Szczecin

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1259 Woźniak Joanna Szczecin CTS/RAZ Szczecin 2001 K16 2
00:19:57
00:19:55
1
00:19:26
00:19:24
1
00:19:16
00:19:15
1
00:18:56
00:18:54
1
00:18:53
00:18:52
5 3
2 12 Grzegórzek Paulina Szczecin RAZ Szczecin 1987 K30 1
00:19:41
00:19:40
2
00:19:38
00:19:37


5
00:21:04
00:21:03
3
00:20:38
00:20:36
4 6
3 13 Gulczyńska Natalia Szczecin BNOW Sports Team 1997 K20

3
00:20:15
00:20:15
2
00:19:19
00:19:18
2
00:19:44
00:19:43


3 7
4 1544 Kowalik Ewelina Świebodzin Fizjobiegacze Szczecin 1991 K20



4
00:21:01
00:20:57
3
00:20:07
00:20:02
2
00:19:58
00:19:56
3 9
5 428 Białek Beata Żarczyn KB HERMES GRYFINO 1976 K40 3
00:20:31
00:20:30
4
00:20:26
00:20:24
3
00:20:58
00:20:56
4
00:20:31
00:20:29
5
00:20:47
00:20:44
5 10
6 1270 Borek Monika Złocieniec UKS Traper Złocieniec 1979 K40 5
00:22:21
00:22:15
6
00:21:46
00:21:40
6
00:21:43
00:21:40
6
00:21:10
00:21:07
6
00:21:20
00:21:16
5 17
7 1073 Jahnz Karolina Stargard Go2tri 1984 K30 9
00:23:35
00:23:30
7
00:23:43
00:23:34
9
00:23:21
00:23:16
7
00:22:57
00:22:51
8
00:23:06
00:23:04
5 22
8 89 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50 8
00:23:21
00:23:16
9
00:24:11
00:24:07
10
00:23:56
00:23:56
8
00:23:21
00:23:15
7
00:23:01
00:22:57
5 23
9 464 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1989 K30 7
00:23:20
00:23:11
15
00:25:54
00:24:48
8
00:23:29
00:23:12
10
00:23:34
00:23:30
9
00:23:43
00:23:32
5 24
10 28 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszcza Team 1979 K40 12
00:25:12
00:25:03
10
00:24:20
00:24:12
11
00:24:10
00:24:03
9
00:23:26
00:23:17


4 30
11 542 Olbrychowska Paulina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30

8
00:25:00
00:23:56
12
00:24:13
00:24:05
11
00:24:35
00:23:31


3 31
12 380 Dydek Edyta Szczecin Bieg Korczaka 1996 K20 11
00:31:47
00:24:51
12
00:24:58
00:24:16
15
00:34:09
00:24:59
12
00:25:05
00:24:01
10
00:25:35
00:24:03
5 33
13 280 Kubiak Gosia Szczecin 1993 K20 26
00:27:29
00:26:22
11
00:24:23
00:24:14
13
00:24:43
00:24:30


13
00:25:29
00:25:21
4 37
14 1141 Mróz Aleksandra Warzymice BWT Mróz 1979 K40 14
00:25:28
00:25:13
13
00:24:35
00:24:22


17
00:25:26
00:25:04
11
00:26:36
00:24:58
4 38
15 1027 Anielska Anna Szczecin 1988 K30

14
00:25:55
00:24:47


14
00:25:09
00:24:50
12
00:25:19
00:25:10
3 40
16 531 Trojga Karolina Szczecin RunFourFun 1983 K30 33
00:27:12
00:26:52
17
00:25:08
00:25:02
16
00:25:11
00:25:03
13
00:24:54
00:24:47


4 46
17 567 Świercz Ewa Dobra 1976 K40

18
00:26:22
00:25:10
14
00:25:12
00:24:57


14
00:25:39
00:25:25
3 46
18 1039 Górecka-Pawlak Edyta Szczecin 1986 K30 13
00:25:22
00:25:07
21
00:25:47
00:25:37
18
00:25:43
00:25:31
16
00:25:10
00:24:55
18
00:26:01
00:25:54
5 47
19 1087 Lewaniak Elżbieta Szczecin ROZBIEGANY SZCZECIN 1976 K40 16
00:26:45
00:25:18
19
00:27:00
00:25:17
17
00:25:36
00:25:21
19
00:26:42
00:25:27
16
00:27:32
00:25:41
5 49
20 1018 Mikołajczyk-Błoniarz Anna Szczecin Puszcza Team 1975 K40 19
00:25:58
00:25:46
22
00:26:04
00:25:49
19
00:26:11
00:25:54
31
00:27:50
00:26:33
17
00:26:07
00:25:52
5 55
21 1461 STRĄK Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 K40

20
00:25:40
00:25:23


15
00:25:09
00:24:52
23
00:26:36
00:26:22
3 58
22 1208 Wójcik Katarzyna Dobra Fizjobiegacze Szczecin 1982 K30 21
00:27:10
00:26:02
26
00:26:18
00:26:04
21
00:28:19
00:26:03


19
00:27:35
00:26:02
4 61
23 1063 Guster Anna Świerzno 1989 K30 17
00:25:38
00:25:18
16
00:25:03
00:24:49
30
00:28:57
00:26:46




3 63
24 231 Sprogis Joanna SZczecin 3LGNNS 1977 K40

29
00:27:27
00:26:22
27
00:28:48
00:26:38
20
00:26:48
00:25:38
21
00:27:59
00:26:19
4 68
25 37 Zapor Anna Szczecin 1978 K40 49
00:28:45
00:27:37
45
00:28:37
00:27:09
20
00:26:11
00:26:01
21
00:26:08
00:25:53
27
00:26:29
00:26:26
5 68
26 170 Wiklak Natalia Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1992 K20 34
00:27:25
00:26:55
36
00:27:08
00:26:48
35
00:29:21
00:27:15
24
00:27:19
00:26:05
15
00:25:43
00:25:34
5 73
27 268 Majdan-Adamska Agnieszka Bezrzecze Husaria Race Team Szczecin 1980 K30 22
00:26:25
00:26:08


29
00:26:51
00:26:44
22
00:25:59
00:25:53


3 73
28 1283 Kozubowska Agnieszka Szczecin 1984 K30 15
00:26:25
00:25:17


23
00:26:26
00:26:06
36
00:30:13
00:27:07
82
00:32:50
00:29:35
4 74
29 1293 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 30
00:27:08
00:26:37
24
00:26:07
00:25:56
24
00:26:17
00:26:07
26
00:26:34
00:26:21
26
00:26:36
00:26:24
5 74
30 1046 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30 252
00:40:52
00:37:36


22
00:28:14
00:26:06
25
00:27:13
00:26:06
29
00:28:24
00:26:37
4 76
31 263 Korczyńska Natalia Szczecin Biegające mamy 1986 K30 18
00:25:56
00:25:44




35
00:28:16
00:27:01
24
00:26:41
00:26:22
3 77
32 142 Łukaszewska Anna Przecław 3LGGNS 1974 K40 29
00:26:53
00:26:34
38
00:28:01
00:26:56
26
00:28:44
00:26:34
23
00:27:12
00:26:01
28
00:26:52
00:26:35
5 77
33 1085 Janka Joanna Olsztyn 1974 K40 24
00:26:32
00:26:20
28
00:26:34
00:26:19
33
00:27:25
00:27:02
29
00:27:41
00:26:29
25
00:26:38
00:26:23
5 77
34 156 Doleżek Agnieszka Szczecin Fehlau Run Team and Friends 1982 K30 23
00:26:23
00:26:19
25
00:26:06
00:25:59


30
00:26:42
00:26:31


3 78
35 124 Szczepaniak Iwona Szczecin 1984 K30 60
00:30:41
00:28:23
51
00:28:52
00:27:42
36
00:27:36
00:27:18
28
00:26:42
00:26:25
20
00:26:26
00:26:14
5 84
36 262 Jakubiak Anna Szczecin RAZ SZCZECIN 1969 K50 39
00:28:30
00:27:15
31
00:26:56
00:26:36
31
00:27:13
00:26:48


31
00:27:07
00:26:51
4 93
37 202 Matyjaszczyk Małgorzata Rurzyca Rozbiegany Goleniów 1962 K50 37
00:29:20
00:27:09
33
00:27:49
00:26:40
40
00:29:39
00:27:29


36
00:28:59
00:27:21
4 106
38 1265 Baniak Joanna Stargard 1991 K20 25
00:28:25
00:26:21
47
00:27:36
00:27:23


90
00:30:19
00:29:01
35
00:28:53
00:27:20
4 107
39 67 Rudnik-Mijal Małgorzata Szczecin Zmęczeni na Starcie 1975 K40 32
00:27:09
00:26:48
39
00:28:17
00:26:59
53
00:30:09
00:28:06
40
00:28:22
00:27:11
42
00:29:26
00:27:41
5 111
40 420 Rakoca Monika Szczecin 1980 K30 45
00:29:36
00:27:30
43
00:29:38
00:27:06
37
00:29:45
00:27:22
34
00:28:15
00:26:57
56
00:29:54
00:28:14
5 114
41 1138 Borek Marta Świnoujście 1985 K30 87
00:30:34
00:29:24
52
00:28:45
00:27:42


33
00:27:47
00:26:39
30
00:26:55
00:26:44
4 115
42 445 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40 38
00:28:21
00:27:11
35
00:27:57
00:26:43




43
00:29:32
00:27:41
3 116
43 160 Kwiatkowska Aleksandra Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 10
00:25:01
00:24:49
58
00:28:24
00:28:07
49
00:28:06
00:27:55
59
00:28:34
00:28:13
76
00:29:37
00:29:21
5 117
44 237 Manduk-Czyżyk Nina Szczecin MediConsult 1981 K30 43
00:27:43
00:27:26




43
00:28:57
00:27:25
33
00:30:20
00:27:12
3 119
45 450 Kubicka Karolina Nowogard 1987 K30 36
00:27:27
00:27:07
50
00:27:56
00:27:33
39
00:29:33
00:27:27
46
00:28:53
00:27:39


4 121
46 357 Ślosarska-Łazarska Kinga Bartoszewo SKS Husaria 1977 K40 44
00:27:50
00:27:28
32
00:27:55
00:26:38
46
00:29:52
00:27:43


65
00:30:27
00:28:46
4 122
47 351 MAJ EWA SZCZECIN Jakotakobiega 1981 K30 64
00:28:54
00:28:41
55
00:27:59
00:27:53
38
00:27:34
00:27:27
44
00:27:30
00:27:26
41
00:27:35
00:27:32
5 123
48 477 Szymańska Jolanta Mosty 1982 K30 47
00:27:56
00:27:32
41
00:28:11
00:27:00


38
00:28:27
00:27:08


3 126
49 1124 Frąckowiak Hanna Police Ukl Ósemka Police 1982 K30 54
00:29:08
00:28:01




42
00:28:29
00:27:18
32
00:27:03
00:26:55
3 128
50 211 Wiencis Małgorzata Szczecin 1977 K40 59
00:29:39
00:28:16
42
00:28:38
00:27:04
43
00:29:39
00:27:37
45
00:28:50
00:27:29
111
00:32:55
00:31:06
5 130
51 1292 Madej Anna SZCZECIN UKL Ósemka Police 1988 K30

48
00:27:42
00:27:24
42
00:29:54
00:27:36


49
00:29:44
00:27:53
3 139
52 566 Rawska-Szklarz Joanna Szczecin 1976 K40

60
00:29:20
00:28:11
54
00:30:19
00:28:13
37
00:27:28
00:27:08
50
00:28:08
00:27:58
4 141
53 1112 Karwowska-Dąbrowska Karolina Szczecin 1981 K30 65
00:31:01
00:28:41
62
00:30:38
00:28:14
44
00:29:51
00:27:38


37
00:29:25
00:27:28
4 143
54 1430 Piecyk Katarzyna Szczecin 1985 K30 102
00:32:17
00:29:53
49
00:28:46
00:27:32
47
00:29:59
00:27:45
48
00:28:52
00:27:45
53
00:29:53
00:28:09
5 144
55 1175 Andrych Magdalena Gryfino KB Hermes Gryfino 1987 K30 126
00:32:02
00:30:45
69
00:29:59
00:28:43


39
00:28:24
00:27:08
38
00:29:12
00:27:29
4 146
56 222 Walkowiak Agata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1980 K30 51
00:29:48
00:27:43
78
00:30:09
00:29:05
48
00:28:06
00:27:45
51
00:29:07
00:27:47
71
00:30:34
00:28:59
5 150
57 1147 Sakowska-Carło Magda Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 53
00:28:58
00:27:53
53
00:30:03
00:27:45
52
00:32:05
00:28:02
61
00:30:24
00:28:18
46
00:30:51
00:27:45
5 151
58 113 Gonerko Joanna Szczecin 1979 K40 35
00:28:15
00:27:03
63
00:29:33
00:28:27


82
00:29:53
00:28:46
57
00:30:00
00:28:25
4 155
59 1150 Śmiechowska Gosia Recz 1975 K40 108
00:33:14
00:30:10
146
00:34:30
00:31:54
56
00:30:59
00:28:30
56
00:30:09
00:27:58
44
00:29:25
00:27:44
5 156
60 1156 Gołubowicz Marzena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 62
00:30:35
00:28:30
56
00:29:04
00:27:56
92
00:32:06
00:29:54
57
00:29:07
00:27:59
47
00:28:00
00:27:47
5 160
61 1056 Fedyszyn Anna Szczecin 1984 K30

57
00:28:05
00:27:57
59
00:28:56
00:28:33


48
00:27:59
00:27:51
3 164
62 1496 Hawryluk Anna Szczecin Ampio Team 1991 K20



104
00:34:35
00:30:28
41
00:28:39
00:27:18
22
00:28:04
00:26:22
3 167
63 1140 Bącik Aneta Dobra 1977 K40 52
00:29:57
00:27:50
88
00:31:07
00:29:25
57
00:30:59
00:28:31
62
00:30:39
00:28:20
87
00:32:54
00:29:44
5 171
64 1301 BANDER-Kocoń Sylwia szczecin 1985 K30 42
00:27:42
00:27:26


79
00:31:18
00:29:13
55
00:29:09
00:27:57
78
00:31:11
00:29:25
4 175
65 1373 Dźwigał Magdalena Szczecin SKS Husaria 1982 K30

66
00:30:24
00:28:32
45
00:29:51
00:27:43
73
00:30:40
00:28:30
64
00:30:27
00:28:45
4 175
66 60 Niewadzik Urszula SZCZECIN Husaria Race Team 1972 K40 57
00:29:22
00:28:07
61
00:29:16
00:28:11
58
00:30:46
00:28:32
66
00:29:28
00:28:22


4 176
67 1202 Górecka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30 72
00:30:16
00:28:52
59
00:28:42
00:28:09
50
00:30:05
00:27:56


70
00:32:00
00:28:57
4 179
68 541 Gońka Iwona Beata Szczecin 1968 K50 63
00:30:49
00:28:40


67
00:31:10
00:28:45
91
00:32:16
00:29:01
51
00:29:53
00:27:59
4 181
69 83 Budna Anna Szczecin 1979 K40 78
00:29:19
00:29:12
83
00:29:23
00:29:10


65
00:29:47
00:28:21
39
00:29:04
00:27:29
4 182
70 1291 Kocaj Żaneta Szczecin 1988 K30 77
00:31:22
00:29:10


41
00:31:33
00:27:30
64
00:30:34
00:28:21


3 182
71 1333 Stachów Julia Sowno Team XIII LO 2002 K16 61
00:28:55
00:28:25
46
00:27:35
00:27:20
98
00:32:21
00:30:06
78
00:29:54
00:28:42


4 185
72 1059 Bokszczanin Aneta Szczecin 3LGGNS 1980 K30 70
00:29:18
00:28:50


62
00:30:58
00:28:36
53
00:29:17
00:27:52


3 185
73 205 BIAŁKOWSKA KATARZYNA SZCZECIN przystań na kawę 1977 K40

77
00:31:25
00:29:03
72
00:33:05
00:28:57
70
00:29:49
00:28:27
45
00:29:21
00:27:45
4 187
74 467 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 66
00:30:55
00:28:44
70
00:30:07
00:28:46
51
00:30:12
00:27:56




3 187
75 1481 Komorowska Adrianna Szczecin 1978 K40

92
00:30:59
00:29:37
77
00:31:27
00:29:08
60
00:29:40
00:28:15
52
00:29:41
00:28:05
4 189
76 1487 Rogowska Iwona Szczecin 1975 K40

120
00:32:09
00:30:58
64
00:30:54
00:28:38
68
00:29:43
00:28:25
58
00:31:46
00:28:31
4 190
77 361 Stachowicz-Maciołek Kamila Szczecin 1981 K30 88
00:29:50
00:29:25
65
00:28:46
00:28:30
116
00:31:27
00:31:03
63
00:29:33
00:28:21
67
00:30:48
00:28:54
5 195
78 47 Szymańska Anna Goleniów Rozbiegany Goleniów 1958 K60 95
00:31:50
00:29:44
79
00:30:26
00:29:05
66
00:30:54
00:28:43
71
00:29:59
00:28:28
60
00:30:13
00:28:35
5 197
79 1149 BĘBEN MAŁGORZATA Pucice 1978 K40 90
00:30:39
00:29:27
71
00:29:55
00:28:46
73
00:31:06
00:29:00
54
00:28:16
00:27:55


4 198
80 1368 Wyglądacz Alicja Szczecin Hawajskie Rekiny Triathlon Team Szczecin 1975 K40

94
00:32:06
00:29:43
69
00:29:14
00:28:50
69
00:29:45
00:28:26
62
00:30:37
00:28:42
4 200
81 1440 Baczyńska Krystyna szczecin 1984 K30

139
00:31:42
00:31:42
34
00:29:19
00:27:07
32
00:27:44
00:26:33


3 205
82 1041 Gembicka Małgorzata Szczecin Wilki z Ciechocinka 1981 K30 83
00:29:42
00:29:19
64
00:29:42
00:28:29
74
00:31:22
00:29:00
72
00:29:51
00:28:30
74
00:30:51
00:29:09
5 210
83 1095 Szadokierska Anna Szczecin Anawa Tour 1983 K30 50
00:28:52
00:27:43


80
00:33:17
00:29:15
81
00:29:58
00:28:46


3 211
84 151 ULASS Patrycja Mierzyn Kusy Szczecin 2003 K16

108
00:32:32
00:30:13
71
00:31:30
00:28:55
74
00:30:03
00:28:39
75
00:30:59
00:29:10
4 220
85 397 Sękowska Magdalena Resko 1968 K50

74
00:30:36
00:29:00
55
00:32:51
00:28:27
94
00:32:25
00:29:12
200
00:42:04
00:38:36
4 223
86 116 Mazurek Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1993 K20 75
00:30:25
00:29:07
67
00:29:57
00:28:41
174
00:38:17
00:33:56
83
00:30:18
00:28:49


4 225
87 1327 Roman Ewelina Szczecin Monia Gym 1985 K30 82
00:31:41
00:29:19
80
00:30:22
00:29:06


67
00:29:51
00:28:23


3 229
88 384 Jaworska Iza Szczecin 1978 K40

93
00:31:20
00:29:38


58
00:29:23
00:28:00
80
00:31:14
00:29:33
3 231
89 1264 Szefler Joanna Szczecin Hawajskie Rekiny 1977 K40 120
00:32:42
00:30:28
95
00:32:07
00:29:44
76
00:31:32
00:29:05
115
00:38:16
00:30:21
61
00:30:33
00:28:37
5 232
90 1253 Orłowska Ewa Szczecin Drużyna Filipa 1993 K20 89
00:29:44
00:29:26
68
00:28:50
00:28:41
89
00:30:03
00:29:45
76
00:29:46
00:28:40


4 233
91 393 Bojanowska-Iwan Dorota Szczecin GO2TRI, TRIGYM Szczecin 1972 K40 71
00:29:18
00:28:50
85
00:30:52
00:29:20


77
00:29:52
00:28:42


3 233
92 168 Michnowicz Jolanta Szczecin 1973 K40 91
00:30:55
00:29:41
87
00:30:40
00:29:22
78
00:31:37
00:29:12
79
00:30:00
00:28:43
77
00:32:27
00:29:22
5 234
93 1234 Grabarczyk Ewa Szczecin Farty Puszczy 1979 K40

86
00:30:59
00:29:21
86
00:29:57
00:29:34
89
00:31:16
00:29:00
63
00:30:43
00:28:44
4 235
94 230 Banucha Agata sZCZECIN 1969 K50 74
00:31:12
00:29:06
107
00:32:27
00:30:05
87
00:33:53
00:29:36
136
00:33:27
00:31:01
79
00:32:49
00:29:32
5 240
95 297 Dziuba Monika Szczecin 1982 K30 81
00:29:41
00:29:18


91
00:32:15
00:29:52
97
00:31:42
00:29:22
69
00:30:40
00:28:55
4 241
96 1567 Lechowska Patrycja Szczecin 1990 K20



97
00:36:10
00:30:03
80
00:31:00
00:28:44
66
00:32:08
00:28:50
3 243
97 305 Badowska Marzena Szczecin 1976 K40 97
00:31:55
00:29:47
89
00:31:10
00:29:30
70
00:31:19
00:28:52
86
00:31:03
00:28:54
115
00:33:25
00:31:28
5 245
98 1023 Wiaderek Beata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40

81
00:30:41
00:29:07


102
00:31:54
00:29:40
72
00:30:54
00:29:03
3 255
99 228 Gajtkowska Jolanta Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1972 K40 92
00:31:56
00:29:41
91
00:30:51
00:29:34


95
00:30:36
00:29:13
73
00:30:49
00:29:04
4 256
100 1020 Najkowska Katarzyna Przecław Mamy-Biegamy 1985 K30 141
00:34:35
00:31:25
102
00:31:32
00:29:59
95
00:34:09
00:29:58


68
00:32:07
00:28:54
4 265
101 500 Tokarczyk Marta Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 K40 106
00:31:14
00:30:03
84
00:31:03
00:29:14
99
00:34:26
00:30:08


84
00:32:59
00:29:37
4 267
102 1494 TOKARZ Joanna Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1978 K40

157
00:33:32
00:32:12
63
00:32:42
00:28:37
49
00:29:11
00:27:46


3 269
103 118 Poszumska Gabrysia Szczecin 1993 K20 133
00:32:32
00:31:19
73
00:30:06
00:28:52


114
00:31:45
00:30:20
83
00:31:15
00:29:37
4 270
104 374 Biadacz-Lisowska Katarzyna Świnoujście 1978 K40 125
00:32:09
00:30:45
101
00:31:33
00:29:54
83
00:32:01
00:29:27
88
00:30:29
00:28:58


4 272
105 290 Małecka Anna Szczecin 1978 K40 96
00:31:58
00:29:46
113
00:32:41
00:30:23
90
00:32:13
00:29:45
87
00:31:20
00:28:57


4 273
106 1178 Burghardt renata Gryfino Hermes 1971 K40

82
00:31:34
00:29:08
68
00:31:01
00:28:49
132
00:32:22
00:30:54
170
00:38:02
00:34:52
4 282
107 191 Jurys Elzbieta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1969 K50 85
00:31:29
00:29:22
111
00:32:44
00:30:20
88
00:34:01
00:29:42
110
00:32:35
00:30:09


4 283
108 165 Łagodzińska Agata Szczecin 1981 K30 93
00:29:57
00:29:43
100
00:30:58
00:29:50
102
00:32:47
00:30:16
113
00:31:36
00:30:19
92
00:32:06
00:30:08
5 285
109 1048 Staniszewska-Kuś Magdalena Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1983 K30 100
00:32:03
00:29:53


100
00:32:34
00:30:10


90
00:31:54
00:30:00
3 290
110 206 Susza Małgorzata Przecław 1979 K40 123
00:32:48
00:30:41
105
00:31:48
00:30:03
93
00:34:15
00:29:54
93
00:32:17
00:29:12


4 291
111 1348 Pająk Helena Szczecin 1995 K20 76
00:31:26
00:29:10
90
00:31:01
00:29:32


127
00:32:56
00:30:38


3 293
112 270 Milczanowska Magdalena Szczecin 1980 K30 109
00:30:25
00:30:12
99
00:30:56
00:29:48


98
00:30:40
00:29:25
96
00:32:21
00:30:23
4 293
113 1152 pogoda-błaziak katarzyna szczecin 1980 K30 110
00:31:37
00:30:14


84
00:33:46
00:29:27
99
00:31:39
00:29:27


3 293
114 1311 Przybylska Aleksandra Lipiany Lipiany 1983 K30 84
00:30:37
00:29:20
239
00:38:47
00:36:14
85
00:32:01
00:29:32


126
00:35:06
00:32:01
4 295
115 1260 Jaworska Magda Szczecin 1985 K30 99
00:30:03
00:29:52


94
00:30:21
00:29:57
103
00:30:15
00:29:57


3 296
116 135 Dudenko Monika szczecin DUDKI TEAM 1980 K30 67
00:30:05
00:28:47
207
00:35:46
00:34:26
81
00:33:30
00:29:24
215
00:36:36
00:35:04
155
00:35:45
00:33:55
5 303
117 419 Szewczyk Anita Szczecin P.S. Profesjonalne Sprzątanie 1989 K30 28
00:30:51
00:26:29


237
00:46:49
00:40:37


40
00:30:44
00:27:29
3 305
118 1044 Kolb Magdalena Szczecin 1979 K40

116
00:31:55
00:30:39
108
00:32:51
00:30:46
121
00:31:43
00:30:28
85
00:31:24
00:29:39
4 309
119 562 Krajcer Jolanta Goleniów Rozbiegany Goleniów 1973 K40

114
00:31:49
00:30:25
105
00:34:42
00:30:31
108
00:32:28
00:30:06
97
00:33:36
00:30:30
4 310
120 1210 Sikora Magdalena Szczecin 1986 K30 104
00:32:05
00:29:56
130
00:33:11
00:31:25
107
00:34:54
00:30:46
141
00:33:34
00:31:16
107
00:34:13
00:30:59
5 318
121 1062 WARSIŃSKA Monika gryfino 1981 K30 98
00:31:04
00:29:51
133
00:32:59
00:31:29


135
00:32:22
00:31:01
91
00:31:55
00:30:07
4 322
122 443 Korniago Katarzyna Szczecin Katarzyna Korniago 1976 K40 86
00:30:46
00:29:22




124
00:33:42
00:30:35
113
00:33:29
00:31:24
3 323
123 1015 Łoniewska Ania SZCZECIN Kongsberg K-Runners 1984 K30 236
00:39:50
00:36:45
141
00:34:10
00:31:50
115
00:33:12
00:31:01
105
00:31:37
00:30:04
103
00:32:27
00:30:44
5 323
124 431 Niewiadomska Magda Warzymice Kobiece Bieganie 1980 K30 94
00:30:56
00:29:44
109
00:31:25
00:30:13


123
00:32:46
00:30:32


3 326
125 1354 Pilarska Iwona Pyrzyce Pyrzyce biegają 1983 K30 113
00:33:25
00:30:17


106
00:34:46
00:30:42
107
00:32:10
00:30:04
119
00:33:13
00:31:34
4 326
126 1173 Sawińska Anna Szczecin NORDICANIA TEAM 1980 K30 112
00:32:26
00:30:17
96
00:31:13
00:29:45


119
00:32:42
00:30:24


3 327
127 30 RODAK-JEZIAK ADRIANA Mierzyn 1977 K40



103
00:34:37
00:30:27
109
00:33:16
00:30:08
116
00:34:42
00:31:28
3 328
128 190 Sarzynska Luiza Szczecin 1987 K30 101
00:31:16
00:29:53
123
00:32:16
00:31:06




105
00:32:47
00:30:57
3 329
129 282 Górska Karolina Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 119
00:32:44
00:30:27
134
00:33:53
00:31:30
148
00:37:07
00:32:42
158
00:35:04
00:31:53
81
00:32:51
00:29:34
5 334
130 209 Wojtaś Agnieszka Stargard 1973 K40 116
00:32:25
00:30:22
117
00:33:00
00:30:40
117
00:35:09
00:31:04
101
00:31:47
00:29:40


4 334
131 383 Dydek Dorota Szczecin Bieg Korczaka 1968 K50 195
00:36:16
00:34:12
175
00:35:22
00:33:03
122
00:35:16
00:31:15
118
00:32:31
00:30:23
95
00:31:55
00:30:13
5 335
132 513 Swiniarska Katarzyna Szczecin 1991 K20 124
00:33:46
00:30:42


118
00:37:19
00:31:05
120
00:33:44
00:30:24
99
00:32:34
00:30:38
4 337
133 76 Derleta Iwona Szczecin derMMed 1964 K50 136
00:34:26
00:31:23
122
00:32:42
00:31:06
129
00:37:40
00:31:38
112
00:32:24
00:30:16
106
00:31:00
00:30:59
5 340
134 1492 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra Szczecin RAZ SZCZECIN 1976 K40

128
00:32:43
00:31:23
119
00:35:11
00:31:06
128
00:32:06
00:30:41
94
00:31:56
00:30:12
4 341
135 453 Kunze Karolina Pilchowo 1977 K40 107
00:31:28
00:30:03


133
00:34:14
00:31:49
138
00:34:14
00:31:07
102
00:32:47
00:30:41
4 342
136 260 Dąbrowska Róża Szczecin 1978 K40 146
00:33:03
00:31:44
145
00:33:23
00:31:53
111
00:32:50
00:30:48


88
00:31:37
00:29:48
4 344
137 51 Startek Monika Szczecin 1990 K20 169
00:35:06
00:33:01
214
00:36:17
00:34:50
114
00:35:14
00:31:01
126
00:33:44
00:30:38
108
00:34:06
00:31:02
5 348
138 1134 Moskwa Martyna Szczecin Masz Przebiegane 1994 K20 73
00:30:08
00:28:58


165
00:37:51
00:33:45
111
00:32:25
00:30:12


3 349
139 152 Masłowska Barbara Stargard 1973 K40 121
00:32:43
00:30:31
119
00:32:34
00:30:56
113
00:33:25
00:30:58
134
00:32:13
00:30:54


4 353
140 73 Michalczuk Karolina Szczecin 1988 K30 151
00:33:14
00:31:53
131
00:31:47
00:31:27
124
00:35:35
00:31:23
270
00:41:53
00:39:38
100
00:33:46
00:30:38
5 355
141 197 Płaskowicz Anna Szczecin Ambitni Biegacze 1975 K40 138
00:31:51
00:31:23
112
00:31:27
00:30:21
110
00:33:17
00:30:46




3 360
142 388 Całka Barbara PRZECŁAW Kobiece Bieganie 1971 K40 115
00:32:26
00:30:19
127
00:32:57
00:31:12
120
00:35:27
00:31:08




3 362
143 257 Skoczylas Natalia Szczecin 1993 K20 165
00:35:07
00:32:44
186
00:34:49
00:33:21


96
00:31:29
00:29:18
104
00:34:05
00:30:49
4 365
144 1286 Wiertelak Aleksandra Szczecin 1989 K30 155
00:34:20
00:32:07


155
00:37:17
00:33:15
116
00:32:37
00:30:21
101
00:32:36
00:30:39
4 372
145 571 Stępniak Monika Szczecin Kobiece bieganie 1980 K30

129
00:33:48
00:31:24
126
00:33:47
00:31:34


121
00:34:51
00:31:45
3 376
146 1200 Pierożyńska Natalia Pyrzyce Pyrzyce Biegaja 1982 K30 143
00:34:34
00:31:27
138
00:33:21
00:31:38
139
00:36:16
00:32:09
117
00:32:29
00:30:22
122
00:33:26
00:31:47
5 377
147 1047 Suleja Joanna Stargard szwla 1960 K50 129
00:32:23
00:31:13
151
00:33:25
00:32:01
112
00:33:26
00:30:57
140
00:33:22
00:31:16


4 381
148 1511 Borodziuk Magdalena Szczecin 1975 K40



123
00:35:35
00:31:19
130
00:33:06
00:30:52
131
00:34:14
00:32:17
3 384
149 232 Bachmatiuk Honorata SZCZECIN SYLWIA TEAM 1978 K40 148
00:33:08
00:31:46
143
00:33:22
00:31:52
132
00:33:48
00:31:44
148
00:32:47
00:31:25
110
00:32:55
00:31:06
5 385
150 1385 Ziemczonek Agnieszka Dołuje 1979 K40

170
00:34:27
00:32:51
149
00:35:10
00:32:49
129
00:32:14
00:30:42
112
00:34:26
00:31:19
4 390
151 1021 Janicka Magda Dębno Mamy-Biegamy 1985 K30 142
00:34:36
00:31:26
103
00:31:32
00:29:59


146
00:33:45
00:31:23


3 391
152 1261 Zamożny Anna Szczecin 1983 K30 118
00:31:31
00:30:25
155
00:33:28
00:32:07


147
00:33:35
00:31:23
128
00:33:56
00:32:08
4 393
153 1315 BALCERAK KATARZYNA KOBYLANKA 3lggns 1966 K50



144
00:38:33
00:32:31
131
00:34:11
00:30:52
120
00:35:13
00:31:45
3 395
154 1038 Kruglak Anna Szczecin Husaria Race Team 1976 K40

156
00:33:32
00:32:12
130
00:35:45
00:31:40
143
00:32:46
00:31:20
123
00:35:04
00:31:55
4 396
155 329 Więckowska Aneta Szczecin 1984 K30

125
00:32:43
00:31:11
127
00:34:04
00:31:36
149
00:32:49
00:31:26


3 401
156 172 Krysiak Karolina Szczecin 1983 K30 172
00:34:20
00:33:06
137
00:32:37
00:31:32
140
00:34:39
00:32:12


127
00:33:41
00:32:02
4 404
157 423 Komsta Beata Police AMPIO TEAM 1975 K40 158
00:33:34
00:32:22
144
00:33:02
00:31:53


104
00:31:15
00:30:01


3 406
158 1070 Jońca Magdalena Daleszewo DBK SZCZECIN 1983 K30 134
00:34:25
00:31:19
118
00:33:09
00:30:50




154
00:37:26
00:33:51
3 406
159 84 Dziwisz Bogusia Szczecin 1971 K40 149
00:34:15
00:31:48
181
00:35:34
00:33:09
145
00:38:36
00:32:32
145
00:34:40
00:31:21
118
00:35:03
00:31:33
5 408
160 1040 Świtalska Edyta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1978 K40 131
00:32:44
00:31:17
142
00:33:23
00:31:50
143
00:34:52
00:32:27
137
00:33:24
00:31:03


4 410
161 1232 Jakubowska Anna Szczecin 1983 K30 130
00:32:21
00:31:15
154
00:33:29
00:32:07


157
00:34:03
00:31:51
130
00:34:04
00:32:17
4 414
162 207 Małysa Marta Szczecin Gryfus Szczecin 1981 K30

160
00:34:57
00:32:34
170
00:38:15
00:33:50


89
00:31:55
00:29:56
3 419
163 109 Błażejewska Anna Szczecin 1978 K40

197
00:36:41
00:34:03
160
00:39:38
00:33:33
168
00:34:48
00:32:22
93
00:32:00
00:30:12
4 421
164 1143 Koziniec Ewelina Szczecin DRUŻYNA FILIPA 1978 K40 154
00:32:24
00:32:05
132
00:32:45
00:31:28
136
00:32:19
00:31:59
154
00:32:53
00:31:47


4 422
165 64 Bączyk Monika SZCZECIN Monia Gym 1978 K40 117
00:32:46
00:30:24
115
00:33:07
00:30:36
241
00:47:58
00:41:39


195
00:41:14
00:38:01
4 427
166 1162 Michalska Magdalena Szczecin 1986 K30 150
00:33:06
00:31:50
159
00:33:41
00:32:28
128
00:35:39
00:31:37
150
00:33:38
00:31:26


4 428
167 1121 Mańke Karolina Police Fizjo-Express 1987 K30 152
00:35:21
00:32:05
126
00:33:51
00:31:11


153
00:35:09
00:31:45


3 431
168 1120 Wojtysiak Małgorzata Przecław Fizjo-Express 1987 K30 153
00:35:20
00:32:05
124
00:33:51
00:31:11


155
00:35:11
00:31:48


3 432
169 26 Jasińska Natalia Szczecin ExtremeWolf 1982 K30 145
00:33:11
00:31:43
195
00:35:22
00:33:56
142
00:34:43
00:32:22
171
00:34:36
00:32:28
147
00:36:27
00:33:22
5 434
170 308 Siwek Paula Szczecin 1986 K30 161
00:35:01
00:32:36
140
00:33:15
00:31:46
137
00:36:18
00:32:00
266
00:41:45
00:38:20


4 438
171 1028 Kowalska Anna Szczecin WILCZYCE 1984 K30

179
00:34:44
00:33:08
134
00:34:22
00:31:53


125
00:33:33
00:31:57
3 438
172 1014 Pawłowska Anna Szczecin ExtremE Wolf 1979 K40 135
00:32:49
00:31:21
194
00:35:22
00:33:56
121
00:35:12
00:31:09
184
00:35:21
00:33:13


4 440
173 448 Busz Katarzyna szczecin 1975 K40 139
00:33:35
00:31:25
150
00:33:29
00:32:01


161
00:35:19
00:32:10
151
00:36:44
00:33:36
4 440
174 1205 DZICZEK ILONA ANNA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1972 K40 159
00:34:38
00:32:23
187
00:34:47
00:33:29
152
00:37:10
00:33:05
162
00:33:39
00:32:14
134
00:34:11
00:32:27
5 445
175 1341 Januszewska Hanna Wołczkowo Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1970 K40 162
00:34:46
00:32:36
178
00:34:46
00:33:06
154
00:37:30
00:33:13
188
00:40:17
00:33:20
129
00:35:55
00:32:14
5 445
176 533 Lejkowska Daria Szczecin 1984 K30 128
00:33:57
00:30:54
169
00:34:36
00:32:48
151
00:36:58
00:32:51
182
00:34:34
00:33:03


4 448
177 1017 Ziętek Natalia SZCZECIN Kongsberg K-Runners 1986 K30 188
00:36:45
00:33:40
184
00:35:37
00:33:17
131
00:33:54
00:31:43
139
00:32:44
00:31:10


4 454
178 234 Skarżyńska Ania Chojna 1993 K20

136
00:32:39
00:31:32
178
00:36:01
00:34:00
206
00:34:31
00:34:23
142
00:33:11
00:33:03
4 456
179 25 Nowak Anna Szczecin Husaria Race Team 1992 K20

147
00:33:07
00:31:56
146
00:36:40
00:32:37
165
00:33:29
00:32:20


3 458
180 1520 Pawliczak Estera Szczecin 1981 K30



157
00:33:45
00:33:25
174
00:34:00
00:32:36
132
00:34:13
00:32:20
3 463
181 565 Nowaczyk Ewa Szczecin 1982 K30

190
00:35:23
00:33:49
150
00:36:51
00:32:49
173
00:34:55
00:32:35
141
00:35:03
00:33:03
4 464
182 183 Nowicka Wioleta Gryfino Monia Gym 1980 K30

98
00:31:23
00:29:48


229
00:37:17
00:36:01
138
00:34:56
00:33:02
3 465
183 322 Ordon Izabela Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wlkp. 1978 K40 203
00:36:54
00:34:34
158
00:34:45
00:32:18
138
00:36:11
00:32:01
178
00:35:07
00:32:49


4 474
184 1204 Małkowska Ewa Szczecin 1976 K40 168
00:35:09
00:32:59
177
00:35:23
00:33:05
147
00:36:46
00:32:38
160
00:34:20
00:32:02


4 475
185 474 Seń Jolanta Gorzow Wielkopolski 1982 K30 208
00:38:00
00:34:52
161
00:34:18
00:32:36


172
00:34:38
00:32:30
144
00:35:11
00:33:10
4 477
186 359 Wietrzyńska Agnieszka Pyrzyce Masz Przebiegane 1989 K30 163
00:33:52
00:32:41


164
00:37:51
00:33:45
152
00:33:46
00:31:33


3 479
187 1154 Szmyt Karolina Szczecin 1983 K30 160
00:34:40
00:32:27
167
00:34:21
00:32:47


205
00:37:35
00:34:23
152
00:36:53
00:33:38
4 479
188 1076 Madej Anna Gryfino Biegam bo chudnę 1993 K20 192
00:36:19
00:34:06
163
00:33:45
00:32:38


164
00:34:25
00:32:18
158
00:37:20
00:34:08
4 485
189 104 Juruć Paulina Szczecin 1984 K30



172
00:37:58
00:33:52
179
00:35:56
00:32:49
135
00:35:43
00:32:38
3 486
190 229 Kardaś Anna Szczecin 1984 K30 193
00:36:28
00:34:07
153
00:34:26
00:32:03




146
00:36:26
00:33:19
3 492
191 48 Iznerowicz Monika Szczecin WY-BIEGANI SZCZECIN 1984 K30

211
00:37:12
00:34:42
176
00:38:22
00:33:58
169
00:35:37
00:32:23
150
00:36:40
00:33:36
4 495
192 405 Nowakowska Marzena Szczecin 1983 K30 175
00:35:33
00:33:12
162
00:33:56
00:32:37
159
00:39:40
00:33:29




3 496
193 449 Banasiak Adrianna Szczecin Sylwia Team 1982 K30 191
00:36:09
00:34:06
219
00:36:40
00:35:05
168
00:37:53
00:33:49
231
00:37:17
00:36:01
139
00:34:56
00:33:02
5 498
194 255 Chrobocińska Elżbieta SZCZECIN 1966 K50

180
00:34:18
00:33:08
153
00:37:14
00:33:10
227
00:37:57
00:35:48
165
00:36:37
00:34:42
4 498
195 1235 Senderek Ewelina pyrzyce 1982 K30 137
00:34:35
00:31:23
200
00:36:46
00:34:18




168
00:37:55
00:34:49
3 505
196 126 Manowiecka Aleksandra Szczecin Monia Gym 1978 K40 222
00:38:12
00:35:49
172
00:35:27
00:32:56
234
00:45:59
00:39:41
181
00:34:21
00:33:02
157
00:37:06
00:34:01
5 510
197 1282 Zakrzewska Sylwia Szczecin Bieg Korczaka 1986 K30 212
00:36:28
00:35:00
226
00:36:50
00:35:21
158
00:35:47
00:33:26


143
00:36:30
00:33:09
4 513
198 346 Woźniak Małgorzata Szczecin 1990 K20 219
00:36:05
00:35:35
183
00:33:28
00:33:12
185
00:36:56
00:34:46
187
00:33:28
00:33:16
148
00:36:34
00:33:27
5 516
199 437 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna Bezrzecze Swim2Tri Szczecin 1981 K30 214
00:36:36
00:35:14
231
00:37:28
00:35:35
181
00:38:30
00:34:26
122
00:33:34
00:30:28


4 517
200 139 Kuchalska Marta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1974 K40 181
00:34:59
00:33:32




228
00:38:17
00:35:58
109
00:34:44
00:31:05
3 518
201 110 Szewczyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 230
00:38:41
00:36:18
201
00:36:49
00:34:21


186
00:36:31
00:33:16
133
00:35:45
00:32:22
4 520
202 1052 Marks Katarzyna Dołuje Stowarzyszenie Dołuje-Kościno 1975 K40 201
00:36:39
00:34:31
205
00:36:01
00:34:25
173
00:36:14
00:33:53
207
00:37:35
00:34:25
149
00:36:41
00:33:27
5 523
203 1230 Ostrowska Ewa Szczecin 1991 K20

220
00:36:40
00:35:05
167
00:37:53
00:33:49
230
00:37:17
00:36:01
140
00:34:56
00:33:03
4 527
204 39 Nowak Marta Wełtyń 1985 K30

256
00:38:39
00:37:13
199
00:40:04
00:35:54
192
00:35:49
00:33:33
137
00:36:04
00:32:59
4 528
205 574 Dobrowolska Aleksandra Szczecin Gryfus Szczecin 1986 K30

209
00:37:03
00:34:38
184
00:39:08
00:34:42
183
00:35:22
00:33:08
163
00:36:25
00:34:36
4 530
206 265 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K30 238
00:39:01
00:36:49
176
00:35:21
00:33:03
141
00:36:36
00:32:12
214
00:37:58
00:34:52


4 531
207 367 Zielińska Grażyna Szczecin SKS HUSARIA 1980 K30 167
00:33:20
00:32:58
174
00:35:20
00:33:02


190
00:35:38
00:33:28


3 531
208 400 ŻUCHOWSKA Marzena Rurzyca Trucht Rurzyca 1975 K40 202
00:36:39
00:34:31
206
00:36:01
00:34:25
163
00:37:58
00:33:45
167
00:33:44
00:32:21


4 532
209 115 Kluczyk-czarnecka Dominika szczecin Wilczyce 1979 K40 197
00:35:26
00:34:15




191
00:34:35
00:33:29
145
00:35:09
00:33:18
3 533
210 1274 Rutkowska Justyna Dołuje Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1976 K40 178
00:35:30
00:33:21


187
00:41:01
00:34:51
201
00:36:22
00:34:01
171
00:38:35
00:35:04
4 536
211 87 Sobolewska Agata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1988 K30 183
00:35:02
00:33:34
193
00:35:22
00:33:56
188
00:37:13
00:34:52
170
00:34:36
00:32:28


4 541
212 1080 Głąbińska Dobrochna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20

198
00:36:03
00:34:16
194
00:39:40
00:35:19
159
00:34:21
00:31:58
191
00:40:29
00:37:17
4 544
213 217 DUSZA ANNA SZCZECIN SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO 1969 K50 180
00:35:35
00:33:26


201
00:42:10
00:36:01
216
00:37:33
00:35:14
164
00:38:09
00:34:38
4 545
214 522 Łaskarzewska Kamila Świerzno 1978 K40

230
00:38:07
00:35:32
186
00:39:11
00:34:49
204
00:37:34
00:34:20
156
00:37:07
00:33:59
4 546
215 108 Komosa Agnieszka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 1981 K30 211
00:37:20
00:34:59
165
00:35:07
00:32:43
171
00:38:15
00:33:50




3 547
216 471 MIZIELINSKA DARIA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE Szczecin 1984 K30 177
00:34:39
00:33:18
185
00:35:01
00:33:19


185
00:34:32
00:33:15


3 547
217 514 Rajczyk-Paprocka Anna Dołuje Run Expert Team 1970 K40 240
00:40:00
00:36:50
210
00:36:59
00:34:39
166
00:38:04
00:33:47
196
00:36:06
00:33:49
185
00:39:51
00:36:35
5 547
218 481 Wawruch -Rusielik Irena Szczecin Amicus AR 1964 K50 170
00:34:26
00:33:02


180
00:38:32
00:34:17
198
00:37:06
00:33:58


3 548
219 501 Ratajczak Anna Bezrzecze Centrum Medyczne EuroMedis 1979 K40 199
00:37:36
00:34:23
215
00:37:19
00:34:51


189
00:35:28
00:33:20
166
00:38:11
00:34:45
4 554
220 479 Niemczyk Marta Gryfino 1989 K30 190
00:36:09
00:34:05


183
00:38:31
00:34:28


181
00:38:02
00:36:07
3 554
221 288 Tumanowicz Kornelia Szczecin 1964 K50 196
00:36:26
00:34:13




199
00:36:20
00:33:58
162
00:38:00
00:34:33
3 557
222 278 Krukowska-Świątek Joanna Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA 1980 K30

204
00:36:15
00:34:23
179
00:38:22
00:34:14
177
00:34:59
00:32:48


3 560
223 218 Tarnowska Joanna Szczecin GRYFUS Szczecin 1985 K30 229
00:38:25
00:36:06
182
00:35:34
00:33:10




153
00:35:17
00:33:42
3 564
224 93 Błogowska Katarzyna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 189
00:35:12
00:33:45
262
00:39:41
00:37:54
190
00:39:38
00:35:17
224
00:38:06
00:35:43
190
00:40:28
00:37:16
5 569
225 1375 Gajo Natalia Katowice 1994 K20

258
00:39:56
00:37:25
200
00:40:27
00:35:59
212
00:37:15
00:34:50
159
00:37:22
00:34:13
4 571
226 1089 Kondzioła Monika Szczecin 1981 K30 185
00:36:51
00:33:39




220
00:38:37
00:35:27
167
00:38:16
00:34:45
3 572
227 1096 Cytloch Jola Wysoka gryfinska 1990 K20 224
00:38:58
00:35:52
203
00:36:41
00:34:22


195
00:36:52
00:33:46
175
00:38:55
00:35:31
4 573
228 96 Seta Krysia Szczecin Bieg Korczaka 1986 K30 223
00:38:12
00:35:49
173
00:35:30
00:32:57
233
00:45:59
00:39:41
180
00:34:20
00:33:01


4 576
229 1251 Mądrzyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K40 187
00:35:56
00:33:39
188
00:34:53
00:33:37


202
00:36:21
00:34:12


3 577
230 240 Kamer Lucyna Dołuje Sylwia Team 1977 K40 204
00:35:58
00:34:36
208
00:36:04
00:34:34


235
00:37:35
00:36:13
169
00:36:41
00:34:51
4 581
231 149 Ulass Agnieszka Mierzyn 1974 K40 243
00:43:57
00:36:54
221
00:37:34
00:35:08
191
00:39:38
00:35:18
211
00:37:55
00:34:48
184
00:39:38
00:36:31
5 586
232 1279 PEC WIOLA SZCZECIN runhappy.pl 1984 K30 231
00:38:40
00:36:18
202
00:36:49
00:34:21


209
00:37:55
00:34:41
180
00:39:26
00:36:02
4 591
233 1042 Bućko Mirela Siedlice 1978 K40 221
00:38:11
00:35:46
255
00:39:45
00:37:11
197
00:40:21
00:35:51


176
00:39:04
00:35:37
4 594
234 203 MARKANICZ MARLENA Moskorzyn Niezdiagnozowani w szale 1982 K30 166
00:34:57
00:32:52




250
00:40:18
00:37:00
179
00:39:23
00:36:00
3 595
235 1086 JARCZEWSKA RENATA GOLENIÓW Bieg Korczaka 1967 K50 241
00:40:01
00:36:52


202
00:40:43
00:36:21
226
00:38:52
00:35:47
174
00:38:59
00:35:28
4 602
236 1560 Korlaga Paulina Szczecin WOPR Biega 2000 K16



212
00:39:37
00:37:17
219
00:36:39
00:35:23
172
00:36:59
00:35:12
3 603
237 330 Kownacka Aleksandra Trzebiatów Zdrowo Pieprznięci 1983 K30 206
00:38:04
00:34:44
246
00:39:23
00:36:41
205
00:42:38
00:36:33
193
00:36:50
00:33:40


4 604
238 499 Wasylów Katarzyna Szczecin 1969 K50 220
00:37:47
00:35:42
216
00:36:16
00:34:52


210
00:37:56
00:34:45
178
00:39:17
00:35:55
4 604
239 188 Działowska Sara Szczecin śRUNdunia Szczecin 1992 K20 200
00:37:39
00:34:29
251
00:39:51
00:37:08
156
00:39:30
00:33:24




3 607
240 1452 TUTUR-DUDEK IZABELA SZCZECIN 1989 K30

244
00:38:26
00:36:35
211
00:43:12
00:37:11
208
00:37:41
00:34:37
189
00:40:31
00:37:02
4 608
241 1258 Januszewska Kamila Szczecin Beauty Academy 1981 K30

213
00:37:11
00:34:48
189
00:41:21
00:35:05
240
00:38:39
00:36:19
206
00:42:03
00:40:08
4 608
242 24 Karolak Karolina Szczecin 1982 K30 174
00:36:17
00:33:09
212
00:36:34
00:34:44


223
00:37:07
00:35:40


3 609
243 1078 Płytnik Anna Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin 1977 K40

229
00:38:05
00:35:32


222
00:38:48
00:35:30
177
00:39:11
00:35:40
3 628
244 1004 Iwaniuk Małgorzata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1982 K30

263
00:39:42
00:37:55
210
00:41:22
00:37:02
225
00:38:09
00:35:46
194
00:40:51
00:37:39
4 629
245 1302 Majdan Helena Szczecin niezrzeszony 1952 K60 225
00:38:04
00:35:54
238
00:38:31
00:36:10
195
00:39:45
00:35:30
238
00:38:27
00:36:17
210
00:44:19
00:41:05
5 630
246 1036 GOZDYRA ANNA Szczecin 1977 K40

242
00:39:00
00:36:31


213
00:37:03
00:34:50
182
00:39:31
00:36:14
3 637
247 1113 Kuczyńska Agnieszka Szczecin 1982 K30 217
00:38:45
00:35:33
236
00:38:22
00:35:44




193
00:41:08
00:37:39
3 646
248 1328 Król Beata Szczecin 1976 K40 233
00:39:40
00:36:24
218
00:37:38
00:35:02
196
00:41:45
00:35:41
242
00:40:03
00:36:43


4 647
249 122 Skóra Małgorzata Szczecin 1996 K20 218
00:37:57
00:35:34
235
00:38:06
00:35:40


252
00:39:38
00:37:16
196
00:41:15
00:38:03
4 649
250 312 Seredyńska Magdalena Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski 1982 K30 198
00:36:39
00:34:19
249
00:39:26
00:36:58
204
00:40:38
00:36:26




3 651
251 301 Bobrovnyk Daryna Szczecin 1990 K20 226
00:38:09
00:35:58




241
00:38:50
00:36:26
186
00:39:57
00:36:46
3 653
252 1289 Kopaniecka Judyta Mierzyn 2003 K16 215
00:36:32
00:35:18
240
00:38:04
00:36:27


233
00:38:19
00:36:08
208
00:42:28
00:40:37
4 656
253 1125 Witkowska Ania Gorzów Wlkp parkrun Gorzów Wielkopolski 1981 K30 258
00:41:31
00:38:22
259
00:40:16
00:37:47
226
00:44:16
00:38:13
262
00:40:27
00:38:12
173
00:38:19
00:35:12
5 657
254 1288 Kopaniecka Izabela Mierzyn PARKRUN SZCZECIN 1972 K40 216
00:36:32
00:35:18
241
00:38:06
00:36:29


234
00:38:19
00:36:09
207
00:42:28
00:40:37
4 657
255 1410 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1976 K40

283
00:43:14
00:40:50
217
00:43:43
00:37:37


160
00:37:27
00:34:16
3 660
256 80 Wiktorowska Katarzyna Szczecin 1985 K30

281
00:42:51
00:40:16
235
00:46:04
00:39:53
244
00:40:07
00:36:50
183
00:39:58
00:36:26
4 662
257 243 Gibas-Jastrzębska Iwona Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 262
00:41:54
00:38:47
252
00:38:43
00:37:09
208
00:40:56
00:36:47
255
00:39:44
00:37:33
202
00:42:33
00:39:23
5 662
258 1475 Żurawska Wioletta Szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1976 K40

285
00:43:15
00:40:52
218
00:43:42
00:37:37


161
00:37:27
00:34:16
3 664
259 1051 Kieliszek Anna Wołczkowo Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30

257
00:40:05
00:37:19
203
00:42:49
00:36:26


209
00:44:30
00:40:53
3 669
260 486 Bała Izabela Szczecin GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM 1985 K30 239
00:39:10
00:36:50


236
00:45:03
00:40:37
263
00:40:26
00:38:12
197
00:39:39
00:38:04
4 672
261 1534 Basiak Katarzyna Szczecin 1973 K40



224
00:44:12
00:38:02
261
00:41:27
00:38:05
188
00:40:16
00:36:59
3 673
262 259 Gusar Bożena Szczecin 1975 K40 244
00:39:08
00:37:00
264
00:40:40
00:38:15
231
00:43:20
00:39:04


198
00:41:34
00:38:15
4 673
263 484 Bondarczuk Michalina Szczecin 1985 K30

267
00:41:16
00:38:41
223
00:44:05
00:38:01
254
00:40:37
00:37:27
199
00:41:50
00:38:29
4 676
264 512 Kupis Katarzyna Warzymice Run Expert Team 1972 K40 249
00:40:34
00:37:24
247
00:39:03
00:36:43
182
00:38:45
00:34:27
282
00:50:35
00:47:07


4 678
265 1171 Turkiewicz Monika Szczecin Diebold Nixdorf Team 1985 K30 228
00:38:16
00:36:02
243
00:39:00
00:36:31
207
00:40:49
00:36:44
267
00:40:49
00:38:36


4 678
266 1005 Malec EDYTA Stargard Niezdiagnozowani w Szale 1976 K40 242
00:40:04
00:36:54
298
00:51:57
00:49:20


249
00:40:17
00:37:00
187
00:38:35
00:36:50
4 678
267 408 Osica Elżbieta Szczecin 1969 K50 235
00:39:48
00:36:42
254
00:39:43
00:37:11
222
00:43:53
00:37:47
239
00:39:38
00:36:17


4 696
268 563 Pawłowicz Kamila Szczecin 1972 K40

278
00:42:20
00:39:40
215
00:43:30
00:37:28


204
00:43:10
00:39:50
3 697
269 1043 Sikorska-Furman Agnieszka Police 1977 K40 254
00:40:41
00:38:15
250
00:39:42
00:37:08
198
00:40:21
00:35:53




3 702
270 154 Perrot Magdalena Szczecin 1979 K40

248
00:38:39
00:36:46
209
00:41:19
00:37:01
248
00:38:17
00:36:58


3 705
271 371 Zawartko Magdalena Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1978 K40

268
00:41:12
00:38:41


247
00:39:15
00:36:54
192
00:41:03
00:37:34
3 707
272 1455 Kret Sylwia Goleniów 1978 K40

245
00:38:01
00:36:37
214
00:41:40
00:37:28
256
00:40:00
00:37:37


3 715
273 1133 OKONEK IZABELA Gorzów Wielkopolski 1971 K40

271
00:41:30
00:39:00
239
00:47:11
00:41:07
269
00:41:25
00:39:11
212
00:44:48
00:41:41
4 720
274 441 Sarbiewska Gabriela Trzebiatów 1980 K30 264
00:41:41
00:39:15


206
00:42:43
00:36:40
253
00:40:38
00:37:16


3 723
275 1446 NOWAK ANNA SZCZECIN 1979 K40

274
00:42:01
00:39:29
230
00:45:10
00:39:03
221
00:38:44
00:35:29


3 725
276 439 Siwicka Aleksandra Pyrzyce Pyrzyce biegają 1981 K30 270
00:44:49
00:41:40
273
00:42:06
00:39:27
242
00:45:58
00:41:39


214
00:45:38
00:42:17
4 726
277 1332 LITWINIAK PATRYCJA SZCZECIN 1994 K20 279
00:56:56
00:53:38


248
01:00:16
00:54:08
287
00:55:13
00:51:47
201
00:42:03
00:38:51
4 728
278 1126 Brodowska Krystyna Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski 1957 K60 257
00:41:31
00:38:22
260
00:40:17
00:37:48
225
00:44:15
00:38:11
251
00:39:30
00:37:15


4 733
279 269 Ostrowska Agnieszka Szczecin Deloitte Adventure Team 1976 K40 256
00:39:44
00:38:19
282
00:40:44
00:40:44
221
00:38:05
00:37:44
258
00:39:11
00:37:47


4 735
280 1453 LITWINIAK NIKOLA SZCZECIN 1996 K20

284
00:43:15
00:40:51
219
00:43:43
00:37:38
237
00:39:33
00:36:15


3 740
281 221 hałas renata Międzywodzie Wy-biegani Szczecin 1969 K50 277
00:55:00
00:51:41


250
01:04:16
00:57:55
286
00:54:22
00:50:50
217
00:49:01
00:45:26
4 744
282 77 Śniec Marzena Szczecin 1973 K40 250
00:38:55
00:37:30
276
00:41:09
00:39:31
238
00:45:03
00:40:43
257
00:40:51
00:37:45


4 745
283 1035 Liwuś-Łapińska Joanna Szczecin Niezdiagnozowani w szale 1986 K30 278
00:55:00
00:51:55
296
00:51:56
00:49:19
251
01:04:16
00:57:57
290
01:01:09
00:57:39
220
00:52:16
00:48:43
5 749
284 1314 Kucharczyk Katarzyna Szczecin Run Expert Team 1981 K30 271
00:45:01
00:41:51
277
00:42:18
00:39:37


276
00:47:03
00:43:37
203
00:43:09
00:39:48
4 750
285 1371 Żarnicka Renata Świerzno 1967 K50

289
00:45:43
00:43:06
246
00:48:34
00:42:23


215
00:46:21
00:42:48
3 750
286 1431 Litwiniak Klaudia Szczecin 1996 K20

300
00:55:41
00:53:08
220
00:43:43
00:37:38
236
00:39:32
00:36:14


3 756
287 192 Wardyn Karolina Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1984 K30

287
00:44:19
00:41:48


272
00:43:20
00:39:58
205
00:43:24
00:39:53
3 764
288 72 Bielecka Monika Szczecin TupTup Team 1978 K40 275
00:51:50
00:48:31




285
00:54:23
00:50:49
216
00:49:00
00:45:24
3 776
289 365 Rosik Joanna Szczecin Szybciej nie mogę 1956 K60 274
00:51:43
00:48:21
295
00:50:17
00:47:38


283
00:50:35
00:47:08
219
00:50:56
00:47:20
4 776
290 320 CIURYSEK AGNIESZKA SZCZECIN KS Dobra Marina 1983 K30

291
00:47:26
00:44:45


274
00:44:41
00:41:23
213
00:45:20
00:41:50
3 778
291 430 Wamka Anna Szczecin 1987 K30 267
00:43:26
00:40:23
288
00:44:02
00:42:15
245
00:46:27
00:42:21
275
00:43:48
00:42:19


4 787
292 303 Bielawska-Górniak Agnieszka Szczecin Gryfus Szczecin 1982 K30

290
00:45:22
00:43:43


279
00:46:15
00:44:53
218
00:48:04
00:46:16
3 787
293 1174 Szpotańska Joanna Szczecin D N Team 1985 K30 276
00:51:29
00:49:14




289
00:56:13
00:52:54
222
00:50:18
00:50:01
3 787
294 1294 Bialkowska Monika Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1975 K40 259
00:41:28
00:38:23
265
00:40:51
00:38:21


265
00:41:34
00:38:20


3 789
295 70 Stelmaszyk Ewa Warzymice Kobiece bieganie 1964 K50 261
00:41:11
00:38:47
272
00:41:38
00:39:08


259
00:41:01
00:37:50


3 792
296 1377 Redlarska Anna Przecław Niezdiagnozowani w Szale 1983 K30

297
00:51:56
00:49:19


291
01:01:43
00:58:13
221
00:52:17
00:48:44
3 809
297 1033 Litwiniak Izabela Goleniów FUTYMKA TEAM 1974 K40 280
00:56:58
00:53:39
299
00:55:39
00:53:06
249
01:00:17
00:54:08
288
00:55:14
00:51:48


4 817

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1500 Grzywaczewska Justyna Warszawa CITY TRAIL Team 1988 K30

5
00:21:26
00:21:23




4
00:20:44
00:20:41
2 9
2 4 Matysiak Katarzyna Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1993 K20 4
00:21:55
00:21:50


5
00:21:27
00:21:23




2 9
3 1322 JACHNIK Sabina szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 6
00:22:53
00:22:51


7
00:22:22
00:22:17




2 13
4 425 Zubel Agnieszka Szczecin 1991 K20 20
00:26:31
00:26:02
37
00:27:05
00:26:51






2 57
5 1297 Kapturska Anna Szczecin Go2tri/ TriGym 1979 K40 31
00:27:01
00:26:42




27
00:26:39
00:26:25


2 58
6 412 Kijana Karolina Szczecin UKS Volley 71 Szczecin 1982 K30

34
00:27:50
00:26:43
25
00:28:31
00:26:27




2 59
7 1491 Jurgiel Katarzyna Szczecin 1998 K20

30
00:27:51
00:26:29
32
00:29:02
00:26:56




2 62
8 189 Ramęda Pilip Joanna Szczecin 1980 K30 41
00:27:43
00:27:22
40
00:28:17
00:27:00






2 81
9 169 Fiedorowicz Katarzyna Szczecin 1981 K30 46
00:27:44
00:27:30
44
00:28:16
00:27:08






2 90
10 1304 Lewandowska Anna goleniow rozbiegany goleniow 1981 K30 58
00:30:16
00:28:09
54
00:29:11
00:27:50






2 112
11 1512 Piwoni Marta Pyrzyce Pyrzyce biegają 1982 K30





85
00:30:57
00:28:51
34
00:28:49
00:27:13
2 119
12 271 Roszak Krystyna Police Gryfus Szczecin 1964 K50



61
00:30:53
00:28:34
84
00:30:10
00:28:51


2 145
13 1188 Lednicka Lidia Skórzewo 1982 K30 55
00:29:16
00:28:02






98
00:32:25
00:30:32
2 153
14 540 Szczeszek Katarzyna Szczecin 1973 K40 68
00:29:16
00:28:49




100
00:30:41
00:29:30


2 168
15 1565 Baczulis Magdalena Szczecin KOS BnO Szczecin 1977 K40



82
00:29:49
00:29:25
92
00:30:19
00:29:02


2 174
16 1462 Bagińska Laura Przecław Gryfus Szczecin 1991 K20

106
00:32:41
00:30:03
75
00:33:20
00:29:01




2 181
17 1507 Kowalkowska Beata Gryfino ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ 1983 K30





142
00:33:34
00:31:17
86
00:33:01
00:29:42
2 228
18 1037 Szopińska Katarzyna Szczecin Husaria Race Team 1990 K20



125
00:35:29
00:31:23


124
00:35:04
00:31:55
2 249
19 38 Grewling Anna Przeclaw Gryffindor biega / Vege runners 1981 K30 144
00:32:43
00:31:29


109
00:34:58
00:30:46




2 253
20 553 Kapczyńska Ania Szczecin Monia Gym 1980 K30





144
00:39:14
00:31:21
114
00:34:39
00:31:27
2 258
21 1284 Kwiatkowska Natalia Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1987 K30 140
00:33:30
00:31:25
121
00:32:07
00:31:03






2 261
22 247 Żywicka Barbara Wołczkowo Van Graaf biega 1972 K40 122
00:31:42
00:30:39




151
00:32:41
00:31:29


2 273
23 1506 Gabert Beata Szczecin RAZ Szczecin 1971 K40



162
00:35:40
00:33:37


117
00:33:16
00:31:29
2 279
24 1029 Szombierska Marta Szczecin Bbkts 1981 K30 156
00:34:14
00:32:10
135
00:33:06
00:31:31






2 291
25 535 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 186
00:35:55
00:33:39




125
00:33:48
00:30:37


2 311
26 1335 GIERCZAK JOANNA SZCZECIN 1992 K20 147
00:34:59
00:31:44
164
00:35:01
00:32:40






2 311
27 1012 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30

148
00:33:23
00:31:56


163
00:34:27
00:32:16


2 311
28 1013 Kilian Pawelec Katarzyna Szczecin Trigym 1981 K30 182
00:35:37
00:33:34
171
00:34:29
00:32:54






2 353
29 1356 Bagińska Monika Szczecin 1976 K40 184
00:35:08
00:33:39


175
00:36:22
00:33:57




2 359
30 1309 Kania Martyna Szczecin - 1993 K20 205
00:36:51
00:34:40
196
00:35:26
00:34:03






2 401
31 496 Poźniak Aleksandra Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1984 K30

217
00:37:20
00:34:53


200
00:37:12
00:33:58


2 417
32 373 Adamiak Edyta Szczecin SMT Szczecin 1987 K30

224
00:37:49
00:35:15


197
00:37:12
00:33:54


2 421
33 410 Burakowska Izabela Szczecin 1982 K30 245
00:39:15
00:37:00


177
00:36:38
00:33:59




2 422
34 1122 Chybowska Agnieszka Police 1974 K40 209
00:37:04
00:34:54


216
00:43:39
00:37:33




2 425
35 1372 Skowrońska-Pietkun Aneta Piła 1982 K30

237
00:37:42
00:36:09


203
00:35:31
00:34:16


2 440
36 43 Płosa Monika Szczeicn 1981 K30



229
00:44:51
00:38:48


211
00:45:08
00:41:39
2 440
37 355 Kamińska Dagmara Szczecin 1982 K30

227
00:38:02
00:35:28


217
00:38:35
00:35:19


2 444
38 354 Kamińska Iwona Szczecin 1985 K30

228
00:38:02
00:35:28


218
00:38:35
00:35:19


2 446
39 403 Cytacka Sandra Warzymice 1993 K20

222
00:37:28
00:35:08


246
00:39:03
00:36:53


2 468
40 1329 Żak Justyna Szczecin 1976 K40 232
00:39:39
00:36:24




243
00:40:03
00:36:43


2 475
41 180 Lipińska Sylwia Szczecin 1990 K20 253
00:41:20
00:38:03
223
00:37:47
00:35:12






2 476
42 143 Szymanska Milena Szczecin Wilczyce 1977 K40 268
00:41:37
00:40:26


213
00:39:52
00:37:22




2 481
43 299 Czubakowska Katarzyna Mierzyn 1982 K30

261
00:40:28
00:37:49
227
00:44:23
00:38:15




2 488
44 1180 Wolna Dorota Szczecin 1983 K30 247
00:39:23
00:37:16




245
00:40:02
00:36:53


2 492
45 1351 Onyśko Magdalena Gorzów Wielkopolski 1992 K20 266
00:42:04
00:39:37




268
00:42:18
00:39:01


2 534
46 65 Władkowska Agnieszka Szczecin 1978 K40 273
00:49:19
00:43:44
280
00:42:02
00:39:41






2 553
47 10 Kasprzak Magdalena Mierzyn Run Expert Team 1974 K40 272
00:45:01
00:41:51




284
00:50:35
00:47:09


2 556
48 1119 Pietkiewicz Kamila Szczecin 1983 K30

286
00:43:36
00:40:55


271
00:43:09
00:39:51


2 557
49 345 Chutkowska Katarzyna Szczecin 1984 K30

279
00:41:13
00:39:41


281
00:50:06
00:46:38


2 560
50 1195 ŻYGADŁO PATRYCJA WIDUCHOWA InCom Polska Sp. z o.o. 1990 K20

292
00:48:32
00:45:53


277
00:47:25
00:44:05


2 569
51 1194 Krzyżanowska Małgorzata Szczecin INCOM POLSKA 1982 K30

293
00:48:32
00:45:53


278
00:47:25
00:44:05


2 571
52 1608 Wasilewska Ewa Gartz Weide Team 1980 K30





18
00:26:33
00:25:20


1 18
53 1480 Żukowska Aleksandra Szczecin Team XIII LO Szczecin 2001 K16

23
00:26:05
00:25:50






1 23
54 455 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1994 K20

27
00:26:26
00:26:10






1 27
55 530 Sosińska Kasia Goleniów Zabiegany Goleniów 1987 K30 27
00:28:36
00:26:24








1 27
56 1563 Murawska Nikola Szczecin 2000 K16



28
00:28:41
00:26:39




1 28
57 518 HAHS-GABORSKA Joanna szczecin Klinika HAHS 1978 K40 40
00:28:22
00:27:19








1 40
58 1603 KOŁODZIEJCZYK DANUTA BIESOWICE 1964 K50





47
00:29:56
00:27:44


1 47
59 146 Matul Hanna Stargard Kalmar Runners 1980 K30 48
00:28:38
00:27:35








1 48
60 1515 Kolodziejczak Agnieszka Szczecin 1983 K30





50
00:28:06
00:27:47


1 50
61 1367 Kalita Joanna Szczecin 2000 K16





52
00:29:03
00:27:51


1 52
62 1633 BLICHARSKA Marta Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana 1985 K30







54
00:29:47
00:28:12
1 54
63 1616 Nalepko Katarzyna Kliniska wielkie 1980 K30







55
00:30:04
00:28:14
1 55
64 1139 Kulińska Justyna Kamień Pomorski 1979 K40 56
00:30:09
00:28:04








1 56
65 1629 Gralak Justyna Szczecin 12 brygada zmechanizowana 1989 K30







59
00:30:08
00:28:32
1 59
66 1529 Zubrzycka Marta Szczecin K-Runners 1983 K30



60
00:30:43
00:28:33




1 60
67 1523 Marciszewska Emilia Szczecin 1982 K30



65
00:31:06
00:28:40




1 65
68 409 Szatanek Julia szczecin 1999 K20 69
00:29:20
00:28:49








1 69
69 1472 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40

72
00:30:33
00:28:52






1 72
70 1594 Dominiak Anna Szczecin 1981 K30





75
00:30:12
00:28:40


1 75
71 561 Binerowska Edyta Szczecin 1985 K30

75
00:30:10
00:29:00






1 75
72 1281 Tryczyk Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30

76
00:30:11
00:29:01






1 76
73 525 Dobaczewska Ewa Bezrzecze NN Szczecin 1973 K40 79
00:30:35
00:29:12








1 79
74 1217 Wałowska Karolina Szczecin 1990 K20 80
00:30:22
00:29:15








1 80
75 1392 Sosnowka Dorota Londyn 1986 K30



96
00:34:25
00:29:59




1 96
76 1192 Olkowicz Marta Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1996 K20

97
00:31:09
00:29:48






1 97
77 1530 Zakrocka Magdalena Szczecin Ampio Team 1991 K20



101
00:34:18
00:30:11




1 101
78 1255 Dołżańska Sandra Szczecin UKL ÓSEMKA POLICE 1984 K30 103
00:31:01
00:29:54








1 103
79 1228 Wiśniewska Marta Police Patobieganie 1985 K30

104
00:31:21
00:30:02






1 104
80 1325 MORAWIAK ANNA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE 1981 K30 105
00:32:20
00:29:57








1 105
81 1576 Kamińska-Śliwak Sandra Szczecin 1989 K30





106
00:33:29
00:30:04


1 106
82 224 Cieśla Beata Goleniów Zabiegani Goleniów 1963 K50

110
00:31:30
00:30:19






1 110
83 526 Kurek Bogusława Bezrzecze NN Szczecin 1982 K30 111
00:31:37
00:30:14








1 111
84 1271 Balcerzak Aleksandra Police UKL ÓSEMKA Police 1985 K30 114
00:31:25
00:30:18








1 114
85 1072 Pach Karolina Daleszewo Dżesiki 1988 K30 127
00:33:58
00:30:53








1 127
86 1359 Kapczyńska Anna Szczecin 1980 K30 132
00:32:29
00:31:17








1 132
87 1575 Urbanowicz Martyna Szczecin 1987 K30





133
00:34:19
00:30:54


1 133
88 1238 Andrzejczak Jessica Chojna 1997 K20



135
00:38:01
00:31:54




1 135
89 1632 Choma Marlena Szczecin Fizjoterapia na kółkach 1976 K40







136
00:36:08
00:32:47
1 136
90 1416 Chrzanowska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K40

149
00:33:08
00:31:58






1 149
91 1211 Morawiecka Magdalena Szczecin 1990 K20

152
00:33:30
00:32:02






1 152
92 1601 SZLOSEK MAGDALENA SZCZECIN 1986 K30





156
00:35:03
00:31:50


1 156
93 23 KOSIŃSKA AGNIESZKA SZCZECIN SCTP 1976 K40 157
00:32:19
00:32:19








1 157
94 1287 Zawistowska Agnieszka Szczecin 1983 K30



161
00:37:55
00:33:35




1 161
95 1224 Wołoszyn Ola Grzędzice 1985 K30 164
00:33:51
00:32:43








1 164
96 1578 Smeja Stefania Szczecin 1994 K20





166
00:34:47
00:32:20


1 166
97 372 Szargut Maria Szczecin 1991 K20

166
00:35:06
00:32:46






1 166
98 1426 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K40

168
00:34:28
00:32:47






1 168
99 1518 Kulbaczewska Julia Dołuje 1999 K20



169
00:37:59
00:33:50




1 169
100 1181 Złota Lidia Szczecin 1978 K40 171
00:36:15
00:33:04








1 171
101 1190 Falandysz Magdalena Pyrzyce 1977 K40 173
00:36:21
00:33:07








1 173
102 1579 Wypych Paulina Szczecin 1985 K30





175
00:34:52
00:32:38


1 175
103 1596 Łabuń Aleksandra Szczecin 1986 K30





176
00:35:44
00:32:39


1 176
104 1157 Skrok Monika Szczecin 1977 K40 176
00:35:28
00:33:15








1 176
105 1295 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 179
00:34:34
00:33:23








1 179
106 1417 Stasiak Iwona szczecin 1978 K40

189
00:35:20
00:33:39






1 189
107 558 Wołczak Iwona Szczecin 1984 K30

191
00:35:23
00:33:50






1 191
108 1436 Kielbratowska Kalina Szczecin 1982 K30

192
00:35:02
00:33:55






1 192
109 1535 Krzemien Alicja Szczecin Kalmar 1981 K30



192
00:39:28
00:35:18




1 192
110 1536 Szyszkowska Katarzyna Szczecin Kalmar Runners 1987 K30



193
00:39:28
00:35:19




1 193
111 1582 Hałaczkiewicz Katarzyna Szczecin 1976 K40





194
00:35:55
00:33:45


1 194
112 1231 Kwiatkowska Dorota Szczecin Niebieskie Gwiazdy 1987 K30 194
00:36:22
00:34:09








1 194
113 1398 Kowalska Anna Szczecin 1985 K30

199
00:35:46
00:34:17






1 199
114 426 Bardyga Aleksandra Szczecin 1986 K30 207
00:38:07
00:34:51








1 207
115 284 SIWEK Magdalena Bezrzecze 1983 K30 210
00:36:58
00:34:54








1 210
116 1184 Krupa Aneta Szczecin 1985 K30 213
00:38:20
00:35:04








1 213
117 1623 Najkowska Grażyna Myślibórz Mamy-Biegamy 1957 K60







223
00:53:38
00:50:04
1 223
118 475 Arciszewska Joanna Szczecin 1993 K20

225
00:37:40
00:35:19






1 225
119 469 Klimek Aleksandra Mierzyn 1987 K30 227
00:38:14
00:35:59








1 227
120 174 Machała Anna Szczecin 1986 K30



228
00:44:40
00:38:23




1 228
121 1411 CEBEŃKO Maria gryfino KB Hermes Gryfino 1968 K50

232
00:38:08
00:35:39






1 232
122 1568 Król KLaudia Stare Czarnowo 2001 K16





232
00:37:30
00:36:06


1 232
123 1513 Mira Agnieszka SZCZECIN 1988 K30



232
00:45:29
00:39:22




1 232
124 227 Kożuch Cecylia Goleniów Zabiegane Goleniów 1974 K40

233
00:38:10
00:35:39






1 233
125 225 Klimecka Katarzyna Goleniów Zabiegani Goleniów 1984 K30

234
00:38:10
00:35:39






1 234
126 1127 Sokołowska Anna Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski 1974 K40 234
00:39:34
00:36:25








1 234
127 1182 Paluszyńska Małgorzata Szczecin 1969 K50 237
00:40:00
00:36:49








1 237
128 1554 LITWINIAK JULIANNA SZCZECIN 1985 K30



240
00:47:36
00:41:30




1 240
129 78 Klett Agnieszka szczecin Monia Gym 1980 K30



243
00:47:59
00:41:40




1 243
130 171 Szczepanska Ania Szczecin 1977 K40



244
00:48:03
00:41:44




1 244
131 1262 Bitowt Malgorzata Szczecin Diebold Nixdorf Team 1983 K30 246
00:39:25
00:37:11








1 246
132 1556 SERRA MARINA SARDEGINA 1961 K50



247
01:00:18
00:54:08




1 247
133 1280 Orlon Barbara Szczecin Drużyna Korczaka 1970 K40 248
00:38:50
00:37:22








1 248
134 1128 Wojciechowska-Wojnar Anna Szczecin 1969 K50 251
00:40:52
00:37:36








1 251
135 1418 Latkowska Anna Dobra 1982 K30

253
00:39:38
00:37:10






1 253
136 1183 Semczyszyn Magdalena Szczecin 1982 K30 255
00:41:28
00:38:17








1 255
137 1585 Szczygielska Magdalena Dobra Volkswagen 1980 K30





260
00:44:13
00:37:51


1 260
138 242 Stempień Barbara Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 260
00:41:53
00:38:46








1 260
139 248 Karczmarczyk Adriana Police 1984 K30 263
00:41:13
00:38:48








1 263
140 1609 Herczynska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40





264
00:41:45
00:38:20


1 264
141 1209 Kawka Aleksandra Gardno 1996 K20 265
00:41:33
00:39:29








1 265
142 1432 Jędrzejewska Martyna Szczecin Swanson Team 1983 K30

266
00:40:07
00:38:31






1 266
143 1490 Sługocka Ewa Szczecin 1977 K40

269
00:40:10
00:38:47






1 269
144 120 Switajska Agnieszka Wolczkowo Wilczyce 1980 K30 269
00:41:36
00:40:26








1 269
145 1421 KRANZMANN ZELEPIEN Anna Przeclaw 1975 K40

270
00:40:21
00:38:57






1 270
146 1602 STĘPIEŃ KATARZYNA PYRZYCE PYRZYCE BIEGAJA 1972 K40





273
00:42:17
00:40:08


1 273
147 1408 Śnieć Nicol Szczecin 1996 K20

275
00:41:09
00:39:30






1 275
148 1611 Warkocz Monika Szczecin GO2tri 1979 K40





280
00:49:46
00:46:18


1 280
149 1501 GNIEWISZ AGNIESZKA SZCZECIN 1972 K40

294
00:50:18
00:47:38






1 294

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni