z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

22.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 676 LULIŃSKA KAMILA Susz UKS TRS SUSZ 1995 K16 00:20:51 00:20:52
2 13 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:21:20 00:21:21
3 222 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:21:32 00:21:35
4 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:22:01 00:22:03
5 491 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:23:35 00:23:43
6 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:23:36 00:23:43
7 407 ZAGOWAŁKO KASIA GDAŃSK 1987 K20 00:23:40 00:23:43
8 558 KONECKO IZABELA Sopot 1967 K40 00:24:21 00:24:27
9 324 KUCHARCZYK KAMILA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1988 K20 00:24:34 00:24:42
10 443 SŁOWY LAURA Rumia RUMIA BIEGA 1995 K16 00:24:48 00:24:54
11 103 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:25:17 00:25:28
12 124 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:25:29 00:25:32
13 473 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:25:47 00:25:52
14 861 HARBUTIAK MONIKA Darłowo 1992 K20 00:25:50 00:26:02
15 288 KRAWCZYK RENATA Gdańsk CATWINGS 1990 K20 00:25:55 00:25:58
16 234 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K40 00:26:02 00:26:11
17 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:26:02 00:26:10
18 406 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K20 00:26:10 00:26:14
19 326 SZYMANKIEWICZ KALINA Gdynia GIRLS ON WHEELS 1972 K40 00:26:10 00:26:20
20 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:19 00:26:35
21 747 KARWAN MAŁGORZATA Gdynia 1981 K30 00:26:25 00:26:42
22 584 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:28 00:26:35
23 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:31 00:26:41
24 239 TURSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K20 00:26:32 00:26:44
25 672 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:26:37 00:26:44
26 846 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:26:39 00:26:44
27 867 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:26:39 00:26:49
28 821 BOLLIN ILONA Gdańsk 1978 K30 00:26:57 00:27:05
29 852 KAŹMIERCZAK JULIA Piła 1987 K20 00:27:11 00:27:33
30 315 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K20 00:27:12 00:27:26
31 871 LULIŃSKA BOŻENA SUSZ 1970 K40 00:27:23 00:27:37
32 807 STOLAREK WERONIKA Gdansk 1984 K30 00:27:27 00:27:44
33 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:27:35 00:27:46
34 266 FALBA MARTA Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 K30 00:27:49 00:28:14
35 592 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:52 00:28:06
36 441 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:27:58 00:28:12
37 43 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K40 00:27:59 00:28:11
38 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:28:11 00:28:37
39 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:28:12 00:28:20
40 278 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:28:20 00:28:23
41 67 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K20 00:28:20 00:28:25
42 322 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:28:24 00:28:31
43 69 MELZACKA ANNA Bąkowo TEAM TRÓJMIASTO 1983 K30 00:28:43 00:28:52
44 516 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:47 00:28:57
45 455 SCHMIDT BEATA Gdynia 1973 K40 00:28:56 00:29:13
46 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:00 00:29:12
47 256 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:29:06 00:29:19
48 579 TRZECIAK BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1983 K30 00:29:08 00:29:20
49 723 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30 00:29:14 00:29:31
50 855 OSIŃSKA BEATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:29:19 00:29:27
51 791 KONIECZNA AGNIESZKA Gdynia WIKREKLAMA 1973 K40 00:29:33 00:29:43
52 346 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K20 00:29:34 00:29:47
53 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:29:39 00:29:48
54 28 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk 1959 K50 00:29:42 00:29:53
55 500 KAPICA BEATA BEATRICE Gdynia 1988 K20 00:29:46 00:30:08
56 320 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:29:47 00:30:14
57 58 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:30:01 00:30:18
58 869 DOŁĘGA HANNA GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 1986 K20 00:30:08 00:30:19
59 519 FELIŃSKA ANNA Gdańsk 1987 K20 00:30:09 00:30:36
60 283 DZIK JOANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:30:13 00:30:21
61 131 WEGNER KAMILA Reda RUNEDA 1988 K20 00:30:15 00:30:40
62 298 SYPNIEWSKA HANNA Gdynia SPARTANIE DZIECIOM 1954 K60 00:30:18 00:30:26
63 529 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:30:20 00:30:38
64 541 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:30:32 00:30:54
65 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk DREAM TEAM 1978 K30 00:30:34 00:30:54
66 106 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:30:37 00:30:53
67 476 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:30:42 00:30:55
68 379 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:30:44 00:30:58
69 647 SAMOLIK MONIKA Gdańsk 1989 K20 00:30:52 00:31:10
70 176 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:30:54 00:31:15
71 319 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:30:56 00:31:12
72 398 PEGA JOANNA Gdynia 1990 K20 00:30:58 00:31:21
73 166 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk 1992 K20 00:31:06 00:31:21
74 177 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:31:07 00:31:29
75 826 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:31:14 00:31:31
76 281 WITKOWSKA BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1969 K40 00:31:15 00:31:24
77 108 SUŁKOWSKA ANNA Lębork 1985 K20 00:31:22 00:31:56
78 501 BUJAK JUSTYNA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1984 K30 00:31:24 00:31:45
79 857 ŚRODA BEATA Główczyce PG 1995 K16 00:31:25 00:31:47
80 437 JATCZAK KATARZYNA Gdynia 1972 K40 00:31:28 00:31:43
81 640 SKURTYS KAROLINA Reda 1984 K30 00:31:34 00:32:03
82 9 ANDRYSZAK JUSTYNA nowa wies wielka 1976 K30 00:31:41 00:31:59
83 136 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:31:43 00:32:01
84 508 ZYDOREK MARZENA Gdynia 1973 K40 00:31:46 00:32:21
85 323 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia - 1970 K40 00:31:49 00:32:18
86 600 SORÓWKA MAGDALENA Gdynia 1981 K30 00:32:16 00:32:36
87 101 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:32:18 00:32:39
88 760 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:32:40 00:33:04
89 544 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:32:47 00:33:00
90 249 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA Gdynia 1976 K30 00:32:57 00:33:32
91 847 OSSOWSKA OKTAWIA Kartuzy PADŁ NA RYJ TEAM 1995 K16 00:33:12 00:33:34
92 530 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:33:33 00:33:51
93 470 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:33:36 00:34:04
94 474 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:34 00:35:01
95 122 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:34:34 00:34:58
96 722 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:34:40 00:34:56
97 823 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:34:52 00:35:12
98 351 NOSEL ALEKSANDRA Chwaszczyno KGW CHWASZCZYNO 1968 K40 00:34:56 00:35:16
99 849 ŁUCZYWEK-KUCHARSKA DOROTA Gdynia 1979 K30 00:35:06 00:35:32
100 522 MŁODZIKOWSKA DANUTA Gdynia 1971 K40 00:35:38 00:36:02
101 143 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański LIGA PKO / NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K20 00:36:02 00:36:18
102 763 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:38:44 00:39:08
103 872 POMIJAN BEATA GDYNIA GOOD LUCK CLUB 1970 K40 00:43:36 00:44:06
104 837 KOWALSKA SYLWIA GDAŃSK GOODLUCK CLUB 1978 K30 00:43:37 00:44:06
105 435 KRUK ANIA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1981 K30 00:43:42 00:44:12
106 782 BUDGUSAIM MAGDALENA GDAŃSK 1981 K30 00:43:42 00:44:12
107 555 KURKOWSKA JOANNA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1980 K30 00:43:44 00:44:12
108 814 BOBROWSKA NATALIA Kartuzy 1978 K30 00:43:45 00:44:12
109 838 WILSKA-MATYJEK PAULINA GDAŃSK GOODLUCK CLUB 1986 K20 00:43:45 00:44:13
110 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:43:46 00:44:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni