19
50 71 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:22:14 00:22:20
51 248 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:22:19 00:22:23
52 641 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:22:24 00:22:33
53 462 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:22:25 00:22:30
54 120 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M30 00:22:31 00:22:36
55 31 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:22:34 00:22:46
56 509 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:22:40 00:22:45
57 378 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:22:41 00:22:44
58 537 LICZNERSKI ARTUR Juszkowo 1981 M30 00:22:45 00:22:54
59 449 MARCZAK MAREK Pruszcz Gdański 1970 M40 00:22:47 00:22:55
60 717 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ Rumia 1973 M40 00:22:49 00:22:53
61 209 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:22:53 00:22:58
62 370 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M30 00:22:55 00:23:04
63 507 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo 1979 M30 00:22:59 00:23:05
64 632 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:23:05 00:23:11
65 270 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk FESTIWAL BIEGOWY/BBL/ZBN 1972 M40 00:23:09 00:23:16
66 87 ŁUKOWICZ TOMASZ Rumia RUMIA BIEGA 1990 M20 00:23:09 00:23:20
67 531 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:23:13 00:23:18
68 397 POSAŃSKI PATRYK Choczewo 1996 M16 00:23:15 00:23:24
69 26 ZAWADZKI DAWID Gdańsk 1992 M20 00:23:15 00:23:27
70 505 KWIATKOWSKI GRZEGORZ Rumia 1978 M30 00:23:16 00:23:28
71 218 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:23:19 00:23:23
72 68 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:19 00:23:24
73 812 BODZAK MICHAŁ Gdynia 1982 M30 00:23:27 00:23:32
74 523 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:23:29 00:23:40
75 236 BARANOWSKI DANIEL Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1994 M20 00:23:32 00:23:41
76 291 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:23:33 00:23:39
77 212 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:36 00:23:43
78 371 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:23:36 00:23:47
79 90 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:23:39 00:23:50
80 564 GROCHOWSKI MARCIN Rumia RUNEDA 1988 M20 00:23:40 00:23:49
81 456 JANKOWIAK ROMAN Gdańsk 1968 M40 00:23:45 00:23:49
82 598 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:23:48 00:23:58
83 622 KAMROWSKI PIOTR Wejherowo BIKER-ZONE 1980 M30 00:23:51 00:23:56
84 219 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:23:52 00:24:03
85 404 ROMPCZYK ANDRZEJ GDAŃSK 1974 M40 00:23:52 00:24:01
86 282 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:23:53 00:24:13
87 677 RYCHTER TOMASZ BOJANO BOJANO 1973 M40 00:23:57 00:24:05
88 33 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:24:03 00:24:12
89 152 SZCZEGÓLSKI MARCIN Reda RUNEDA 1978 M30 00:24:05 00:24:20
90 257 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M40 00:24:05 00:24:13
91 353 GAWEL JAN Gdynia 1948 M60 00:24:05 00:24:09
92 628 HANCZAREK MACIEJ Gdańsk AQUATICS.PL 1973 M40 00:24:16 00:24:31
93 56 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:17 00:24:32
94 479 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:24:32 00:24:47
95 301 PIKUL PIOTR Gdańsk CATWINGS 1984 M30 00:24:35 00:24:40
96 20 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:24:44 00:24:51
97 265 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 M30 00:24:48 00:24:59
98 418 JASZCZUK WOJCIECH GDYNIA 1975 M30 00:24:59 00:25:04
99 308 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:25:01 00:25:07
100 395 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:25:03 00:25:08
101 6 SZREDER KRZYSZTOF wejherowo 1976 M30 00:25:08 00:25:20
102 532 MISZEWSKI ROMUALD Rumia 1954 M60 00:25:09 00:25:13
103 22 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:25:12 00:25:31
104 642 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:25:14 00:25:22
105 605 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M20 00:25:15 00:25:22
106 140 RĄCZKA MARCIN Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1985 M20 00:25:16 00:25:29
107 806 SZCZUBIAŁA JAKUB Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1977 M30 00:25:16 00:25:22
108 10 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk 1973 M40 00:25:17 00:25:27
109 365 WINTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA BMG STARS TEAM 1972 M40 00:25:20 00:25:26
110 50 DAJER LESZEK Gdynia 1972 M40 00:25:20 00:25:30
111 105 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M30 00:25:26 00:25:32
112 274 SZLIJA DOMINIK Gdynia 1978 M30 00:25:27 00:25:45
113 484 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:30 00:25:35
114 285 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:25:33 00:25:44
115 712 ŻUCZKIEWICZ PIOTR Gdynia 1974 M40 00:25:34 00:25:52
116 129 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:25:35 00:25:50
117 860 CHICA NACHO Gdansk 1983 M30 00:25:39 00:25:44
118 594 SOLLICH JAKUB Gdańsk WA KU TA' SOPOT 1980 M30 00:25:42 00:25:46
119 563 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:25:46 00:25:54
120 818 LULEWICZ DARIUSZ Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1979 M30 00:25:48 00:26:02
121 47 BRZUZY TOMASZ Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1979 M30 00:25:50 00:26:00
122 394 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:25:51 00:25:56
123 585 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk 1974 M40 00:26:01 00:26:15
124 366 PICH PAWEŁ Gdynia GOOD LUCK 1988 M20 00:26:01 00:26:14
125 848 ELWART PIOTR Puck 1987 M20 00:26:06 00:26:17
126 521 KRZAK JERZY GDAŃSK TKKF ROZSTAJE GDAŃSK 1960 M50 00:26:11 00:26:20
127 669 POL PRZEMYSLAW sopot 1979 M30 00:26:12 00:26:32
128 631 KUJATT WOJCIECH Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1977 M30 00:26:15 00:26:24
129 568 MILDNER KAMIL Gdańsk TRI NEGU 1982 M30 00:26:16 00:26:30
130 359 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:26:18 00:26:35
131 650 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:26:20 00:26:34
132 693 SKOWROŃSKI KAMIL Gdańsk 1985 M20 00:26:22 00:26:45
133 388 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:26:26 00:26:41
134 666 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M20 00:26:28 00:26:40
135 347 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:26:29 00:26:46
136 863 LACH ANDRZEJ Gdynia 1977 M30 00:26:31 00:26:49
137 48 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M40 00:26:31 00:26:41
138 328 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:26:34 00:26:43
139 154 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:26:35 00:26:43
140 42 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:38 00:26:44
141 27 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:26:41 00:26:52
142 153 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:26:47 00:27:10
143 251 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M20 00:26:49 00:27:15
144 400 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:26:49 00:27:12
145 673 JELNICKI ŁUKASZ Gdańsk 1973 M40 00:26:52 00:27:11
146 853 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ Piła 1966 M40 00:26:52 00:27:15
147 684 SKRZYPSKI STANISŁAW GDAŃSK TKKF ROZSTAJE GDAŃSK 1948 M60 00:27:01 00:27:09
148 551 PLEWIŃSKI RAFAŁ Banino AKADEMIA BIEGANIA 1983 M30 00:27:02 00:27:11
149 851 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M30 00:27:08 00:27:21
150 64 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:27:09 00:27:25
151 803 MARCINIUK MICHAŁ Gdynia KANCELARIA KFMM 1982 M30 00:27:19 00:27:35
152 41 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:27:23 00:27:38
153 37 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:27:27 00:27:40
154 311 CZARNIAK MACIEJ Gdynia TROJMIASTO.PL 1984 M30 00:27:32 00:27:44
155 542 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:27:34 00:27:49
156 309 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk 1983 M30 00:27:35 00:27:51
157 73 RETZLAFF BRUNON Gdynia 1974 M40 00:27:36 00:27:57
158 361 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:27:58 00:28:06
159 866 NOWAK ANDRZEJ Gdańsk 1977 M30 00:28:01 00:28:09
160 420 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:28:01 00:28:11
161 433 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:28:03 00:28:14
162 562 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:28:06 00:28:24
163 99 PUSDROWSKI MICHAŁ Reda RUNEDA 1982 M30 00:28:09 00:28:34
164 458 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:28:16 00:28:29
165 57 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M30 00:28:30 00:28:50
166 170 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1984 M30 00:28:30 00:28:50
167 294 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:28:45 00:28:52
168 624 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:28:45 00:28:59
169 8 ANDRYSZAK PIOTR nowa wies wielka 1976 M30 00:28:53 00:29:12
170 447 MAJSZAK JOZEF Gdynia 1940 M60 00:29:05 00:29:10
171 503 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:29:14 00:29:19
172 833 WENTA PAWEŁ GDYNIA 1984 M30 00:29:14 00:29:46
173 85 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:29:15 00:29:30
174 752 BRZESKI MARCIN Gdynia 1983 M30 00:29:28 00:29:48
175 580 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:29:36 00:30:00
176 801 GŁĘBOCKI RADEK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1970 M40 00:29:55 00:30:16
177 481 BEDNARCZYK WOJCIECH Reda 1978 M30 00:29:57 00:30:20
178 552 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M60 00:30:01 00:30:04
179 416 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:30:15 00:30:31
180 704 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:30:16 00:30:30
181 497 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:30:21 00:30:35
182 550 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:31:23 00:31:46
183 35 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:31:39 00:32:08
184 229 POBŁOCKI JAN Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1957 M50 00:31:44 00:32:15
185 865 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M30 00:31:45 00:32:15
186 102 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:31:50 00:31:54
187 381 KAMUŚ ŁUKASZ Gdańsk 1989 M20 00:32:15 00:32:23
188 169 MALINOWSKI STANISŁAW Sopot TEAM TRÓJMIASTO 1964 M50 00:32:16 00:32:25
189 367 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:32:17 00:32:39
190 649 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1991 M20 00:32:34 00:32:58
191 84 KONIECZNY ANDRZEJ Gdynia WIKREKLAMA 1968 M40 00:32:51 00:33:03
192 235 NADGRABSKI ANDRZEJ Gdańsk 1964 M50 00:32:51 00:33:10
193 844 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:54 00:34:23
194 850 KUCHARSKI MICHAŁ Gdynia 1979 M30 00:33:58 00:34:24
195 446 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:33:58 00:34:24
196 432 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:34:40 00:35:07
197 868 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:35:01 00:35:20
198 7 SCHRODER EDWIN WEJHEROWO 1945 M60 00:35:26 00:35:39
199 238 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1988 M20 00:36:53 00:37:17
200 623 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:38:09 00:38:32
201 411 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1979 M30 00:38:35 00:39:00
202 713 SIECH RAFAŁ Zgierz 1981 M30 00:38:41 00:39:14
203 695 KARCZEWSKI PIOTR Lublewo Gd. 1967 M40 00:40:19 00:40:52
204 873
839*
NIEWEGŁOWSKI KLAUDIUSZ SOPOT GOODLUCK CLUB 1979 M30 00:43:41 00:44:14
205 383 MOROZ PIOTR gdańsk GRUPA BIEGOWA GOOD LUCK CLUB 1973 M40 00:43:42 00:44:13
206 421 HALMAN MARCIN Gdansk GOOD LUCK CLUB 1983 M30 00:43:42 00:44:13
207 384 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1972 M40 00:43:42 00:44:13
208 691 CHOJNACKI PIOTR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1974 M40 00:43:45 00:44:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni