z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2013/2014

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 304 Sobas Jacek Kędzierzyn-Koźle AkademiaBiegania.com 1985 M16

1
00:16:53
00:16:53
1
00:16:37
00:16:37
1
00:16:28
00:16:28
1
00:16:27
00:16:27


4 4
2 272 Sobczyk Tomasz Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1977 M30 1
00:17:28
00:17:28
2
00:17:08
00:17:08
2
00:16:43
00:16:43
32
00:20:18
00:20:18
2
00:16:41
00:16:41


5 7
3 351 Ślęzak Piotr OBORNIKI ŚLĄSKIE ŚlęzakTeam 1989 M16

4
00:17:34
00:17:34
3
00:16:54
00:16:54
2
00:17:14
00:17:14
3
00:16:47
00:16:47
1
00:16:13
00:16:13
5 9
4 324 Samotij Dominik Wrocław trenujznami.pl 1982 M16

3
00:17:12
00:17:12
4
00:16:57
00:16:57
3
00:17:18
00:17:18
4
00:16:49
00:16:49
2
00:16:39
00:16:39
5 12
5 2 Kiełczewski Grzegorz Wrocław 1960 M50 2
00:17:50
00:17:50
7
00:17:50
00:17:50
5
00:17:37
00:17:37
4
00:17:26
00:17:26




4 18
6 173 Regimowicz Tomasz Wrocław Team Draczyński 1976 M30 3
00:17:56
00:17:56
5
00:17:43
00:17:43
6
00:17:39
00:17:39
5
00:18:00
00:18:00
7
00:17:52
00:17:52
5
00:17:43
00:17:43
6 18
7 69 Fedorowicz Jacek Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław 1970 M30 6
00:18:22
00:18:22


7
00:17:48
00:17:48
6
00:18:03
00:18:03
5
00:17:37
00:17:37


4 24
8 147 Zarzycki Łukasz Wrocław SOBCZYK TEAM 1987 M16 5
00:18:01
00:18:01
8
00:17:52
00:17:52
9
00:18:18
00:18:18
7
00:18:23
00:18:23
15
00:18:54
00:18:54
8
00:18:03
00:18:03
6 28
9 380 Pelc Paweł Wrocław LoMag Software 1978 M30



8
00:18:17
00:18:17
10
00:18:45
00:18:45
8
00:18:08
00:18:08
9
00:18:15
00:18:15
4 35
10 56 Bienias Andrzej Wrocław LUKS Żórawina 1971 M30 7
00:18:28
00:18:28
10
00:18:28
00:18:28
11
00:18:39
00:18:39
8
00:18:27
00:18:27
10
00:18:25
00:18:25
12
00:18:50
00:18:50
6 35
11 327 Uramek Grzegorz Oborniki Sląskie 1974 M30

12
00:18:34
00:18:34
10
00:18:30
00:18:30
9
00:18:37
00:18:37
9
00:18:15
00:18:15


4 40
12 23 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław 1980 M16 9
00:18:35
00:18:35
11
00:18:31
00:18:31
12
00:18:43
00:18:43
11
00:18:49
00:18:49
13
00:18:41
00:18:41
10
00:18:17
00:18:17
6 41
13 30 Basiński Piotr Wrocław NOKIA 1989 M16

14
00:19:04
00:19:04
31
00:20:11
00:20:11
17
00:19:33
00:19:33
11
00:18:27
00:18:27
7
00:17:59
00:17:59
5 49
14 24 Wróbel Damian Wrocław 1989 M16

15
00:19:11
00:19:11


12
00:19:02
00:19:02
12
00:18:39
00:18:39
15
00:19:01
00:19:01
4 54
15 205 Klimczak Adam Wrocław WKB Piast Wrocław 1988 M16 8
00:18:31
00:18:31
17
00:19:29
00:19:29
17
00:19:06
00:19:06
20
00:19:41
00:19:41
17
00:18:59
00:18:59
14
00:18:55
00:18:55
6 56
16 137 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M16 20
00:19:50
00:19:50
23
00:19:52
00:19:52
20
00:19:24
00:19:24
78
00:23:02
00:23:02
16
00:18:57
00:18:57
11
00:18:45
00:18:45
6 67
17 178 Tomczak Henryk Wroclaw WKB PIAST WROCLAW 1962 M50 17
00:19:32
00:19:32
16
00:19:21
00:19:21
18
00:19:13
00:19:13
19
00:19:37
00:19:37
21
00:19:40
00:19:40
16
00:19:04
00:19:04
6 67
18 296 Wilk Czesław Węgrów PRO RUN WROCŁAW 1958 M50 19
00:19:46
00:19:46
24
00:19:55
00:19:55
15
00:19:04
00:19:04
16
00:19:22
00:19:22
20
00:19:34
00:19:34
22
00:19:39
00:19:39
6 70
19 241 Deląg Łukasz Piotrków Trybunalski LKS Koluszki 1991 M16 12
00:19:07
00:19:07
9
00:18:27
00:18:27
16
00:19:05
00:19:05




38
00:20:41
00:20:41
4 75
20 347 MACIASZCZYK ROMAN BIERUTÓW 1969 M30

18
00:19:37
00:19:37
21
00:19:26
00:19:26
14
00:19:12
00:19:12


23
00:19:43
00:19:43
4 76
21 99 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW BUDNIK TEAM 1984 M16 16
00:19:27
00:19:27
19
00:19:48
00:19:48
29
00:20:10
00:20:10
25
00:20:04
00:20:04
26
00:20:12
00:20:12
17
00:19:11
00:19:11
6 77
22 298 Adamczyk Mateusz WROCŁAW www.klubkrasnala.pl 1980 M16 21
00:19:55
00:19:55
27
00:20:07
00:20:07
25
00:19:58
00:19:58
27
00:20:07
00:20:07


20
00:19:34
00:19:34
5 93
23 251 WŁODARCZYK KRZYSZTOF MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1981 M16 23
00:20:24
00:20:24
32
00:20:45
00:20:45


31
00:20:15
00:20:15
23
00:19:45
00:19:45
18
00:19:27
00:19:27
5 95
24 305 Łukaszewski Andrzej Wrocław TETA My 1967 M30

25
00:19:55
00:19:55
30
00:20:10
00:20:10
35
00:20:35
00:20:35
27
00:20:22
00:20:22
21
00:19:37
00:19:37
5 103
25 136 Bochnak Paweł Wrocław Biegamy we Wrocławiu 1988 M16 30
00:21:02
00:21:02
38
00:21:02
00:21:02
32
00:20:41
00:20:41
29
00:20:15
00:20:15
22
00:19:43
00:19:43
25
00:19:46
00:19:46
6 106
26 343 Lipnicki Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1970 M30

31
00:20:39
00:20:39
33
00:20:44
00:20:44
39
00:20:59
00:20:59
25
00:20:00
00:20:00
19
00:19:33
00:19:33
5 108
27 98 Daniłko Grzegorz Bogdaszowice 1971 M30 26
00:20:38
00:20:38


26
00:19:59
00:19:59
37
00:20:44
00:20:44


28
00:19:58
00:19:58
4 117
28 123 Kołodziejczyk Łukasz Wrocław 1993 M16 29
00:20:46
00:20:46
29
00:20:18
00:20:18




40
00:21:29
00:21:29
31
00:20:14
00:20:14
4 129
29 64 DOŁOSZYŃSKI TOMASZ BOLKÓW ALPENPROLETARIAT 1978 M30 32
00:21:15
00:21:15




42
00:21:12
00:21:12
33
00:20:48
00:20:48
27
00:19:55
00:19:55
4 134
30 297 Soczomski Grzegorz Wrocław 1990 M16 24
00:20:31
00:20:31
55
00:22:16
00:22:16
27
00:20:00
00:20:00
30
00:20:15
00:20:15




4 136
31 42 TOŁŁOCZKO Arek CHWAŁOWICE KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1977 M30 28
00:20:44
00:20:44
75
00:23:24
00:23:24
56
00:22:01
00:22:01
97
00:23:51
00:23:51
32
00:20:46
00:20:46
29
00:20:07
00:20:07
6 145
32 292 Kotowicz Przemysław Wrocław Mtb Votum Team Wrocław 1965 M30 36
00:21:38
00:21:38
34
00:20:54
00:20:54
38
00:21:03
00:21:03
40
00:21:00
00:21:00




4 148
33 72 warnicki wojtek WROCŁAW GT RAT 1982 M16 43
00:21:56
00:21:56
35
00:20:56
00:20:56
49
00:21:45
00:21:45
47
00:21:46
00:21:46
39
00:21:28
00:21:28
36
00:20:32
00:20:32
6 153
34 32 Pociejowski Fryderyk Wrocław Sobczyk Team 1982 M16 52
00:22:32
00:22:32


44
00:21:28
00:21:28
43
00:21:20
00:21:20
37
00:21:09
00:21:09
37
00:20:36
00:20:36
5 161
35 285 Walczak Artur Mąkoszyce Loku 1992 M16 46
00:22:04
00:22:04
39
00:21:08
00:21:08




46
00:21:45
00:21:45
32
00:20:19
00:20:19
4 163
36 153 Murmyło Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1975 M30 33
00:21:16
00:21:16
46
00:21:46
00:21:46
55
00:22:01
00:22:01
51
00:22:04
00:22:04
44
00:21:40
00:21:40
41
00:20:52
00:20:52
6 164
37 51 Ozimek Michał Strzegom PRO-RUN Wrocław 1984 M16 40
00:21:50
00:21:50
40
00:21:20
00:21:20




42
00:21:36
00:21:36
42
00:20:57
00:20:57
4 164
38 211 Gomułkiewicz Filip Wrocław #SOBASTEAM / runnersclub.pl 1984 M16 38
00:21:50
00:21:50
41
00:21:24
00:21:24
42
00:21:23
00:21:23
63
00:22:27
00:22:27
47
00:21:46
00:21:46


5 168
39 247 Dutkiewicz Mariusz Szewce 1975 M30 141
00:35:33
00:35:33
94
00:24:13
00:24:13
50
00:21:46
00:21:46
50
00:21:57
00:21:57
30
00:20:26
00:20:26
39
00:20:50
00:20:50
6 169
40 65 WIĄCEK MAREK WROCŁAW TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 1962 M50 42
00:21:53
00:21:53
45
00:21:44
00:21:44
45
00:21:28
00:21:28
66
00:22:37
00:22:37
38
00:21:20
00:21:20
55
00:21:29
00:21:29
6 170
41 228 Rogala Klaudiusz Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M30 44
00:21:59
00:21:59
43
00:21:40
00:21:40
51
00:21:47
00:21:47
56
00:22:16
00:22:16
36
00:21:04
00:21:04
63
00:21:40
00:21:40
6 174
42 118 Tubicz Paweł Wrocław KS DW OPONA 1979 M16 37
00:21:49
00:21:49
65
00:22:51
00:22:51
52
00:21:53
00:21:53


52
00:21:52
00:21:52
34
00:20:25
00:20:25
5 175
43 342 Klimowicz Daniel Wrocław 1977 M30

62
00:22:40
00:22:40
41
00:21:17
00:21:17
41
00:21:03
00:21:03


40
00:20:52
00:20:52
4 184
44 354 Szmagierewski Wojciech Wrocław 1968 M30

50
00:21:59
00:21:59
46
00:21:37
00:21:37
44
00:21:28
00:21:28


44
00:21:07
00:21:07
4 184
45 299 Buga Piotr Wrocław Nokia 1980 M16

30
00:20:22
00:20:22
34
00:20:46
00:20:46
88
00:23:30
00:23:30
34
00:20:50
00:20:50


4 186
46 169 Lach Dariusz Świątniki 1970 M30 62
00:22:56
00:22:56
42
00:21:37
00:21:37
54
00:21:55
00:21:55
49
00:21:52
00:21:52
41
00:21:34
00:21:34


5 186
47 36 HOTAŁA Piotr WROCŁAW HAKUNA MATATA 1979 M16 35
00:21:38
00:21:38


64
00:22:23
00:22:23
55
00:22:15
00:22:15
43
00:21:39
00:21:39


4 197
48 93 Kinal Grzegorz Wrocław 1981 M16 59
00:22:50
00:22:50
60
00:22:26
00:22:26
47
00:21:45
00:21:45
69
00:22:44
00:22:44
51
00:21:52
00:21:52
47
00:21:22
00:21:22
6 204
49 80 Kocoł Tomasz Wrocław 1982 M16 51
00:22:27
00:22:27
67
00:22:54
00:22:54
53
00:21:54
00:21:54
53
00:22:11
00:22:11


51
00:21:24
00:21:24
5 208
50 196 Bartkowiak Michał Wrocław Nokia 1983 M16 50
00:22:27
00:22:27
51
00:22:04
00:22:04


65
00:22:34
00:22:34
45
00:21:44
00:21:44


4 211
51 121 Samuszonek Jakub Wrocław 1982 M16 48
00:22:18
00:22:18
52
00:22:09
00:22:09


72
00:22:54
00:22:54
55
00:21:58
00:21:58
58
00:21:34
00:21:34
5 213
52 20 Radecki Maciej Wrocław TRIBITION TEAM 1982 M16 56
00:22:42
00:22:42
53
00:22:10
00:22:10
57
00:22:02
00:22:02
52
00:22:10
00:22:10
65
00:22:18
00:22:18
56
00:21:32
00:21:32
6 217
53 318 Tryk Sebastian Wrocław Pro-Run Wrocław 1971 M30

48
00:21:54
00:21:54
66
00:22:35
00:22:35
62
00:22:26
00:22:26
66
00:22:18
00:22:18
46
00:21:21
00:21:21
5 222
54 191 Marciniak Kamil Wrocław Night Shadows 1985 M16 65
00:23:02
00:23:02
57
00:22:18
00:22:18


76
00:23:00
00:23:00
54
00:21:54
00:21:54
52
00:21:26
00:21:26
5 228
55 200 Szydłowski Andrzej Wrocław 1959 M50 49
00:22:26
00:22:26
56
00:22:17
00:22:17
75
00:23:07
00:23:07
82
00:23:09
00:23:09
62
00:22:10
00:22:10
66
00:21:48
00:21:48
6 233
56 234 Bober Amadeusz Głogów 1985 M16 54
00:22:40
00:22:40
54
00:22:14
00:22:14




67
00:22:29
00:22:29
65
00:21:42
00:21:42
4 240
57 88 Gawrzoł Łukasz Polkowice 2pokoje.com 1981 M16



67
00:22:37
00:22:37
68
00:22:44
00:22:44
56
00:22:01
00:22:01
50
00:21:24
00:21:24
4 241
58 125 Suchecki Wojciech Wrocław Bracia Suchezgy 1991 M16 63
00:22:59
00:22:59
58
00:22:19
00:22:19
72
00:22:50
00:22:50
73
00:22:56
00:22:56


61
00:21:39
00:21:39
5 254
59 124 Lacroix Konrad Legnica Pro-Run Wrocław 1988 M16 61
00:22:54
00:22:54
49
00:21:59
00:21:59
90
00:23:59
00:23:59


69
00:22:32
00:22:32
75
00:22:21
00:22:21
5 254
60 180 Winiarz Piotr Wrocław GZS Widawa Kiełczów 1997 M16 53
00:22:39
00:22:39
70
00:23:03
00:23:03
93
00:24:11
00:24:11
60
00:22:24
00:22:24
88
00:23:42
00:23:42
71
00:22:05
00:22:05
6 254
61 208 gala przemyslaw wroclaw 1982 M16 88
00:24:46
00:24:46
66
00:22:52
00:22:52
59
00:22:08
00:22:08
61
00:22:25
00:22:25
70
00:22:35
00:22:35
72
00:22:07
00:22:07
6 256
62 418 Zaleński Lesław Wrocław MARATHON TEAM 1959 M50



63
00:22:21
00:22:21
70
00:22:45
00:22:45
60
00:22:07
00:22:07
64
00:21:41
00:21:41
4 257
63 201 Szydłowski Robert Wrocław 1984 M16 67
00:23:08
00:23:08
64
00:22:49
00:22:49
76
00:23:08
00:23:08
83
00:23:09
00:23:09
63
00:22:10
00:22:10
67
00:21:48
00:21:48
6 261
64 63 Duda Jakub Wleń Trenuj z Nami 1986 M16 58
00:22:49
00:22:49
47
00:21:50
00:21:50


86
00:23:21
00:23:21


70
00:22:02
00:22:02
4 261
65 31 Włodarski Marcin Wrocław Team 6 1974 M30 70
00:23:20
00:23:20
59
00:22:23
00:22:23
73
00:22:53
00:22:53
79
00:23:02
00:23:02
59
00:22:06
00:22:06


5 261
66 271 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M16 72
00:23:31
00:23:31
68
00:23:02
00:23:02


81
00:23:03
00:23:03
76
00:22:55
00:22:55
48
00:21:23
00:21:23
5 264
67 144 Piróg Marek Bolesławiec GT RAT 1984 M16 82
00:24:11
00:24:11
72
00:23:13
00:23:13
77
00:23:10
00:23:10
74
00:22:58
00:22:58
61
00:22:08
00:22:08
57
00:21:33
00:21:33
6 264
68 225 Paś Tomasz Wrocław Pasiol Team wrocław 1975 M30 93
00:25:01
00:25:01


61
00:22:18
00:22:18
59
00:22:22
00:22:22


53
00:21:27
00:21:27
4 266
69 287 KORKUĆ PIOTR WROCŁAW MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW 1970 M30 57
00:22:46
00:22:46
61
00:22:34
00:22:34
127
00:27:40
00:27:40
91
00:23:38
00:23:38
74
00:22:46
00:22:46
74
00:22:19
00:22:19
6 266
70 70 Bilski Adrian Wrocław Asplex Team 1987 M16 78
00:24:00
00:24:00
82
00:23:36
00:23:36
60
00:22:13
00:22:13
92
00:23:39
00:23:39
57
00:22:03
00:22:03


5 277
71 84 Guła Sławomir Kobierzyce 1979 M16 45
00:22:03
00:22:03
63
00:22:45
00:22:45
58
00:22:05
00:22:05




121
00:25:31
00:25:31
4 287
72 145 Zieliński Krzysztof Wrocław 1976 M30 69
00:23:19
00:23:19
79
00:23:30
00:23:30
80
00:23:19
00:23:19
87
00:23:26
00:23:26
71
00:22:37
00:22:37
69
00:22:00
00:22:00
6 288
73 300 Kwiatkowski Sławomir Kluczbork Conti Kluczbork 1969 M30

76
00:23:25
00:23:25
78
00:23:13
00:23:13
77
00:23:01
00:23:01


62
00:21:40
00:21:40
4 293
74 28 Imielski Tomasz Wrocław 1978 M30

78
00:23:27
00:23:27
71
00:22:50
00:22:50
75
00:23:00
00:23:00
73
00:22:40
00:22:40


4 297
75 112 Reczuch Andrzej Wrocław TETA My 1976 M30 83
00:24:12
00:24:12
84
00:23:39
00:23:39
74
00:23:01
00:23:01
164
00:29:37
00:29:37
135
00:27:04
00:27:04
60
00:21:38
00:21:38
6 301
76 48 Marynowski Jerzy Wrocław zBiegiemNatury 1969 M30 73
00:23:33
00:23:33
74
00:23:15
00:23:15
79
00:23:13
00:23:13
89
00:23:31
00:23:31
78
00:22:56
00:22:56
84
00:22:49
00:22:49
6 304
77 146 Zieliński Jan Wrocław WKB Piast 1952 M50 71
00:23:23
00:23:23
83
00:23:37
00:23:37
81
00:23:20
00:23:20
90
00:23:33
00:23:33
75
00:22:52
00:22:52
83
00:22:47
00:22:47
6 310
78 143 Stańczyk Bartosz Wrocław 1982 M16 76
00:23:49
00:23:49
87
00:23:45
00:23:45
82
00:23:25
00:23:25
84
00:23:17
00:23:17
98
00:24:06
00:24:06
116
00:24:42
00:24:42
6 329
79 203 KRAWCZYK MARIUSZ WROCŁAW NIEZRZESZONY 1987 M16 68
00:23:19
00:23:19
88
00:23:50
00:23:50
89
00:23:53
00:23:53
101
00:24:19
00:24:19
91
00:23:47
00:23:47
88
00:22:59
00:22:59
6 333
80 277 Łapiński Jan Smolec 1996 M16 75
00:23:46
00:23:46
69
00:23:02
00:23:02


109
00:24:28
00:24:28
80
00:23:14
00:23:14


4 333
81 17 Jaworski Piotr Wrocław 1986 M16 84
00:24:13
00:24:13


101
00:24:58
00:24:58
100
00:24:16
00:24:16
82
00:23:21
00:23:21
73
00:22:18
00:22:18
5 339
82 107 Kubiak Marcin Wrocław Biegamy we Wrocławiu 1976 M30 81
00:24:10
00:24:10
80
00:23:31
00:23:31
85
00:23:42
00:23:42
105
00:24:21
00:24:21
105
00:24:33
00:24:33
93
00:23:13
00:23:13
6 339
83 40 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M16 95
00:25:10
00:25:10
97
00:24:29
00:24:29


120
00:24:56
00:24:56
72
00:22:39
00:22:39
76
00:22:33
00:22:33
5 340
84 27 Jankowicz Jarek Walbrzych 1981 M16 99
00:25:33
00:25:33


91
00:24:04
00:24:04
94
00:23:47
00:23:47
77
00:22:56
00:22:56
81
00:22:44
00:22:44
5 343
85 41 Garbacz Marek Pruszowice Pruszwood 1972 M30 77
00:23:54
00:23:54
98
00:24:31
00:24:31
97
00:24:31
00:24:31
110
00:24:29
00:24:29
87
00:23:36
00:23:36
82
00:22:45
00:22:45
6 343
86 250 Gerus Wieslaw Wrocław Pro-Run Wrocław 1965 M30 80
00:24:09
00:24:09
73
00:23:14
00:23:14
100
00:24:51
00:24:51
103
00:24:20
00:24:20
94
00:23:56
00:23:56
147
00:32:48
00:32:48
6 347
87 361 Janiec Przemysław Wrocław 1988 M16

96
00:24:29
00:24:29
86
00:23:44
00:23:44


79
00:23:10
00:23:10
87
00:22:58
00:22:58
4 348
88 35 Wiliński Zbigniew Wrocław TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE/LUKS ŻÓRAWINA 1963 M50 74
00:23:36
00:23:36
103
00:24:49
00:24:49
92
00:24:05
00:24:05




92
00:23:12
00:23:12
4 361
89 231 Szczygielski Bartłomiej Wrocław HAKUNA MATATA 1973 M30 87
00:24:33
00:24:33
85
00:23:44
00:23:44
102
00:25:02
00:25:02
107
00:24:24
00:24:24
111
00:24:55
00:24:55
90
00:23:07
00:23:07
6 364
90 366 Prukop Wojciech Wrocław 1967 M30



95
00:24:16
00:24:16
99
00:24:02
00:24:02
83
00:23:26
00:23:26
91
00:23:11
00:23:11
4 368
91 102 Makowski Andrzej Wrocław MTB Votum Team Wrocław 1973 M30 55
00:22:41
00:22:41


94
00:24:13
00:24:13


112
00:24:56
00:24:56
108
00:24:01
00:24:01
4 369
92 50 Wójcik Krzysztof Wysoka Bez klubu 1975 M30 92
00:24:59
00:24:59
93
00:24:11
00:24:11


121
00:25:05
00:25:05
101
00:24:13
00:24:13
98
00:23:26
00:23:26
5 384
93 115 Kowalski Damian Głogów ASPLEX Team 1985 M16 107
00:26:21
00:26:21
86
00:23:45
00:23:45
84
00:23:41
00:23:41


119
00:25:17
00:25:17
107
00:23:56
00:23:56
5 384
94 129 CHEŁMINIAK DOMINIK KRÓLIKOWICE KB SOBÓTKA 1973 M30

90
00:24:00
00:24:00
98
00:24:33
00:24:33
106
00:24:23
00:24:23
96
00:24:01
00:24:01


4 390
95 371 Karcz Marcin Smolec 1979 M16



106
00:25:50
00:25:50
95
00:23:47
00:23:47
90
00:23:46
00:23:46
103
00:23:42
00:23:42
4 394
96 168 Meliński Marek Wrocław MKB Semper Humilis 1984 M16 97
00:25:12
00:25:12


87
00:23:47
00:23:47
118
00:24:53
00:24:53
93
00:23:53
00:23:53


4 395
97 176 Dziuba Łukasz Legnica 1991 M16 89
00:24:50
00:24:50
95
00:24:20
00:24:20


96
00:23:49
00:23:49


115
00:24:33
00:24:33
4 395
98 315 Głąb Michał Nowogrodziec Zabiegani z Leśnej 1975 M30

89
00:23:57
00:23:57


125
00:25:36
00:25:36
86
00:23:34
00:23:34
97
00:23:25
00:23:25
4 397
99 260 Dudała Marcin RADWANICE Z Biegiem Natury 1978 M30 91
00:24:58
00:24:58
101
00:24:39
00:24:39
96
00:24:21
00:24:21
114
00:24:38
00:24:38


113
00:24:27
00:24:27
5 401
100 106 JURCZAK JACEK Wrocław 1966 M30 90
00:24:55
00:24:55
102
00:24:45
00:24:45


124
00:25:11
00:25:11
115
00:25:01
00:25:01
104
00:23:48
00:23:48
5 411
101 254 KUCAB ANDRZEJ lubin 1966 M30 103
00:25:57
00:25:57
104
00:24:52
00:24:52
103
00:25:08
00:25:08
126
00:25:41
00:25:41
107
00:24:43
00:24:43


5 417
102 232 Dziemidowicz Janusz Wrocław Mitutoyo MTB Team 1984 M16

107
00:25:35
00:25:35
109
00:25:52
00:25:52


99
00:24:07
00:24:07
110
00:24:14
00:24:14
4 425
103 54 Wróblewski Paweł Wrocław 1980 M16 104
00:26:00
00:26:00
110
00:25:53
00:25:53
107
00:25:50
00:25:50
115
00:24:39
00:24:39
110
00:24:54
00:24:54
120
00:25:22
00:25:22
6 431
104 49 Kois Robert Wroclaw 1973 M30 94
00:25:08
00:25:08
142
00:34:29
00:34:29


117
00:24:50
00:24:50
92
00:23:50
00:23:50


4 445
105 150 KARDAS Jacek WROCŁAW 1973 M30 98
00:25:26
00:25:26
108
00:25:51
00:25:51
112
00:25:59
00:25:59
132
00:25:50
00:25:50


127
00:26:05
00:26:05
5 445
106 85 Kruczkiewicz Mateusz Wrocław HAKUNA MATATA 1979 M16 115
00:27:09
00:27:09
116
00:26:53
00:26:53
113
00:26:05
00:26:05
123
00:25:10
00:25:10
109
00:24:54
00:24:54
117
00:24:45
00:24:45
6 453
107 311 Cholaszczyński Przemysław Szewce 1976 M30

99
00:24:32
00:24:32
104
00:25:44
00:25:44
134
00:26:06
00:26:06
118
00:25:09
00:25:09


4 455
108 316 Kocia Łukasz Wrocław RunForFunGdyniaNrOne 1982 M16

106
00:25:20
00:25:20
105
00:25:45
00:25:45
135
00:26:08
00:26:08


111
00:24:15
00:24:15
4 457
109 288 Górnicki Łukasz Wrocław Ciendole FC 1979 M16 123
00:28:34
00:28:34
113
00:26:24
00:26:24
116
00:26:23
00:26:23
133
00:25:56
00:25:56


106
00:23:56
00:23:56
5 458
110 114 Lemiowski Wojciech Ratowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1973 M30 113
00:27:01
00:27:01
109
00:25:53
00:25:53
122
00:26:58
00:26:58
140
00:26:37
00:26:37
121
00:25:39
00:25:39


5 465
111 151 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF WROCŁAW 1949 M50 66
00:23:07
00:23:07


114
00:26:06
00:26:06
163
00:29:34
00:29:34
124
00:25:46
00:25:46


4 467
112 38 Wróbel Jacek Brzeg Grabiszyński 1977 M30

120
00:27:29
00:27:29
133
00:29:05
00:29:05
119
00:24:54
00:24:54
141
00:27:47
00:27:47
95
00:23:17
00:23:17
5 467
113 195 Czapracki Kazimierz Wrocław 1965 M30 109
00:26:29
00:26:29
112
00:26:18
00:26:18
121
00:26:58
00:26:58
138
00:26:26
00:26:26
125
00:26:14
00:26:14


5 467
114 340 Owsianka Sławomir Świdnica Klub Biegacza Sobótka 1978 M30

121
00:27:34
00:27:34
115
00:26:21
00:26:21
129
00:25:46
00:25:46
122
00:25:40
00:25:40
114
00:24:28
00:24:28
5 472
115 242 Mosior Bogusław Wrocław 1966 M30 134
00:31:58
00:31:58
115
00:26:41
00:26:41
117
00:26:26
00:26:26
144
00:26:49
00:26:49
130
00:26:37
00:26:37
124
00:25:50
00:25:50
6 486
116 46 Fiedorow Szymon Mirków Gwardia Wrocław 1973 M30 142
00:37:01
00:37:01
143
00:35:03
00:35:03


174
00:35:48
00:35:48
28
00:20:23
00:20:23


4 487
117 83 Szocik Sebastian Wrocław 1974 M30 111
00:26:38
00:26:38




139
00:26:33
00:26:33
127
00:26:22
00:26:22
125
00:25:59
00:25:59
4 502
118 244 KISZCZAK MATEUSZ wroclaw 1981 M16 106
00:26:21
00:26:21
124
00:27:52
00:27:52


136
00:26:10
00:26:10


136
00:27:00
00:27:00
4 502
119 291 Ociesa Mariusz Wrocław Old Pistoleros 1970 M30 129
00:29:39
00:29:39
123
00:27:39
00:27:39
129
00:27:58
00:27:58
150
00:27:45
00:27:45
133
00:26:52
00:26:52
123
00:25:41
00:25:41
6 504
120 335 BOŻEK MARCIN WROCŁAW 1978 M30

129
00:28:38
00:28:38
119
00:26:35
00:26:35
153
00:28:05
00:28:05
129
00:26:27
00:26:27
134
00:26:55
00:26:55
5 511
121 141 Stronczak Krzysztof Wrocław Trenuj z Nami 1964 M30 126
00:28:38
00:28:38
122
00:27:36
00:27:36
130
00:28:10
00:28:10


143
00:28:09
00:28:09
137
00:27:16
00:27:16
5 515
122 170 Gracowski Tomasz Wrocław 1987 M16 108
00:26:27
00:26:27


145
00:33:47
00:33:47


137
00:27:18
00:27:18
126
00:26:01
00:26:01
4 516
123 43 Pazdej Łukasz Przecławice ŻYWIOŁ 1982 M16 131
00:30:53
00:30:53
118
00:27:08
00:27:08
142
00:32:17
00:32:17
173
00:33:23
00:33:23
128
00:26:25
00:26:25
139
00:28:01
00:28:01
6 516
124 184 Kozioł Andrzej Wrocław 1973 M30 105
00:26:14
00:26:14
131
00:28:46
00:28:46
120
00:26:47
00:26:47
161
00:28:45
00:28:45




4 517
125 323 Kopka Paweł Wrocław SP 50 Wrocław 1980 M16

130
00:28:39
00:28:39
126
00:27:32
00:27:32
154
00:28:05
00:28:05
126
00:26:20
00:26:20
135
00:26:56
00:26:56
5 517
126 139 Zgoda Artur Wrocław connecting logistics 1973 M30 133
00:31:35
00:31:35
132
00:28:47
00:28:47
124
00:27:27
00:27:27
141
00:26:41
00:26:41




4 530
127 216 WIŚNIEWSKI MACIEJ Wrocław MAVIX TEAM 1974 M30 118
00:27:51
00:27:51
133
00:29:16
00:29:16




148
00:29:06
00:29:06
141
00:28:39
00:28:39
4 540
128 284 Olaczek Łukasz Mrozów Tata startuje // TRI AMO 1979 M16 138
00:33:17
00:33:17
135
00:29:21
00:29:21
132
00:28:31
00:28:31
156
00:28:14
00:28:14
144
00:28:15
00:28:15


5 549
129 312 Kuś Krzysztof Bielany Wrocławskie 1984 M16

127
00:28:32
00:28:32


149
00:27:25
00:27:25
147
00:28:26
00:28:26
128
00:26:12
00:26:12
4 551
130 350 Majka Artur Otmuchów 1970 M30

137
00:29:46
00:29:46
131
00:28:24
00:28:24
157
00:28:23
00:28:23


129
00:26:13
00:26:13
4 554
131 204 Ryży Mariusz Siechnice ZATRZYMAJ SIĘ W BIEGU 1976 M30 136
00:32:54
00:32:54
140
00:31:25
00:31:25
136
00:29:41
00:29:41
162
00:29:26
00:29:26
146
00:28:24
00:28:24


5 558
132 39 Pucek Przemysław Smolec WKB Piast Wrocław 1972 M30 127
00:28:42
00:28:42
136
00:29:28
00:29:28


167
00:29:49
00:29:49
152
00:32:18
00:32:18
146
00:31:59
00:31:59
5 561
133 86 Bednarczyk Bogusław Wwocław Pro-Run Wrocław 1967 M30



146
00:36:11
00:36:11
172
00:31:37
00:31:37
131
00:26:41
00:26:41
130
00:26:19
00:26:19
4 579
134 22 Rutkowski Dominik Mirków 1987 M16 132
00:31:05
00:31:05


135
00:29:40
00:29:40
171
00:31:25
00:31:25


142
00:29:06
00:29:06
4 580
135 158 Tomes Tomasz Wrocław DalekoJeszcze? 1967 M30 140
00:34:47
00:34:47
144
00:41:02
00:41:02
148
00:39:46
00:39:46
176
00:37:10
00:37:10


149
00:37:13
00:37:13
5 581
136 82 Górski Bartłomiej Wrocław Virujące nutki ;-) 1982 M16 130
00:30:33
00:30:33
134
00:29:19
00:29:19


170
00:30:29
00:30:29
150
00:29:24
00:29:24


4 584

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 395 Kononowicz Leszek Żmigród 1984 M16





15
00:19:16
00:19:16
14
00:18:44
00:18:44
13
00:18:53
00:18:53
3 42
2 187 Borucki Krzysztof Wrocław ASA Team - Biegiem po zdrowie 1991 M16 11
00:19:01
00:19:01
13
00:18:37
00:18:37


21
00:19:43
00:19:43




3 45
3 140 GREKOW Sławko WROCŁAW TETA My 1967 M30 13
00:19:10
00:19:10


19
00:19:16
00:19:16
13
00:19:08
00:19:08




3 45
4 358 Basiński Leszek Czernica 1964 M30

22
00:19:52
00:19:52
24
00:19:57
00:19:57
26
00:20:05
00:20:05




3 72
5 199 Kowalczyk Marcin Wrocław Draczyński Team 1982 M16 18
00:19:38
00:19:38
21
00:19:51
00:19:51
36
00:20:50
00:20:50






3 75
6 113 Rzatkiewicz Konrad Wrocław KS DW Opona 1979 M16



39
00:21:06
00:21:06
46
00:21:40
00:21:40


33
00:20:25
00:20:25
3 118
7 149 Raszewski Tomasz Wrocław 1981 M16 10
00:18:49
00:18:49
92
00:24:09
00:24:09


22
00:19:50
00:19:50




3 124
8 431 Zawadzki Krzysztof Bielany Wrocławskie 1985 M16





71
00:22:49
00:22:49
48
00:21:47
00:21:47
45
00:21:13
00:21:13
3 164
9 152 Kotowski Norbert Wrocław 1984 M16 39
00:21:50
00:21:50




85
00:23:18
00:23:18
49
00:21:49
00:21:49


3 173
10 273 Gaura Paweł Wrocław 1975 M30 47
00:22:05
00:22:05






64
00:22:15
00:22:15
68
00:21:49
00:21:49
3 179
11 92 Płonka Tomasz Wrocław Asplex Team 1981 M16





64
00:22:27
00:22:27
58
00:22:03
00:22:03
80
00:22:42
00:22:42
3 202
12 313 Krauze Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1967 M30

44
00:21:43
00:21:43
70
00:22:48
00:22:48




94
00:23:15
00:23:15
3 208
13 433 roszko piotr trzebnica 1976 M30





112
00:24:32
00:24:32
81
00:23:16
00:23:16
89
00:23:02
00:23:02
3 282
14 53 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Wrocław 1981 M16

100
00:24:34
00:24:34


111
00:24:31
00:24:31


86
00:22:57
00:22:57
3 297
15 108 Zimoń Adam WROCŁAW Integrum Broker 1975 M30 79
00:24:07
00:24:07




116
00:24:48
00:24:48


112
00:24:18
00:24:18
3 307
16 81 Nowak Tomasz Wroclaw Asplex Team 1982 M16 85
00:24:13
00:24:13
77
00:23:26
00:23:26


147
00:27:17
00:27:17




3 309
17 334 Stelmaszek Grzegorz Iwiny 1982 M16

111
00:26:15
00:26:15
111
00:25:55
00:25:55
108
00:24:25
00:24:25




3 330
18 29 PODSIADŁY ROBERT Wrocław Chata Biegacza K34 Zakopane 1959 M50

114
00:26:35
00:26:35
118
00:26:29
00:26:29


123
00:25:42
00:25:42


3 355
19 438 Szcześniak Andrzej Wrocław LUKS Żórawina 1949 M50





145
00:27:08
00:27:08
102
00:24:15
00:24:15
109
00:24:09
00:24:09
3 356
20 219 Wiewiórski Kacper Wrocław 1987 M16 112
00:26:42
00:26:42




143
00:26:42
00:26:42


105
00:23:52
00:23:52
3 360
21 269 Gloc Wojciech Smolec 1969 M30 121
00:28:27
00:28:27
125
00:27:54
00:27:54


158
00:28:27
00:28:27




3 404
22 179 Bielakowicz Jarosław Legnica 1965 M30 135
00:32:52
00:32:52
141
00:33:05
00:33:05




153
00:33:57
00:33:57


3 429
23 355 WESOŁOWSKI ANDRZEJ WROCŁAW 1955 M50

128
00:28:36
00:28:36


165
00:29:41
00:29:41
149
00:29:18
00:29:18


3 442
24 279 Lesiecki Jacek Wrocław Wosiek Team 1991 M16 4
00:17:58
00:17:58
6
00:17:48
00:17:48








2 10
25 275 Andrzewski Kamil Wrocław LUKS Żurawina/Team ASA Biegiem po Zdrowie 1995 M16 15
00:19:17
00:19:17


14
00:18:55
00:18:55






2 29
26 71 Jung Kamil Wrocław Asplex Team 1985 M16

33
00:20:53
00:20:53




19
00:19:34
00:19:34


2 52
27 331 Nowakowski Marcin Wrocław 1983 M16

26
00:19:57
00:19:57


28
00:20:09
00:20:09




2 54
28 460 DZIEWA MARCIN WROCŁAW 1981 M16





34
00:20:33
00:20:33


24
00:19:44
00:19:44
2 58
29 506 Posłuszny Paweł Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M16







31
00:20:41
00:20:41
35
00:20:26
00:20:26
2 66
30 402 SZYDŁO ŁUKASZ STARY ŚLESZÓW 1986 M16



48
00:21:45
00:21:45




26
00:19:51
00:19:51
2 74
31 328 Skorzycki Emil Wrocław 1976 M30

37
00:20:57
00:20:57
40
00:21:09
00:21:09






2 77
32 468 Wróbel Dariusz Wrocław eMDe WueF 1985 M16







24
00:19:54
00:19:54
54
00:21:27
00:21:27
2 78
33 383 Stefaniak Mariusz Wrocław KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1971 M30



43
00:21:26
00:21:26
45
00:21:33
00:21:33




2 88
34 389 Brodziak Marek Wrocław Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 1973 M30





67
00:22:41
00:22:41
35
00:21:00
00:21:00


2 102
35 268 Dominiczak Sebastian Wrocław zBiegiemNatury 1975 M30 41
00:21:52
00:21:52


69
00:22:41
00:22:41






2 110
36 509 Herman Niko Wrocław Łąka team 1990 M16







68
00:22:32
00:22:32
49
00:21:23
00:21:23
2 117
37 422 WILANOWSKI TOMASZ WROCŁAW 1970 M30



68
00:22:38
00:22:38
58
00:22:18
00:22:18




2 126
38 478 Rostek Roman Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław 1971 M30







84
00:23:29
00:23:29
85
00:22:54
00:22:54
2 169
39 409 Hotała Grzegorz Wrocław 1983 M16



147
00:39:38
00:39:38




30
00:20:11
00:20:11
2 177
40 97 Kostera Robert Wrocław 1974 M30 86
00:24:24
00:24:24
91
00:24:08
00:24:08








2 177
41 466 Sobierski Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1978 M30







100
00:24:11
00:24:11
78
00:22:36
00:22:36
2 178
42 488 kruczek pawel wroclaw 1986 M16







85
00:23:32
00:23:32
99
00:23:32
00:23:32
2 184
43 399 Kuca Artur bielany wrocławskie LA BOMBA LA FIESTA 1990 M16





113
00:24:35
00:24:35
89
00:23:44
00:23:44


2 202
44 420 Boba Michał Wrocław SOBCZYK TEAM 1988 M16



110
00:25:54
00:25:54




96
00:23:23
00:23:23
2 206
45 495 STELMASZCZYK PAWEŁ TRZEBNICA 1980 M16







117
00:25:08
00:25:08
101
00:23:33
00:23:33
2 218
46 490 Rostek Jan Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław 1996 M16







120
00:25:27
00:25:27
100
00:23:33
00:23:33
2 220
47 391 Piwowarczyk Grzegorz Wrocław 1973 M30





122
00:25:07
00:25:07
106
00:24:38
00:24:38


2 228
48 439 GAŁCZYŃSKI KAMIL WROCŁAW 1980 M16





128
00:25:44
00:25:44


102
00:23:37
00:23:37
2 230
49 451 PIECHOTA PRZEMYSŁAW WROCŁAW 1987 M16





127
00:25:43
00:25:43
113
00:24:57
00:24:57


2 240
50 353 KOSOWSKI BARTOSZ PSARY 1974 M30

126
00:27:58
00:27:58
128
00:27:48
00:27:48






2 254
51 33 Madej Bartosz Wroclaw Gabinety stomatologiczne TARABUŁA 1974 M30 122
00:28:33
00:28:33








138
00:27:31
00:27:31
2 260
52 26 Glinka Szymon Miedary Running Academy 1992 M16 124
00:28:36
00:28:36
138
00:30:40
00:30:40








2 262
53 186 Ludynia Wojciech Wrocław 1986 M16 125
00:28:37
00:28:37
139
00:30:40
00:30:40








2 264
54 78 Wiktorowski Krzysztof Mokronos Górny Asplex Team 1978 M30 137
00:33:04
00:33:04


144
00:33:40
00:33:40






2 281
55 421 Piątek Łukasz Wroclaw WKW Wrocław 1984 M16



139
00:31:00
00:31:00


145
00:28:19
00:28:19


2 284
56 429 Pitera Jakub Wrocław 1985 M16





155
00:28:05
00:28:05
138
00:27:22
00:27:22


2 293
57 325 Szuszkiewicz Filip Wawrzeńczyce Biegamy we Wrocławiu 1984 M16



134
00:29:26
00:29:26
169
00:29:54
00:29:54




2 303
58 437 GŁOWACKI MACIEJ WROCŁAW WKB PIAST Wrocław 1959 M50





166
00:29:47
00:29:47


140
00:28:36
00:28:36
2 306
59 373 Danielewicz Jan Radwanice - Wrocław 1952 M50





168
00:29:51
00:29:51
140
00:27:39
00:27:39


2 308
60 532 Herman Artur wroclaw TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE - LUKS ŻÓRAWINA/ therunnersheave 1992 M16









3
00:17:28
00:17:28
1 3
61 519 PIECZUROWSKI SŁAWOMIR WROCŁAW Team-LUKS Żórawina-Wrocław 1960 M50









4
00:17:36
00:17:36
1 4
62 494 Myślak Piotr Poznań OwocBiega TEAM 1990 M16







6
00:17:51
00:17:51


1 6
63 520 Kaczmarczyk Łukasz Gdańsk 1988 M16









6
00:17:56
00:17:56
1 6
64 410 Mańkowski Kamil Wrocław Team breezy 1995 M16



13
00:18:45
00:18:45






1 13
65 210 Gomola Dawid Wisła 1993 M16 14
00:19:13
00:19:13










1 14
66 503 Kokot Marcin Konin AA 1986 M16







18
00:19:20
00:19:20


1 18
67 457 PIECHOWICZ MARCIN WROCŁAW MEYER LOGISTIK 1984 M16





18
00:19:36
00:19:36




1 18
68 314 Napora Arkadiusz Twardogóra 1988 M16

20
00:19:50
00:19:50








1 20
69 368 Samotij Wojciech Wrocław 1983 M16



22
00:19:41
00:19:41






1 22
70 197 Mizgalski Łukasz Wrocław 1981 M16 22
00:20:07
00:20:07










1 22
71 382 Zioła Grzegorz Wien Wien 1985 M16



23
00:19:51
00:19:51






1 23
72 233 Krzyśko Bartosz Pełczyce KS AZS Politechnika Wrocławska 1987 M16





23
00:19:58
00:19:58




1 23
73 450 Mielecki Radosław Wrocław Wosiek Team 1975 M30





24
00:20:01
00:20:01




1 24
74 262 Duszyński Kamil Wrocław 1986 M16 25
00:20:34
00:20:34










1 25
75 286 Danielski Jakub Jelenia Góra 1986 M16 27
00:20:41
00:20:41










1 27
76 352 Antosz Michał Wrocław MTB Votum Orbea Team Wrocław 1984 M16



28
00:20:08
00:20:08






1 28
77 338 Uszczyk Aleksander Piasek Pro-Run Wrocław 1984 M16

28
00:20:16
00:20:16








1 28
78 428 Manthaj Jarosław Jelenia Góra 1960 M50







29
00:20:25
00:20:25


1 29
79 166 Podyma Łukasz Świebodzice 1986 M16 31
00:21:03
00:21:03










1 31
80 265 Dziedzic Kamil Wrocław KS AZS Politechnika Wrocławska 1988 M16





33
00:20:29
00:20:29




1 33
81 259 shemygon oleksandr wroclaw bieg po zdrowie 1988 M16 34
00:21:17
00:21:17










1 34
82 372 Możejko Zbigniew Wrocław 1969 M30



35
00:20:48
00:20:48






1 35
83 449 Liputa Grzegorz Bolesławiec Biegamy we Wrocławiu 1989 M16





36
00:20:39
00:20:39




1 36
84 326 PAWŁOWSKI WOJCIECH WROCŁAW KS AZS Politechnika Wrocławska 1991 M16

36
00:20:57
00:20:57








1 36
85 379 Popiołek Jacek Wieluń 1975 M30



37
00:20:51
00:20:51






1 37
86 388 Puzanowski Jan Wrocław 1987 M16





38
00:20:51
00:20:51




1 38
87 512 van der Burg Tom Hoofddorp 1985 M16









43
00:21:06
00:21:06
1 43
88 377 Puzanowski Piotr Wrocław 1987 M16





48
00:21:50
00:21:50




1 48
89 499 KORNIAK PAWEŁ JAWOR 1990 M16







50
00:21:50
00:21:50


1 50
90 463 Walukiewicz Dominik Jelenia Góra 1985 M16







53
00:21:53
00:21:53


1 53
91 445 CIEŚLAK MARIUSZ WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1972 M30





54
00:22:13
00:22:13




1 54
92 447 Marek Wojciech Bydgoszcz 1974 M30





57
00:22:17
00:22:17




1 57
93 510 Durzyński Michał Poznań Night Runners - Motiv Home 1983 M16









59
00:21:36
00:21:36
1 59
94 183 Nowiński Jan Trzebnica 1961 M50 60
00:22:52
00:22:52










1 60
95 416 Majchrzak Marek Wroclaw Asplex Team 1979 M16



62
00:22:20
00:22:20






1 62
96 45 Walczak Roman Wrocław 1984 M16 64
00:22:59
00:22:59










1 64
97 301 Szpak Michał Bierutów MaratonyPolskie.pl TEAM 1978 M30



65
00:22:26
00:22:26






1 65
98 348 STOPA SZYMON WROCŁAW 1977 M30

71
00:23:08
00:23:08








1 71
99 543 Szmidt Wojtek Ligota Piękna 1990 M16









77
00:22:35
00:22:35
1 77
100 528 Kosenda Dominik Wrocław 1979 M16









79
00:22:40
00:22:40
1 79
101 458 CHODOROWSKI GRZEGORZ WROCŁAW 1987 M16





80
00:23:03
00:23:03




1 80
102 66 Koszykowski Marek Wrocław 1975 M30

81
00:23:33
00:23:33








1 81
103 419 Cymbor Paweł Wrocław No Pain, No Gain 1985 M16



83
00:23:34
00:23:34






1 83
104 401 ZABAWA WOJCIECH WROCŁAW WZ WROCŁAW 1981 M16



88
00:23:50
00:23:50






1 88
105 441 PIĘTA MICHAŁ SIECHNICE KW PSP WROCŁAW 1982 M16





93
00:23:46
00:23:46




1 93
106 502 BAŃKOWSKI BARTOSZ WROCŁAW 1981 M16







95
00:23:59
00:23:59


1 95
107 190 Abramowicz Paweł Legnica KGHM Centrala 1981 M16 96
00:25:11
00:25:11










1 96
108 486 kargul michal wroclaw SOBCZYK TEAM 1987 M16







97
00:24:03
00:24:03


1 97
109 452 Średziński Łukasz Wrocław TGK 1979 M16





98
00:23:53
00:23:53




1 98
110 404 MATUSZCZAK BARTOSZ WROCŁAW 1980 M16



99
00:24:33
00:24:33






1 99
111 148 Żylak Mirosław Milicz 1986 M16 100
00:25:48
00:25:48










1 100
112 229 Budych Lukasz wroclaw 1981 M16 101
00:25:54
00:25:54










1 101
113 455 PIECHOWSKI TOMASZ WROCŁAW BIEGAMY WE WROCŁAWIU 1982 M16





102
00:24:19
00:24:19




1 102
114 202 grzybek maciej wrocław 1971 M30 102
00:25:55
00:25:55










1 102
115 483 Monczyński Sebastian Poznań Vege Runners 1990 M16







103
00:24:24
00:24:24


1 103
116 435 LISS RAFAŁ Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 M30





104
00:24:20
00:24:20




1 104
117 501 Gross Szymon Wołów 1978 M30







104
00:24:25
00:24:25


1 104
118 400 Książkiewicz Jacek Wągrowiec CITY TRAIL Team 1979 M16

105
00:25:14
00:25:14








1 105
119 500 TEREK ZBIGNIEW POZNAŃ 1972 M30







108
00:24:52
00:24:52


1 108
120 386 Matusiak Tomasz OLSZTYN 1982 M16



108
00:25:51
00:25:51






1 108
121 110 Rakowski Roman Oława OMEGA WELDA TEAM 1984 M16 110
00:26:37
00:26:37










1 110
122 462 Jasionek Jerzy Zabrze 1989 M16







114
00:25:00
00:25:00


1 114
123 282 Zapaśnik Filip Wrocław 1975 M30 114
00:27:04
00:27:04










1 114
124 498 KURNOL HENRYK Wrocław VAMOS AMIGOS 1961 M50







116
00:25:03
00:25:03


1 116
125 192 Maczugowski Wojciech WROCŁAW 1984 M16 116
00:27:40
00:27:40










1 116
126 308 Giergiczny Robert Wroclaw 1985 M16

117
00:27:06
00:27:06








1 117
127 274 Pawlak Marek WROCŁAW Zakochaj Się W Bieganiu 1969 M30 117
00:27:46
00:27:46










1 117
128 522 Łyszkiewicz Jarek Brzezia Łąka 1976 M30









118
00:24:59
00:24:59
1 118
129 539 PUCHYRA KRZYSZTOF WROCŁAW WTZ Ostoja 1977 M30









119
00:25:14
00:25:14
1 119
130 364 Deutschman Piotr Wrocław GT RAT 1978 M30

119
00:27:21
00:27:21








1 119
131 222 Stopa Dawid Wrocław 1986 M16 119
00:28:17
00:28:17










1 119
132 34 Roszak Jakub Wrocław 1985 M16 120
00:28:22
00:28:22










1 120
133 533 DYJAK ADAM WROCŁAW WTZ Ostoja 1983 M16









122
00:25:34
00:25:34
1 122
134 367 Biziel Michał Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1974 M30



123
00:27:27
00:27:27






1 123
135 413 JAROSZEWSKI BARTŁOMIEJ WROCŁAW 1979 M16



125
00:27:30
00:27:30






1 125
136 238 Hawełka Michał Żary 1991 M16 128
00:29:28
00:29:28










1 128
137 442 Bagiński Przemek Wrocław 1979 M16





130
00:25:49
00:25:49




1 130
138 387 Ciępiel Rafał Wrocław 1984 M16





131
00:25:50
00:25:50




1 131
139 536 CZERWIŃSKI DANIEL SIECHNICE WTZ Ostoja 1991 M16









131
00:26:30
00:26:30
1 131
140 518 gunia waldemar siedlec brak 1975 M30









132
00:26:34
00:26:34
1 132
141 505 BIELAN MATEUSZ WROCŁAW 1983 M16







132
00:26:46
00:26:46


1 132
142 521 Merenda Marcin Siedlec 1974 M30









133
00:26:34
00:26:34
1 133
143 476 Kozdrój Łukasz Domaszowice GBK 1974 M30







134
00:26:54
00:26:54


1 134
144 465 Ładoń Benedykt Wrocław 1988 M16







136
00:27:09
00:27:09


1 136
145 443 PODGÓRSKI TOMASZ OLEŚNICA 1980 M16





137
00:26:14
00:26:14




1 137
146 405 Styk Mateusz Wrocław IM MOTION TEAM WROCŁAW 1990 M16



137
00:29:59
00:29:59






1 137
147 370 Zwierz Marek Wrocław stare grzyby Wrocław 1987 M16



138
00:30:16
00:30:16






1 138
148 493 Wilczewski Piotr Gorzów Wlkp 1985 M16







139
00:27:30
00:27:30


1 139
149 218 Sielecki Marcin Wrocław ZATRZYMAJ SIĘ W BIEGU 1980 M16 139
00:34:03
00:34:03










1 139
150 359 Urbanek Michał Wrocław stare grzyby Wrocław 1987 M16



140
00:31:37
00:31:37






1 140
151 414 JAROSZEWSKI WALERIAN NADOLICA WLK. 1951 M50



141
00:31:39
00:31:39






1 141
152 459 TWARDOŃ PIOTR WROCŁAW 1973 M30





142
00:26:42
00:26:42




1 142
153 497 DROŻDŻ GRZEGORZ ŚWIDNICA 1973 M30







142
00:28:03
00:28:03


1 142
154 540 KOZIOŁ KRZYSZTOF BRZEZIA ŁĄKA WTZ Ostoja 1973 M30









143
00:30:10
00:30:10
1 143
155 349 Kwaśny Paweł Wrocław stare grzyby Wrocław 1987 M16



143
00:32:47
00:32:47






1 143
156 167 Filipowski Michał Żarów 1987 M16 143
00:37:30
00:37:30










1 143
157 545 CHRZANOWSKI MARCIN WROCŁAW BBL 1985 M16









144
00:30:33
00:30:33
1 144
158 517 Antczak Piotr Wroclaw run-log.com 1986 M16









145
00:31:22
00:31:22
1 145
159 425 Straniec Dariusz Wrocław 1967 M30





146
00:27:16
00:27:16




1 146
160 444 LEWANDOWSKI TADEUSZ WROCŁAW WKB 1949 M50





148
00:27:21
00:27:21




1 148
161 525 Januszek Grzegorz Wrocław 1978 M30









148
00:33:00
00:33:00
1 148
162 440 KRUPKA MICHAŁ WROCŁAW 1977 M30





151
00:27:53
00:27:53




1 151
163 504 URBANIEC ARTUR WROCŁAW 1984 M16







151
00:30:29
00:30:29


1 151
164 390 Wersocki Krzysztof Wrocław 1972 M30





152
00:27:58
00:27:58




1 152
165 456 Kusak Ryszard Wrocław 1950 M50





159
00:28:37
00:28:37




1 159
166 426 Lorek Paweł Trzebnica 1978 M30





160
00:28:40
00:28:40




1 160
167 394 ŁUKOWSKI Rafał Wrocław 1971 M30





175
00:37:01
00:37:01




1 175

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni