z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

18.10.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 450 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra SZUKAM SPONSORA 1988 M20 00:15:35 00:15:37
2 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:15:59 00:15:59
3 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:16:54 00:16:56
4 309 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:17:15 00:17:16
5 399 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:17:16 00:17:18
6 353 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:17:30 00:17:33
7 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:17:48 00:17:50
8 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:50 00:17:52
9 98 OŁOWSKI JAKUB Wydminy BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:17:54 00:17:55
10 465 OLSZEWSKI ADAM jeziorany 1993 M20 00:17:59 00:18:02
11 79 LIPIŃSKI SZYMON Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1994 M20 00:18:08 00:18:09
12 466 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 00:18:23 00:18:24
13 379 BORUCKI DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1965 M40 00:18:25 00:18:27
14 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:18:30 00:18:32
15 156 GODLEWSKI DANIEL Olsztyn CTMIR 1975 M30 00:18:40 00:18:42
16 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:45 00:18:47
17 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:18:50 00:18:52
18 467 STOLARSKI JAKUB Barczewo 1997 M16 00:19:00 00:19:04
19 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:19:04 00:19:07
20 113 CICHOCKI MARCIN Olsztyn WWW.ATC.OLSZTYN,PL 1975 M30 00:19:05 00:19:07
21 468 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany 1991 M20 00:19:04 00:19:08
22 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:08 00:19:09
23 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:08 00:19:11
24 296 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M30 00:19:09 00:19:14
25 376 POPKO JANUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:19:16 00:19:17
26 199 ZUBRYCKI ŁUKASZ węgorzewo VEGE RUNNERS 1985 M20 00:19:19 00:19:22
27 308 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 00:19:25 00:19:28
28 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:26 00:19:28
29 335 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:19:30 00:19:30
30 424 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1966 M40 00:19:32 00:19:34
31 149 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:19:34 00:19:38
32 338 KOROWACKI MARCIN Pasłęk KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1987 M20 00:20:00 00:20:04
33 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1994 M20 00:20:08 00:20:11
34 274 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:20:11 00:20:13
35 281 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap 1983 M30 00:20:10 00:20:15
36 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn NOWA WIEŚ BIEGA 1977 M30 00:20:14 00:20:17
37 463 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:20:16 00:20:19
38 280 DZIRBA RADOSŁAW Olsztyn KAYA TEAM 1987 M20 00:20:19 00:20:21
39 482 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn 1983 M30 00:20:24 00:20:24
40 193 FERSZT PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:20:23 00:20:26
41 232 LUBASIŃSKI ŁUKASZ Gietrzwałd BIEGACZE Z KRAINY OZ 1989 M20 00:20:30 00:20:34
42 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:22 00:20:34
43 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1974 M40 00:20:36 00:20:38
44 411 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:35 00:20:38
45 262 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:20:36 00:20:40
46 479 CZOGAŁA DAWID Świerklany 1992 M20 00:20:34 00:20:41
47 332 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:20:35 00:20:42
48 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:20:28 00:20:42
49 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:20:39 00:20:44
50 153 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:44 00:20:46
51 299 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:20:42 00:20:47
52 327 MAZUR PAWEŁ Olsztyn 1981 M30 00:20:42 00:20:49
53 416 SZOK ADAM Olsztyn 1973 M40 00:20:44 00:20:49
54 96 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:20:44 00:20:50
55 124 JADESZKO MICHAŁ Straduny 1994 M20 00:20:48 00:20:54
56 112 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn 1976 M30 00:20:47 00:20:57
57 237 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:20:55 00:20:59
58 39 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:20:55 00:21:00
59 85 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:20:58 00:21:02
60 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:20:58 00:21:03
61 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:59 00:21:04
62 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:57 00:21:08
63 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:10 00:21:13
64 75 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:21:10 00:21:17
65 30 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 1981 M30 00:21:19 00:21:25
66 304 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty :ŻÓŁWIKI 1983 M30 00:21:25 00:21:33
67 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:21:31 00:21:38
68 104 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL 1963 M50 00:21:38 00:21:41
69 397 BURZACKI WIESŁAW Lidzbark WOLNOŚĆ 1954 M60 00:21:39 00:21:44
70 457 PILARCZYK KRZYSZTOF Olsztyn PIK.PROJEKT 1971 M40 00:21:40 00:21:45
71 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:21:43 00:21:47
72 288 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:21:42 00:21:48
73 385 KLIMCZUK CEZARY Mrągowo 1982 M30 00:21:47 00:21:52
74 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:53 00:21:58
75 246 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M30 00:21:51 00:22:06
76 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:03 00:22:06
77 194 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:21:55 00:22:07
78 315 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:22:01 00:22:09
79 148 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:10 00:22:11
80 145 KOWALSKI SYLWESTER Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / BBL WYDMINY 1967 M40 00:22:13 00:22:17
81 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:22:07 00:22:17
82 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:22:15 00:22:18
83 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:10 00:22:20
84 87 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:22:03 00:22:23
85 29 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:22:19 00:22:23
86 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:22:24 00:22:27
87 134 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:22:29 00:22:29
88 344 SĘKOWSKI PIOTR Olsztyn 1988 M20 00:22:16 00:22:29
89 83 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M20 00:22:25 00:22:31
90 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:21 00:22:32
91 303 SZYDLIK WOJCIECH Olsztyn ROTARACT OLSZTYN 1991 M20 00:22:27 00:22:33
92 472 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn 1979 M30 00:22:37 00:22:37
93 66 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 00:22:38 00:22:45
94 51 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:22:38 00:22:46
95 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:22:42 00:22:53
96 271 SAROL ADRIAN Olsztyn BRAK 1989 M20 00:22:50 00:22:54
97 360 CHOMICKI LUKASZ Olsztyn NIEZRZESZONY 1981 M30 00:22:55 00:22:55
98 320 PANKOWSKI DARIUSZ Iława 1988 M20 00:22:53 00:22:58
99 35 SZMIGIEL JAKUB Tuszyn 1992 M20 00:22:52 00:22:59
100 476 BŁASZCZUK BŁAŻEJ Olsztyn 1995 M16 00:22:48 00:23:00
101 179 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:22:57 00:23:02
102 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:57 00:23:05
103 255 KORD ARKADIUSZ Barczewo 1996 M16 00:23:05 00:23:15
104 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:23:06 00:23:18
105 189 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:23:05 00:23:24
106 241 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:23:24 00:23:27
107 372 TRZNADEL SLAWEK Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:23:22 00:23:28
108 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:23:17 00:23:28
109 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:13 00:23:30
110 65 BĄCIK PAWEŁ Olsztyn POZIOMA 1982 M30 00:23:20 00:23:31
111 165 KŁOS JAN Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1964 M50 00:23:22 00:23:33
112 36 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:23:13 00:23:34
113 477 WLAZŁO MACIEJ Malbork 1994 M20 00:23:28 00:23:36
114 396 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:26 00:23:37
115 23 HERMANN TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:33 00:23:38
116 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:23:27 00:23:39
117 19 DERDZIAK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M20 00:23:32 00:23:39
118 407 NOWAK KONRAD Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1973 M40 00:23:42 00:23:46
119 444 PAJĄCZKOWSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1986 M20 00:23:40 00:23:50
120 251 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:23:35 00:23:51
121 270 KOŁODZIEJSKI MAREK Stawiguda NIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATR 1978 M30 00:23:33 00:23:56
122 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1973 M40 00:23:44 00:23:56
123 62 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M40 00:23:49 00:23:57
124 257 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:23:54 00:23:59
125 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:23:41 00:24:02
126 170 MALINOWSKI KAMIL Suwałki 1993 M20 00:23:59 00:24:06
127 412 RYNKO PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:45 00:24:07
128 295 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn 1968 M40 00:24:06 00:24:08
129 276 KULAS MACIEJ Gdynia NUTRIPOL 1998 M16 00:23:58 00:24:09
130 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:24:00 00:24:10
131 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:24:04 00:24:10
132 343 SZEWCZYK ROBERT olsztyn 1980 M30 00:23:58 00:24:11
133 294 NIEMASZYK RADOSŁAW OLSZTYN M-TEAM 1970 M40 00:23:53 00:24:17
134 345 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:24:15 00:24:23
135 67 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M30 00:24:11 00:24:25
136 147 PUŁAWSKI DARIUSZ Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1983 M30 00:24:14 00:24:29
137 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:16 00:24:33
138 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:24:24 00:24:36
139 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:32 00:24:36
140 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:24:26 00:24:38
141 247 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:24:30 00:24:39
142 41 WASILAK TOMASZ Olsztyn BIEGNĘ DLA MAMY 1985 M20 00:24:30 00:24:41
143 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno 1980 M30 00:24:30 00:24:41
144 116 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 1968 M40 00:24:34 00:24:45
145 46 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M30 00:24:32 00:24:49
146 550
127*
WOLFF MARCIN Olsztyn 1969 M40 00:24:27 00:24:51
147 319 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:24:40 00:24:53
148 191 KORD BOGDAN barczewo 1958 M50 00:24:55 00:24:55
149 437 LEŃSKI MICHAŁ Słupy 1980 M30 00:24:48 00:25:03
150 171 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:24:58 00:25:07
151 233 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M20 00:25:04 00:25:08
152 323 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M20 00:24:55 00:25:08
153 201 WITOS RAFAŁ Białystok 1990 M20 00:24:56 00:25:08
154 59 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:24:57 00:25:15
155 317 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:25:00 00:25:15
156 408 GLOWACKI DARIUSZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1961 M50 00:25:03 00:25:15
157 358 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:24:57 00:25:18
158 49 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda WARIAT TEAM 1975 M30 00:25:05 00:25:19
159 436 PAWELEC MAREK Olsztyn 1984 M30 00:25:05 00:25:21
160 17 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:25:16 00:25:23
161 331 ROJEK SZYMON Olsztyn 1998 M16 00:25:10 00:25:24
162 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:25:06 00:25:24
163 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:25:25 00:25:27
164 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:25:26 00:25:31
165 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:25:19 00:25:33
166 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:25:23 00:25:35
167 398 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:25:28 00:25:40
168 187 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn 1986 M20 00:25:37 00:25:49
169 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:25:41 00:25:50
170 76 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1980 M30 00:25:41 00:25:51
171 460 BLOCK DARIUSZ Jonkowo 1982 M30 00:25:49 00:25:58
172 464 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn KUŹNY SQUAD 1976 M30 00:25:45 00:26:01
173 245 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn 1983 M30 00:25:48 00:26:03
174 161 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:25:53 00:26:04
175 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:25:56 00:26:10
176 202 CICIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1975 M30 00:25:56 00:26:14
177 305 TRUSZCZYŃSKI DARIUSZ DYWITY GEODETA DYWITY 1966 M40 00:26:12 00:26:15
178 384 WYRZYKOWSKI PAWEŁ Barczewo BBL OLSZTYN - BARCZEWO BIEGA 1978 M30 00:26:04 00:26:17
179 421 OLSZEWSKI ZBIGNIEW LIDZBARK WARMINSKI DRUŻYNA PLUSA +) 1973 M40 00:25:56 00:26:18
180 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:25:50 00:26:19
181 451 POŁOCKI PIOTR ŁUKTA 1974 M40 00:26:11 00:26:20
182 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:26:20 00:26:23
183 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:08 00:26:27
184 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn 1972 M40 00:26:20 00:26:33
185 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:26:30 00:26:36
186 366 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:26:27 00:26:38
187 33 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M30 00:26:28 00:26:50
188 402 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M20 00:26:38 00:26:51
189 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:26:33 00:26:56
190 439 TUROWSKI KAMIL Grajewo 1987 M20 00:26:37 00:26:59
191 357 MACHUL PIOTR Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1983 M30 00:26:28 00:27:01
192 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:57 00:27:07
193 500 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:26:49 00:27:12
194 157 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M30 00:27:02 00:27:15
195 347 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:27:18 00:27:23
196 442 ŻAWORONEK SEWERYN Biskupiec 1978 M30 00:27:09 00:27:28
197 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn ŻÓŁWIKI 1979 M30 00:27:19 00:27:34
198 58 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:27:26 00:27:34
199 429 RACZYNSKI MACIEJ Gdynia APARTAMENTOLSZTYN.PL 1979 M30 00:27:27 00:27:36
200 456 WALENTYNOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1989 M20 00:27:36 00:27:55
201 337 POLANOWSKI EDWARD Ostróda OSTRÓDA 1953 M60 00:27:52 00:27:57
202 459 MROZEK TOMASZ OLSZTYN 1978 M30 00:28:05 00:28:06
203 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:47 00:28:11
204 473 GRZESZCZYK MARCIN Olsztyn 1987 M20 00:27:43 00:28:15
205 395 ROGOWSKI JÓZEF Olsztyn 1971 M40 00:28:00 00:28:17
206 109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:28:06 00:28:27
207 192 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:28:08 00:28:29
208 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:28:28 00:28:43
209 475 GAWEŁ ANDRZEJ OLSZTYN 1956 M50 00:28:25 00:28:51
210 369 RAPACKI GRZEGORZ Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1974 M40 00:28:36 00:28:57
211 389 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:28:43 00:29:07
212 174 SAFIEJKO PAWEŁ Olsztyn 1968 M40 00:29:02 00:29:08
213 230 CHUDZIŃSKI ARTUR Nidzica BIEGACZE Z KRAINY OZ 1990 M20 00:29:01 00:29:18
214 200 SOBALA MACIEJ Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1980 M30 00:29:03 00:29:18
215 453 BULSKI MAREK OLSZTYN 1982 M30 00:28:59 00:29:22
216 275 WALCZAK MAREK Gronity OKSW OLSZTYN 1966 M40 00:28:57 00:29:23
217 430 IWASZKO TOMASZ Olsztyn 1976 M30 00:28:59 00:29:24
218 197 PUCZEL PIOTR Olsztyn 1982 M30 00:29:09 00:29:30
219 311 IDZIAK PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:29:28 00:29:36
220 318 CZEPAN PAWEŁ Olsztyn 1986 M20 00:29:10 00:29:40
221 266 ROWIŃSKI MICHAŁ Lubawa 1984 M30 00:29:29 00:29:54
222 316 DRÓZD ROBERT Warszawa - Wesoła 1979 M30 00:29:29 00:29:56
223 420 MATUSZEK ARTUR Olsztyn 1980 M30 00:29:42 00:30:00
224 259 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:22:14 00:30:03
225 298 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:29:42 00:30:07
226 268 KOWALCZYK ERYK Olsztyn ERYKKOWALCZYK.PL 1986 M20 00:30:01 00:30:18
227 339 TOMASZEWSKI JAKUB olsztyn 1983 M30 00:26:42 00:30:24
228 409 WIERENKO MIROSLAW Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:30:22 00:30:45
229 227 WIETRAK DAMIAN Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 M20 00:30:35 00:31:03
230 418 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn RAMBO TEAM 1976 M30 00:30:48 00:31:04
231 102 CIECIERA MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:31:01 00:31:19
232 32 CHOMAŃSKI ŁUKASZ Olsztyn PRZEM-GRI 1983 M30 00:31:02 00:31:21
233 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:31:36 00:32:04
234 386 BARANOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1981 M30 00:31:58 00:32:29
235 234 MIĘTUS MARCIN Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1981 M30 00:32:14 00:32:30
236 419 BOGUCKI BARTOSZ Olsztyn M-TEAM 1981 M30 00:32:23 00:32:36
237 114 MARCIAK KAROL Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1982 M30 00:32:26 00:32:50
238 426 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica 1970 M40 00:32:40 00:33:11
239 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:33:09 00:33:39
240 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:34:02 00:34:29
241 394 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:16 00:34:44
242 273 ZDUNEK SŁAWOMIR Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1964 M50 00:34:33 00:34:50
243 423 WIEWIÓRSKI TOMASZ OLSZTYN 1972 M40 00:34:29 00:34:53
244 101 TOMCZYK MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:35:46 00:36:06
245 225 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:54:10 00:54:40
246 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:54:10 00:54:41
247 154 KUBICKI DAREK Wójtowo WANIEWSKI COACHING 1976 M30 00:00:00 00:00:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni