Lublin

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 10 Kern Artur Hrubieszów Perfect Runner Team 1980 M30

1
00:16:14
00:16:13
1
00:16:20
00:16:19
1
00:16:09
00:16:08
1
00:15:45
00:15:45


4 4
2 149 Orzeł Michał Lublin Banda Grudnia 1981 M30 7
00:17:37
00:17:36
8
00:17:56
00:17:54
7
00:18:13
00:18:11
10
00:19:07
00:19:06




4 32
3 240 Kowalski Łukasz Lublin 1984 M30 15
00:18:32
00:18:30
13
00:18:42
00:18:40
12
00:19:12
00:19:10
23
00:20:17
00:20:15


9
00:20:01
00:20:01
5 49
4 435 Sołowiej Stanisław Lublin LITPOLUKRBRIG 1975 M30

17
00:18:58
00:18:58
17
00:19:21
00:19:20
21
00:19:58
00:19:58
12
00:18:51
00:18:50
5
00:19:11
00:19:11
5 51
5 36 Budzyński Bogdan Lublin 1976 M30 12
00:18:12
00:18:11




19
00:19:54
00:19:52
13
00:18:53
00:18:52
13
00:20:30
00:20:30
4 57
6 193 Dyguś Filip Lublin TEAM 666 1978 M30 20
00:19:06
00:19:05
23
00:19:18
00:19:15
25
00:19:50
00:19:47
17
00:19:50
00:19:49
28
00:19:59
00:19:55
18
00:20:55
00:20:55
6 78
7 426 Łowczak Bartosz Lublin Stay Insane / chartee.pl 1979 M30

22
00:19:17
00:19:12


31
00:20:56
00:20:54
19
00:19:38
00:19:28
14
00:20:34
00:20:31
4 86
8 340 Pożak Grzegorz Lubartów 1980 M30

34
00:19:57
00:19:52
23
00:19:47
00:19:42
26
00:20:30
00:20:26
18
00:19:33
00:19:31


4 101
9 174 Michalak Tomasz Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1979 M30 31
00:19:53
00:19:50
29
00:19:40
00:19:38
20
00:19:37
00:19:35
25
00:20:27
00:20:25




4 105
10 86 Bojar Michał Lublin TRICLUB Lublin 1980 M30 29
00:19:45
00:19:44
30
00:19:44
00:19:43
27
00:20:01
00:20:00
38
00:21:13
00:21:12
35
00:20:20
00:20:18


5 121
11 81 Tołysz Sławomir Chełm Chełm Biega 1976 M30 25
00:19:27
00:19:24
36
00:20:03
00:20:01
39
00:20:39
00:20:35
42
00:21:23
00:21:19
36
00:20:21
00:20:18
26
00:21:43
00:21:40
6 123
12 335 KRÓL RYSZARD RADZYŃ PODL. Wieś Tańczy i Biega 1976 M30

31
00:19:44
00:19:41
29
00:20:05
00:20:02
32
00:20:59
00:20:56
31
00:20:11
00:20:08


4 123
13 93 Dudek Mariusz Lublin 1976 M30 28
00:19:44
00:19:41
25
00:19:33
00:19:31




41
00:20:44
00:20:40
31
00:21:59
00:21:56
4 125
14 26 Butkiewicz Tomasz Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1984 M30 71
00:21:49
00:21:35
74
00:21:49
00:21:42
47
00:21:02
00:20:58
39
00:21:17
00:21:13
27
00:19:51
00:19:47
25
00:21:34
00:21:32
6 138
15 447 Pietrykowski Konrad Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 1980 M30



52
00:21:31
00:21:29
55
00:22:08
00:22:06
33
00:20:14
00:20:13
23
00:21:28
00:21:27
4 163
16 269 bronecki kamil cyców 1984 M30 58
00:21:14
00:20:51
45
00:20:30
00:20:25
36
00:20:31
00:20:26
59
00:22:36
00:22:32
25
00:19:47
00:19:44


5 164
17 60 Sawa Jarosław Lublin Stay Insane / archouse.pl 1979 M30



46
00:21:00
00:20:56
53
00:22:01
00:21:57
38
00:20:35
00:20:33
33
00:22:10
00:22:10
4 170
18 95 Maciejewski Piotr Lublin 1982 M30 49
00:20:53
00:20:49
55
00:21:02
00:20:56


72
00:23:25
00:23:20
46
00:21:07
00:21:04
35
00:22:34
00:22:31
5 185
19 31 MAZUREK ROBERT LUBLIN LSB / LUBELAKY Running Team 1976 M30 57
00:21:08
00:21:05
58
00:21:13
00:21:10
59
00:21:47
00:21:44
46
00:21:41
00:21:38
118
00:24:37
00:24:32
30
00:21:59
00:21:59
6 191
20 395 Kurek Arkadiusz Lublin 1984 M30

53
00:20:56
00:20:51
96
00:23:20
00:23:11
71
00:23:23
00:23:15
44
00:20:50
00:20:46
34
00:22:16
00:22:14
5 202
21 273 Adynowski Łukasz Lublin Grube Korzenie 1982 M30 44
00:20:41
00:20:38
61
00:21:29
00:21:24
45
00:21:00
00:20:55
58
00:22:27
00:22:23
85
00:23:02
00:22:55


5 208
22 343 PUŁA WALDEK LUBLIN Stay Insane 1977 M30

72
00:21:47
00:21:39
58
00:21:44
00:21:40


43
00:20:49
00:20:46
45
00:23:28
00:23:28
4 218
23 201 Kloc Mirosław Lublin 1982 M30 87
00:22:42
00:22:30
63
00:21:35
00:21:28
65
00:22:02
00:21:54
131
00:25:27
00:25:16
55
00:21:44
00:21:35
42
00:23:06
00:23:01
6 225
24 97 Przysiadły Michał Wólka Rokicka Perfect Runner Lublin 1976 M30 94
00:22:57
00:22:50
92
00:22:22
00:22:17
57
00:21:43
00:21:39


50
00:21:35
00:21:32
36
00:22:37
00:22:35
5 235
25 65 Dołba Arek Lublin BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 1979 M30 80
00:22:08
00:22:03
87
00:22:14
00:22:08
63
00:21:55
00:21:53
70
00:23:12
00:23:09
62
00:22:09
00:22:06
47
00:23:42
00:23:37
6 242
26 401 Toporowski Kamil Krępiec Biegający Świdnik 1984 M30



76
00:22:35
00:22:27
77
00:23:35
00:23:28
70
00:22:23
00:22:17
38
00:22:48
00:22:44
4 261
27 229 Maziarz Damian Warszawa Bielańskie Dziki 1984 M30 125
00:24:00
00:23:46
100
00:22:34
00:22:24
75
00:22:32
00:22:25
83
00:23:47
00:23:40
52
00:21:38
00:21:32
53
00:23:56
00:23:53
6 263
28 55 Bil Marcin Lublin LITPOLUKRBRIG 1975 M30 74
00:21:57
00:21:51
76
00:21:50
00:21:34
61
00:21:51
00:21:45
108
00:24:43
00:24:27
54
00:21:40
00:21:35


5 265
29 47 Cieplak Maciej Lublin infinite.pl 1979 M30 61
00:21:40
00:21:38
66
00:21:37
00:21:33


84
00:23:46
00:23:41
69
00:22:21
00:22:19
72
00:25:16
00:25:11
5 268
30 270 Majcher Krzysztof Lublin OCR Lublin 1979 M30 68
00:21:47
00:21:43
97
00:22:33
00:22:23
84
00:22:51
00:22:44




41
00:23:05
00:22:58
4 290
31 56 Oleszczuk Leszek Wólka dzieciakibystrzaki.pl 1981 M30 72
00:21:51
00:21:46
82
00:22:02
00:21:57
112
00:24:10
00:23:47
133
00:25:25
00:25:17


51
00:23:54
00:23:47
5 317
32 42 gajek grzegorz Czółna wieś tańczy i biega 1979 M30 75
00:21:57
00:21:47
91
00:22:21
00:22:13
99
00:23:26
00:23:15
86
00:23:52
00:23:45
74
00:22:40
00:22:37
82
00:25:54
00:25:48
6 317
33 20 Kołtuniewicz Andrzej Lublin wieś tańczy i biega 1976 M30 124
00:24:00
00:23:49
128
00:23:30
00:23:16
98
00:23:24
00:23:14
121
00:25:03
00:24:57
60
00:22:02
00:21:59
54
00:23:59
00:23:51
6 333
34 258 Jachymek Arkadiusz Lublin inpro 1981 M30 84
00:22:27
00:22:23
68
00:21:39
00:21:32
86
00:22:58
00:22:52
123
00:25:06
00:24:57
101
00:23:42
00:23:22


5 339
35 35 Węgrzynek Tomasz Dęblin FundacjaNaRatunek 1978 M30 79
00:22:06
00:21:50
79
00:21:57
00:21:44
85
00:22:53
00:22:45
103
00:24:15
00:24:09
96
00:23:25
00:23:14


5 339
36 119 Królikowski Piotr Lublin 1976 M30 97
00:23:02
00:22:58
131
00:23:35
00:23:26
104
00:23:45
00:23:39
94
00:23:58
00:23:54
90
00:23:09
00:23:06
89
00:26:12
00:26:09
6 370
37 70 Tomaszewski Piotr Lublin braciaT 1980 M30

77
00:21:51
00:21:39
78
00:22:42
00:22:32
140
00:25:40
00:25:30
91
00:23:11
00:23:02


4 386
38 186 Krawczyk Przemysław Kraśnik Baran Cycling Team 1979 M30 90
00:22:48
00:22:40
118
00:23:19
00:23:05
105
00:23:52
00:23:43
122
00:25:07
00:24:57
81
00:22:51
00:22:42


5 394
39 122 Kondzioła Krzysztof Lublin Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1983 M30

121
00:23:26
00:23:17


111
00:24:42
00:24:35
76
00:22:43
00:22:35
87
00:26:05
00:25:56
4 395
40 27 Bernat Piotr Jabłonna druga BER-SHOP 1980 M30 102
00:23:08
00:22:55


136
00:25:12
00:25:01
125
00:25:19
00:25:04
87
00:23:04
00:22:57
83
00:25:55
00:25:47
5 397
41 239 Maj Sławomir Dominów Biegający Świdnik 1978 M30

122
00:23:26
00:23:10
114
00:24:12
00:24:02
117
00:24:58
00:24:53
65
00:22:16
00:22:12
106
00:27:10
00:24:45
5 402
42 90 Sałbut Grzegorz LUBLIN 1975 M30 107
00:23:19
00:23:13
107
00:22:57
00:22:55
100
00:23:31
00:23:27
98
00:24:02
00:24:01
111
00:24:06
00:24:05
111
00:27:26
00:27:24
6 412
43 115 Woźniak Michał Lublin Stay Insane 1979 M30 116
00:23:44
00:23:40
117
00:23:17
00:23:09
108
00:23:59
00:23:52
113
00:24:55
00:24:47
100
00:23:41
00:23:30


5 437
44 54 Badowski Krzysztof Lublin Tupu tup po śniegu 1982 M30 131
00:24:20
00:23:52
123
00:23:26
00:23:14
122
00:24:35
00:24:15
143
00:26:04
00:25:44


76
00:25:26
00:25:04
5 452
45 326 Kuczmowski Tomasz Lublin 1976 M30 108
00:23:19
00:22:59
108
00:23:02
00:22:54
117
00:24:15
00:24:03
174
00:27:51
00:27:41


121
00:28:15
00:28:05
5 454
46 176 SOCHACKI DANIEL LUBLIN 1975 M30 112
00:23:27
00:23:27
133
00:23:39
00:23:30
116
00:24:12
00:24:09




93
00:26:18
00:26:11
4 454
47 33 Przybysz Mariusz Lubartów 1976 M30

147
00:24:10
00:23:50
111
00:24:03
00:23:51
115
00:25:03
00:24:51


88
00:26:08
00:25:51
4 461
48 268 KULIK GRZEGORZ LUBLIN 1977 M30 110
00:23:21
00:23:13
127
00:23:29
00:23:23
102
00:23:39
00:23:30


137
00:25:38
00:25:22


4 476
49 132 Konowałek Paweł Świdnik 1976 M30 109
00:23:19
00:23:13
137
00:23:48
00:23:37
118
00:24:16
00:24:10
114
00:24:56
00:24:48




4 478
50 88 Bielski Bartłomiej Lublin MROZEK TRI TEAM/UMCS BIEGA 1984 M30 104
00:23:12
00:23:00
139
00:23:58
00:23:45
143
00:25:41
00:25:26
153
00:26:48
00:26:32
131
00:25:07
00:24:55
112
00:27:27
00:27:21
6 486
51 68 Zawada Tomek Lublin TRICLUB Lublin 1982 M30

160
00:24:43
00:24:39


149
00:26:25
00:26:18
103
00:23:44
00:23:38
98
00:26:43
00:26:43
4 510
52 462 Lesiak Jakub Lublin Sii running team 1984 M30



161
00:26:57
00:26:43
148
00:26:17
00:26:05
117
00:24:29
00:24:19
97
00:26:43
00:26:43
4 523
53 199 Pleskot Tomasz Cyców ORZECHOWE ZACISZE 1980 M30 144
00:24:57
00:24:35
155
00:24:34
00:24:27
135
00:25:10
00:25:04
134
00:25:23
00:25:19
127
00:24:58
00:24:50


5 540
54 134 Talma Paweł Lubartów lubartowbiega.pl 1976 M30 121
00:23:51
00:23:44
151
00:24:22
00:24:04
130
00:24:59
00:24:50
144
00:25:59
00:25:47




4 546
55 80 WASILEWSKI MARCIN LUBLIN WW Team 1977 M30 126
00:24:08
00:24:02
157
00:24:39
00:24:36
147
00:25:51
00:25:48
175
00:27:46
00:27:46
135
00:25:27
00:25:18


5 565
56 175 Chałaj Patryk lublin 1979 M30 151
00:25:28
00:25:16
180
00:25:48
00:25:33


176
00:28:03
00:27:47
130
00:25:06
00:24:56
118
00:27:52
00:27:42
5 575
57 301 Masłowski Marcin Tomaszowice TRICLUB Lublin 1976 M30 127
00:24:09
00:24:07
156
00:24:36
00:24:33
127
00:24:51
00:24:47
168
00:27:52
00:27:23




4 578
58 482 Olejnik Radosław Starościn Kolonia 1977 M30



162
00:27:05
00:26:48
172
00:28:04
00:27:31
138
00:25:39
00:25:23
107
00:27:10
00:26:57
4 579
59 245 Królik Michał Świdnik BELFER TEAM 1978 M30 156
00:25:44
00:25:36
140
00:24:04
00:23:45
133
00:25:07
00:24:54


168
00:28:54
00:28:48


4 597
60 195 Gołębiowski Roman Lublin Gburek 1982 M30 181
00:27:42
00:27:27
172
00:25:34
00:25:21
152
00:26:18
00:26:06
166
00:27:32
00:27:21


109
00:27:16
00:27:04
5 599
61 155 Aftyka Jakub Lublin Fidosy 1983 M30 143
00:24:54
00:24:38
175
00:25:42
00:25:30
158
00:26:53
00:26:37




124
00:28:39
00:28:27
4 600
62 237 Więch Sebastian Ułęż biegusiem.pl 1982 M30 160
00:26:00
00:25:45
183
00:26:17
00:25:54
155
00:26:30
00:26:17
162
00:27:24
00:27:01
142
00:25:56
00:25:40


5 619
63 293 Babkiewicz Szymon Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1982 M30 179
00:27:40
00:27:23
164
00:25:00
00:24:49
142
00:25:39
00:25:24
183
00:28:24
00:28:13
146
00:26:07
00:25:58


5 631
64 79 Pawęzka Mirosław Lublin Stay Insane 1980 M30 168
00:26:41
00:26:21
185
00:26:26
00:26:09
173
00:28:11
00:27:58
202
00:30:57
00:30:41
163
00:27:24
00:27:13
141
00:32:14
00:32:04
6 645
65 53 Mroczek Leszek Lublin Shrew Extreme Team/Lublin Biega 1984 M30 145
00:24:59
00:24:47
187
00:26:34
00:26:15




177
00:32:06
00:31:47
142
00:32:30
00:32:12
4 651
66 220 Konopka Piotr Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1978 M30 165
00:26:26
00:26:12
188
00:26:36
00:26:12
159
00:26:55
00:26:43
197
00:29:59
00:29:46
144
00:25:59
00:25:48


5 656
67 428 Wójcik Marcin Lublin 1975 M30

189
00:26:40
00:26:13
156
00:26:39
00:26:24
177
00:28:06
00:27:49
140
00:25:52
00:25:41


4 662
68 402 Dyduch Mateusz Lublin www.dieta-lublin.pl 1980 M30

194
00:26:54
00:26:35
165
00:27:20
00:27:07
178
00:28:04
00:27:53
129
00:25:04
00:24:55


4 666
69 83 Pawlak Łukasz Niemce 1984 M30 177
00:27:13
00:27:04
195
00:27:01
00:26:33


179
00:28:23
00:27:54


123
00:28:30
00:28:13
4 674
70 25 Basaj Łukasz Lublin zielonabieznia.pl 1981 M30 178
00:27:36
00:27:31
193
00:26:53
00:26:44
167
00:27:33
00:27:22
191
00:29:14
00:29:02




4 729
71 286 Szewczyk Bartosz Lublin mistrzkierownicy.pl 1982 M30 188
00:30:20
00:29:55
207
00:28:40
00:28:15
180
00:30:27
00:30:09
200
00:30:43
00:30:26
171
00:30:31
00:30:18


5 739
72 158 Tomczyk Dawid Lublin 1977 M30 197
00:35:31
00:35:06
219
00:33:22
00:33:01
189
00:33:54
00:33:37




147
00:37:13
00:36:48
4 752
73 16 Rybak Michał Lublin 1982 M30 185
00:29:17
00:28:49
214
00:31:42
00:31:20
183
00:31:22
00:31:02
212
00:35:49
00:35:14
175
00:31:25
00:31:01


5 755
74 323 MUCHA MARIUSZ LUBLIN 1977 M30 183
00:28:22
00:28:17
208
00:29:05
00:29:00
178
00:30:20
00:30:16
203
00:30:56
00:30:50




4 772
75 143 Stefański Łukasz Lublin 1983 M30 194
00:31:44
00:31:16
212
00:29:27
00:29:05


213
00:35:49
00:35:14
181
00:33:05
00:32:45


4 800

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 345 Draczkowski Piotr Lublin TRICLUB Lublin 1983 M30

15
00:18:49
00:18:46
19
00:19:23
00:19:20
15
00:19:39
00:19:37




3 49
2 125 Mazurek Marcin Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM 1980 M30 23
00:19:26
00:19:24
18
00:19:04
00:19:02
22
00:19:46
00:19:44






3 63
3 30 Stoma Karol Lublin 1980 M30 26
00:19:27
00:19:25
21
00:19:15
00:19:13






32
00:22:08
00:22:05
3 79
4 403 Kępowicz Marcin Żabia Wola 1977 M30

32
00:19:53
00:19:50


33
00:21:07
00:20:59
20
00:19:39
00:19:37


3 85
5 89 Jasiński Krzysztof Lublin Grube Korzenie 1980 M30 46
00:20:43
00:20:39
83
00:22:06
00:22:00




71
00:22:30
00:22:22


3 200
6 413 sadowski mateusz lublin 1980 M30

106
00:22:47
00:22:32
67
00:22:12
00:22:09
63
00:22:41
00:22:38




3 236
7 272 podlecki robert lublin Podwale 1975 M30 67
00:21:46
00:21:35
104
00:22:45
00:22:32




77
00:22:47
00:22:39


3 248
8 411 Jedlewski Krzysztof Lublin 1978 M30

142
00:24:06
00:23:36




151
00:26:23
00:25:59
132
00:29:40
00:28:45
3 425
9 452 Bielak Krzysztof Lublin RunVenture Biegowa Przygoda 1980 M30



157
00:26:52
00:26:48
181
00:28:09
00:28:01


128
00:29:03
00:29:03
3 466
10 424 Michalczuk Dominik Lublin 1975 M30

94
00:22:29
00:22:16


210
00:33:57
00:33:27
176
00:31:39
00:31:16


3 480
11 489 Błaszczak Jacek Jakubowice Konińskie Kolonia OFFROADZINKA.PL 1983 M30





189
00:29:17
00:28:52
162
00:27:16
00:27:04
131
00:29:20
00:29:02
3 482
12 233 Foks Konrad Lublin 1979 M30 184
00:28:30
00:28:18




204
00:31:28
00:31:11
180
00:32:57
00:32:39


3 568
13 150 Baran Grzegorz Kraśnik Baran Cycling Team 1975 M30 190
00:30:29
00:30:15
210
00:29:15
00:29:00
187
00:31:42
00:31:33






3 587
14 477 Koguciuk Tomasz Chełm CHEŁM BIEGA 1981 M30







7
00:18:11
00:18:10
2
00:18:40
00:18:39
2 9
15 259 Serafin Damian Dołhobyczów Stay Insane/Perfect Runner 1978 M30 27
00:19:39
00:19:38




30
00:20:49
00:20:48




2 57
16 496 Kawalec Krzysztof Jabłonna Stay Insane 1981 M30





36
00:21:11
00:21:07
26
00:19:48
00:19:44


2 62
17 499 Piskorek Łukasz Lublin ADWOKATURA LUBLIN 1983 M30





45
00:21:36
00:21:31
30
00:20:05
00:20:03


2 75
18 309 Mazurek Artur Niemce 1979 M30 43
00:20:41
00:20:39






51
00:21:36
00:21:28


2 94
19 441 Saniawa Piotr Lublin Triclub Lublin 1983 M30

49
00:20:46
00:20:44
56
00:21:41
00:21:24






2 105
20 116 Jędrzejewski Paweł Nałęczów Banda Grudnia 1980 M30

67
00:21:37
00:21:25
60
00:21:49
00:21:46






2 127
21 485 Dudziak Michał Lublin 1980 M30





64
00:22:52
00:22:48
63
00:22:10
00:22:07


2 127
22 247 DRAGAN GRZEGORZ Lublin Aktywny Nadgarstek / Stay Insane 1975 M30 50
00:20:57
00:20:54




82
00:23:48
00:23:40




2 132
23 298 Mirosław Marek Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej 1975 M30 66
00:21:46
00:21:35






80
00:22:49
00:22:42


2 146
24 378 Całka Krystian Poznań Ultrino Amateur 1984 M30

89
00:22:14
00:22:02


102
00:24:18
00:24:08




2 191
25 87 Skowroński Maciej Lublin Stay Insane 1978 M30 118
00:23:46
00:23:24
119
00:23:19
00:23:07








2 237
26 505 KOŻUCH KAROL ŁĘCZNA 1981 M30







116
00:24:25
00:24:21
122
00:28:23
00:28:17
2 238
27 185 Kiereś Mateusz Lublin Banda Grudnia 1977 M30 191
00:30:35
00:30:14
64
00:21:36
00:21:28








2 255
28 501 Filipek Adam Kock MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM 1981 M30





187
00:29:07
00:28:46


120
00:28:08
00:27:50
2 307
29 360 Cieślak Przemysław Milanówek DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1980 M30



169
00:27:46
00:27:21
165
00:27:55
00:27:17




2 334
30 140 Wąsik Marcin Lublin 1982 M30 155
00:25:40
00:25:27
182
00:25:55
00:25:35








2 337
31 308 Pyz Marcin Janów Lubelski Niezależny Samorządowy Związek Zawodowy Policjantów w Janowi 1980 M30 8
00:17:47
00:17:47










1 8
32 311 DYBEK PAWEŁ MIELEC SALOMON SUUNTO TEAM 1975 M30 9
00:17:55
00:17:53










1 9
33 46 Grudzień Kamil Lublin Banda Grudnia 1979 M30 10
00:18:01
00:18:01










1 10
34 217 Stusiński Michał Łódź Parkrun Łódź 1980 M30 38
00:20:30
00:20:26










1 38
35 534 ANDRII IERKO LUTSK SK KOVEL 1982 M30







66
00:22:16
00:22:08


1 66
36 453 Wach Grzegorz Świdnik SKLEP BIEGACZA TEAM 1979 M30



69
00:22:18
00:22:14






1 69
37 436 KASPEREK PIOTR Lublin 1983 M30

80
00:21:59
00:21:45








1 80
38 297 Mirosław Rafał Lublin KS STRAŻAK 1981 M30 89
00:22:46
00:22:31










1 89
39 271 Zatoński Zbigniew Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1977 M30 93
00:22:56
00:22:31










1 93
40 76 Jurkowski Kuba Lublin Via Carpatia 1977 M30







95
00:23:19
00:23:09


1 95
41 118 Korpanty Tomasz Świdnik 1977 M30 105
00:23:15
00:23:06










1 105
42 517 Smyk Tomasz Lublin 1984 M30







105
00:23:54
00:23:15


1 105
43 355 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW LUBLIN 1982 M30

112
00:23:07
00:22:41








1 112
44 234 Kaleta Daniel Świdnik 1983 M30 113
00:23:37
00:23:26










1 113
45 578 Domański Bartłomiej Dominów 1983 M30









114
00:27:38
00:27:28
1 114
46 554 Marciniuk Michał Gdynia KFMM Triathlon Team 1982 M30









115
00:27:45
00:27:37
1 115
47 478 Mitrus Marcin Lublin TRICLUB Lublin 1980 M30





124
00:25:13
00:24:59




1 124
48 179 FRĄK Jakub LUBLIN 1975 M30 129
00:24:13
00:24:05










1 129
49 393 Gielza Daniel Lublin 1983 M30

130
00:23:35
00:23:09








1 130
50 123 Iwanicki Łukasz Lublin 1984 M30 141
00:24:50
00:24:48










1 141
51 486 KURZYP TOMASZ FRANCISZKÓW KLIMA-IMPORT TEAM 1979 M30





141
00:25:42
00:25:31




1 141
52 532 PETROCHUK DMYTRO LUTSK SK KOVEL 1980 M30







141
00:25:54
00:25:38


1 141
53 356 Skwarzyński Erwin Lublin 1984 M30







143
00:25:56
00:25:47


1 143
54 551 Borowski Rafał Lublin BIEGOŁAKI 1978 M30









145
00:33:46
00:33:30
1 145
55 111 Szalak Paweł Lublin Stay Insane/Przedwojewski Team 1977 M30 146
00:25:04
00:24:38










1 146
56 523 Pietraszko Piotr Lublin ADWOKATURA LUBLIN 1983 M30







150
00:26:22
00:26:09


1 150
57 488 Matys Maciej Lublin 1980 M30





151
00:26:22
00:26:20




1 151
58 73 Poźniak Karol Lublin AktywnyNadgarstek.pl 1979 M30 153
00:25:33
00:25:18










1 153
59 253 Szorek Marek Lublin 1982 M30 158
00:25:47
00:25:25










1 158
60 215 Łukanty Rafał Snopków LUBLIN BIEGA 1978 M30



170
00:27:47
00:27:41






1 170
61 469 Tarkowski Bartosz Tomaszowice 1975 M30





184
00:28:32
00:28:16




1 184
62 211 Wojciuk Adam Lublin Mrozek Tri Team 1981 M30 187
00:29:37
00:29:28










1 187
63 265 Rajski Karol Lublin Wąwozowa Team 1981 M30 192
00:30:35
00:30:14










1 192
64 15 JASTRZĘBSKI ŁUKASZ LUBLIN 1980 M30

202
00:27:55
00:27:36








1 202
65 390 Dzikowski Jan Lublin sloniebiegaja 1983 M30

205
00:28:30
00:28:05








1 205
66 350 FRONCZAK ADAM WARSZAWA 1976 M30

209
00:29:08
00:28:43








1 209
67 421 Martyniuk Grzegorz Świdnik 1977 M30

211
00:29:25
00:29:14








1 211
68 502 MICHALSKI PIOTR ZAKRZÓWEK 1976 M30





215
00:36:25
00:35:47




1 215

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni