z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 13 Zych Natalia Lublin UKS 51 2001 K16 1
00:19:29
00:19:27
3
00:19:49
00:19:47
4
00:20:03
00:19:59
1
00:19:20
00:19:19
1
00:19:16
00:19:15


5 6
2 9 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST/ NadirJedrzejow 1994 K20 3
00:20:04
00:20:01
1
00:19:34
00:19:31
3
00:19:56
00:19:54
2
00:19:44
00:19:43
4
00:20:15
00:20:13
1
00:19:21
00:19:20
6 7
3 12 Sekuła Magdalena Franciszków AZS UMCS Lublin 1997 K20 2
00:19:43
00:19:41
2
00:19:42
00:19:39
2
00:19:49
00:19:46


3
00:19:59
00:19:57
2
00:20:09
00:20:09
5 8
4 10 Bugała Martyna Lublin 2002 K16 12
00:22:39
00:22:36
4
00:20:45
00:20:41
1
00:19:45
00:19:41


2
00:19:23
00:19:20
4
00:20:43
00:20:42
5 11
5 7 Konkel Katarzyna Częstochowa Maja Team / Decathlon Poczesna 1994 K20 4
00:20:35
00:20:32




3
00:21:07
00:21:06
5
00:20:35
00:20:34
6
00:21:23
00:21:23
4 18
6 14 Zych Magdalena Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1998 K20 7
00:21:02
00:21:00
7
00:21:31
00:21:28
5
00:21:17
00:21:14
5
00:21:34
00:21:32
7
00:21:22
00:21:19
3
00:20:38
00:20:37
6 20
7 1048 Andrzejewska Joanna Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1970 K40 6
00:21:00
00:20:56
5
00:20:52
00:20:48
6
00:21:21
00:21:18
4
00:21:19
00:21:18
6
00:21:12
00:21:09
5
00:20:45
00:20:44
6 20
8 1094 Korzeniowska Karolina Motycz Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1991 K20 8
00:21:43
00:21:40
6
00:20:57
00:20:54
7
00:21:56
00:21:52


8
00:21:50
00:21:47


4 29
9 1192 Panas Oliwia Krupe lubelskibiegacz.pl TEAM 2003 K16 5
00:20:57
00:20:53
8
00:21:36
00:21:31




9
00:22:06
00:22:04
11
00:22:51
00:22:50
4 33
10 8 Gruszkowska Patrycja Lublin Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2000 K16 9
00:21:57
00:21:54


12
00:22:38
00:22:38
6
00:21:42
00:21:39
11
00:22:32
00:22:29
8
00:21:58
00:21:57
5 34
11 1210 Falkowicz Katarzyna Lublin Stay Insane 1987 K30 11
00:22:32
00:22:27


8
00:22:17
00:22:12
7
00:23:01
00:22:57
10
00:22:10
00:22:05


4 36
12 1051 Kosz Monika Pawłów Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1994 K20 13
00:22:42
00:22:39
10
00:22:45
00:22:43
10
00:22:26
00:22:23


12
00:22:58
00:22:55
7
00:21:53
00:21:49
5 39
13 1106 Grzenia Małgorzata Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1968 K50 10
00:22:02
00:21:56
9
00:22:36
00:22:32
11
00:22:43
00:22:33


13
00:23:13
00:23:07
9
00:22:41
00:22:40
5 39
14 104 Pitura Eliza Lublin Szymanowski Triathlon Team 1976 K40 15
00:23:17
00:23:10
13
00:23:44
00:23:40
13
00:23:38
00:23:32
8
00:23:13
00:23:07
14
00:23:32
00:23:26
10
00:22:53
00:22:49
6 44
15 84 Gozdek Agnieszka Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1983 K30 14
00:22:49
00:22:41
12
00:23:31
00:23:27


9
00:24:33
00:24:27
15
00:24:02
00:23:56


4 50
16 1175 Widelska Ewelina Bełżyce LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1983 K30 19
00:25:11
00:25:06
14
00:24:03
00:23:55
15
00:24:24
00:24:17
10
00:24:40
00:24:35




4 58
17 164 Stępkowska Berta Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1977 K40 20
00:26:21
00:25:17
15
00:24:50
00:24:39
16
00:25:29
00:24:23


17
00:24:41
00:24:36
15
00:25:32
00:24:33
5 63
18 166 Warych Joanna Lublin 1980 K30 21
00:25:32
00:25:19
19
00:26:26
00:25:38
20
00:26:26
00:26:15
11
00:26:23
00:26:13
20
00:27:39
00:26:36
22
00:27:13
00:26:14
6 70
19 1109 Zwierz Emilia Lublin 1983 K30 22
00:25:48
00:25:31


21
00:27:28
00:26:21
13
00:28:06
00:27:16
22
00:27:46
00:26:37


4 78
20 1163 Kozaczuk Maria Lublin 1980 K30 40
00:29:15
00:28:04
37
00:30:03
00:28:23
26
00:28:35
00:27:25
14
00:28:13
00:27:21
21
00:27:42
00:26:36
21
00:27:09
00:26:09
6 82
21 168 Mamcarz Katarzyna Lublin Największa Armia Świata 1979 K40 44
00:28:33
00:28:21


28
00:29:50
00:27:48
12
00:28:40
00:27:07
24
00:29:06
00:27:03
20
00:27:10
00:26:05
5 84
22 89 Wakuła Barbara Lublin Sii Running Team 1987 K30

28
00:30:01
00:27:37
18
00:26:59
00:25:51
21
00:28:58
00:28:08
29
00:27:56
00:27:47
23
00:26:42
00:26:34
5 90
23 170 Ozon Kinga Świdnik 1976 K40 29
00:27:49
00:26:42
22
00:28:29
00:26:51
27
00:29:40
00:27:35
15
00:29:00
00:27:23


41
00:29:40
00:28:30
5 93
24 1266 Rorat Lena Chełm Chełm Biega 1982 K30

32
00:30:32
00:28:11
19
00:27:11
00:26:03


25
00:28:16
00:27:06
19
00:26:50
00:25:44
4 95
25 130 Borkowska Katarzyna Lublin Koralowa 1983 K30 36
00:29:03
00:27:55
24
00:28:54
00:27:21
23
00:28:17
00:27:06


23
00:28:15
00:27:00
25
00:27:52
00:26:44
5 95
26 1271 Sekuła Joanna Franciszków 1969 K50

34
00:29:02
00:28:16
32
00:29:11
00:28:05
18
00:28:43
00:27:56
26
00:28:33
00:27:30
24
00:27:35
00:26:36
5 100
27 128 Zygo Dorota Bełżyce Bełżyce i Okolice biegają 1966 K50 48
00:29:50
00:28:45
33
00:29:09
00:28:11
35
00:29:32
00:28:18
20
00:28:56
00:28:02
28
00:28:44
00:27:36
27
00:28:33
00:27:09
6 108
28 1174 Surowiec Eliza Milanów LKS Milanów 1994 K20 24
00:27:10
00:25:57


25
00:28:30
00:27:22


34
00:29:14
00:28:09
26
00:28:01
00:26:59
4 109
29 154 Grzegorczyk Zuzanna Lublin 1998 K20

39
00:31:11
00:28:53
34
00:29:22
00:28:11
16
00:28:33
00:27:43


29
00:28:20
00:27:18
4 118
30 21 Mamej Elżbieta Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1966 K50 52
00:30:09
00:29:00
40
00:30:26
00:28:55
31
00:29:56
00:27:54
19
00:29:34
00:28:02
31
00:29:00
00:27:51


5 121
31 1217 Opałka Izabela Lublin KORALOWA 1980 K30 32
00:27:29
00:27:21
29
00:29:11
00:27:39




35
00:30:30
00:28:25
35
00:29:14
00:28:07
4 131
32 75 White Ashley Lublin 1981 K30 47
00:30:47
00:28:41


37
00:30:28
00:28:21
23
00:30:40
00:29:02
41
00:30:52
00:28:41
32
00:30:00
00:27:53
5 133
33 1054 Dawidek Alina Łęczna /Łęczna Biega 1966 K50 39
00:29:07
00:28:02
36
00:29:15
00:28:20
30
00:29:05
00:27:53


39
00:29:45
00:28:37
30
00:28:57
00:27:36
5 135
34 1031 Bodak Weronika Lublin 1999 K20 38
00:29:03
00:27:59
27
00:28:25
00:27:36


22
00:29:28
00:28:38


48
00:30:24
00:29:20
4 135
35 1151 Kozakowska Anna lublin 1983 K30 43
00:28:31
00:28:15
38
00:29:39
00:28:43




32
00:30:13
00:28:06
34
00:29:10
00:28:06
4 147
36 1311 Majewska Kamila Lublin 1988 K30



40
00:29:58
00:28:47
26
00:30:48
00:29:14
43
00:31:09
00:29:04
38
00:29:20
00:28:09
4 147
37 1004 Ginalska Katarzyna Lublin czysmakuje.blogspot.com 1986 K30 42
00:28:24
00:28:12
30
00:27:58
00:27:44


27
00:30:02
00:29:15


59
00:32:42
00:31:37
4 158
38 152 Filipczak Ewa Mełgiew Biegający Świdnik 1974 K40 37
00:29:06
00:27:58


39
00:30:47
00:28:41


48
00:31:28
00:29:20
36
00:29:16
00:28:07
4 160
39 42 Maszkowska Anna Lublin 1973 K40 49
00:29:04
00:28:48
48
00:30:34
00:29:38
33
00:29:20
00:28:09




33
00:28:59
00:27:53
4 163
40 1121 Babiak Wioleta Lublin 1993 K20 70
00:30:19
00:30:07
51
00:31:33
00:29:57


33
00:31:42
00:30:08
40
00:30:51
00:28:40
40
00:29:40
00:28:23
5 164
41 1069 Rumińska Weronika Ząbki 1993 K20 60
00:29:41
00:29:30
55
00:31:48
00:30:14
58
00:31:46
00:30:31
31
00:31:30
00:29:56
42
00:31:08
00:28:56
39
00:29:37
00:28:21
6 167
42 120 Hołub Katarzyna Lublin 1980 K30 66
00:31:02
00:29:53
58
00:32:02
00:30:26
47
00:30:28
00:29:18
34
00:30:12
00:30:12
52
00:30:50
00:29:42
44
00:30:03
00:29:01
6 177
43 1081 Szewczyk Elżbieta LUBLIN OSELKA 1978 K40 64
00:32:02
00:29:50
52
00:32:21
00:30:01
36
00:29:31
00:28:18
28
00:30:11
00:29:21




4 180
44 1008 Starzyńska Marta Lublin Perfect Runner 1973 K40



55
00:32:21
00:30:17
30
00:31:13
00:29:38
51
00:31:45
00:29:40
45
00:31:06
00:29:03
4 181
45 1110 Dudkiewicz Monika Lublin CrossfitZ16 1981 K30 59
00:29:38
00:29:24


51
00:31:04
00:29:50
35
00:31:22
00:30:29
47
00:30:28
00:29:20
49
00:30:35
00:29:30
5 182
46 1022 Opielak Wiktoria lublin Szymanowski Triathlon Team 2003 K16

76
00:34:27
00:32:08


25
00:30:46
00:29:12
33
00:30:13
00:28:07
52
00:33:06
00:31:04
4 186
47 31 Wróbel Barbara Świdnik Biegający Świdnik 1976 K40 53
00:30:13
00:29:06


42
00:31:05
00:28:59


49
00:31:37
00:29:27
42
00:29:49
00:28:40
4 186
48 46 Machnikowska Małgorzata Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1978 K40 89
00:34:59
00:32:49


41
00:30:56
00:28:51
24
00:30:41
00:29:05


47
00:31:13
00:29:10
4 201
49 1052 Boratyńska Ola Lublin CrossfitZ16 1989 K30 58
00:29:36
00:29:22


61
00:32:11
00:31:01
32
00:31:32
00:29:58


50
00:31:27
00:30:21
4 201
50 1019 Krawczyk Dagmara Lublin Szymanowski Triathlon Team 1978 K40 56
00:31:21
00:29:15
49
00:32:05
00:29:46
54
00:32:03
00:29:59


50
00:31:42
00:29:36
53
00:33:08
00:31:05
5 206
51 1108 Piotrowicz Iwona Lublin 1967 K50 67
00:31:06
00:29:55
59
00:32:21
00:30:39


38
00:31:52
00:30:59
55
00:32:41
00:30:34


4 219
52 80 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 1974 K40 65
00:31:59
00:29:52
57
00:31:59
00:30:21




56
00:31:48
00:30:38
46
00:31:08
00:29:06
4 224
53 1026 Wierzbicka Magdalena Lublin 1984 K30 81
00:33:12
00:32:03
80
00:33:23
00:32:28
57
00:31:41
00:30:29
39
00:32:00
00:31:10


56
00:32:26
00:31:18
5 232
54 146 Ziółek Teresa Mełgiew Stay Insane 1960 K50 85
00:34:32
00:32:25
79
00:34:08
00:32:27
59
00:31:55
00:30:35
41
00:31:44
00:31:44
54
00:32:32
00:30:27


5 233
55 153 Grzegorczyk Dorota Lublin Orange Polska 1970 K40 88
00:34:53
00:32:46
83
00:35:53
00:33:31
62
00:32:38
00:31:21
45
00:34:05
00:32:28
62
00:34:34
00:32:26
68
00:35:10
00:33:08
6 237
56 1084 Izdebska Renata Lublin 1955 K60 73
00:33:01
00:30:53
67
00:33:39
00:31:18
63
00:32:43
00:31:34
48
00:34:36
00:33:00
65
00:35:47
00:33:43
63
00:33:47
00:32:37
6 239
57 1100 Przech_Fus Agnieszka Lublin Mrozek Tri Team/UMCS biega 1967 K50 79
00:32:38
00:31:27
61
00:33:06
00:30:46
60
00:32:08
00:30:51
42
00:33:21
00:31:48




4 242
58 144 Różniewska Monika Lubartów 1971 K40 75
00:33:17
00:31:10
70
00:33:51
00:31:31


40
00:32:52
00:31:18
57
00:33:21
00:31:14


4 242
59 1212 Sobiech Monika Lublin 2003 K16 98
00:38:17
00:36:12
53
00:32:30
00:30:04
76
00:45:08
00:43:05
52
00:35:24
00:33:52
71
00:37:03
00:34:55
70
00:35:41
00:33:37
6 246
60 73 Wierchoła Joanna Lublin 1958 K60 74
00:33:17
00:31:04
69
00:33:43
00:31:19
65
00:34:06
00:32:00


58
00:33:38
00:31:30
54
00:33:12
00:31:08
5 246
61 1148 Wójcik Wioletta Mełgiew 1974 K40 80
00:33:38
00:31:33


68
00:35:40
00:33:35
47
00:34:33
00:32:58
78
00:42:15
00:40:05
57
00:32:32
00:31:20
5 250
62 1057 Surdacka Anna Nałęczów 1988 K30 77
00:33:24
00:31:17


56
00:32:36
00:30:29


60
00:34:20
00:32:09
58
00:33:31
00:31:24
4 251
63 140 Kawiak Monika Lublin 1983 K30 94
00:36:09
00:33:58
85
00:36:05
00:33:41


46
00:34:18
00:32:40
63
00:34:56
00:32:44
65
00:34:56
00:32:48
5 259
64 72 Poluchowicz Elżbieta Świdnik 1980 K30

107
00:39:45
00:38:53
69
00:35:49
00:33:43
53
00:36:29
00:34:51
68
00:36:31
00:34:20
72
00:36:28
00:34:22
5 262
65 1276 Grzesiak-Mańko Anna Niedrzwica Duza 1981 K30 84
00:34:33
00:32:23
74
00:33:37
00:32:01


49
00:33:58
00:33:02


61
00:33:26
00:32:16
4 268
66 1087 Kopaczewska Renata Lublin 1972 K40 82
00:34:18
00:32:13
84
00:36:03
00:33:41
67
00:34:33
00:33:17
56
00:37:56
00:37:05
74
00:36:37
00:35:30
74
00:37:19
00:36:07
6 271
67 1093 Zalewska Dorota Lublin 4 1967 K50 103
00:41:31
00:39:26


75
00:40:23
00:39:07
57
00:40:33
00:39:42
77
00:40:39
00:39:32
75
00:40:22
00:39:11
5 284
68 1009 Dębska Katarzyna Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1978 K40 90
00:35:02
00:32:51
86
00:36:05
00:33:42


50
00:34:45
00:33:04
66
00:35:54
00:33:43


4 292
69 1096 Binio-Urban Daria Lublin SANTANDER RUNNERS TEAM 1983 K30 83
00:34:25
00:32:20
77
00:34:29
00:32:10




72
00:37:08
00:34:58
67
00:35:08
00:33:04
4 299
70 141 Armacińska Edyta Sosnowica 1990 K20 102
00:39:39
00:37:27


74
00:39:12
00:37:03
54
00:37:24
00:35:44


69
00:35:24
00:33:17
4 299
71 1116 Wójcik Aneta Lublin 2002 K16 99
00:38:25
00:36:17
93
00:35:52
00:34:15




64
00:34:15
00:33:05
64
00:34:51
00:32:46
4 320
72 58 Barczak Sylwia Lublin Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1984 K30

109
00:44:46
00:42:23


58
00:45:36
00:43:54
80
00:45:08
00:42:57
76
00:45:37
00:43:30
4 323
73 1095 Rapa Izabela Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1996 K20 93
00:35:59
00:33:51
94
00:36:43
00:34:20
70
00:36:23
00:34:18


75
00:37:42
00:35:34


4 332
74 81 Kondrat Ania Czemierniki 2001 K16 100
00:38:34
00:36:27
98
00:36:44
00:35:07




76
00:39:18
00:38:07
73
00:35:46
00:34:39
4 347
75 1021 Kurus Joanna Lublin 1970 K40 105
00:46:37
00:44:27
110
00:47:35
00:45:11


59
00:46:51
00:45:14
81
00:49:15
00:47:07


4 355

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1263 MISZTAL Agnieszka Lubartow Lubelski Biegacz Team 1977 K40

18
00:26:00
00:25:12
17
00:26:31
00:25:21


18
00:26:52
00:25:47


3 53
2 1171 Długosz-Stępniak Agnieszka Lublin Stay Insane 1988 K30 18
00:24:56
00:24:43
21
00:27:03
00:26:15






17
00:26:21
00:25:22
3 56
3 1098 Czerniak Anna Krasnystaw Vege Runners 1991 K20 33
00:29:36
00:27:29
23
00:28:26
00:26:52
24
00:29:23
00:27:19






3 80
4 127 Ciećko Magdalena Przemyśl Zatkało Kakało 1976 K40 35
00:27:54
00:27:48
35
00:29:08
00:28:19


29
00:30:25
00:29:30




3 99
5 1088 Antoniak Monika Gorzów Wielkopolski 1992 K20 51
00:30:06
00:28:59




36
00:31:26
00:30:36
38
00:30:40
00:28:37


3 125
6 1146 Jakubczyk-Latała Agnieszka Świdnik Biegający Świdnik 1970 K40 50
00:30:01
00:28:54


43
00:31:05
00:29:02


46
00:31:26
00:29:19


3 139
7 1331 Sobiech Monika Lublin 1975 K40



49
00:31:41
00:29:34


53
00:31:26
00:30:14
43
00:30:59
00:28:54
3 145
8 1011 Dąbrowska Anna Maria Gdynia Adekada 1975 K40 62
00:34:23
00:29:41
42
00:31:38
00:29:20
46
00:31:16
00:29:13






3 150
9 173 Juraś-Kmieć Marzena Lublin Biegam Sobie 1975 K40 68
00:31:05
00:29:56
54
00:31:41
00:30:08




45
00:30:18
00:29:10


3 167
10 142 ZABŁOCKA ANNA Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1968 K50 57
00:31:21
00:29:16


53
00:32:02
00:29:59


70
00:34:39
00:34:35


3 180
11 1105 Piątek Aleksandra Bychawa 1991 K20 95
00:36:46
00:34:42




55
00:38:27
00:36:48
73
00:37:36
00:35:27


3 223
12 1141 Pawłat Edyta Świdnik 1975 K40 97
00:37:01
00:35:49
106
00:39:41
00:37:18




30
00:29:58
00:27:51


3 233
13 78 Pruszczak Katarzyna Lublin 1986 K30 17
00:25:30
00:24:26






16
00:25:35
00:24:30


2 33
14 1208 Krzysiak-Rolka Kamila Lublin 1985 K30 27
00:27:33
00:26:25
16
00:25:36
00:24:48








2 43
15 149 Stefańska Małgorzata Borzechów 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana 1984 K30 30
00:27:50
00:26:44


14
00:25:14
00:24:10






2 44
16 1131 GAWLIK SYLWIA LUBLIN 1980 K30 23
00:27:00
00:25:55


22
00:27:38
00:26:28






2 45
17 1335 Długosz Katarzyna Lublin STAY INSANE 1987 K30



29
00:28:56
00:27:49




37
00:29:08
00:28:08
2 66
18 113 Kamińska Malwina Poznań Adjatech Team 1995 K20

25
00:28:12
00:27:27
45
00:30:11
00:29:07






2 70
19 1233 Mitura Emilia Kozłówka Morsujący Firlej 1984 K30

47
00:31:56
00:29:37




27
00:28:42
00:27:32


2 74
20 158 Piluś Joanna LUBLIN 1974 K40 41
00:29:14
00:28:06
46
00:31:14
00:29:36








2 87
21 1140 Józwik Karolina Lublin 1985 K30 54
00:31:14
00:29:08




44
00:33:22
00:31:49




2 98
22 1287 Gałus Angelika Lublin NovemBeer Running Team 1990 K20

60
00:33:05
00:30:39
44
00:31:11
00:29:04






2 104
23 1062 Symbor Urszula Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1984 K30 55
00:31:24
00:29:14








51
00:32:55
00:30:50
2 106
24 1250 Jóźwik Karolina Przypisówka Lubelskibiegacz.pl TEAM 1993 K20

56
00:31:54
00:30:15
52
00:31:14
00:29:57






2 108
25 1029 Malec Basia Lublin 1963 K50 69
00:31:12
00:30:02


50
00:30:57
00:29:41






2 119
26 49 Szczypińska Iwona Lubartów LEJDIS AND GENTLEMEN 1979 K40 61
00:31:44
00:29:35








62
00:34:30
00:32:26
2 123
27 1246 Górna Magda Lublin Lactuloza Team 1981 K30

73
00:32:48
00:31:55






66
00:34:54
00:32:48
2 139
28 1167 Łukanty Patrycja Jastków LUBLIN BIEGA 1977 K40 92
00:35:50
00:33:41




51
00:35:04
00:33:30




2 143
29 112 Bartuzi-Nowak Marta Lublin Koralowa 1987 K30 78
00:31:21
00:31:21
66
00:32:43
00:31:09








2 144
30 1225 Przydatek Agnieszka Lublin Lactuloza team 1991 K20

90
00:34:52
00:34:01






71
00:35:53
00:33:47
2 161
31 1288 BIERNAT-RYLSKA KATARZYNA Łęczna PGKiM SP. Z o. O. 1982 K30

99
00:37:50
00:35:25
71
00:37:14
00:35:06






2 170
32 1361 Wielgosz Maria lublin 6x6 team 1993 K20



9
00:22:29
00:22:23






1 9
33 1319 Geletukha Tatiana Częstochowa TEAMOCHAL 1987 K30

11
00:23:13
00:23:06








1 11
34 1426 Antczak Jolanta Puławy Sportowe Puławy 1986 K30









12
00:23:08
00:23:06
1 12
35 1431 Gorecka Aleksandra Markuszów 1996 K20









13
00:23:49
00:23:42
1 13
36 1161 Bielecka Anna Lublin 1997 K20









14
00:24:35
00:24:27
1 14
37 1155 Tarasińska Joanna Lublin 1993 K20 16
00:24:28
00:24:20










1 16
38 1427 Kaźmierska Paulina Nowa Wieś 1993 K20









16
00:26:17
00:25:10
1 16
39 1130 Podlodowska Kinga Łęczna Sport-Med Łęczna 1996 K20

17
00:25:44
00:24:58








1 17
40 1377 Mróz Paulina Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1990 K20





17
00:28:39
00:27:45




1 17
41 1458 IWANOWSKA MONIKA WŁODAWA 1982 K30









18
00:26:51
00:25:36
1 18
42 1390 Koźmińska Aleksandra Warszawa 1985 K30







19
00:29:13
00:26:07


1 19
43 1180 Zbiciak Magdalena Lublin 1993 K20

20
00:25:53
00:25:41








1 20
44 1207 Luzak Magdalena Bydgoszcz 1991 K20 25
00:26:06
00:26:00










1 25
45 1067 Zając Marzena Łęczna 1976 K40 26
00:26:18
00:26:12










1 26
46 1324 Koska-Czapiewska Emilia Swarozyn SKL Filippides / BBL Starogard Gdański 1979 K40

26
00:29:11
00:27:32








1 26
47 123 Gębusia Milena Ostrowiec Świętokrzyski Sii Running Team 1992 K20 28
00:26:38
00:26:29










1 28
48 1448 Machnikowska Grażyna Warszawa 1988 K30









28
00:29:14
00:27:10
1 28
49 129 Dołżyńska Agnieszka Lublin Latające Klapki Kubota 1989 K30 31
00:26:59
00:26:46










1 31
50 1460 dyś malgorzata Lublin Stay Insane 1979 K40









31
00:30:00
00:27:52
1 31
51 1228 Chałada Agnieszka Lublin 1979 K40

31
00:28:51
00:27:57








1 31
52 1041 Kordowska-Woch Katarzyna Lublin 1982 K30 34
00:28:53
00:27:42










1 34
53 1396 Gromek Edyta Lublin Szybciej nie dam rady 1984 K30







36
00:29:31
00:28:26


1 36
54 1402 Łukaszek Iwona Lubartów 1974 K40







37
00:28:42
00:28:29


1 37
55 1383 LISTOPAD DOMINIKA LUBLIN 2002 K16





37
00:31:35
00:30:41




1 37
56 1356 Stec Iwona Lublin 1985 K30



38
00:29:52
00:28:40






1 38
57 1322 PADEWSKA-KWIATKOWSKA KAROLINA LUBLIN 1981 K30

41
00:30:30
00:28:59








1 41
58 1296 Nowak Ludmila Lublin 1990 K20

43
00:30:52
00:29:21








1 43
59 1380 Babkiewicz Małgorzata Lublin 1984 K30





43
00:33:21
00:31:49




1 43
60 1412 Mitura Elżbieta Michów 1997 K20







44
00:31:18
00:29:09


1 44
61 1267 Kwiatkowska Iska Lublin LUBLIN BIEGA 1980 K30

44
00:31:57
00:29:34








1 44
62 1198 Tustanowska Jolanta Lublin Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 1967 K50 45
00:28:40
00:28:26










1 45
63 1298 PAWŁOWSKA-LIS MARIA JANOWIEC MarusiabiegniePL 1977 K40

45
00:31:15
00:29:35








1 45
64 1138 Sekuła Olga Lublin 1990 K20 46
00:29:46
00:28:38










1 46
65 1346 Grzywinska-Mierzejewska Monika Lublin 1983 K30



48
00:30:43
00:29:33






1 48
66 1242 Prendecka Monika Lublin Getgym 1973 K40

50
00:30:42
00:29:46








1 50
67 1440 Górska Emilia lublin 1986 K30









55
00:33:17
00:31:10
1 55
68 1410 Mazurek Kinga Lublin 2002 K16







59
00:32:44
00:31:39


1 59
69 1443 Miler-Wiśniewska Magda Ćmiłów Solet Running Team 1978 K40









60
00:32:53
00:31:50
1 60
70 1419 PRUSZAK DOMINIKA WARSZAWA 1988 K30







61
00:34:26
00:32:17


1 61
71 1203 JAKUBOWSKA AGATA LUBLIN 1986 K30 63
00:31:55
00:29:46










1 63
72 1252 Woszuk Iwona Bełzyce Bełżyce i okolice biegają 1981 K30

63
00:32:04
00:31:05








1 63
73 57 Krywko Lidia Lublin Stay Insane 1984 K30

64
00:33:24
00:31:06








1 64
74 1275 Zmysłowska Zuzanna Lublin 1985 K30



64
00:33:58
00:31:50






1 64
75 1133 Sielwanowska Wiktoria Lublin Iłża Pędzi 1999 K20

65
00:33:31
00:31:06








1 65
76 116 Zwierz Magdalena Świdnik SII Running Team 1993 K20



66
00:33:43
00:32:26






1 66
77 1395 Manaj Mariola Milejów 1984 K30







67
00:36:26
00:34:17


1 67
78 1245 Nazaruk Katarzyna Świdnik 1985 K30

68
00:31:22
00:31:18








1 68
79 1421 Kulhawczuk Urszula NOWY STAW Santander Runners Team 1978 K40







69
00:36:43
00:34:33


1 69
80 1181 Stępień Magdalena Książenice Enter Air Runners Club 1982 K30 71
00:32:44
00:30:38










1 71
81 1241 Dzido Jolanta Biłgoraj 1974 K40

71
00:33:15
00:31:35








1 71
82 148 kołodziej małgorzata krasnik 1962 K50 72
00:32:55
00:30:50










1 72
83 1318 Nalewajko joanna Chmielnik BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 1978 K40

72
00:32:48
00:31:48








1 72
84 1353 Kwiecień Aleksandra Jastrzębia 2000 K16



72
00:36:49
00:35:32






1 72
85 1333 Karpińska Karolina Lublin 1977 K40



73
00:39:05
00:36:55






1 73
86 1283 Izdebska Ewa Lublin 1993 K20

75
00:34:26
00:32:04








1 75
87 1204 Kajda Weronika Lublin Baran Cycling Team 1991 K20 76
00:33:20
00:31:12










1 76
88 1366 DANILUK MONIKA LUBLIN 1991 K20



77
00:55:00
00:55:00






1 77
89 1166 Omiotek Kinga Lublin 1995 K20

78
00:34:02
00:32:24








1 78
90 1394 Łuczyńska Monika Milejów 1985 K30







79
00:42:16
00:40:07


1 79
91 1277 Kuta Marta Kurów 1966 K50

81
00:34:13
00:32:42








1 81
92 1315 Słomka anna Zalesie Laktuloza Team 1968 K50

82
00:34:11
00:33:18








1 82
93 114 Barszczewska-Szczepaniak Aneta Lublin LEJDIS AND GENTLEMEN 1974 K40 86
00:34:40
00:32:30










1 86
94 1165 Jasińska-Grabowska Ewelina Lublin 1989 K30 87
00:34:46
00:32:36










1 87
95 1247 Mitura Agnieszka Lublin 1974 K40

87
00:36:13
00:33:52








1 87
96 1129 Bartyś-Rzedzicka Ewelina Lublin 1985 K30

88
00:36:22
00:33:59








1 88
97 1306 Furtak Julia Lublin 2001 K16

89
00:36:20
00:33:59








1 89
98 1089 Paszczyk Anna Lublin 1981 K30 91
00:35:15
00:33:07










1 91
99 1092 Siwek Magdalena Warszawa 1981 K30

91
00:36:27
00:34:07








1 91
100 1226 Szczęsna Anna Świdnik Świdnik Wysokich Lotów 1988 K30

92
00:35:51
00:34:12








1 92
101 1327 Skorupa Paulina Kraśnik Kraśnik Biega 1995 K20

95
00:36:50
00:34:24








1 95
102 1220 Dudzik Małgorzata Kamionka Morsujacy Firlej 1983 K30

96
00:37:09
00:34:49








1 96
103 1214 RYDZEWSKA EWA LUBLIN 1976 K40 96
00:37:24
00:35:17










1 96
104 174 Kuźmicz Olga Uścimów Jaga Lata 1985 K30

97
00:36:33
00:34:55








1 97
105 1314 Walaszek Bożena Żalesie Lactuloza Team 1966 K50

100
00:36:21
00:35:26








1 100
106 1103 Dąbrowska Katarzyna Lublin 1984 K30

101
00:38:02
00:35:39








1 101
107 1173 Piwnicka Angelika Lublin 1983 K30 101
00:38:34
00:36:28










1 101
108 1223 Fijałkowska Karolina Świdnik 1986 K30

102
00:37:34
00:35:56








1 102
109 1274 Biernat Paulina Rakowiska Klub Biegaczy Jysk 1986 K30

103
00:38:26
00:36:01








1 103
110 1224 Kozieł Ilona Świdnik Świdnik Wysokich Lotów 1987 K30

104
00:37:59
00:36:21








1 104
111 1211 KNIAZIOWSKA-SZCZERBA KAMILA LUBLIN TYGA TYGA TEAM 1987 K30 104
00:46:20
00:44:12










1 104
112 1053 Jargiło Klaudia Lublin Nie Ma Letko 1995 K20

105
00:37:25
00:36:31








1 105
113 1313 Dziurko Jolanta Chełm Laktuloza Team 1965 K50

108
00:41:21
00:40:25








1 108
114 1101 Prasek Anna Radom 1975 K40

111
00:49:36
00:47:10








1 111

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni