Sebastian Nowicki i Agnieszka Cieślak byli najszybsi podczas 3. biegu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury. Jednak zwycięzców było o kilkuset więcej – bowiem każdy, kto ukończył bieg zasługuje na podziw i gratulacje:)
W Warszawie będzie to czwarty bieg z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury. Z kolei w Szczecinie – trzeci. Nie zdążyłeś się jeszcze zapisać? Masz czas do końca dnia w czwartek (9.01) – to termin zamknięcia elektronicznego formularza. Jeśli i w tym czasie się nie zapiszesz, będziemy na Ciebie czekać w dniu biegu w biurze zawodów :)
W sobotę w lubelskim Lesie Dąbrowa odbędą się czwarte już zawody w ramach naszego ogólnopolskiego cyklu. Elektroniczne zapisy do sobotniej imprezy trwają do końca dnia w środę.
Dla wielu biegaczy taki rodzaj obuwia jest zupełnie obcy. Nawet dla tych, którzy od lat trenują w zimowych warunkach…
W Warszawie będzie to czwarty bieg z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury. Z kolei w Szczecinie – trzeci. Nie zdążyłeś się jeszcze zapisać? Masz czas do końca dnia w czwartek (9.01) – to termin zamknięcia elektronicznego formularza. Jeśli i w tym czasie się nie zapiszesz, będziemy na Ciebie czekać w dniu biegu w biurze zawodów :)
W niedzielę, w Katowicach odbyły się ostatnie zawody Grand Prix zBiegiemNatury w tym roku :) Zwycięzcą biegu głównego został Andrzej Nowak z Sosnowca, który jest liderem cyklu w Katowicach.
10 stopni i piękne słońce. W takich warunkach odbył się 3. bieg Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Wiosenna pogoda zachęciła do uczestnictwa rekordową liczbę dzieci i sprzyjała osiąganiu dobrych wyników.
W niedzielę, 5. stycznia w Bydgoszczy oraz w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się kolejne zawody Grand Prix zBiegiemNatury. Zapisy do niedzielnych biegów trwają do końca dnia w czwartek, 2. stycznia.
W sobotę, 4. stycznia zapraszamy do Poznania na pierwsze w tym roku zawody Grand Prix zBiegiemNatury. Uwaga – biuro zawodów będzie otwarte już w piątek – tym razem w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.
Takiej aury w drugiej połowie grudnia się nie spodziewaliśmy! Piękne słońce i kilka stopni na plusie nie zbudowały może bożonarodzeniowej atmosfery, ale na pewno pozwoliły biegaczom czerpać przyjemność z każdego metra naszej 5-kilometrowej trasy :)
Pod nieobecność lidera cyklu w Lublinie – Kamila Młynarza, najlepszy podczas 3. zawodów Grand Prix Lublin zBiegiemNatury był Dawid Wysokiński. Wśród pań równych sobie ponownie nie miała Joanna Wasilewska.
W niedzielę, 5. stycznia w Bydgoszczy oraz w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się kolejne zawody Grand Prix zBiegiemNatury. Zapisy do niedzielnych biegów trwają do końca dnia w czwartek, 2. stycznia.