z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

18.10.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin 1992 K20 00:18:45 00:18:45
2 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:27 00:19:27
3 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS UWM OLSZTYN 1992 K20 00:20:19 00:20:20
4 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 K16 00:20:16 00:20:20
5 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS UWM 1997 K16 00:20:28 00:20:29
6 368 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:20:33 00:20:34
7 470 TREMBICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1998 K16 00:20:37 00:20:39
8 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:21:30 00:21:35
9 461 GOSZCZYCKA KAROLINA Olsztyn W-M KS TRIATHLON 1998 K16 00:21:59 00:21:59
10 373 KAMIŃSKA JAGODA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:21:59 00:21:59
11 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1983 K30 00:22:12 00:22:15
12 267 STAŃCZUK MARTA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:22:15 00:22:18
13 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:32 00:22:32
14 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:56 00:22:59
15 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:23:30 00:23:37
16 80 GRZYWIŃSKA JUSTYNA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:23:35 00:23:39
17 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:23:37 00:23:40
18 172 REGLIŃSKA JOANNA Bytów KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW 1988 K20 00:23:44 00:23:59
19 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:23:58 00:24:05
20 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:24 00:24:31
21 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:24:24 00:24:31
22 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:24:51 00:24:57
23 195 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K30 00:24:45 00:24:59
24 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:24:56 00:25:07
25 486 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk 1984 K30 00:25:01 00:25:08
26 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:24:58 00:25:08
27 322 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:24:53 00:25:09
28 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:25:06 00:25:20
29 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:12 00:25:21
30 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:13 00:25:22
31 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:25:17 00:25:23
32 441 DYMERSKA ANETA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:21 00:25:30
33 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:25:31 00:25:36
34 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:25:34 00:25:51
35 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:45 00:25:55
36 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:25:56 00:26:02
37 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 1980 K30 00:25:51 00:26:03
38 38 SĄDAJ SANDRA Bolesławiec 1989 K20 00:25:51 00:26:05
39 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn M-TEAM 1985 K20 00:25:52 00:26:10
40 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:26:07 00:26:16
41 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:06 00:26:16
42 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:26:13 00:26:30
43 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:26:30 00:26:35
44 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:36 00:26:39
45 377 JANOWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:26:17 00:26:40
46 415 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K20 00:26:32 00:26:41
47 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1977 K30 00:26:40 00:26:42
48 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:26:45 00:27:00
49 314 JASZCZUK JOANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:57 00:27:06
50 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:00 00:27:10
51 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:27:01 00:27:12
52 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:26:52 00:27:18
53 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:03 00:27:20
54 354 ZMYSŁOWSKA AGNIESZKA Warszawa BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:27:22 00:27:28
55 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:25 00:27:37
56 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:27:34 00:27:43
57 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:27:37 00:27:47
58 390 MACIEJKOWICZ DOROTA Olsztynek 1984 K30 00:27:45 00:27:52
59 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:27:36 00:27:59
60 133 WRÓBLEWSKA ANETA Ełk 1993 K20 00:27:54 00:28:01
61 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn 1983 K30 00:28:01 00:28:12
62 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:28:03 00:28:27
63 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:28:03 00:28:28
64 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:28:09 00:28:31
65 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:28:09 00:28:35
66 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:28:15 00:28:37
67 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:28:17 00:28:38
68 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:30 00:28:50
69 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:29:01 00:29:11
70 292 LIBERADZKA MARTA Dywity 1983 K30 00:28:46 00:29:13
71 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:28:54 00:29:16
72 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:29:16 00:29:16
73 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:29:11 00:29:26
74 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:01 00:29:28
75 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:29:00 00:29:28
76 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:29:11 00:29:30
77 422 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA ELIZA Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 00:29:08 00:29:30
78 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:29:21 00:29:35
79 471 URBANOWICZ ANNA Olsztyn 1985 K20 00:29:19 00:29:37
80 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 1981 K30 00:29:28 00:29:44
81 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:23 00:29:44
82 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:26 00:29:50
83 406 ROWIŃSKA KAROLINA Lubawa 1984 K30 00:29:30 00:29:54
84 371 RAPACKA MONIKA Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1976 K30 00:29:35 00:29:55
85 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:29:44 00:29:56
86 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:39 00:30:05
87 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:29:40 00:30:07
88 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:30:10 00:30:12
89 388 PIOTROWICZ JULIA Olsztyn BIEGOWE MAMY 1979 K30 00:30:11 00:30:20
90 383 KUROPATWA KAROLINA Olsztyn 1996 K16 00:30:19 00:30:26
91 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn 1960 K50 00:30:23 00:30:29
92 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:30:21 00:30:46
93 334 BIERDZIEWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1988 K20 00:30:36 00:30:50
94 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:30:57 00:30:57
95 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:30:52 00:31:08
96 126 ZAMIELSKA DOROTA Olsztyn BARCZEWO BIEGA 1976 K30 00:30:52 00:31:12
97 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:30:57 00:31:15
98 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:31:02 00:31:31
99 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:31:05 00:31:31
100 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:31:28 00:31:40
101 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:31:32 00:31:53
102 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:31:43 00:32:02
103 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:36 00:32:04
104 250 ADAMIUK ANNA Łęgajny 1984 K30 00:32:01 00:32:19
105 392 DOLATA ANNA Wipsowo 1978 K30 00:32:28 00:32:49
106 454 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K20 00:32:23 00:32:50
107 260 TKACZYK KATARZYNA Tomaszkowo 1982 K30 00:32:37 00:32:57
108 380 BIEDRZYCKA KATARZYNA Kurki 1987 K20 00:32:35 00:32:59
109 228 OPAK BEATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:32:47 00:33:14
110 215 ANONIM ANONIMOWY OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1980 K30 00:33:15 00:33:43
111 54 SIERADZAN BASIA Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1982 K30 00:33:25 00:33:45
112 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:33:37 00:33:56
113 432 NOWAK KATARZYNA Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1975 K30 00:33:45 00:34:08
114 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:33:50 00:34:10
115 434 IWASZKO JUSTYNA Olsztyn 1998 K16 00:33:50 00:34:15
116 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:33:54 00:34:22
117 410 LEBIEDZIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1987 K20 00:34:05 00:34:24
118 279 BRONIEK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:34:05 00:34:25
119 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:11 00:34:33
120 393 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:34:16 00:34:43
121 221 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 K20 00:34:17 00:34:46
122 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:34:17 00:34:48
123 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:34:59 00:35:12
124 452 DOLATA ZUZANNA WIPSOWO 1998 K16 00:34:57 00:35:18
125 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:35:20 00:35:39
126 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:35:22 00:35:40
127 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:35:28 00:35:57
128 263 TOMCZYK AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:35:45 00:36:06
129 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:35:42 00:36:07
130 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:35:43 00:36:09
131 435 ROMANIUK KATARZYNA Więckowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1987 K20 00:35:43 00:36:09
132 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:36:23 00:36:32
133 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:37:16 00:37:35
134 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:29 00:38:57
135 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:39:27 00:39:54
136 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:39:55 00:39:55
137 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:39:33 00:40:03
138 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:39:34 00:40:03
139 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:41:47 00:42:15
140 217 KARWACKA-SAKOWICZ IWONA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1984 K30 00:43:16 00:43:45
141 220 ŁAPIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1962 K50 00:43:16 00:43:46
142 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:54:09 00:54:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni