z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

18.10.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:21:30 00:21:35
2 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1983 K30 00:22:12 00:22:15
3 267 STAŃCZUK MARTA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:22:15 00:22:18
4 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:56 00:22:59
5 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:23:30 00:23:37
6 80 GRZYWIŃSKA JUSTYNA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:23:35 00:23:39
7 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:23:37 00:23:40
8 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:23:58 00:24:05
9 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:24 00:24:31
10 195 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K30 00:24:45 00:24:59
11 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:24:56 00:25:07
12 486 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk 1984 K30 00:25:01 00:25:08
13 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:24:58 00:25:08
14 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:25:06 00:25:20
15 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:25:17 00:25:23
16 441 DYMERSKA ANETA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:21 00:25:30
17 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:25:31 00:25:36
18 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:25:34 00:25:51
19 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:25:56 00:26:02
20 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 1980 K30 00:25:51 00:26:03
21 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:26:07 00:26:16
22 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:06 00:26:16
23 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:26:13 00:26:30
24 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:26:30 00:26:35
25 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:36 00:26:39
26 377 JANOWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:26:17 00:26:40
27 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1977 K30 00:26:40 00:26:42
28 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:26:45 00:27:00
29 314 JASZCZUK JOANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:57 00:27:06
30 354 ZMYSŁOWSKA AGNIESZKA Warszawa BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:27:22 00:27:28
31 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:25 00:27:37
32 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:27:37 00:27:47
33 390 MACIEJKOWICZ DOROTA Olsztynek 1984 K30 00:27:45 00:27:52
34 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:27:36 00:27:59
35 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn 1983 K30 00:28:01 00:28:12
36 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:28:15 00:28:37
37 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:30 00:28:50
38 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:29:01 00:29:11
39 292 LIBERADZKA MARTA Dywity 1983 K30 00:28:46 00:29:13
40 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:28:54 00:29:16
41 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:29:11 00:29:26
42 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:01 00:29:28
43 422 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA ELIZA Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 00:29:08 00:29:30
44 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 1981 K30 00:29:28 00:29:44
45 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:23 00:29:44
46 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:26 00:29:50
47 406 ROWIŃSKA KAROLINA Lubawa 1984 K30 00:29:30 00:29:54
48 371 RAPACKA MONIKA Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1976 K30 00:29:35 00:29:55
49 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:29:44 00:29:56
50 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:29:40 00:30:07
51 388 PIOTROWICZ JULIA Olsztyn BIEGOWE MAMY 1979 K30 00:30:11 00:30:20
52 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:30:57 00:30:57
53 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:30:52 00:31:08
54 126 ZAMIELSKA DOROTA Olsztyn BARCZEWO BIEGA 1976 K30 00:30:52 00:31:12
55 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:31:02 00:31:31
56 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:31:05 00:31:31
57 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:31:28 00:31:40
58 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:31:43 00:32:02
59 250 ADAMIUK ANNA Łęgajny 1984 K30 00:32:01 00:32:19
60 392 DOLATA ANNA Wipsowo 1978 K30 00:32:28 00:32:49
61 260 TKACZYK KATARZYNA Tomaszkowo 1982 K30 00:32:37 00:32:57
62 215 ANONIM ANONIMOWY OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1980 K30 00:33:15 00:33:43
63 54 SIERADZAN BASIA Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1982 K30 00:33:25 00:33:45
64 432 NOWAK KATARZYNA Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1975 K30 00:33:45 00:34:08
65 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:33:50 00:34:10
66 279 BRONIEK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:34:05 00:34:25
67 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:11 00:34:33
68 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:34:17 00:34:48
69 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:35:22 00:35:40
70 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:35:28 00:35:57
71 263 TOMCZYK AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:35:45 00:36:06
72 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:36:23 00:36:32
73 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:29 00:38:57
74 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:39:55 00:39:55
75 217 KARWACKA-SAKOWICZ IWONA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1984 K30 00:43:16 00:43:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni