Szczecin

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 34 Suleja Joanna Stargard szwla 1960 K50 1
00:32:48
00:29:59
2
00:33:25
00:30:14
2
00:30:38
00:29:22
1
00:29:46
00:28:35
1
00:30:05
00:28:54
1
00:29:42
00:28:37
6 4
2 1338 Roszak Krystyna Police Gryfus Szczecin 1964 K50

1
00:29:22
00:27:12
1
00:29:08
00:28:05
2
00:30:22
00:29:18
2
00:30:29
00:29:24


4 6
3 1273 Cieśla Beata Goleniów Zabiegani Goleniów 1963 K50 3
00:32:50
00:30:31


3
00:31:31
00:30:19


3
00:31:47
00:30:28
2
00:31:17
00:30:01
4 11
4 296 Kopka Elżbieta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1963 K50 4
00:31:56
00:30:59
4
00:32:55
00:30:35
4
00:31:39
00:30:20
4
00:33:04
00:31:43


6
00:33:18
00:32:02
5 16
5 524 Gońka Beata Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1968 K50

6
00:33:43
00:31:34
7
00:34:11
00:31:58
3
00:33:51
00:30:47
4
00:32:45
00:30:44
3
00:33:09
00:30:56
5 16
6 1036 Derleta Iwona Szczecin derMMed 1964 K50 2
00:32:54
00:30:24
5
00:33:19
00:31:04
6
00:32:22
00:31:17


5
00:33:00
00:31:46


4 18
7 1495 Chrobocińska Elżbieta SZCZECIN 1966 K50 8
00:36:18
00:33:56
7
00:35:21
00:31:54
5
00:32:55
00:30:50
5
00:33:02
00:31:47
8
00:34:23
00:33:01
4
00:33:01
00:31:35
6 21
8 531 Tumanowicz Kornelia Szczecin 1964 K50

12
00:37:20
00:33:26
8
00:35:41
00:32:35
6
00:34:19
00:32:13
7
00:33:21
00:31:58
5
00:34:02
00:31:57
5 26
9 1281 Malinowska Marzena Police 1966 K50 5
00:35:43
00:32:47
9
00:35:40
00:32:31
10
00:34:08
00:32:48
7
00:34:50
00:32:39
6
00:33:14
00:31:57


5 27
10 460 BALCERAK KATARZYNA KOBYLANKA 3lggns 1966 K50 6
00:36:33
00:32:59
8
00:35:52
00:32:20
9
00:35:55
00:32:46
9
00:37:19
00:34:08


11
00:44:47
00:41:33
5 32
11 186 Gliszczyńska Anna Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1959 K50 10
00:37:09
00:34:28
10
00:35:24
00:33:14


8
00:34:43
00:33:31
9
00:34:11
00:33:04


4 37
12 129 Bielańska Dorota Stargard Paczoczikejkos 1967 K50 9
00:37:37
00:34:05


11
00:37:55
00:34:37
10
00:37:25
00:34:19


7
00:38:21
00:35:11
4 37
13 370 Zielińska Renata Wrzosowo Willa Rubin 1967 K50 7
00:36:14
00:33:47
11
00:37:00
00:33:17
12
00:37:49
00:35:39
13
00:40:14
00:38:03
10
00:36:06
00:34:47


5 40
14 36 CEBEŃKO Maria gryfino KB Hermes Gryfino 1968 K50 11
00:38:24
00:35:37
13
00:39:52
00:35:54
13
00:38:13
00:35:53
11
00:38:50
00:35:44
11
00:37:41
00:35:29


5 46
15 188 Stelmaszyk Ewa Warzymice Kobiece bieganie 1964 K50 12
00:40:04
00:37:03




14
00:41:01
00:38:43
12
00:39:57
00:38:29
9
00:43:06
00:40:37
4 47
16 1100 Dydek Dorota Szczecin Bieg Korczaka 1968 K50

14
00:41:04
00:38:00
15
00:48:24
00:41:44
15
00:44:17
00:42:12
14
00:42:43
00:40:35
10
00:43:11
00:40:59
5 53
17 220 Sokołowska Anna Szczecin 1960 K50

15
00:42:07
00:38:26
14
00:41:20
00:38:14
12
00:39:54
00:37:37
13
00:41:10
00:39:02


4 54

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 470 Komsa Lidia Warzymic 1963 K50

3
00:34:22
00:30:28








1 3
2 727 SADOWSKA Beata szczecin 1968 K50









8
00:37:22
00:35:14
1 8
3 368 Maciejewska Grażyna Stargard STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM 1959 K50 13
00:46:27
00:44:53










1 13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni