z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1039 Hawryluk Ireneusz Krasnystaw Krasnystaw Biega 1969 M50

1
00:20:11
00:20:09
2
00:20:27
00:20:24
1
00:20:22
00:20:20
1
00:20:20
00:20:17


4 5
2 1023 Kupiec Stanisław Dęblin DSS ORLĘTA 1967 M50 1
00:20:47
00:20:43
2
00:20:43
00:20:41
1
00:20:24
00:20:22
3
00:21:12
00:21:11


1
00:20:31
00:20:31
5 5
3 1049 Gawda Piotr Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1966 M50 5
00:21:35
00:21:32
4
00:21:04
00:21:02
4
00:20:50
00:20:48
2
00:21:07
00:21:06
3
00:21:02
00:21:00
2
00:20:35
00:20:33
6 11
4 1012 Pietrzyk Zbigniew Kępa Borzechowska Bełżyce i okolice biegają 1969 M50 2
00:21:13
00:21:09
5
00:21:15
00:21:12
7
00:21:01
00:20:57
4
00:21:22
00:21:19
2
00:21:00
00:20:57
5
00:21:23
00:21:20
6 13
5 1102 Kowalczyk Grzegorz Kurów Kur-Team 1969 M50

3
00:21:01
00:20:50
3
00:20:34
00:20:29
6
00:22:31
00:22:28
4
00:21:30
00:21:26
4
00:20:44
00:20:42
5 14
6 133 Odziemczyk Sylwester Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1965 M50 4
00:21:22
00:21:18
7
00:21:18
00:21:16
17
00:32:03
00:30:01


6
00:22:47
00:22:41
3
00:20:43
00:20:42
5 20
7 1111 Wójcik Józef Chełm CHEŁM BIEGA 1969 M50 3
00:21:18
00:21:16
6
00:21:16
00:21:13
6
00:20:54
00:20:50


5
00:21:54
00:21:52


4 20
8 1137 Peciak Robert Lublin 1964 M50 6
00:23:25
00:22:22
8
00:23:03
00:22:17
11
00:23:44
00:22:39
7
00:23:39
00:22:52
8
00:24:06
00:23:03


5 29
9 156 Ziółek Mirosław Jacków Stay Insane 1963 M50 7
00:25:33
00:23:30
9
00:24:03
00:23:14


8
00:24:02
00:23:13
7
00:24:01
00:22:57
7
00:22:58
00:22:54
5 29
10 181 Grądek Zbigniew Snopków młody dziadek 1967 M50



10
00:22:37
00:22:31
5
00:22:23
00:22:17
10
00:23:28
00:23:14
6
00:22:37
00:22:35
4 31
11 18 Żurowski jacek Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1969 M50 8
00:25:14
00:24:10
10
00:23:25
00:23:16
9
00:23:20
00:22:15


9
00:24:10
00:23:06
9
00:24:32
00:23:32
5 35
12 1007 Starzyński Stefan Lublin PERFECT RUNNER Lublin 1968 M50 9
00:24:19
00:24:10


12
00:24:41
00:24:33
9
00:24:07
00:23:59
11
00:24:53
00:24:41
8
00:23:25
00:23:19
5 37
13 87 Stachyra Andrzej Lublin LSB 1968 M50 10
00:26:05
00:25:00
11
00:25:37
00:24:46


10
00:25:42
00:25:28


11
00:27:00
00:25:54
4 42
14 1128 Królikowski Andrzej Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1969 M50 11
00:26:34
00:25:29
12
00:24:57
00:24:46
13
00:25:48
00:24:41




10
00:25:19
00:24:19
4 46
15 16 Obel Marcin Lublin Dwa Misie 1968 M50 13
00:28:37
00:27:27
19
00:29:31
00:27:57
16
00:30:02
00:28:37
11
00:28:51
00:27:59


12
00:28:06
00:27:04
5 52
16 25 Dejewski Zbigniew Lublin 1967 M50 12
00:27:10
00:26:55
18
00:27:54
00:27:02
14
00:28:04
00:26:53


13
00:30:13
00:28:06
14
00:29:40
00:28:36
5 53
17 1154 Szaruta Krzysztof Lublin 1967 M50 14
00:31:36
00:29:28
20
00:31:32
00:29:12
15
00:29:55
00:27:51
13
00:30:56
00:29:18
14
00:30:14
00:28:09
13
00:29:51
00:27:46
6 54
18 100 Piekniak Krzysztof Lublin intrograf team 1966 M50 15
00:33:13
00:31:07
21
00:32:51
00:31:13
18
00:33:56
00:31:52
14
00:34:12
00:32:36
15
00:35:09
00:33:01
15
00:33:40
00:31:35
6 59

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 69 Bielecki Tomasz Lublin 1965 M50

22
00:33:54
00:32:21


15
00:34:49
00:33:58




2 37
2 1347 Gorczyca Jacek Lublin 1969 M50



5
00:20:51
00:20:48






1 5
3 1360 Białas Dariusz Frampol 1968 M50



8
00:21:04
00:21:02






1 8
4 1393 Kurczewski Aleksander Lublin Stawarzyszenie Maraton Lubelski 1969 M50







12
00:28:54
00:26:51


1 12
5 1367 OKUNIEWSKI JACEK Bogucin Bogucin 1963 M50





12
00:29:31
00:28:42




1 12
6 1326 Zbiciak Adam Lubartów 1966 M50

13
00:24:58
00:24:52








1 13
7 1265 Kot Robert Świdnik Orange Polska 1968 M50

14
00:26:34
00:25:34








1 14
8 1227 CHĘĆ ROBERT LUBLIN 1966 M50

15
00:26:28
00:25:39








1 15
9 1264 Bojarski Leszek Lublin CrossFit Lublin 1969 M50

16
00:27:51
00:26:17








1 16
10 1200 Groński Dariusz Lublin Lekkoatletyka Dla Każdego 1969 M50 16
00:31:36
00:31:21










1 16
11 1437 Jakóbczyk Jacek Lublin 1969 M50









16
00:33:41
00:31:36
1 16
12 150 Zdebski Andrzej Łęczna 1969 M50

17
00:27:18
00:26:26








1 17
13 1209 Michoń Artur Lublin Jestem w RUCHU 1969 M50 17
00:36:13
00:34:02










1 17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni