z

Szczecin

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 570 Grzegórzek Paulina Szczecin RAZ Szczecin 1987 K30

1
00:19:42
00:19:40
1
00:19:48
00:19:47
1
00:20:08
00:20:06
1
00:19:45
00:19:44


4 4
2 39 Komisarczyk Ania Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30

2
00:23:10
00:23:05
3
00:22:47
00:22:43


3
00:22:14
00:22:10
2
00:21:51
00:21:47
4 10
3 142 Kamińska Agata Szczecin Kamiński Team 1985 K30

3
00:25:10
00:23:09
2
00:22:36
00:22:32
2
00:22:45
00:22:40
5
00:22:48
00:22:41
3
00:22:03
00:21:59
5 10
4 1026 Borowska Karolina Pucice Puszczyk Bukowy/MoniaGym 1986 K30

4
00:23:23
00:23:18
4
00:22:57
00:22:53
3
00:22:46
00:22:41
6
00:22:48
00:22:43
5
00:23:51
00:23:47
5 16
5 1254 Olbrychowska Paulina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 6
00:26:24
00:25:25
5
00:25:02
00:23:57
9
00:26:45
00:25:31
4
00:23:28
00:23:24
7
00:23:47
00:23:43
4
00:22:44
00:22:38
6 19
6 1360 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszcza Team 1979 K30 5
00:26:06
00:25:18
6
00:26:25
00:24:23
6
00:24:25
00:24:17
6
00:23:52
00:23:47
8
00:23:49
00:23:46


5 23
7 255 Waltrowska Marta Szczecin RAZ Szczecin 1981 K30 4
00:26:11
00:25:13
7
00:25:50
00:24:44


8
00:24:12
00:24:07
24
00:26:50
00:26:40
7
00:24:27
00:24:21
5 26
8 160 Bernacka-Szydlik Karolina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 3
00:25:39
00:24:51
8
00:25:54
00:24:50
7
00:24:46
00:24:38
9
00:25:56
00:24:55
12
00:25:29
00:25:17
12
00:26:20
00:25:14
6 27
9 1243 Alabrudzińska Agnieszka Stargard 1985 K30 2
00:25:37
00:24:47
9
00:26:01
00:24:52
8
00:24:56
00:24:46


15
00:25:54
00:25:43
14
00:26:30
00:25:26
5 33
10 185 Łachacz Irmina Szczecin sWIMRUNbLONDES 1983 K30 10
00:28:39
00:26:14
11
00:28:19
00:26:03




14
00:26:33
00:25:26
8
00:24:57
00:24:47
4 43
11 1237 Kacalska Zuzanna Szczecin Decathlon Prawobrzeże 1987 K30 7
00:28:22
00:25:47


11
00:27:31
00:26:10
11
00:26:34
00:25:26
17
00:27:14
00:26:03
15
00:26:45
00:25:36
5 44
12 1145 Frąckowiak Hanna Police Ukl Ósemka Police 1982 K30 14
00:27:38
00:26:41
15
00:28:46
00:26:31
10
00:26:00
00:25:46
13
00:25:49
00:25:41
18
00:26:18
00:26:09


5 52
13 1113 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K30 16
00:29:08
00:26:44
12
00:28:19
00:26:08
13
00:27:17
00:26:15
12
00:26:30
00:25:27


18
00:27:30
00:26:26
5 53
14 558 Anielska Anna Szczecin 1988 K30



21
00:29:49
00:26:44
10
00:26:05
00:25:01
19
00:27:19
00:26:11
6
00:25:08
00:24:02
4 56
15 313 Dołżańska Sandra Szczecin UKL ÓSEMKA POLICE 1984 K30 57
00:32:51
00:30:25
37
00:30:19
00:28:04
20
00:26:53
00:26:39
14
00:26:13
00:26:05
13
00:25:32
00:25:23
9
00:25:10
00:25:01
6 56
16 94 Majdan-Adamska Agnieszka Bezrzecze Husaria Race Team Szczecin 1980 K30 12
00:27:19
00:26:30
10
00:26:56
00:25:47


18
00:27:34
00:26:32


17
00:27:12
00:26:10
4 57
17 1288 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 11
00:29:22
00:26:26
14
00:28:22
00:26:19
14
00:27:27
00:26:21
19
00:26:47
00:26:36
23
00:26:54
00:26:40


5 58
18 40 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30 21
00:31:23
00:27:23
13
00:28:20
00:26:13
12
00:26:26
00:26:12




16
00:27:16
00:26:08
4 62
19 1179 Piersińska Małgorzata Szczecin RAZ Szczecin 1986 K30 8
00:27:42
00:26:09
17
00:28:46
00:26:43
23
00:28:30
00:27:26
17
00:27:37
00:26:29
58
00:29:35
00:29:35


5 65
20 293 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 13
00:27:37
00:26:39
28
00:27:37
00:27:30
16
00:26:32
00:26:23
15
00:26:29
00:26:17
29
00:27:21
00:27:10
21
00:27:01
00:26:57
6 65
21 1022 Binerowska Edyta Szczecin 1985 K30 15
00:27:31
00:26:42
23
00:28:25
00:27:21
15
00:26:29
00:26:22
20
00:27:40
00:26:39
32
00:27:31
00:27:19


5 73
22 1313 Kijana Karolina Szczecin UKS Volley 71 Szczecin 1982 K30 17
00:28:31
00:26:56
16
00:27:40
00:26:34


21
00:27:43
00:26:39
20
00:27:33
00:26:25


4 74
23 538 Szymańska Jolanta Mosty 1982 K30

21
00:29:14
00:27:08
17
00:27:48
00:26:30
23
00:28:13
00:26:55
25
00:27:51
00:26:41


4 86
24 550 Walkowiak Agata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1980 K30

18
00:27:52
00:26:48
24
00:27:42
00:27:30
16
00:27:21
00:26:17
31
00:28:22
00:27:17


4 89
25 16 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30 25
00:30:16
00:27:57


19
00:26:48
00:26:36


27
00:27:00
00:26:47
24
00:28:33
00:27:29
4 95
26 1482 Wojszczyk Marlena SZCZECIN Tryton Bike Team 1983 K30 70
00:35:00
00:31:20
26
00:31:09
00:27:29
33
00:29:14
00:27:52
27
00:28:49
00:27:26
33
00:28:40
00:27:21
10
00:26:35
00:25:14
6 96
27 233 Kosakowska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1986 K30 28
00:30:37
00:28:14
25
00:29:31
00:27:26
35
00:30:02
00:27:54


26
00:27:59
00:26:45
20
00:28:08
00:26:54
5 99
28 228 Kubicka Karolina Nowogard 1987 K30 19
00:28:34
00:26:58


31
00:29:01
00:27:50
22
00:27:52
00:26:44
28
00:28:15
00:27:03


4 100
29 1249 Doleżek Agnieszka Szczecin Fehlau Run Team and Friends 1982 K30 33
00:30:59
00:28:37
44
00:30:39
00:28:32


100
00:35:11
00:35:11
16
00:26:55
00:25:45
11
00:26:18
00:25:14
5 104
30 1088 Roman Ewelina Szczecin Monia Gym 1985 K30 22
00:28:29
00:27:35
27
00:28:37
00:27:30
39
00:29:22
00:28:03
33
00:28:24
00:28:15
39
00:29:12
00:27:56
23
00:27:39
00:27:29
6 105
31 382 Czypicka Marta Szczecin INCOM POLSKA 1985 K30

20
00:30:26
00:26:51
28
00:29:57
00:27:47
37
00:30:38
00:28:24
22
00:27:40
00:26:37


4 107
32 501 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30

22
00:28:19
00:27:12
27
00:28:48
00:27:43


49
00:29:56
00:28:39
25
00:28:37
00:27:33
4 123
33 306 Balcerzak Aleksandra Police UKL ÓSEMKA Police 1985 K30 23
00:30:06
00:27:40


25
00:27:50
00:27:36
25
00:27:15
00:27:08
52
00:29:04
00:28:55


4 125
34 1028 Lączak Justyna Szczecin Asseco Active Team 1979 K30 29
00:31:10
00:28:17
32
00:31:07
00:27:54
38
00:29:12
00:28:01
26
00:28:27
00:27:15




4 125
35 71 JANKOWSKA-SZEMRAJ Marta szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 37
00:31:19
00:28:51
24
00:29:35
00:27:22
30
00:28:57
00:27:48


34
00:28:38
00:27:24
45
00:30:37
00:29:32
5 125
36 162 Jaszcz Magdalena Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1979 K30 32
00:31:11
00:28:31
33
00:30:06
00:27:56
26
00:28:42
00:27:40


36
00:28:39
00:27:30


4 127
37 294 Stachowicz-Maciołek Kamila Szczecin 1981 K30 38
00:29:59
00:28:51
30
00:31:05
00:27:52
47
00:30:08
00:28:48
34
00:29:33
00:28:17


28
00:28:56
00:27:45
5 130
38 1341 Gonerko Joanna Szczecin 1979 K30 18
00:28:36
00:26:57


54
00:31:36
00:29:25


42
00:29:30
00:28:15
27
00:28:50
00:27:41
4 141
39 1375 Manduk-Czyżyk Nina Szczecin MediConsult 1981 K30 54
00:31:07
00:30:08
50
00:32:15
00:28:56
34
00:30:07
00:27:53


37
00:28:59
00:27:35
22
00:27:20
00:27:11
5 143
40 467 Dźwigał Magdalena Szczecin SKS Husaria 1982 K30

34
00:31:15
00:27:57
32
00:28:53
00:27:50
39
00:29:55
00:28:32
38
00:28:47
00:27:42
69
00:34:31
00:32:24
5 143
41 91 Szadokierska Anna Szczecin Anawa Tour 1983 K30 63
00:32:19
00:30:41
38
00:31:47
00:28:14


40
00:29:42
00:28:32
35
00:27:42
00:27:30
32
00:29:25
00:28:20
5 145
42 222 Biernaczyk Małgorzata Szczecin 1980 K30 26
00:29:01
00:28:05
31
00:30:00
00:27:53
40
00:29:22
00:28:13


50
00:30:05
00:28:41


4 147
43 154 Domurad Dagmara Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30

47
00:30:49
00:28:44
49
00:30:58
00:28:53
24
00:27:13
00:27:02
30
00:27:22
00:27:15


4 150
44 373 Dziuba Monika Szczecin 1982 K30 35
00:32:31
00:28:47
42
00:31:52
00:28:24
42
00:29:33
00:28:29
38
00:29:47
00:28:29
48
00:29:49
00:28:38
36
00:29:52
00:28:45
6 151
45 50 Kozubowska Agnieszka Szczecin 1984 K30 24
00:31:22
00:27:43
46
00:31:49
00:28:38
63
00:31:25
00:30:06
80
00:34:09
00:32:57
73
00:32:53
00:30:51
19
00:28:18
00:26:54
6 152
46 1231 Rudziewicz Urszula Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1983 K30

63
00:33:53
00:29:55
18
00:28:46
00:26:30
31
00:30:25
00:27:58
45
00:32:06
00:28:23


4 157
47 472 Jemielity Julita Szczecin 1981 K30

45
00:31:43
00:28:34
43
00:29:57
00:28:36
41
00:29:49
00:28:33
44
00:29:41
00:28:21
30
00:29:16
00:28:04
5 158
48 192 Michalik-Cały Kasia Warzymice Kobiece Bieganie 1985 K30 20
00:30:16
00:27:14


22
00:28:24
00:27:07
50
00:31:02
00:29:57
71
00:32:06
00:30:40


4 163
49 1389 Wilczyńska Marta Warzymice Kobiece Bieganie 1985 K30 41
00:31:51
00:29:12
39
00:30:32
00:28:14
46
00:29:54
00:28:46




38
00:30:04
00:28:56
4 164
50 1387 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 30
00:30:59
00:28:21
51
00:32:27
00:29:01
44
00:30:02
00:28:40




41
00:31:11
00:29:05
4 166
51 604 Sztylke Edyta Gryfino 1983 K30



36
00:29:56
00:27:54
29
00:29:48
00:27:45
40
00:29:10
00:27:59
63
00:33:07
00:31:40
4 168
52 443 Wojdałowicz Ewa szczecin 1981 K30 44
00:33:06
00:29:21


60
00:31:53
00:29:37
42
00:31:06
00:28:43
85
00:34:06
00:32:01
29
00:30:09
00:27:55
5 175
53 44 Iznerowicz Monika Szczecin WY-BIEGANI SZCZECIN 1984 K30 31
00:29:24
00:28:28
78
00:33:57
00:30:50
68
00:32:46
00:30:43
60
00:32:52
00:30:43
46
00:29:47
00:28:29
40
00:30:17
00:29:04
6 177
54 351 Pawlisiak Natalia Dębno 1985 K30 40
00:30:05
00:29:12




32
00:30:06
00:28:04
51
00:29:52
00:28:45
55
00:31:47
00:30:15
4 178
55 70 Budna Anna Szczecin 1979 K30 56
00:31:11
00:30:14
59
00:31:54
00:29:53
50
00:30:01
00:28:55
36
00:29:27
00:28:23
54
00:30:14
00:29:11


5 196
56 1052 Wołoszyn Ola Grzędzice 1985 K30 109
00:36:57
00:34:33
108
00:36:23
00:33:11
87
00:33:14
00:32:00


2
00:21:34
00:20:32
1
00:26:52
00:21:31
5 198
57 126 Policzkiewicz Aneta Warzymice GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM 1979 K30 45
00:32:10
00:29:28
68
00:32:40
00:30:21
51
00:31:05
00:29:01


67
00:31:28
00:30:15
39
00:30:29
00:29:04
5 202
58 221 Sakowska-Carło Magda Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 79
00:34:36
00:31:56
61
00:31:58
00:29:53
61
00:30:55
00:29:45
45
00:31:14
00:29:09
60
00:30:58
00:29:42
37
00:30:54
00:28:50
6 203
59 271 Fedyszyn Anna Szczecin 1984 K30 53
00:33:42
00:30:04
89
00:33:54
00:31:42
57
00:30:39
00:29:32


61
00:29:54
00:29:43
33
00:29:24
00:28:20
5 204
60 1506 Rajfur Asia Daleszewo No logo 1983 K30 64
00:33:37
00:30:53


66
00:30:38
00:30:25
46
00:30:35
00:29:12
79
00:32:32
00:31:14
35
00:29:38
00:28:32
5 211
61 196 Sarzynska Luiza Szczecin 1987 K30 39
00:29:59
00:28:54
62
00:32:13
00:29:54
76
00:32:41
00:31:19


69
00:31:44
00:30:18
43
00:30:34
00:29:24
5 213
62 1471 Szeszko Magdalena Szczecin 1981 K30 43
00:32:55
00:29:20
94
00:35:42
00:32:02
124
00:39:55
00:36:48
30
00:31:01
00:27:57
47
00:30:38
00:28:32


5 214
63 281 Pierożyńska Natalia Pyrzyce Pyrzyce Biegaja 1982 K30 60
00:33:13
00:30:33
55
00:31:32
00:29:20


48
00:32:01
00:29:44


53
00:31:16
00:30:05
4 216
64 284 Gembicka Małgorzata Szczecin Wilki z Ciechocinka 1981 K30 61
00:32:57
00:30:37
56
00:31:28
00:29:21
59
00:31:45
00:29:36
43
00:30:14
00:28:56
59
00:30:52
00:29:41
61
00:33:40
00:31:28
6 217
65 1270 Tomaszewska Irena Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1981 K30 55
00:31:42
00:30:09
40
00:30:28
00:28:17




74
00:32:18
00:30:53
51
00:31:11
00:30:02
4 220
66 286 Andrych Magdalena Gryfino KB Hermes Gryfino 1987 K30 42
00:31:40
00:29:16
43
00:31:34
00:28:25




83
00:33:54
00:31:43
52
00:32:20
00:30:02
4 220
67 493 Demczuk Agata Szczecin 1988 K30

90
00:35:32
00:31:47
70
00:32:56
00:30:48
53
00:32:33
00:30:21
57
00:30:52
00:29:30
42
00:30:30
00:29:18
5 222
68 1150 Mikołajczyk Kinga Szczecin 1986 K30

84
00:35:03
00:31:16
52
00:31:10
00:29:04


56
00:30:35
00:29:15
31
00:28:24
00:28:17
4 223
69 141 Sulżyńska-Kowalczyk Izabella Szczecin 1980 K30 49
00:32:07
00:29:49
65
00:32:05
00:29:58
69
00:32:54
00:30:45




44
00:31:43
00:29:31
4 227
70 1057 Niewiadomska Magda Warzymice Kobiece Bieganie 1980 K30 52
00:32:40
00:30:01
48
00:31:54
00:28:46




95
00:34:11
00:32:44
34
00:29:38
00:28:31
4 229
71 1383 Milczanowska Magdalena Szczecin 1980 K30 47
00:31:10
00:29:38


71
00:32:55
00:30:52
55
00:31:51
00:30:29
68
00:31:23
00:30:16
62
00:32:40
00:31:31
5 232
72 564 Brzozowska Ewelina Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1980 K30

92
00:34:12
00:32:01
55
00:30:29
00:29:25
47
00:31:31
00:29:14
41
00:29:16
00:28:06


4 235
73 299 Susza Małgorzata Przecław 1979 K30 107
00:37:25
00:34:22
83
00:34:45
00:31:10
74
00:33:32
00:31:18
57
00:32:47
00:30:29
62
00:31:17
00:29:50
46
00:32:08
00:29:38
6 239
74 491 Zamożny Anna Szczecin 1983 K30

70
00:32:43
00:30:23
62
00:31:16
00:30:04
58
00:31:52
00:30:34
72
00:31:53
00:30:41
49
00:31:07
00:29:57
5 239
75 1235 Haraszczuk Joanna Szczecin Fizjobiegacze 1988 K30

76
00:34:40
00:30:41
67
00:33:48
00:30:38
44
00:31:21
00:28:59
53
00:30:35
00:29:11


4 240
76 471 Kruczek Monika Pyrzyce Pyrzyce biegają 1984 K30

66
00:32:24
00:30:12
58
00:30:37
00:29:33
64
00:33:17
00:31:00
55
00:30:22
00:29:14


4 243
77 1407 Pawliczak Estera Szczecin 1981 K30 58
00:31:26
00:30:27
64
00:32:18
00:29:56
72
00:33:05
00:31:00
70
00:32:49
00:31:36


59
00:31:09
00:31:09
5 251
78 1303 Grzybowska Dominika Przecław 1988 K30 67
00:34:54
00:31:07
77
00:34:25
00:30:47


66
00:33:27
00:31:06
64
00:31:24
00:29:55
57
00:32:14
00:30:52
5 254
79 285 Juruć Paulina Szczecin 1984 K30 74
00:34:17
00:31:42
53
00:32:18
00:29:13




86
00:33:37
00:32:12
47
00:31:00
00:29:50
4 260
80 603 Łabuń Aleksandra Szczecin 1986 K30



77
00:33:35
00:31:24
56
00:33:32
00:30:29
82
00:33:03
00:31:41
48
00:32:06
00:29:56
4 263
81 1068 Jasińska Natalia Szczecin ExtremeWolf 1982 K30 69
00:33:54
00:31:17
74
00:33:52
00:30:36


61
00:32:07
00:30:45
63
00:31:10
00:29:53
76
00:34:22
00:33:08
5 267
82 1366 Butryn Agnieszka Babinek 1980 K30

98
00:35:28
00:32:22
78
00:33:47
00:31:35


10
00:24:22
00:24:14
84
00:35:33
00:34:13
4 270
83 402 Pilarska Iwona Pyrzyce Pyrzyce biegają 1983 K30 71
00:34:04
00:31:24
67
00:32:24
00:30:14


69
00:33:33
00:31:17
66
00:31:09
00:30:00


4 273
84 1196 Michalczuk Karolina Szczecin 1988 K30 65
00:33:19
00:30:56
82
00:33:18
00:31:10


62
00:33:07
00:30:59
65
00:31:04
00:29:56


4 274
85 383 Mądrzyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K30 51
00:30:57
00:29:57
72
00:32:37
00:30:27
79
00:32:45
00:31:39
74
00:33:59
00:31:49




4 276
86 283 Tarnowska Joanna Szczecin GRYFUS Szczecin 1985 K30 76
00:34:17
00:31:43
52
00:32:18
00:29:13




84
00:33:11
00:31:47
75
00:34:12
00:33:03
4 287
87 1299 Stępniak Monika Szczecin Kobiece bieganie 1980 K30 59
00:33:32
00:30:31
80
00:34:39
00:31:04
99
00:34:12
00:32:54
51
00:32:27
00:30:09




4 289
88 1322 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K30



86
00:35:01
00:31:57
59
00:32:45
00:30:38
78
00:32:38
00:31:13
70
00:34:35
00:32:25
4 293
89 520 Przybylska Aleksandra Lipiany Lipiany 1983 K30

111
00:36:47
00:33:15


52
00:32:26
00:30:10
75
00:32:25
00:31:02
56
00:32:46
00:30:32
4 294
90 33 Wolna Dorota Szczecin 1983 K30 82
00:35:10
00:32:05


73
00:32:24
00:31:07
79
00:35:04
00:32:55
88
00:33:37
00:32:25
85
00:36:26
00:34:22
5 319
91 511 MARKANICZ MARLENA Moskorzyn Niezdiagnozowani w szale 1982 K30

95
00:35:47
00:32:03
88
00:34:16
00:32:07
72
00:33:56
00:31:43


67
00:33:19
00:31:59
4 322
92 631 Pawłowska Anna Szczecin Extreme Wolf 1979 K30



96
00:34:53
00:32:47
77
00:34:40
00:32:24
93
00:33:59
00:32:43
60
00:32:36
00:31:15
4 326
93 1007 Deptuła Kasia Gryfino 1986 K30 94
00:36:39
00:33:01
119
00:36:53
00:33:42


87
00:35:36
00:33:11
81
00:33:27
00:31:27
65
00:33:08
00:31:42
5 327
94 1332 Wierzba Ewa Przecław Kobiece Bieganie 1980 K30 90
00:35:41
00:32:39
81
00:34:41
00:31:06




94
00:34:11
00:32:44
64
00:33:54
00:31:41
4 329
95 1229 Pietkiewicz Anna Szczecin Giant&Liv Team 1987 K30 99
00:36:30
00:33:30


56
00:32:41
00:29:30
90
00:34:05
00:34:05
87
00:33:27
00:32:14


4 332
96 219 Sokołowska Magdalena Szczecin 1985 K30 84
00:35:56
00:32:07
96
00:35:48
00:32:08
81
00:34:05
00:31:46
102
00:38:31
00:35:21
121
00:38:30
00:36:20
72
00:35:35
00:32:29
6 333
97 1501 CIBOR MAŁGORZATA Dobra www.bokosport.pl - TROFEA SPORTOWE 1979 K30

104
00:38:37
00:32:58
91
00:33:58
00:32:41


90
00:33:48
00:32:30
54
00:32:16
00:30:06
4 339
98 1210 MIZIELINSKA DARIA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE Szczecin 1984 K30 92
00:35:05
00:32:42
102
00:34:38
00:32:32
107
00:35:44
00:33:40
76
00:35:20
00:32:04


71
00:34:41
00:32:26
5 341
99 274 Zawistowska Agnieszka Szczecin 1983 K30 113
00:37:24
00:34:47
73
00:33:44
00:30:35
95
00:34:48
00:32:46
95
00:36:46
00:34:26
110
00:36:52
00:34:45
80
00:35:42
00:33:34
6 343
100 364 Jońca Magdalena Daleszewo DBK SZCZECIN 1983 K30 105
00:37:50
00:34:00
114
00:36:28
00:33:19
89
00:35:29
00:32:21


91
00:34:41
00:32:35
58
00:34:08
00:31:04
5 343
101 253 BANDER-Kocoń Sylwia szczecin 1985 K30 125
00:38:13
00:36:33
41
00:31:31
00:28:23
110
00:36:22
00:34:18
92
00:35:38
00:34:16
105
00:35:13
00:34:05


5 348
102 1464 Omelańska Nina Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1985 K30 108
00:37:24
00:34:29
99
00:35:38
00:32:25
75
00:33:29
00:31:19
67
00:33:35
00:31:15




4 349
103 487 Seredyńska Magdalena Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski 1982 K30

123
00:38:11
00:34:20
104
00:36:24
00:33:20
65
00:34:04
00:31:01


66
00:35:02
00:31:58
4 358
104 551 Komosa Agnieszka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 1981 K30

101
00:35:55
00:32:28
84
00:33:13
00:31:56
83
00:35:21
00:33:02
96
00:34:48
00:32:45


4 364
105 190 KACZMAREK ARLETA PRZECŁAW KOBIECE BIEGANIE 1981 K30 83
00:35:07
00:32:07
103
00:36:33
00:32:56
98
00:34:11
00:32:53
113
00:40:31
00:38:13
98
00:34:16
00:32:54
90
00:37:14
00:35:01
6 369
106 466 Zielińska Grażyna Szczecin SKS HUSARIA 1980 K30

91
00:35:17
00:31:59


94
00:35:46
00:34:23
112
00:36:06
00:35:00
74
00:34:56
00:32:50
4 371
107 136 Grewling Anna Przeclaw Gryffindor biega / Vege runners 1981 K30

107
00:36:52
00:33:10
92
00:35:47
00:32:42
88
00:35:21
00:33:11


86
00:36:44
00:34:38
4 373
108 298 Szombierska Marta Szczecin Bbkts 1981 K30 81
00:34:44
00:32:01
105
00:36:36
00:33:00
114
00:37:47
00:34:43
75
00:34:18
00:31:53




4 375
109 400 Śpiewak Karolina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 97
00:35:45
00:33:11
97
00:35:36
00:32:19
83
00:33:57
00:31:47


99
00:35:07
00:33:01


4 376
110 1032 Wolska Agnieszka Szczecin 1983 K30 112
00:37:22
00:34:45
79
00:34:10
00:31:00
112
00:36:25
00:34:23
107
00:36:45
00:36:45


79
00:35:42
00:33:34
5 377
111 1067 Stępień Agnieszka Szczecin 1981 K30 89
00:35:20
00:32:38


97
00:34:02
00:32:50
85
00:34:27
00:33:06
109
00:35:48
00:34:33


4 380
112 1034 Michalska magda Szczecin 1985 K30

128
00:34:36
00:34:36
82
00:33:00
00:31:46
99
00:38:08
00:35:04


73
00:33:50
00:32:29
4 382
113 147 Dudenko Monika szczecin DUDKI TEAM 1980 K30 124
00:39:56
00:35:57
133
00:38:57
00:35:02


86
00:36:11
00:33:07
97
00:34:16
00:32:52
81
00:35:12
00:33:46
5 388
114 1135 Karolak Karolina Szczecin 1982 K30 117
00:36:34
00:34:57
124
00:36:27
00:34:24
126
00:40:42
00:37:36
97
00:36:01
00:34:48
102
00:34:53
00:33:40
82
00:35:22
00:33:55
6 398
115 61 Kilian Pawelec Katarzyna Szczecin Trigym 1981 K30 103
00:36:25
00:33:43
115
00:36:58
00:33:21
115
00:37:47
00:34:44
84
00:35:27
00:33:02
100
00:34:40
00:33:25


5 402
116 1216 Nowicka Wioleta Gryfino Monia Gym 1980 K30 120
00:38:24
00:35:37


120
00:38:13
00:35:51
103
00:38:50
00:35:42
115
00:37:41
00:35:29
83
00:36:25
00:34:09
5 421
117 55 Lorent Agnieszka Gryfino Druzyna szpiku 1983 K30 111
00:37:25
00:34:39
116
00:36:33
00:33:24
93
00:34:58
00:32:44


103
00:36:01
00:33:52


4 423
118 1151 Klett Agnieszka szczecin Monia Gym 1980 K30 87
00:35:12
00:32:34
113
00:36:40
00:33:18
125
00:39:11
00:37:04


118
00:37:01
00:35:42
106
00:46:42
00:43:32
5 424
119 1141 Klimek Aleksandra Mierzyn 1987 K30 132
00:40:15
00:37:29
131
00:38:34
00:34:55
118
00:38:01
00:34:58


101
00:35:37
00:33:36
78
00:34:58
00:33:27
5 428
120 187 Dziwosz Anna szczecin Kobiece bieganie 1979 K30 119
00:38:30
00:35:29
117
00:37:13
00:33:37
113
00:36:50
00:34:37
115
00:40:33
00:38:15
116
00:37:00
00:35:33
87
00:37:13
00:34:44
6 431
121 254 Pierun Beata Szczecin 1987 K30 126
00:38:13
00:36:33


111
00:36:22
00:34:18
93
00:35:39
00:34:17
106
00:35:14
00:34:08


4 436
122 1410 Wąsowska Katarzyna Szczecin One Team Castorama 1982 K30 101
00:35:15
00:33:35
122
00:37:23
00:34:17


96
00:37:05
00:34:46
119
00:37:07
00:35:48


4 438
123 1092 Krukowska-Świątek Joanna Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA 1980 K30 116
00:37:55
00:34:57
143
00:41:21
00:37:25
117
00:37:03
00:34:55


120
00:38:11
00:36:04
88
00:37:00
00:34:47
5 441
124 349 Turkiewicz Monika Szczecin Diebold Nixdorf Team 1985 K30 110
00:37:36
00:34:37
127
00:36:51
00:34:33
109
00:37:03
00:33:57


114
00:37:22
00:35:18


4 460
125 465 Wojciechowska Magdalena Szczecin Auchan Szczecin 1985 K30

136
00:39:19
00:35:33
123
00:39:39
00:36:33
104
00:39:28
00:36:19


97
00:40:19
00:37:59
4 460
126 514 Chruściewicz Justyna Szczecin Biegunki 1982 K30

141
00:38:00
00:36:54
122
00:37:16
00:36:13


104
00:35:09
00:34:02
94
00:37:06
00:35:48
4 461
127 1276 Łuczyńska Katarzyna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 130
00:40:53
00:36:55




117
00:42:05
00:38:55
124
00:40:30
00:38:08
99
00:41:44
00:38:32
4 470
128 88 CIURYSEK AGNIESZKA SZCZECIN KS Dobra Marina 1983 K30

144
00:41:19
00:37:40
129
00:39:51
00:37:43
116
00:40:53
00:38:43
126
00:40:26
00:38:56
102
00:43:50
00:40:46
5 473
129 1104 Iwaniuk Małgorzata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1982 K30

145
00:41:25
00:37:51
130
00:41:26
00:38:21
111
00:39:50
00:37:29


93
00:38:09
00:35:39
4 479
130 261 Krzyżanowska Małgorzata Szczecin INCOM POLSKA 1982 K30

142
00:40:45
00:37:00


114
00:40:33
00:38:14
125
00:40:39
00:38:28
98
00:41:38
00:38:31
4 479
131 1394 Adamiak Edyta Szczecin SMT Szczecin 1987 K30 134
00:41:53
00:38:02


128
00:40:54
00:37:42


122
00:40:00
00:37:49
95
00:40:21
00:37:13
4 479
132 194 Redlarska Anna Przecław Niezdiagnozowani w Szale 1983 K30 121
00:38:51
00:35:48
129
00:38:19
00:34:42


125
00:50:02
00:47:43


108
00:50:18
00:47:12
4 483
133 29 Płosa Monika Szczeicn 1981 K30

148
00:44:50
00:40:56
131
00:44:28
00:41:19
120
00:45:26
00:42:19
133
00:46:14
00:43:59
103
00:44:10
00:41:04
5 487
134 1239 Kalisz Irena Szczecin 1981 K30 122
00:39:38
00:35:49
137
00:39:43
00:35:42


106
00:39:33
00:36:21
123
00:40:14
00:37:57


4 488
135 630 Padok Magdalena Szczecin 1979 K30



135
00:50:44
00:47:32
123
00:46:50
00:44:27
131
00:44:26
00:42:56
104
00:42:45
00:41:27
4 493
136 17 Liwuś-Łapińska Joanna Szczecin Niezdiagnozowani w szale 1986 K30 141
00:53:01
00:49:17
152
00:51:53
00:48:09
134
00:47:38
00:44:29
124
00:50:02
00:47:39


107
00:50:16
00:47:10
5 506
137 434 Nanu Justyna Szczecin Gryfus Szczecin 1985 K30 133
00:38:33
00:37:44
146
00:39:50
00:39:46
132
00:41:35
00:41:22
119
00:42:08
00:42:04
128
00:40:13
00:40:01


5 512
138 68 Kieliszek Anna Wołczkowo Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 139
00:45:31
00:41:56


136
00:52:22
00:49:08


135
00:52:17
00:49:55
105
00:45:16
00:42:05
4 515
139 1458 Peda Kamila Police 1980 K30 136
00:39:31
00:38:33


133
00:45:49
00:44:27
122
00:44:38
00:43:30
130
00:41:51
00:40:40


4 521
140 1168 Szpotańska Joanna Szczecin D N Team 1985 K30 138
00:44:55
00:41:01
151
00:50:05
00:46:13


121
00:45:40
00:42:36
134
00:49:55
00:47:35


4 544

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 42 Jahnz Karolina Stargard Go2tri 1984 K30 1
00:23:52
00:23:01




5
00:23:50
00:23:45
9
00:24:04
00:24:00


3 15
2 268 PASŁAWSKA Magda Szczecin INCOM POLSKA 1983 K30

19
00:30:23
00:26:48
29
00:29:57
00:27:47
35
00:30:38
00:28:22




3 83
3 1286 Bobel Urszula Goleniów 1983 K30 46
00:31:49
00:29:30
54
00:31:28
00:29:17
45
00:29:57
00:28:45






3 145
4 1296 Bobak Natalia Szczecin 1988 K30 48
00:33:29
00:29:38
49
00:32:17
00:28:51
53
00:31:29
00:29:05






3 150
5 684 Sikora Magdalena Szczecin 1986 K30





78
00:35:01
00:32:34
70
00:32:33
00:30:26
26
00:28:52
00:27:33
3 174
6 1290 Wlodarczyk Agata szczecin 1983 K30 50
00:32:51
00:29:50
71
00:32:47
00:30:26
65
00:31:40
00:30:24






3 186
7 457 Kapczyńska Anna Szczecin 1980 K30 77
00:34:05
00:31:47
87
00:36:35
00:31:38






77
00:36:24
00:33:20
3 241
8 1206 Umiastowska Joanna Szczecin 1988 K30 72
00:33:58
00:31:33
106
00:36:21
00:33:08


91
00:36:29
00:34:15




3 269
9 1065 Jakubczyk Paulina Szczecin SprintLogistykaPolska 1987 K30 115
00:37:47
00:34:55


80
00:33:50
00:31:39


80
00:32:40
00:31:27


3 275
10 553 Małysa Marta Szczecin Gryfus Szczecin 1981 K30

100
00:35:54
00:32:26
85
00:33:14
00:31:57


92
00:34:39
00:32:36


3 277
11 1345 Wołczak Iwona Szczecin 1984 K30 78
00:35:30
00:31:50
125
00:38:09
00:34:27


89
00:35:47
00:33:34




3 292
12 1412 Drozdowska Justyna Szczecin 1988 K30 88
00:36:29
00:32:35


116
00:38:03
00:34:53




89
00:37:58
00:34:52
3 293
13 244 Bernad Malwina Szczecin 1985 K30

110
00:36:38
00:33:13
108
00:35:55
00:33:45
81
00:35:16
00:32:59




3 299
14 216 Baranowska Agnieszka Nowe Warpno IAI TEAM 1986 K30 85
00:35:09
00:32:25


100
00:36:08
00:32:57


117
00:37:56
00:35:41


3 302
15 1191 Małecka Kamila Goleniów 1983 K30 106
00:37:21
00:34:22
112
00:37:05
00:33:16
105
00:35:41
00:33:31






3 323
16 258 Latkowska-Wimonć Anna Dobra 1982 K30 98
00:35:55
00:33:28


119
00:36:43
00:35:24
110
00:39:25
00:37:17




3 327
17 1006 Maszczyk Marta Gryfino 1982 K30

134
00:38:17
00:35:09


98
00:36:10
00:34:49
111
00:36:04
00:34:48


3 343
18 215 Rutkowska Kinga Szczecin Byle do mety! 1984 K30 128
00:40:31
00:36:48
135
00:38:59
00:35:27


108
00:39:11
00:36:55




3 371
19 515 Bednarek Joanna Bielkowo Dobry Team Ekopol 1981 K30

139
00:40:05
00:36:26
127
00:39:47
00:37:38
109
00:39:11
00:37:01




3 375
20 1050 Głowacz Milena Szczecin MoniaGym 1988 K30 140
00:45:49
00:41:58
147
00:42:47
00:40:36




132
00:45:33
00:43:15


3 419
21 667 BLICHARSKA Marta Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana 1985 K30





7
00:24:11
00:24:04
21
00:26:34
00:26:30


2 28
22 1403 Sobota Edyta Szczecin Coolbike Szczecin/ LIV Polska 1986 K30



37
00:28:59
00:27:56
28
00:28:45
00:27:26




2 65
23 565 Patrak Anna Stargard Zachodniopomorski Klub Oyama 1979 K30

29
00:31:18
00:27:50
41
00:29:37
00:28:21






2 70
24 65 Lebiedziewska Natalia Przecław Kobiece Bieganie 1984 K30 27
00:31:13
00:28:10




49
00:31:02
00:29:56




2 76
25 600 Karwowska-Dąbrowska Karolina Szczecin 1981 K30



48
00:30:05
00:28:49


43
00:30:18
00:28:16


2 91
26 1074 Maksymiak Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K30 34
00:31:10
00:28:38
60
00:33:07
00:29:53








2 94
27 78 Mańke Karolina Police Fizjo-Express 1987 K30

58
00:33:47
00:29:47




77
00:33:28
00:31:12


2 135
28 592 Lizik Monika Szczecin 1979 K30



64
00:32:18
00:30:11
73
00:34:52
00:31:47




2 137
29 114 Matul Hanna Stargard Kalmar Runners 1980 K30

75
00:34:19
00:30:41


63
00:33:12
00:31:00




2 138
30 161 Górecka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30 80
00:34:59
00:31:57




68
00:33:34
00:31:16




2 148
31 138 Wypych Kasia Wołczkowo Przebiegłe jenoty 1980 K30 62
00:31:43
00:30:38


90
00:33:47
00:32:23






2 152
32 1142 Szawaryńska Anna Szczecin 1981 K30 75
00:34:37
00:31:43
88
00:35:09
00:31:40








2 163
33 153 Rolbiecka Anna Pyrzyce Pyrzyce biegają 1980 K30 100
00:36:18
00:33:34




71
00:32:46
00:31:40




2 171
34 1481 Piasecka Marta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1979 K30 86
00:35:20
00:32:31
86
00:34:46
00:31:31








2 172
35 590 Gutowska Patrycja Szczecin 1984 K30



103
00:35:26
00:33:18
82
00:36:05
00:33:01




2 185
36 626 Berner Aleksandra Szczecin 1984 K30



102
00:36:09
00:33:03


108
00:35:49
00:34:28


2 210
37 1333 Przystupa Edyta szczecin One team Castorama 1980 K30



106
00:34:49
00:33:36


107
00:35:38
00:34:25


2 213
38 79 Wojtysiak Małgorzata Przecław Fizjo-Express 1987 K30

126
00:38:32
00:34:32




89
00:34:42
00:32:26


2 215
39 1524 OSTROWSKA-PĘKUL MAŁGORZATA Szczecin 1980 K30

121
00:37:31
00:33:58
101
00:36:06
00:33:02






2 222
40 1232 Rydel Małgorzata Szczecin 1981 K30

130
00:38:39
00:34:51




113
00:37:17
00:35:05


2 243
41 1462 Bogacka Małgorzata Police 1981 K30



121
00:37:33
00:36:10


127
00:40:43
00:39:31


2 248
42 316 Flasza Aleksandra Szczecin Byle do mety 1985 K30 127
00:40:31
00:36:48
132
00:38:30
00:34:58








2 259
43 1166 Maszczykowska Agata Szczecin HKS Skaut 1988 K30 123
00:39:46
00:35:52
140
00:40:48
00:36:44








2 263
44 1292 Duraj Maria Banie Duraj team 1981 K30

150
00:47:16
00:43:16




129
00:42:36
00:40:25


2 279
45 723 Borek Monika Złocieniec UKS Traper Złocieniec 1979 K30







4
00:22:27
00:22:18


1 4
46 621 Iwan Małgorzata Gdańsk Maja Team 1984 K30



5
00:22:59
00:22:55






1 5
47 57 Kopka Magdalena Police 12 Brygada Zmechanizowana 1987 K30 9
00:29:44
00:26:13










1 9
48 726 Truszkowska Julia Warszawa ALBATROSY 1985 K30







11
00:25:34
00:24:26


1 11
49 758 Krasnicka Dominika Szczecin 1982 K30









13
00:26:28
00:25:23
1 13
50 578 Łagodzińska Agata Szczecin 1981 K30



25
00:33:16
00:33:15






1 25
51 618 Łagodzińska Agata Szczecin 1981 K30



25
00:33:16
00:33:15






1 25
52 492 Grabowska Paulina Szczecin 1988 K30

35
00:31:38
00:28:00








1 35
53 541 Kapturska Anna Szczecin Go2tri/ TriGym 1979 K30

36
00:30:21
00:28:03








1 36
54 1422 Witkowska Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 36
00:29:38
00:28:47










1 36
55 737 Lewandowska Lidia Szczecin 1987 K30









50
00:32:06
00:29:58
1 50
56 698 Siedlecka Anna Warszawa 1984 K30





54
00:33:34
00:30:24




1 54
57 533 Krupińska Paulina Goleniów 1987 K30

57
00:33:34
00:29:44








1 57
58 148 Michalska Natalia Gorzów Wlkp 1985 K30 66
00:32:03
00:31:06










1 66
59 330 Lutkiewicz Patrycja Szczecin 1983 K30 68
00:33:32
00:31:10










1 68
60 664 Bogdan Anna Szczecin 1988 K30









68
00:34:08
00:32:03
1 68
61 618 Łagodzińska Agata Szczecin 1981 K30

69
00:32:28
00:30:22








1 69
62 578 Łagodzińska Agata Szczecin 1981 K30

69
00:32:28
00:30:22








1 69
63 218 Korecka Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 73
00:35:27
00:31:40










1 73
64 682 Łebińska-Jasińska Agata Goleniów 1985 K30







76
00:33:08
00:31:08


1 76
65 26 Sobolewska Agata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1988 K30

85
00:35:30
00:31:29








1 85
66 365 Chudynka Paulina Szczecin Kobiece Bieganie 1987 K30 91
00:35:44
00:32:41










1 91
67 736 Jaworska Magda Szczecin 1985 K30









91
00:36:28
00:35:12
1 91
68 751 Opolska Agata Szczecin RRRR 1987 K30









92
00:38:29
00:35:21
1 92
69 499 Jakubowska Anna Szczecin 1983 K30

93
00:34:22
00:32:02








1 93
70 165 Bender Aneta Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie 1980 K30 93
00:35:22
00:32:52










1 93
71 637 GAWRUSIAK EWA SZCZECIN 1983 K30



94
00:32:57
00:32:46






1 94
72 1452 Klepinowska Natalia Stepnica 1986 K30 95
00:36:35
00:33:03










1 95
73 208 Terpiłowska Malwina Szczecin NN Szczecin 1984 K30 96
00:35:24
00:33:04










1 96
74 730 Wronkiewicz Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1985 K30









96
00:40:24
00:37:16
1 96
75 748 Waszkiewicz Joanna Poznań Night Runners 1982 K30









100
00:42:55
00:39:48
1 100
76 683 Behr Agnieszka Recz 1986 K30





101
00:38:28
00:35:20




1 101
77 746 Borowiecka Agnieszka Poznań Night Runners 1979 K30









101
00:42:54
00:39:48
1 101
78 355 Liput Agnieszka Szczecin SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO 1987 K30 102
00:36:36
00:33:40










1 102
79 280 Wilkaniec Diana Kołbaskowo Kobiece bieganie 1981 K30 104
00:37:24
00:33:52










1 104
80 691 TOCZEK MARIOLA RECZ 1987 K30





105
00:39:27
00:36:19




1 105
81 523 Bodys Agnieszka Grzędzice 1986 K30

109
00:36:18
00:33:12








1 109
82 696 GŁADZIK ANNA SZCZECIN KOMPAS TEAM 1982 K30





112
00:39:51
00:37:31




1 112
83 152 Mróz Aneta Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1985 K30 114
00:37:35
00:34:53










1 114
84 539 Zając Daria Szczecin 1979 K30

118
00:37:30
00:33:39








1 118
85 411 Krasocka Joanna Szczecin 1985 K30 118
00:36:24
00:35:26










1 118
86 701 Karczmarczyk Adriana Police 1984 K30





118
00:41:33
00:39:12




1 118
87 477 Tomczak-borowska Agnieszka Szczecin 1980 K30

120
00:37:31
00:33:57








1 120
88 127 ZIENIUK Beata Szczecin 1985 K30 129
00:39:20
00:36:51










1 129
89 178 Dąbrowska Natalia Szczecin 1980 K30 131
00:40:35
00:37:02










1 131
90 197 Biranowska Malgorzata Szczecin 1979 K30 135
00:39:37
00:38:04










1 135
91 172 Sadowska Agnieszka Szczecin 1984 K30 137
00:39:27
00:38:38










1 137
92 602 malicka marzena police 1981 K30



137
00:53:12
00:50:01






1 137
93 519 Antol Ewa Szczecin 1986 K30

138
00:40:02
00:36:14








1 138
94 1098 Aleksandrowicz Joanna Szczecin 1981 K30

149
00:45:03
00:41:34








1 149

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni