Szczecin

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 428 Białek Beata Żarczyn KB HERMES GRYFINO 1976 K40 1
00:20:31
00:20:30
1
00:20:26
00:20:24
1
00:20:58
00:20:56
1
00:20:31
00:20:29
1
00:20:47
00:20:44
5 3
2 1270 Borek Monika Złocieniec UKS Traper Złocieniec 1979 K40 2
00:22:21
00:22:15
2
00:21:46
00:21:40
2
00:21:43
00:21:40
2
00:21:10
00:21:07
2
00:21:20
00:21:16
5 6
3 28 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszcza Team 1979 K40 4
00:25:12
00:25:03
3
00:24:20
00:24:12
4
00:24:10
00:24:03
3
00:23:26
00:23:17


4 10
4 1141 Mróz Aleksandra Warzymice BWT Mróz 1979 K40 5
00:25:28
00:25:13
4
00:24:35
00:24:22


5
00:25:26
00:25:04
3
00:26:36
00:24:58
4 12
5 567 Świercz Ewa Dobra 1976 K40

5
00:26:22
00:25:10
5
00:25:12
00:24:57


4
00:25:39
00:25:25
3 14
6 1087 Lewaniak Elżbieta Szczecin ROZBIEGANY SZCZECIN 1976 K40 6
00:26:45
00:25:18
6
00:27:00
00:25:17
6
00:25:36
00:25:21
6
00:26:42
00:25:27
5
00:27:32
00:25:41
5 17
7 1461 STRĄK Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 K40

7
00:25:40
00:25:23


4
00:25:09
00:24:52
8
00:26:36
00:26:22
3 19
8 1018 Mikołajczyk-Błoniarz Anna Szczecin Puszcza Team 1975 K40 7
00:25:58
00:25:46
8
00:26:04
00:25:49
7
00:26:11
00:25:54
12
00:27:50
00:26:33
6
00:26:07
00:25:52
5 20
9 231 Sprogis Joanna SZczecin 3LGNNS 1977 K40

10
00:27:27
00:26:22
10
00:28:48
00:26:38
7
00:26:48
00:25:38
7
00:27:59
00:26:19
4 24
10 37 Zapor Anna Szczecin 1978 K40 16
00:28:45
00:27:37
16
00:28:37
00:27:09
8
00:26:11
00:26:01
8
00:26:08
00:25:53
10
00:26:29
00:26:26
5 26
11 1085 Janka Joanna Olsztyn 1974 K40 8
00:26:32
00:26:20
9
00:26:34
00:26:19
11
00:27:25
00:27:02
11
00:27:41
00:26:29
9
00:26:38
00:26:23
5 26
12 142 Łukaszewska Anna Przecław 3LGGNS 1974 K40 9
00:26:53
00:26:34
13
00:28:01
00:26:56
9
00:28:44
00:26:34
9
00:27:12
00:26:01
11
00:26:52
00:26:35
5 27
13 67 Rudnik-Mijal Małgorzata Szczecin Zmęczeni na Starcie 1975 K40 11
00:27:09
00:26:48
14
00:28:17
00:26:59
14
00:30:09
00:28:06
14
00:28:22
00:27:11
13
00:29:26
00:27:41
5 38
14 357 Ślosarska-Łazarska Kinga Bartoszewo SKS Husaria 1977 K40 15
00:27:50
00:27:28
11
00:27:55
00:26:38
13
00:29:52
00:27:43


24
00:30:27
00:28:46
4 39
15 445 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40 13
00:28:21
00:27:11
12
00:27:57
00:26:43




14
00:29:32
00:27:41
3 39
16 211 Wiencis Małgorzata Szczecin 1977 K40 20
00:29:39
00:28:16
15
00:28:38
00:27:04
12
00:29:39
00:27:37
15
00:28:50
00:27:29
39
00:32:55
00:31:06
5 42
17 566 Rawska-Szklarz Joanna Szczecin 1976 K40

17
00:29:20
00:28:11
15
00:30:19
00:28:13
13
00:27:28
00:27:08
17
00:28:08
00:27:58
4 45
18 1150 Śmiechowska Gosia Recz 1975 K40 33
00:33:14
00:30:10
54
00:34:30
00:31:54
16
00:30:59
00:28:30
18
00:30:09
00:27:58
15
00:29:25
00:27:44
5 49
19 113 Gonerko Joanna Szczecin 1979 K40 12
00:28:15
00:27:03
19
00:29:33
00:28:27


29
00:29:53
00:28:46
19
00:30:00
00:28:25
4 50
20 1140 Bącik Aneta Dobra 1977 K40 17
00:29:57
00:27:50
30
00:31:07
00:29:25
17
00:30:59
00:28:31
21
00:30:39
00:28:20
31
00:32:54
00:29:44
5 55
21 60 Niewadzik Urszula SZCZECIN Husaria Race Team 1972 K40 19
00:29:22
00:28:07
18
00:29:16
00:28:11
18
00:30:46
00:28:32
23
00:29:28
00:28:22


4 55
22 83 Budna Anna Szczecin 1979 K40 23
00:29:19
00:29:12
25
00:29:23
00:29:10


22
00:29:47
00:28:21
12
00:29:04
00:27:29
4 57
23 205 BIAŁKOWSKA KATARZYNA SZCZECIN przystań na kawę 1977 K40

22
00:31:25
00:29:03
24
00:33:05
00:28:57
26
00:29:49
00:28:27
16
00:29:21
00:27:45
4 62
24 1149 BĘBEN MAŁGORZATA Pucice 1978 K40 26
00:30:39
00:29:27
20
00:29:55
00:28:46
25
00:31:06
00:29:00
17
00:28:16
00:27:55


4 62
25 1487 Rogowska Iwona Szczecin 1975 K40

46
00:32:09
00:30:58
20
00:30:54
00:28:38
24
00:29:43
00:28:25
20
00:31:46
00:28:31
4 64
26 1481 Komorowska Adrianna Szczecin 1978 K40

33
00:30:59
00:29:37
27
00:31:27
00:29:08
20
00:29:40
00:28:15
18
00:29:41
00:28:05
4 65
27 1368 Wyglądacz Alicja Szczecin Hawajskie Rekiny Triathlon Team Szczecin 1975 K40

35
00:32:06
00:29:43
22
00:29:14
00:28:50
25
00:29:45
00:28:26
22
00:30:37
00:28:42
4 69
28 393 Bojanowska-Iwan Dorota Szczecin GO2TRI, TRIGYM Szczecin 1972 K40 22
00:29:18
00:28:50
27
00:30:52
00:29:20


27
00:29:52
00:28:42


3 76
29 384 Jaworska Iza Szczecin 1978 K40

34
00:31:20
00:29:38


19
00:29:23
00:28:00
28
00:31:14
00:29:33
3 81
30 168 Michnowicz Jolanta Szczecin 1973 K40 27
00:30:55
00:29:41
29
00:30:40
00:29:22
28
00:31:37
00:29:12
28
00:30:00
00:28:43
27
00:32:27
00:29:22
5 82
31 1234 Grabarczyk Ewa Szczecin Farty Puszczy 1979 K40

28
00:30:59
00:29:21
31
00:29:57
00:29:34
33
00:31:16
00:29:00
23
00:30:43
00:28:44
4 82
32 1264 Szefler Joanna Szczecin Hawajskie Rekiny 1977 K40 37
00:32:42
00:30:28
36
00:32:07
00:29:44
26
00:31:32
00:29:05
43
00:38:16
00:30:21
21
00:30:33
00:28:37
5 83
33 305 Badowska Marzena Szczecin 1976 K40 30
00:31:55
00:29:47
31
00:31:10
00:29:30
23
00:31:19
00:28:52
30
00:31:03
00:28:54
42
00:33:25
00:31:28
5 83
34 228 Gajtkowska Jolanta Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1972 K40 28
00:31:56
00:29:41
32
00:30:51
00:29:34


36
00:30:36
00:29:13
26
00:30:49
00:29:04
4 86
35 500 Tokarczyk Marta Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 K40 31
00:31:14
00:30:03
26
00:31:03
00:29:14
34
00:34:26
00:30:08


29
00:32:59
00:29:37
4 86
36 1023 Wiaderek Beata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40

23
00:30:41
00:29:07


39
00:31:54
00:29:40
25
00:30:54
00:29:03
3 87
37 290 Małecka Anna Szczecin 1978 K40 29
00:31:58
00:29:46
40
00:32:41
00:30:23
32
00:32:13
00:29:45
31
00:31:20
00:28:57


4 92
38 1494 TOKARZ Joanna Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1978 K40

58
00:33:32
00:32:12
19
00:32:42
00:28:37
16
00:29:11
00:27:46


3 93
39 1178 Burghardt renata Gryfino Hermes 1971 K40

24
00:31:34
00:29:08
21
00:31:01
00:28:49
49
00:32:22
00:30:54
60
00:38:02
00:34:52
4 94
40 374 Biadacz-Lisowska Katarzyna Świnoujście 1978 K40 41
00:32:09
00:30:45
37
00:31:33
00:29:54
30
00:32:01
00:29:27
32
00:30:29
00:28:58


4 99
41 206 Susza Małgorzata Przecław 1979 K40 40
00:32:48
00:30:41
38
00:31:48
00:30:03
33
00:34:15
00:29:54
35
00:32:17
00:29:12


4 106
42 1044 Kolb Magdalena Szczecin 1979 K40

43
00:31:55
00:30:39
37
00:32:51
00:30:46
44
00:31:43
00:30:28
30
00:31:24
00:29:39
4 110
43 443 Korniago Katarzyna Szczecin Katarzyna Korniago 1976 K40 25
00:30:46
00:29:22




45
00:33:42
00:30:35
41
00:33:29
00:31:24
3 111
44 562 Krajcer Jolanta Goleniów Rozbiegany Goleniów 1973 K40

41
00:31:49
00:30:25
36
00:34:42
00:30:31
41
00:32:28
00:30:06
35
00:33:36
00:30:30
4 112
45 209 Wojtaś Agnieszka Stargard 1973 K40 35
00:32:25
00:30:22
44
00:33:00
00:30:40
41
00:35:09
00:31:04
38
00:31:47
00:29:40


4 114
46 453 Kunze Karolina Pilchowo 1977 K40 32
00:31:28
00:30:03


48
00:34:14
00:31:49
52
00:34:14
00:31:07
36
00:32:47
00:30:41
4 116
47 260 Dąbrowska Róża Szczecin 1978 K40 46
00:33:03
00:31:44
53
00:33:23
00:31:53
39
00:32:50
00:30:48


32
00:31:37
00:29:48
4 117
48 30 RODAK-JEZIAK ADRIANA Mierzyn 1977 K40



35
00:34:37
00:30:27
42
00:33:16
00:30:08
43
00:34:42
00:31:28
3 120
49 197 Płaskowicz Anna Szczecin Ambitni Biegacze 1975 K40 44
00:31:51
00:31:23
39
00:31:27
00:30:21
38
00:33:17
00:30:46




3 121
50 1492 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra Szczecin RAZ SZCZECIN 1976 K40

48
00:32:43
00:31:23
42
00:35:11
00:31:06
46
00:32:06
00:30:41
34
00:31:56
00:30:12
4 122
51 152 Masłowska Barbara Stargard 1973 K40 38
00:32:43
00:30:31
45
00:32:34
00:30:56
40
00:33:25
00:30:58
50
00:32:13
00:30:54


4 123
52 388 Całka Barbara PRZECŁAW Kobiece Bieganie 1971 K40 34
00:32:26
00:30:19
47
00:32:57
00:31:12
43
00:35:27
00:31:08




3 124
53 232 Bachmatiuk Honorata SZCZECIN SYLWIA TEAM 1978 K40 47
00:33:08
00:31:46
51
00:33:22
00:31:52
47
00:33:48
00:31:44
55
00:32:47
00:31:25
38
00:32:55
00:31:06
5 132
54 1385 Ziemczonek Agnieszka Dołuje 1979 K40

61
00:34:27
00:32:51
54
00:35:10
00:32:49
47
00:32:14
00:30:42
40
00:34:26
00:31:19
4 141
55 1511 Borodziuk Magdalena Szczecin 1975 K40



45
00:35:35
00:31:19
48
00:33:06
00:30:52
48
00:34:14
00:32:17
3 141
56 423 Komsta Beata Police AMPIO TEAM 1975 K40 51
00:33:34
00:32:22
52
00:33:02
00:31:53


40
00:31:15
00:30:01


3 143
57 1040 Świtalska Edyta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1978 K40 42
00:32:44
00:31:17
50
00:33:23
00:31:50
51
00:34:52
00:32:27
51
00:33:24
00:31:03


4 143
58 1038 Kruglak Anna Szczecin Husaria Race Team 1976 K40

57
00:33:32
00:32:12
46
00:35:45
00:31:40
53
00:32:46
00:31:20
46
00:35:04
00:31:55
4 145
59 84 Dziwisz Bogusia Szczecin 1971 K40 48
00:34:15
00:31:48
65
00:35:34
00:33:09
52
00:38:36
00:32:32
54
00:34:40
00:31:21
45
00:35:03
00:31:33
5 145
60 1143 Koziniec Ewelina Szczecin DRUŻYNA FILIPA 1978 K40 49
00:32:24
00:32:05
49
00:32:45
00:31:28
49
00:32:19
00:31:59
57
00:32:53
00:31:47


4 147
61 64 Bączyk Monika SZCZECIN Monia Gym 1978 K40 36
00:32:46
00:30:24
42
00:33:07
00:30:36
85
00:47:58
00:41:39


70
00:41:14
00:38:01
4 148
62 109 Błażejewska Anna Szczecin 1978 K40

70
00:36:41
00:34:03
57
00:39:38
00:33:33
62
00:34:48
00:32:22
33
00:32:00
00:30:12
4 152
63 1014 Pawłowska Anna Szczecin ExtremE Wolf 1979 K40 43
00:32:49
00:31:21
69
00:35:22
00:33:56
44
00:35:12
00:31:09
65
00:35:21
00:33:13


4 152
64 448 Busz Katarzyna szczecin 1975 K40 45
00:33:35
00:31:25
56
00:33:29
00:32:01


59
00:35:19
00:32:10
53
00:36:44
00:33:36
4 154
65 1205 DZICZEK ILONA ANNA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1972 K40 52
00:34:38
00:32:23
66
00:34:47
00:33:29
55
00:37:10
00:33:05
60
00:33:39
00:32:14
49
00:34:11
00:32:27
5 156
66 1341 Januszewska Hanna Wołczkowo Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1970 K40 53
00:34:46
00:32:36
64
00:34:46
00:33:06
56
00:37:30
00:33:13
66
00:40:17
00:33:20
47
00:35:55
00:32:14
5 156
67 1204 Małkowska Ewa Szczecin 1976 K40 54
00:35:09
00:32:59
63
00:35:23
00:33:05
53
00:36:46
00:32:38
58
00:34:20
00:32:02


4 165
68 322 Ordon Izabela Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wlkp. 1978 K40 66
00:36:54
00:34:34
59
00:34:45
00:32:18
50
00:36:11
00:32:01
63
00:35:07
00:32:49


4 172
69 139 Kuchalska Marta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1974 K40 59
00:34:59
00:33:32




79
00:38:17
00:35:58
37
00:34:44
00:31:05
3 175
70 1052 Marks Katarzyna Dołuje Stowarzyszenie Dołuje-Kościno 1975 K40 64
00:36:39
00:34:31
71
00:36:01
00:34:25
61
00:36:14
00:33:53
74
00:37:35
00:34:25
52
00:36:41
00:33:27
5 177
71 126 Manowiecka Aleksandra Szczecin Monia Gym 1978 K40 71
00:38:12
00:35:49
62
00:35:27
00:32:56
82
00:45:59
00:39:41
64
00:34:21
00:33:02
55
00:37:06
00:34:01
5 181
72 115 Kluczyk-czarnecka Dominika szczecin Wilczyce 1979 K40 62
00:35:26
00:34:15




68
00:34:35
00:33:29
51
00:35:09
00:33:18
3 181
73 1274 Rutkowska Justyna Dołuje Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1976 K40 58
00:35:30
00:33:21


65
00:41:01
00:34:51
71
00:36:22
00:34:01
61
00:38:35
00:35:04
4 184
74 400 ŻUCHOWSKA Marzena Rurzyca Trucht Rurzyca 1975 K40 65
00:36:39
00:34:31
72
00:36:01
00:34:25
59
00:37:58
00:33:45
61
00:33:44
00:32:21


4 185
75 501 Ratajczak Anna Bezrzecze Centrum Medyczne EuroMedis 1979 K40 63
00:37:36
00:34:23
75
00:37:19
00:34:51


67
00:35:28
00:33:20
58
00:38:11
00:34:45
4 188
76 522 Łaskarzewska Kamila Świerzno 1978 K40

79
00:38:07
00:35:32
64
00:39:11
00:34:49
73
00:37:34
00:34:20
54
00:37:07
00:33:59
4 191
77 514 Rajczyk-Paprocka Anna Dołuje Run Expert Team 1970 K40 75
00:40:00
00:36:50
74
00:36:59
00:34:39
60
00:38:04
00:33:47
70
00:36:06
00:33:49
66
00:39:51
00:36:35
5 196
78 240 Kamer Lucyna Dołuje Sylwia Team 1977 K40 67
00:35:58
00:34:36
73
00:36:04
00:34:34


81
00:37:35
00:36:13
59
00:36:41
00:34:51
4 199
79 1251 Mądrzyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K40 61
00:35:56
00:33:39
67
00:34:53
00:33:37


72
00:36:21
00:34:12


3 200
80 1042 Bućko Mirela Siedlice 1978 K40 70
00:38:11
00:35:46
88
00:39:45
00:37:11
68
00:40:21
00:35:51


62
00:39:04
00:35:37
4 200
81 149 Ulass Agnieszka Mierzyn 1974 K40 77
00:43:57
00:36:54
77
00:37:34
00:35:08
66
00:39:38
00:35:18
75
00:37:55
00:34:48
65
00:39:38
00:36:31
5 206
82 1328 Król Beata Szczecin 1976 K40 73
00:39:40
00:36:24
76
00:37:38
00:35:02
67
00:41:45
00:35:41
82
00:40:03
00:36:43


4 216
83 1078 Płytnik Anna Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin 1977 K40

78
00:38:05
00:35:32


78
00:38:48
00:35:30
63
00:39:11
00:35:40
3 219
84 1036 GOZDYRA ANNA Szczecin 1977 K40

82
00:39:00
00:36:31


76
00:37:03
00:34:50
64
00:39:31
00:36:14
3 222
85 1288 Kopaniecka Izabela Mierzyn PARKRUN SZCZECIN 1972 K40 69
00:36:32
00:35:18
81
00:38:06
00:36:29


80
00:38:19
00:36:09
74
00:42:28
00:40:37
4 223
86 512 Kupis Katarzyna Warzymice Run Expert Team 1972 K40 80
00:40:34
00:37:24
84
00:39:03
00:36:43
63
00:38:45
00:34:27
97
00:50:35
00:47:07


4 227
87 243 Gibas-Jastrzębska Iwona Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 86
00:41:54
00:38:47
87
00:38:43
00:37:09
70
00:40:56
00:36:47
87
00:39:44
00:37:33
72
00:42:33
00:39:23
5 228
88 1005 Malec EDYTA Stargard Niezdiagnozowani w Szale 1976 K40 76
00:40:04
00:36:54
103
00:51:57
00:49:20


86
00:40:17
00:37:00
67
00:38:35
00:36:50
4 229
89 259 Gusar Bożena Szczecin 1975 K40 78
00:39:08
00:37:00
89
00:40:40
00:38:15
81
00:43:20
00:39:04


71
00:41:34
00:38:15
4 230
90 1410 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1976 K40

100
00:43:14
00:40:50
76
00:43:43
00:37:37


56
00:37:27
00:34:16
3 232
91 1475 Żurawska Wioletta Szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1976 K40

101
00:43:15
00:40:52
77
00:43:42
00:37:37


57
00:37:27
00:34:16
3 235
92 1043 Sikorska-Furman Agnieszka Police 1977 K40 82
00:40:41
00:38:15
86
00:39:42
00:37:08
69
00:40:21
00:35:53




3 237
93 1534 Basiak Katarzyna Szczecin 1973 K40



79
00:44:12
00:38:02
91
00:41:27
00:38:05
68
00:40:16
00:36:59
3 238
94 154 Perrot Magdalena Szczecin 1979 K40

85
00:38:39
00:36:46
71
00:41:19
00:37:01
85
00:38:17
00:36:58


3 241
95 1455 Kret Sylwia Goleniów 1978 K40

83
00:38:01
00:36:37
73
00:41:40
00:37:28
88
00:40:00
00:37:37


3 244
96 371 Zawartko Magdalena Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1978 K40

91
00:41:12
00:38:41


84
00:39:15
00:36:54
69
00:41:03
00:37:34
3 244
97 563 Pawłowicz Kamila Szczecin 1972 K40

97
00:42:20
00:39:40
74
00:43:30
00:37:28


73
00:43:10
00:39:50
3 244
98 269 Ostrowska Agnieszka Szczecin Deloitte Adventure Team 1976 K40 83
00:39:44
00:38:19
99
00:40:44
00:40:44
78
00:38:05
00:37:44
90
00:39:11
00:37:47


4 251
99 1446 NOWAK ANNA SZCZECIN 1979 K40

95
00:42:01
00:39:29
80
00:45:10
00:39:03
77
00:38:44
00:35:29


3 252
100 77 Śniec Marzena Szczecin 1973 K40 81
00:38:55
00:37:30
96
00:41:09
00:39:31
83
00:45:03
00:40:43
89
00:40:51
00:37:45


4 253
101 1133 OKONEK IZABELA Gorzów Wielkopolski 1971 K40

94
00:41:30
00:39:00
84
00:47:11
00:41:07
94
00:41:25
00:39:11
75
00:44:48
00:41:41
4 253
102 72 Bielecka Monika Szczecin TupTup Team 1978 K40 90
00:51:50
00:48:31




99
00:54:23
00:50:49
76
00:49:00
00:45:24
3 265
103 1294 Bialkowska Monika Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1975 K40 84
00:41:28
00:38:23
90
00:40:51
00:38:21


93
00:41:34
00:38:20


3 267
104 1033 Litwiniak Izabela Goleniów FUTYMKA TEAM 1974 K40 91
00:56:58
00:53:39
104
00:55:39
00:53:06
87
01:00:17
00:54:08
100
00:55:14
00:51:48


4 278

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1322 JACHNIK Sabina szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 3
00:22:53
00:22:51


3
00:22:22
00:22:17




2 6
2 1297 Kapturska Anna Szczecin Go2tri/ TriGym 1979 K40 10
00:27:01
00:26:42




10
00:26:39
00:26:25


2 20
3 540 Szczeszek Katarzyna Szczecin 1973 K40 21
00:29:16
00:28:49




37
00:30:41
00:29:30


2 58
4 1565 Baczulis Magdalena Szczecin KOS BnO Szczecin 1977 K40



29
00:29:49
00:29:25
34
00:30:19
00:29:02


2 63
5 247 Żywicka Barbara Wołczkowo Van Graaf biega 1972 K40 39
00:31:42
00:30:39




56
00:32:41
00:31:29


2 95
6 1506 Gabert Beata Szczecin RAZ Szczecin 1971 K40



58
00:35:40
00:33:37


44
00:33:16
00:31:29
2 102
7 1356 Bagińska Monika Szczecin 1976 K40 60
00:35:08
00:33:39


62
00:36:22
00:33:57




2 122
8 1122 Chybowska Agnieszka Police 1974 K40 68
00:37:04
00:34:54


75
00:43:39
00:37:33




2 143
9 1329 Żak Justyna Szczecin 1976 K40 72
00:39:39
00:36:24




83
00:40:03
00:36:43


2 155
10 143 Szymanska Milena Szczecin Wilczyce 1977 K40 87
00:41:37
00:40:26


72
00:39:52
00:37:22




2 159
11 10 Kasprzak Magdalena Mierzyn Run Expert Team 1974 K40 88
00:45:01
00:41:51




98
00:50:35
00:47:09


2 186
12 65 Władkowska Agnieszka Szczecin 1978 K40 89
00:49:19
00:43:44
98
00:42:02
00:39:41






2 187
13 518 HAHS-GABORSKA Joanna szczecin Klinika HAHS 1978 K40 14
00:28:22
00:27:19








1 14
14 1139 Kulińska Justyna Kamień Pomorski 1979 K40 18
00:30:09
00:28:04








1 18
15 1472 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40

21
00:30:33
00:28:52






1 21
16 525 Dobaczewska Ewa Bezrzecze NN Szczecin 1973 K40 24
00:30:35
00:29:12








1 24
17 23 KOSIŃSKA AGNIESZKA SZCZECIN SCTP 1976 K40 50
00:32:19
00:32:19








1 50
18 1632 Choma Marlena Szczecin Fizjoterapia na kółkach 1976 K40







50
00:36:08
00:32:47
1 50
19 1416 Chrzanowska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K40

55
00:33:08
00:31:58






1 55
20 1181 Złota Lidia Szczecin 1978 K40 55
00:36:15
00:33:04








1 55
21 1190 Falandysz Magdalena Pyrzyce 1977 K40 56
00:36:21
00:33:07








1 56
22 1157 Skrok Monika Szczecin 1977 K40 57
00:35:28
00:33:15








1 57
23 1426 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K40

60
00:34:28
00:32:47






1 60
24 1417 Stasiak Iwona szczecin 1978 K40

68
00:35:20
00:33:39






1 68
25 1582 Hałaczkiewicz Katarzyna Szczecin 1976 K40





69
00:35:55
00:33:45


1 69
26 1127 Sokołowska Anna Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski 1974 K40 74
00:39:34
00:36:25








1 74
27 1280 Orlon Barbara Szczecin Drużyna Korczaka 1970 K40 79
00:38:50
00:37:22








1 79
28 227 Kożuch Cecylia Goleniów Zabiegane Goleniów 1974 K40

80
00:38:10
00:35:39






1 80
29 242 Stempień Barbara Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 85
00:41:53
00:38:46








1 85
30 171 Szczepanska Ania Szczecin 1977 K40



86
00:48:03
00:41:44




1 86
31 1609 Herczynska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40





92
00:41:45
00:38:20


1 92
32 1490 Sługocka Ewa Szczecin 1977 K40

92
00:40:10
00:38:47






1 92
33 1421 KRANZMANN ZELEPIEN Anna Przeclaw 1975 K40

93
00:40:21
00:38:57






1 93
34 1602 STĘPIEŃ KATARZYNA PYRZYCE PYRZYCE BIEGAJA 1972 K40





95
00:42:17
00:40:08


1 95
35 1611 Warkocz Monika Szczecin GO2tri 1979 K40





96
00:49:46
00:46:18


1 96
36 1501 GNIEWISZ AGNIESZKA SZCZECIN 1972 K40

102
00:50:18
00:47:38






1 102

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni