z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1106 Grzenia Małgorzata Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1968 K50 1
00:22:02
00:21:56
1
00:22:36
00:22:32
1
00:22:43
00:22:33


1
00:23:13
00:23:07
1
00:22:41
00:22:40
5 4
2 1271 Sekuła Joanna Franciszków 1969 K50

3
00:29:02
00:28:16
4
00:29:11
00:28:05
1
00:28:43
00:27:56
2
00:28:33
00:27:30
2
00:27:35
00:26:36
5 8
3 128 Zygo Dorota Bełżyce Bełżyce i Okolice biegają 1966 K50 4
00:29:50
00:28:45
2
00:29:09
00:28:11
5
00:29:32
00:28:18
3
00:28:56
00:28:02
3
00:28:44
00:27:36
3
00:28:33
00:27:09
6 11
4 1054 Dawidek Alina Łęczna /Łęczna Biega 1966 K50 2
00:29:07
00:28:02
4
00:29:15
00:28:20
2
00:29:05
00:27:53


5
00:29:45
00:28:37
4
00:28:57
00:27:36
5 12
5 21 Mamej Elżbieta Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1966 K50 5
00:30:09
00:29:00
5
00:30:26
00:28:55
3
00:29:56
00:27:54
2
00:29:34
00:28:02
4
00:29:00
00:27:51


5 14
6 1108 Piotrowicz Iwona Lublin 1967 K50 7
00:31:06
00:29:55
6
00:32:21
00:30:39


4
00:31:52
00:30:59
7
00:32:41
00:30:34


4 24
7 146 Ziółek Teresa Mełgiew Stay Insane 1960 K50 11
00:34:32
00:32:25
8
00:34:08
00:32:27
8
00:31:55
00:30:35
5
00:31:44
00:31:44
6
00:32:32
00:30:27


5 27
8 1093 Zalewska Dorota Lublin 4 1967 K50 12
00:41:31
00:39:26


10
00:40:23
00:39:07
7
00:40:33
00:39:42
9
00:40:39
00:39:32
5
00:40:22
00:39:11
5 31
9 1100 Przech_Fus Agnieszka Lublin Mrozek Tri Team/UMCS biega 1967 K50 10
00:32:38
00:31:27
7
00:33:06
00:30:46
9
00:32:08
00:30:51
6
00:33:21
00:31:48




4 32

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 142 ZABŁOCKA ANNA Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1968 K50 6
00:31:21
00:29:16


7
00:32:02
00:29:59


8
00:34:39
00:34:35


3 21
2 1029 Malec Basia Lublin 1963 K50 8
00:31:12
00:30:02


6
00:30:57
00:29:41






2 14
3 1198 Tustanowska Jolanta Lublin Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 1967 K50 3
00:28:40
00:28:26










1 3
4 148 kołodziej małgorzata krasnik 1962 K50 9
00:32:55
00:30:50










1 9
5 1277 Kuta Marta Kurów 1966 K50

9
00:34:13
00:32:42








1 9
6 1315 Słomka anna Zalesie Laktuloza Team 1968 K50

10
00:34:11
00:33:18








1 10
7 1314 Walaszek Bożena Żalesie Lactuloza Team 1966 K50

11
00:36:21
00:35:26








1 11
8 1313 Dziurko Jolanta Chełm Laktuloza Team 1965 K50

12
00:41:21
00:40:25








1 12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni